crm didar

تغییر زمان برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی و داخلی اشتغال ، کار یابی و حمایت از مشاغل خانگی

اولین نمایشگاه بین المللی و داخلی اشتغال ،کار یابی و حمایت از مشاغل خانگی (ایران جابکس Iran Jobex ) از تاریخ ۵ الی ۸ اردیبهشت سال ۹۷ در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی پیش از این قرار بود نمایشگاه مذکور در اسفند سال جاری برگزارشود اما به درخواست شرکت کنندگان و فشردگی برنامه های پایان سال ، زمان برگزاری این نمایشگاه تغییر کرد .
گفتنی است این نمایشگاه باتلاش  معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  و با محوریت دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی‌های این وزارتخانه، با همکاری موسسه مشاوره شغلی و کاریابی مرکز کار ایران و با حضور و مشارکت شرکت‌های داخلی و به منظور جذب کارجو  و شرکت‌های خارجی برای جذب نیروی کار ایرانی و مشارکت در تولید کالا و خدمات توسط کارجویان ایرانی با برند آن شرکت، کاریابی‌های داخلی و خارجی ایران به ویژه کاریابی‌های الکترونیکی برای ارائه مشاوره شغلی به کارجویان، شرکت‌های متقاضی پذیرش نیروی کار ایرانی، شرکت‌های دانش‌بنیان برای معرفی و شناساندن این نوع شرکت‌ها به مراجعه‌کنندگان و” استارت آپ ها ” برگزار می‌شود.
همچنین در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، کنفرانس بین‌المللی در خصوص اشتغال و کاریابی و کارگاه‌های تخصصی جانبی برای متقاضیان تشکیل می شود .
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به کار گاه این نمایشگاه به نشانی اینترنتی www. Iranjobex.com مراجعه کنند .

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها