تبدیل وضعیت استخدام کارکنان وزارت ارشاد / اعتبارات در استان‌ها با عدالت توزیع می‌شود

کرمانشاه، سید عباس صالحی‌ در دیدار با کارکنان اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، اظهار داشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه‌ها را با اولویت پروژه‌های کلان اجرا می‌کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه اعتبارات باید فقط در پایتخت متمرکز نشود، ادامه داد: بودجه‌های امسال در استان‌ها با عدالت‌محوری توزیع می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد شادی اجتماعی باید در برنامه‌های فرهنگی برای داشتن نشاط در جامعه مورد توجه جدی باشد، ادامه داد: مدیران استانی باید با توجه به محدودیت منابع مالی، اقدامات اثربخشی را اجرا کنند و مردم در اولویت برنامه‌ها باشند.

صالحی از اجرای برنامه‌های شاد و متنوع فرهنگی، هنری، ادبی و اجتماعی در مناطق زلزله‌‌زده استان کرمانشاه در ادامه اجرای برنامه‌های سال ۹۶ این وزارت‌خانه خبر داد و تصریح کرد: اجرای این برنامه‌ها موجب ایجاد امید، نشاط و هم‌دلی در منطقه می‌شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار ورود و مشارکت مردم در عرصه‌های فرهنگی و هنری شد و گفت: اجرای برنامه‌ها باید به منابع دولتی متکی نباشد و از ظرفیت جذب سرمایه‌گذاری‌های خصوصی باید بهره گرفت که این موجب ایجاد شغل نیز می‌شود.

وی تعداد افراد شاغل در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را ۶ هزار نفر اعلام کرد و گفت: تبدیل وضعیت استخدام کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از قراردادی به پیمانی در حال پیگیری است.

جشنواره بانکی

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها