crm didar

برگزاری آزمون استخدامی پذیرش ۲۲۰ بهورز در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

در راستای اجرای برنامه تحول سلامت در حوزه بهداشت و با استناد به مجوز معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد، آزمون پذیرش ۲۰۰ بهورز جهت خانه های بهداشت زیر پوشش برگزار شد.

به گزارش وب دا، مدیر توسعه شبکه و ارتقاء سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: این آزمون با توجه به اولویت تامین نیروی انسانی مورد نیاز مناطق محروم و مناطق روستایی، بر اساس آگهی پذیرش بهورزی از بین داوطلبان بومی در یک فضای رقابتی برگزارشد.

دکتر محمد حسن درخشان رعایت عدالت استخدامی، شایسته گزینی و سنجش توانمندیهای عمومی و تخصصی از طریق آزمون کتبی و مصاحبه و احراز صلاحیت های عمومی را از بخشهای مد نظر این آزمون برشمرد.

دکتر درخشان؛ تعداد شرکت کنندگان در این آزمون را ۱۰۰۱ نفر  اعلام نمود و گفت: این آزمون در ۸ حوزه تعیین شده درشهرستان های کاشمر، مشهد یک و دو ، باخرز، خواف، بردسکن، قوچان و سرخس بطور همزمان با حضور نماینده های آموزش بهورزی معاونت بهداشت، مسولین حراست و کارشناس مسئولان گسترش و مدیران آموزش بهورزی شهرستان های فوق برگزار گردید.

 شایان ذکر است پذیرفته شدگان پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه وطی مراحل گزینش، به مراکز آموزش بهورزی جهت گذراندن دوره آموزشی بهورزی به مدت دو سال و  سپس برای خدمت در خانه های بهداشت مورد نیاز معرفی می شوند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها