crm didar

بانک های ایرانی شعبه کم می کنند، بانک های آمریکایی ۵۰۰ شعبه جدید دایر می کنند

در حالی که با گسترش بانکداری دیجیتال از تعداد شعب فیزیکی بانک ها روز به روز کاسته می شود و فقط در آمریکا در سال گذشته میلادی بیش از ۲ هزار شعبه بانک تعطیل شدند، بانک آمریکا در اقدامی جدید قصد دارد که به تعداد شعب خود ظرف بیش از ۵ سال آینده، ۵۰۰ شعبه اضافه کند.

این درحالی است که بانک آمریکا به دنبال طراحی دوباره، بازسازی  و استفاده از فناوری نوین در یکهزا رو ۵۰۰ شعبه دیگر خود است؛ ضمن اینکه این بانک بزرگ آمریکایی در حال جذب بیش از ۵ هزار و ۴۰۰ کارمند است.

بانک آمریکا در ارتباط با تصمیم خود اعلام کرد، در حالی که تمایل مشتریان به ابزارهای دیجیتال برای نیازهای روزانه روندی افزایشی دارد، افراد روزانه به یک میلیون شعبه مجهز به فناوری پیشرفته برای گرفتن راهنمایی در مورد ابزارهای مالی دیجیتال رفت و آمد دارند.

معاون بخش مشتریان و کسب و کارهای کوچک بانک آمریکا گفت: فناوری پیشرفته و رویکرد نزدیک بودن ما به مشتری به معنی آن است که تیم بانک آمریکا قادر به کمک به مشتریان در امور مالی در کل زمان حیات آنها و توجه ویژه به آنها دارد؛ ضمن اینکه تفاوتی برای ما ندارد که چه نوع بانکداری را آنها انتخاب کنند.

بر همین اساس، بانک آمریکا به عنوان تنها بانک آمریکایی که به دنبال گسترش شعب خود است، محسوب نمی شود و ماه گذشته هم جی پی مورگان چیس اعلام کرد که قصد افتتاح ۳۰۰ شعبه جدید و جذب ۳ هزار کارمند را در ۵ سال آینده در راستای بخشی از برنامه سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد دلاری خود دارد.

ایبِنا

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها