crm didar

امروز سه ۱۱ ردیف شد/ اتفاقی که پس از ۹ قرن رخ داد

امروز جمعه اعداد روز و ماه و سال طوری در کنار هم قرار گرفتند که سه عدد ۱۱ (شش عدد ۱) در کنار هم ردیف شدند این اتفاق پس از گذشت ۹ قرن برای دومین بار رخ داده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، این اتفاق پیش از این تنها در روزهای ۱۱/۱۱/۱۱۱۱ (با قرار گرفتن ۴ عدد ۱۱ یا ۸ عدد  در کنار هم ۱) و ۱/۱/۱۱۱۱ (۶ عدد ۱ یا ۳ عدد ۱۱ در کنار هم) رخ داده بود.

اکنون پس از گذشت ۹ قرن از قرون وسطی بار دیگر اعداد ۱ در تقویم پشت سر هم ردیف شده اند.

عدد ۱ در ریاضیات به عنوان یک عدد پرقدرت و واحد همگانی مقسوم علیه شناخته می شود به طوریکه جواب هر عددی که تقسیم بر ۱ شود خود آن عدد می شود.

عدد ۱۱ نیز تحت تاثیر نیروی پر قدرت دو عدد ۱ قرار دارد و در شرایطی که هر عدد دو رقمی در آینه معکوس می شود عکس ۱۱ در آینه همچنان ۱۱ می ماند که این نیز نشانه ای از قدرت تک بودن عدد ۱ است.

به ویژه این عدد در تمام خطهای رایج دنیا (خطهای با منشای آرامی، خط سیریلیک، خطوط با منشای یونانی و خطوط با منشای لاتین) به شکل یک عصای قائم دیده می شود.

براساس گزارش لارپوبلیکا، قدرت دو عدد ۱ در ۱۱ موجب شده است که در اوزان شعری (وزن ۱۱ هجایی شهر دانته) و همچنین در نت های موسیقی (میان Do تا Si برابر با ۱۱ فاصله از نیم نواخت است) استفاده شود.

از نظر علم حساب، ۱۱ عدد آغاز یک دهگان جدید و یا نو شدن چرخه اعداد است.

از نظر انسان شناسی، اولین عدد ذهنی است چراکه نمی توان آن را با انگشتان دست شمرد.

همچنین پیراهن شماره ۱۱ در فوتبال به نشانه بال چپ است، ۱۱ سپتامبر آخرین روز شوم است و آپولو ۱۱ اولین وسیله ای بود که اولین انسانها را به ماه رساند.

ساعت ۱۱:۱۱ روز ۱۱/۱۱/۱۱ زمانی است که ۱۰ عدد ۱ یا ۵ عدد ۱۱ در یک خط قرار می گیرند و بنابراین به نظر می رسد در این لحظه، قدرت عدد ۱ به حداکثر قدرت خود می رسد.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب ها:

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها