اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان همدان (مورخ ۲۶/۳/۱۳۹۱)

 • نتایج آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان همدان مورخ ۲۶/۳/۱۳۹۱ در سامانه کارمند ایران و سایت پیشخوان دولت و سایت استانداری در تاریخ ۵/۱۲/۱۳۹۱ درج گردیده است .
 • داوطلبان گرامی می توانند با ثبت مشخصات فردی شامل شماره داوطلبی و کدملی و یا نام و نام خانوادگی و کد ملی در سامانه کارمند ایران به آدرس: http://natayej.karmandiran.ir و یا از طریق سایت استانداری به آدرس: www.ostan-hm.ir و آدرس پیشخوان دولت www.pishkhan-hm.ir نتایج خود را مشاهده نمایند

آخرین اخبار استخدام استانداری همدان.

 • تذکرات
 • ۰۱ نمرات کلیه داوطلبان در سامانه کارمند ایران درج گردیده است . (در صورت دارا بودن سابقه کار در دستگاههای دولتی امتیاز سابقه کار مطابق مفاد آگهی استخدامی محاسبه شده است.)
 • ۰۲ اسامی پذیرفته شدگان به میزان ۳ برابر ظرفیت در هر رشته شغلی از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد کل نمره آزمون ) و بالاترین نمره آزمون تخصصی را کسب نموده اند ، جهت انجام مصاحبه ، گزینش و سایر مراحل استخدام به دستگاه مربوطه معرفی خواهند شد . (این نتایج در سایت پیشخوان دولت و سایت استانداری درج گردیده است. ) لازم بذکر است در تعدادی از رشته های شغلی بدلیل عدم کسب حد نصاب نمره قبولی داوطلبان بومی و غیر بومی اسامی پذیرفته شدگان ،کمتر از ۳ برابر ظرفیت اعلام شده است .
 • ۰۳ در صورت عدم تکمیل ۳ برابر ظرفیت هر رشته شغلی ، از داوطلبان غیر بومی سایر شهرستانهای استان که حد نصاب نمره عمومی را کسب و متقاضی همان رشته شغلی و محل جغرافیایی بوده اند به ترتیب بالاترین نمره تخصصی انتخاب انجام شده است .
 • ۰۴ در رشته های شغلی که داوطلبان حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد کل نمره آزمون ) را کسب نکرده اند پس از تعیین تکلیف ، نتایج متعاقباً اعلام خواهد شد .
 • ۰۵ استخراج نتایج براساس مندرجات آگهی استخدامی منتشر شده و با رعایت سهمیه های ۵ درصد ایثارگران ، ۳ درصد معلولین و همچنین دستورالعمل ها و آئین نامه های مربوطه صورت گرفته است .
 • ۰۶ مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی منجمله عدم تطبیق رشته تحصیلی ، شرایط سنی داوطلب، سوابق کاری داوطلب ، بومی بودن و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان ، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی ، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد .
 • ۰۷ انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون ، بعد از طی مراحل مصاحبه تخصصی ، گزینش و سایر مراحل قانونی انجام خواهد گرفت .
 • ۰۸ زمان و نحوه انجام مصاحبه با توجه به اعلام نتایج ۳ برابر ظرفیت رشته های شغلی از طریق دستگاههای اجرایی مربوطه به داوطلبان اعلام خواهد شد .
 • ۰۹ از داوطلبان گرامی درخواست می شود از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به استانداری و دستگاههای اجرایی استان جدا خودداری فرمایند و در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام نسبت به نتایج آزمون درخواست کتبی خود را با درج مشخصات کامل (نام و نام خانوادگی ، شماره ملی و کد داوطلبی) و شماره تماس به کدپستی شماره ۶۵۱۶۳۳۴۸۵۱ دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری ارسال نمایند .
 • اسامی ۳ برابر پذیرفته شدگان بر اساس دستگاه اجرایی

آخرین اخبار استخدام استانداری همدان

وب سایت اعلام نتایج: http://pishkhan-hm.ir

دیدگاه ها (۳۱)

 1. سدنا می‌گه:

  بچه هاکسایی استخدامی قبول شدین لطفا به نماینده هاتون واستانداری زنگ بزنید چون بخاطرطرح مهرآفرین تمام استخدامی هالغوشده ماهم داریم قربانی اون ها میشیم گویا مجلس بودجه برای ماهم درنظرنگرفته بخاطرهمین استخدام ماهم تا۹۳عقب میفته اگرفشاربیاریم وشکایت زیادباشه اصلاح بودجه شایدماهم یادشون باشه راستی اصلاحیه تا۲۰شهریور!

 2. سدنا می‌گه:

  سلام آقامهردادمن مثل شما فکرمیکردم ولی از کارگزینی پرسیدم وداخل لیستی که براساس اون ماروداخل برای مصاحبه میفرستاد بهم گفت وبقیه اطلاعات همینطور!

 3. سدنا می‌گه:

  سلام درسایت استانداری دوفایل برای مشاهده اسامی فبول شده هابوذ که یکی براساس حروف الفبا یکی براساس نمرات بودالبته فایل داخل این سایت هم براساس حروف الفباست درضمن سهمیه وسابقه کارموقع امتحان کتبی حساب نشده ودرموقع مصاحبه تازه حساب میشه ۸۰درصدهم نمره کتبی و۲۰درصدنمره مصاحبه است ودرصورت قبولی میریدبرای گزینش .سوال داشتید بپرسیدجواب بدم !

  • مهرداد می‌گه:

   سلام. چطور اینو فهمیدین که لیست دوم بر اساس نمره بوده؟خودتون به این نتیجه رسیدین؟ولی من میتونم بهتون ثابت کنم که لیست دوم هم بر اساس نمره نبوده.ممنون میشم جواب بدین و راهنمایی کنید.

  • سجاد می‌گه:

   شما از کجا فهمیدین نمره کتبی ۸۰ درصد مهمه؟ لطفا بیاین توضیح بدین چرا اینقدر ساکتین بچه های همدان؟

 4. زهرا می‌گه:

  استان همدان میگم بقیه استان ها اومدن

 5. زهرا می‌گه:

  سلام نتایج شهرداری ازمون مهر ۹۱ کی اعلام میشه؟

 6. بهار می‌گه:

  خواهشا بگید اونایی که نمره کامل ۶۰ درصد رو نگرفتن باز تا کی باید منتظر بمونن؟

 7. Ali می‌گه:

  اگه کسی اپراتور ثبت احوال برای نهاوند قبول شده لطفا بگه. چون رتبه خودمو نمیدونم. ممنون

 8. مارال می‌گه:

  من شماره داوطلبی و ملی را وارد می کنم در سامانه اعلام نتایج اما میگه چنین داوطلبی پیدا نشد!! من شماره ها را از روی کارت ورود به جلسه دارم می زنم . چطور باید درصدهامو بفهمم؟؟

 9. ALI می‌گه:

  آقای مدیز لطفا بگید که اولویت قبول شده ها چطوریه؟

 10. ALI می‌گه:

  سلام به همگی.
  ببخشید، کسی میدونه که اولویت قبول شده ها چطوریه.

 11. احسان می‌گه:

  پریسا خانم حتمی بومی اون شهر نبودی. اولویت با بومیه. یا اگه بومی بودی بومی دیگه از شما بهتر زده

 12. مریم می‌گه:

  بچه ها کسی نمیدونه برا شغله کارشناسی امور فنی صتایع چه سوال هایی میاد؟ اصلا منبع چیه؟

 13. sara می‌گه:

  سلام ……..خواهشااااااااااا
  اگه کسی کارشناس فناوری اطلاعات شرکت کرده
  تروخدا بگین منابع تخصصی چی هست؟
  من استانداری قزوین شرکت کردم هنوز برگزار نشده

 14. مهرداد می‌گه:

  سلام دوستان. کسانی که حد نصاب رو آوردن در صورت نداشتن سهمیه برای هر سه نفر اون رشته شانس یکسان در مصاحبه قایل میشن یا نمره آزمون رو تاثیر میدن؟ این لیست اعلامی بر چه اساسی اعلام شده؟اون لیست جداگانه که بر اساس الفبا بود ولی اون لیست کلی قبول شده ها رو بر چه اساسی اعلام کردن چون ترتیبش فرق میکنه!

 15. پریسا می‌گه:

  لطفا راهنمایی م کنید
  من عمومی و تخصصی۷۰ و ۴۰ ام
  چرا قبول نشدم؟رشتم برقه
  کارشناس اموزش فنی حرفه ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اقای مدیر لطفا تایید کن راهنماییم کنیدددددددددددددددددددد

  • حسین می‌گه:

   سلام پریسا خانم. جدی میگین با این درصد ها قبول نشدین؟!!! درصد های شما واقعا خوبه از متوسط نمرات که من دیدم وشنیدم بالاتر بودین که!! مگر اینکه بقیه که در شغل در خواستی شما قبول شدن درصدی بهتر از شما داشتن البته به نظر بعیده یا اینکه سابقه کار در فنی و حرفه ای داشتن که این احتمالش بیشتره!چون در شغل در خواستی شما بیشتر رشته های فنی و مهندسی میتونستن شرکت کنن و به نظر ضرر کردین !واقعا حیف از نمرات شما که منجر به نتیجه نشده.

 16. رضا می‌گه:

  سلام بچه ها و آقای مدیر چ طور بفهمیم که نفراصلی هستیم یانه .اسامی که دادند ترتیب اون چ طوریه؟براساس نمره آزمونه؟

 17. میثم می‌گه:

  حالا به فکر بند پ باشید

 18. hamid می‌گه:

  من عمومی ۵۸ تخصصی ۲۸ قبول نشدم اپراتور ثبت احوال
  )-:

 19. سمهدی احمدی می‌گه:

  سلام.تبریک به کسایی که قبول شدن و آرزوی موفقیت برای کسایی که قبول نشدن.من خودم فک نمیکردم قبول بشم چون نه بومی بودم نه سهمیه داشتم نه پارتی اما خداروشکر قبول شدم سازمان زندانها.

 20. ریحانه می‌گه:

  سلام بچه ها بیشترین نمره تخصصی رو کی زده من ۳۰ درصد زدم .

  • مهدی احمدی می‌گه:

   سلام من ۳۷ زدم

  • حسین می‌گه:

   فکر کنم زیادی ذوق زده شدید!! آخه مگه سوالای تخصصی یه جور بوده که خودتو با بقیه مقایسه میکنی؟!!اول لطف کن رشتتو بگو سپس درخواست مقایسه بفرما!!امیدوارم نگی رشتم مدد کاری اجتماعی یا کمک کارشناس مراتع طبیعی بوده!!!

 21. احسان می‌گه:

  راه و شهرشازی نهاوند عمومی ۵۴ تخصصی ۲۸. اسمم تو اسامی در سایت استانداری نیست. اسم یکی دیگه هست. که اون فکر کنم پذیرفته اصلی هست

 22. mohsen می‌گه:

  بالاخره نتایج اعلام شد و قبول شدیم.تنها نفری که تونسته حد نصاب آزمون رو بزنه خدوم بودم.دیگه انتظار تموم شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها