اعلام شرايط لازم براي استخدام معلمان حق التدريس آموزش (۸۹)

اعلام شرايط لازم براي استخدام معلمان حق التدريس آموزش (89)Reviewed by Admin on Apr 27Rating:

رئيس مركز آموزش نيروي انساني، آمار و فناوري وزارت آموزش و پرورش:
به دنبال اجرايي نمودن قانون تعيين تكليف استخدام معلمان حق‌التدريس و آموزشياران نهضت سوادآموزي در وزارت آموزش و پرورش، شرايط لازم براي استخدام اين افراد اعلام شد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، اسدا… اسدي گرمارودي، رئيس مركز آموزش نيروي انساني، آمار و فناوري وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام مطلب فوق، شرايط لازم استخدام اين افراد را به شرح زير اعلام كرد:

۱- معلمان حق‌التدريس كد دار با مدرك كارشناسي و بالاتر با حداقل ۴ سال سابقه تدريس مستمر، شاغل بودن تا پايان سال تحصيلي ۱۳۸۸-۱۳۸۷ و داشتن ميانگين حداقل ۱۲ ساعت تدريس در هفته در چهار سال گذشته.

۲- معلمان حق‌التدريس كد دار با مدرك كارداني و حداقل ۵ سال سابقه تدريس مستمر، شاغل بودن تا پايان سال تحصيلي ۱۳۸۸-۱۳۸۷ و داشتن ميانگين حداقل ۱۲ ساعت تدريس در هفته در پنج سال گذشته.

۳- معلمان حق‌التدريس كد دار با مدرك ديپلم (اولويت با معلمان كوچ‌رو و مناطق محروم است) با حداقل ۷ سال سابقه تدريس مستمر، شاغل بودن تا پايان سال تحصيلي ۱۳۸۸-۱۳۸۷ و داشتن ميانگين حداقل ۲۴ ساعت تدريس در هفته در هفت سال گذشته.

۴- آموزشياران نهضت سوادآموزي كه بعد از تاريخ ۸/۸/۱۳۸۰ در نهضت سوادآموزي داراي بيش از ۶۰ ماه سابقه خدمت باشند به شرط شاغل بودن در نهضت سوادآموزي و داشتن حداقل مدرك كارداني با اولويت رشته‌هاي مرتبط و مدرك تحصيلي بالاتر و سنوات خدمت در صورت داشتن مدرك كارشناسي و بالاتر

شايان ذكر است در اجراي قانون فوق، وزارت آموزش و پرورش از بين واجدين شرايط بر حسب بالاترين سنوات خدمت و ميانگين تدريس هفتگي، ۲۶۰۰۰ نفر (۴۰۰ نفر شاغلين كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان ، ۳۰۰۰ نفر آموزشيار نهضت سوادآموزي و ۲۲۶۰۰ نفر از معلمان حق‌التدريس كددار) را صرفاً براي خدمت در دوره ابتدايي به استخدام درمي‌آورد.

به همين منظور حسب دستور وزير محترم آموزش و پرورش در راستاي شفاف سازي و جلوگيري از تضييع حقوق معلمان محترم حق‌التدريس، اسامي تمامي معلمان حق التدريس كد دار واجد شرايط براي انتخاب اولويت‌هاي استخدامي در سال جاري به تفكيك استان‌، منطقه خدمت و سنوات تدريس در سايت www.medu.ir/meduDocs/tadrisدرج گرديده است (اسامي آموزشياران واجد شرايط استخدام از طريق نهضت سوادآموزي اعلام مي‌گردد.)

افراد ذي‌نفع ضمن دقت در ليست اعلام شده در صورت وجود مشاهده هرگونه مغايرت و اعلام آن در سايت، لازم است مراتب را به صورت مكتوب به امور اداري اداره كل آموزش و پرورش استان مربوطه اطلاع داده و تا حصول نتيجه كار را دنبال نمايند. امور اداري ادارات كل آموزش و پرورش استان‌ها نيز موظفند ضمن رسيدگي سريع به اعتراضات احتمالي به نحوي كه هيچ اعتراضي باقي نماند در اولين فرصت نتايج را در پايگاه اطلاعات آماري وزارت آموزش و پرورش ثبت نمايند.

http://www.medu.ir/IranEduThms/medu2/cntntpge.php?pgid=31&rcid=38296

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال استخدام
بانکی
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید