crm didar

اعلام زمان ثبت نام آزمون تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی شهرداریها

اعلام زمان ثبت نام آزمون تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی شهرداریها

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور از ابلاغ رشته های شغلی، شرایط احراز تحصیلی و منابع و مواد سوالات تخصصی و کاربردی آزمون تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری‏ها و همچنین تاریخ شروع ثبت نام کارکنان شهرداریهای کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، محمد حسن آبادی ضمن اعلام این خبر گفت: پیرو ابلاغ دستورالعمل تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداریها، ۳۸ رشته شغلی مشاغل شهرداریها با شرایط احراز تحصیلی و منابع و مواد سوالات تخصصی و کاربردی آزمون مذکور جهت آمادگی کارکنان شهرداریها در آزمون تبدیل وضعیت استخدامی ابلاغ شده است.

وی اضافه کرد: کارکنان قراردادی و غیر رسمی شهرداریها که دارای شرایط ازمون تبدیل وضعیت می ‏باشند می توانند از تاریخ ۲۰ اردیبهشت لغایت ۳ خرداد سال جاری از طریق سایت ثبت نام که توسط استانداری ذیربط در اختیار داوطلبین قرار خواهد گرفت، اقدام نمایند.

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور همچنین افزود: شهرداری‏هایی که موفق به اصلاح و اخذ تائیدیه و اجرای ساختار سازمانی ستاد، مناطق و سازمان‏های وابسته و اساسنامه‏ های آنان نشده‏ اند، می ‏بایست تا قبل از صدور مجوز تبدیل‏ وضعیت از سوی این سازمان اقدامات لازم را به عمل آورند.

حسن ابادی اضافه کرد: در غیر اینصورت کارکنان آن شهرداری‏ها براساس مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور، نمی‏توانند در فرایند آزمون تبدیل ‏وضعیت استخدامی شرکت نمایند.


سامانه ثبت نام آزمون تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری های استان مرکزی

استانداری مرکزی برای تبدیل وضعیت نیروی های انسانی قراردادی شهرداری های استان  از محل مجوز شماره ۵۹۷۴۰ تاریخ۹۵/۱۱/۲۷  و شماره ۴۳۰۳ تاریخ ۹۶/۲/۱۷  دستورالعمل تبدیل وضعیت و شرایط احراز تحصیلی و منابع و سوالات تخصصی و کاربردی آزمون ابلاغی از سوی  سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور،از افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های تخصصی و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر تبدیل وضعیت می‌نماید.

شروع ثبت نام از ساعت ۸ روز شنبه مورخ ۹۶/۲/۲۳ می باشد.

مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۹۶/۳/۳ می باشد.

جهت ثبت نام در آزمون  روی نوشته ذیل کلیک نمایید.

ورود به سامانه ثبت نام آزمون تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری های استان مرکزی

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها