crm didar

اطلاعیه استخدامی آموزش و پرورش شهر تهران

اطلاعیه مهم در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدامی  شهریور ماه ۱۳۹۶

( اعلام  سازمان سنجش  درتاریخ ۹۶/۰۹/۲۱ )

     باعنایت به اینکه فرم اطلاعات فردی گزینش ( صلاحیت های عمومی ) در زمان تشکیل پرونده اولیه از داوطلبین اخذ گردیده و در اختیار هسته گزینش آموزش و پرورش شهر تهران قرار گرفته است. لذا؛ پذیرفته شدگان این مرحله لزومی به مراجعه حضوری به این اداره کل ندارند و باید منتظر تماس تلفنی هسته گزینش برای انجام مصاحبه ( دعوت به مصاحبه) به منظور تایید صلاحیت های عمومی باشند. بعد از اعلام نهایی نظر گزینش ، پذیرفته شدگان نهایی توسط این اداره کل تعیین منطقه شده و پذیرفته شدگان پس از مراجعه به منطقه محل خدمت ؛ اقدامات مربوط به آزمایشات پزشکی (صحت مزاج) ، معرفی جهت اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و …. انجام خواهند داد.

تذکرات مهم:

۱-   اطلاع از منطقه خدمتی تعیین شده پذیرفته شدگان نهایی ( بعد از اعلام نظر هسته گزینش) از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران به آدرس:  www.tehranedu.ir   ابلاغ خواهد شد.

۲-   پذیرفته شدگان نهایی پس از اعلام نظر هسته گزینش آموزش و پرورش شهر تهران، می بایست؛ از طریق سایت وزارت آموزش و پرورش نسبت به ثبت نام جهت شرکت دوره مهارت آموزی اقدام نمایند. شایان ذکر است: عدم ثبت نام به موقع در سایت وزارت آموزش و پرورش به منزله انصراف از استخدام خواهد بود.

۳-   پذیرفته شدگان محترم باید از مراجعه به این اداره کل خودداری نموده و تمامی مراحل را از طریق همین سایت پیگیری نمایند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها