crm didar

استخدام ۷۷۱ نفر در حوزه بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی

دانشگاه علوم پزشکی ۷۷۱ نفر در حوزه بهداشت و درمان استخدام می کند
معاون امور درمان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: در جهت جبران کمبود نیروی بهداشتی و درمانی استان ۷۷۱ نفر توسط دانشگاه علوم پزشکی استان استخدام می شود.
به گزارش خبرنگار مهر در ارومیه، جلال پورقاسم ظهر یکشنبه در نشست خبری هئیت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی با بیان اینکه آزمون استخدامی این افراد اسفند ماه سالجاری برگزار می شود افزود: از این تعداد ۶۱۵ نفر در حوزه درمان و ۱۵۶ نفر نیز در حوزه بهداشت مشغول به کار خواهند شد.
وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر علل پایین بودن شاخص استان در بخش تخت های بیمارستانی در مقایسه با میانگین کشوری افزود: در سال ۸۴ استان دارای دو هزار و ۳۰۷ تخت بود که این تعداد در سالجاری به دو هزار ۸۵۱ تخت افزایش یافته است.
پورقاسم، افزایش تعداد تخت های CCU از ۶۳ به ۱۳۶، تخت های ICU  از ۶۲ به ۱۸۷، تخت های NICU از شش تخت به ۴۴ تخت، تخت های دیالیز از یکصد به ۲۱۰ تخت در مقایسه با سال ۸۴ و سالجاری را از اهم اقدامات معاونت درمان استان برشمرد و بیان داشت: با اتمام طرح های در دست اجرا طی دو سال آینده شاخص های درمانی استان به میانگین کشوری می رسد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان در خصوص وضعیت خدمات دهی اورژانس در استان را مورد اشاره قرار داد و گفت: در سال ۸۴ استان دارای ۲۶ پایگاه اورژانس بود که این تعداد در سالجاری به ۵۳ پایگاه افزایش یافته است.
این مسئول از تزریق ۹۳ دستگاه آمبولانس مطابق با آخرین استاندارد های بین المللی به ناوگان امدادی خبر داد و اعلام کرد: این آمبولانس ها در دو سه سال اخیر خریداری و جایگزین ناوگان فرسوده امدادی شده اند.
پورقاسم مدت زمان حضور نیروهای امدادی پایگاه اورژانس استان به صحنه حوادث را در داخل شهر شش دقیقه و خارج از شهر ۹ دقیقه ذکر کرد و گفت: در این زمینه استان دارای وضعیت مناسبی در سطح کشور است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان با اشاره به فعالیت اورژانس موتوری در استان به دلیل دارا بودن شرایط جغرافیایی خاص و داشتن مناطق صعب العبور خبرداد و اظهارداشت: در زمینه ایجاد اورژانس هوایی اقدامات در سطح استان آغاز شده ولی این طرح به دلیل صرف هزینه بالا در سطح کشور هنوز در هیچ استانی حتی تهران نیز اجرایی نشده است.
پورقاسم با اشاره به سوال خبرنگاری مبنی بر گلایه های زیاد مردم استان مبنی بر وجود خطاهای پزشکی در سطح استان گفت: در حال حاضر ستاد نظارت بر خطاهای پزشکی در معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی فعال شده و در آینده اقدامات خوبی در این خصوص صورت می گیرد.

دیدگاه ها (۲)

 1. کامران می‌گه:

  سلام خوبید خسته نباشید
  ببخشید شما نیروی کار کمک پرستار را استخدام میکنید تو درمانگاه ها یا بهداشت ها بجای بهورزها؟
  ممنون میشم جواب بدید؟ اگه هم استخدام میکنید من خودم مدرک کمک پرستاری دارم میخوام تو منطقه سیلوانا استخدام بشم هم نیروش کمتر هست هم بومی هستم به نظرتون امیدی هست برای این کار؟
  با تشکر

 2. محمدظاهر می‌گه:

  سلام.
  واسه استخدامی چه مدرکی میخواد؟؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها