استخدام ۶۰ نفر در ادارات دولتی استان آذربایجانغربی

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگاران گفت : به استناد بخشنامه تفویض اختیار ریاست جمهوری به استانداران و معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مجوز جذب و استخدام ۶۰ نفر در هشت دستگاه اجرایی از معاونت مدیریت و سرمایع انسانی ریاست جمهوری از محل سهمیه های باقیمانده برنامه چهارم توسعه اخذ و صادر شد.
محمد طالبی افزود : داوطلبان می توانند تا تاریخ ۹۰/۵/۳۱ با مراجعه به سایت پرتال استانداری بر اساس رشته شغلی و با رعایت احراز آن ثبت نام کرده و آزمون آنها در موعد مقرر به شکل متمرکز با نظارت این معاونت در ارومیه برگزار خواهد شد.
وی اظهار کرد: افراد واجد شرایط از طریق آزمون توانمندیهای عمومی و تخصصی و گزینش به صورت پیمانی به استخدام دستگاه های اجرایی در می آیند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی افزود : برنامه اصلاحات در نظام اداری و مدیریت دولتی در برگیرنده تلاشی نظام یافته و یکپارچه است و نشات گرفته از متن سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و سند چشم انداز و برنامه پنجم توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی در چهارچوب سیاست های دولت خدمت گذار می باشد.
طالبی افزود : ما بر آن هستیم تا با توانمند سازی نیروهای انسانی دستگاه های اجرایی استان و استخدام کارشناسان کار آمد و متخصص توان علمی و عملیاتی آنها را بالا برده و در توسعه استان نقش موثری ایفا کنیم .
محمد طالبی ، عملیاتی نمودن برنامه های تحول نظام اداری بویژه عدالت استخدامی و برگزاری آزمون استخدام های دولتی و ایجاد وحدت رویه یکسان و توزیع و تخصیص مجوزهای استخدامی با اولویت مناطق کمتر توسعه یافته را از اولویت برنامه های معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی عنوان کرد.
منبع: وبسایت استانداری آذربایجانغربی

ضمن تشکر از آقا عزیز بخاطر ارسال لینک ثبت نام اینترنتی، برای ثبت نام از آدرس زیر استفاده شود
http://eservice.portal-ag.ir/EMP1/default.aspx

دیدگاه ها (۱)

  1. رلرز می‌گه:

    لینکی که گذاشته شده کار نمیکنه.رسیدگی کنید

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها