crm didar

استخدام ۳۷۰ نیروی جدید در مدارس استان قزوین

معاون پژوهش ،برنامه ریزی و نیروی انسانی از استخدام ۳۷۰ نیروی جدید در قالب استخدام پیمانی، دانشگاه فرهنگیان و سربازمعلم در مدارس استان قزوین خبر داد.


به گزارش پانا، خیر اله رحمانی معاون پژوهش ،برنامه ریزی و نیروی انسانی از استخدام  ۳۷۰ نیروی جدید در مدارس استان قزوین خبر داد.

 

وی گفت: در سال تحصیلی جدید ۳۷۰ نیروی جدید  وارد آموزش و پرورش استان قزوین خواهند شد که از این تعداد ۱۱۸ نفردر قالب استخدام پیمانی،۲۱۵ نفردر قالب فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و ۳۷ نفر از نیروهای سرباز معلم براساس نیاز در بین مناطق توزیع می شوند.

 

رحمانی افزود: از بین افراد استخدام شده  تعداد ۲۰۸ نفر مرد و ۱۶۲ نفر زن می باشند.

 

وی با بیان این که در پنج سال آینده ۴۰۰۰ نفر از پرسنل آموزش و پرورش استان بازنشسته می گردند تصریح کرد : امیدواریم مدیران ارشد وزارت آموزرش وپرورش از این فرصت طلایی به نحوی مطلوب استفاده کنند و مشکلات ساختاری و در راس آنها مشکلات مدیریت منابع انسانی را که عامل اصلی بیشترین فشار اقتصادی بر این دستگاه است، با هماهنگی تیم مدیریت منابع انسانی دولت (سازمان برنامه وبودجه وسازمان امور اداری و استخدامی) و همکاری مجلس شورای اسلامی درچارچوب اسناد بالادستی مرتفع سازند.

 

در پایان وی اضافه کرد: در اسناد بالادست مانند قانون برنامه ششم توسعه وسیاستهای کلی مقام معظم رهبری وسند تحول بنیادین آموزش وپرورش، مقوله نیروی انسانی (معلم) و دانشگاه فرهنگیان از جایگاه ویژه واولویت اول برخوردار است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها