استخدام ۲۵۰۰ نفر در بخش یگان حفاظت و مراقبین سازمان زندان‌ها

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان زندان‌ها از استخدام ۲۵۰۰ نفر در بخش یگان حفاظت و مراقبین سازمان زندان‌ها درآینده نزدیک خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها محمدعلی زنجیره ای، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان زندان‌ها، در نشست ماهانه مدیران ستادی و استانی که از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد گزارشی از وضعیت پیگیری جذب و تامین نیروهای یگان حفاظت و مراقبین ارائه کرد و گفت: زمینه جذب ۲ هزار و پانصد نفر فراهم شده و مراحل نهایی را طی می کند.
وی ادامه داد: طی یکسال گذشته وضعیت کمبود نیروی انسانی را به کمیسیون‌های فرعی و اصلی دولت الکترونیک گزارش دادیم و تاکنون جلساتی با معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری برگزار کردیم؛ از آنان جهت بازدید از زندان‌ها و بررسی مشکلات زندان‌ها از نزدیک دعوت کردیم که منجر به چند بازدید از زندان‌های کشور شد و با پیگیری‌های به عمل آمده، خوشبختانه تعامل خوب و مثبتی بر قرار شده که ثمره این تلاشها سبب موافقت اولیه با جذب تعداد ۲ هزار و پانصد نفر در بخش نیروهای یگان حفاظت و مراقبین شد.
زنجیره‌ای با بیان اینکه تصویب نهایی به زودی انجام می شود، گفت: در این راستا دفاتر نوسازی و امور کارکنان و گزینش ستاد در حال پیگیری و فراهم نمودن مقدمات جذب این تعداد نیرو هستند.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان زندان‌ها اضافه کرد: تامین نیرو در مرحله اول از محل انتقال نیروهای قراردادی مورد درخواست سازمان و تبدیل پست آنها به پیمانی و رسمی صورت می‌گیرد.
زنجیره‌ای گفت: با این حال با جذب این تعداد نیرو، وضعیت نیروی انسانی سازمان در وضعیت ایده‌آل قرار نمی‌گیرد اما با توجه به سیاست دولت مبنی بر کوچک‌سازی، شرایط و مشکلات دولت را هم درک و تلاش می‌کنیم با حداکثر صرفه‌جویی امورات را به انجام برسانیم.
وی خاطر نشان ساخت: تعداد نیروی ایده‌آل برای یگان حفاظت سازمان باید ۲۵ هزار نفر باشد، که با جذب نیروهای جدید وضع موجود به ۵ هزار نفر می‌رسد.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان زندان‌ها در خصوص نسبت تعداد کارکنان به تعداد زندانیان گفت: در حال حاضر به ازای هر ۱۳ زندانی یک کارمند داریم که با جذب نیروهای جدید این رقم به ازای هر ۱۱ زندانی، یک کارمند خواهیم داشت و با وضعیت استاندارد که به ازای هر ۳ زندانی یک کارمند است، بسیار فاصله داریم.
زنجیره ای در پایان از تلاشها و همکاری‌های معاونت توسعه و سرمایه انسانی رئیس جمهور و همکارانش به ویژه بزرگیان و نیک‌صفت تشکر و اظهار امیدواری کرد تا این مهم هر چه سریع‌تر عملیاتی شود.
منبع : سایت بازارکار
http://www.bazarekar.net/02/Fa/News/News.aspx?nwsId=162372

دیدگاه ها (۴)

 1. افشین می‌گه:

  واقعا چرا منی که سرباز زندان بودم و تجربه کافی دارمو استخدام نمیکنین

 2. حمید می‌گه:

  چرا از سربازان سازمان پس از اتمام خدمتشان دعوت به عمل نمی اید با وجود برتری و اشنایی بیشتر انان با زندان و زندانبانی

 3. دیبا می‌گه:

  شما که آگهی استخدام میذارین پس لطف کنید فرم ثبت نامش رو هم بذارین الان برادر من قصد شرکت رو داره اما کجا ثبت نام کنه نه فرمی هست نه سایتی برای ثبت نام

 4. علی می‌گه:

  خوب خوش به حال اونایی که تو صنایع دفاع یا این جور جاها هستند
  چون من آمار دارم که تو مشهد ۲ هفته قبل به همه برو بچ صنایع دفاع پیشنهاد دادن که اگه می خواین بیاین برین تو سازمان زندان ها
  حالا شما بگو اون بد بخت هایی مثل من که تو هیچ سازمانی عضو نیستم باید چه کار کنم ؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها