استخدام 2500 نفر در بخش يگان حفاظت و مراقبين سازمان زندان‌ها

استخدام 2500 نفر در بخش يگان حفاظت و مراقبين سازمان زندان‌هاReviewed by Admin on Nov 8Rating:

معاون توسعه مديريت و منابع سازمان زندان‌ها از استخدام 2500 نفر در بخش يگان حفاظت و مراقبين سازمان زندان‌ها درآينده نزديك خبر داد.
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي سازمان زندان‌ها محمدعلي زنجيره اي، معاون توسعه مديريت و منابع سازمان زندان‌ها، در نشست ماهانه مديران ستادي و استاني كه از طريق ويدئو كنفرانس برگزار شد گزارشي از وضعيت پيگيري جذب و تامين نيروهاي يگان حفاظت و مراقبين ارائه كرد و گفت: زمينه جذب 2 هزار و پانصد نفر فراهم شده و مراحل نهايي را طي مي كند.
وي ادامه داد: طي يكسال گذشته وضعيت كمبود نيروي انساني را به كميسيون‌هاي فرعي و اصلي دولت الكترونيك گزارش داديم و تاكنون جلساتي با معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوري برگزار كرديم؛ از آنان جهت بازديد از زندان‌ها و بررسي مشكلات زندان‌ها از نزديك دعوت كرديم كه منجر به چند بازديد از زندان‌هاي كشور شد و با پيگيري‌هاي به عمل آمده، خوشبختانه تعامل خوب و مثبتي بر قرار شده كه ثمره اين تلاشها سبب موافقت اوليه با جذب تعداد 2 هزار و پانصد نفر در بخش نيروهاي يگان حفاظت و مراقبين شد.
زنجيره‌اي با بيان اينكه تصويب نهايي به زودي انجام مي شود، گفت: در اين راستا دفاتر نوسازي و امور كاركنان و گزينش ستاد در حال پيگيري و فراهم نمودن مقدمات جذب اين تعداد نيرو هستند.
معاون توسعه مديريت و منابع سازمان زندان‌ها اضافه كرد: تامين نيرو در مرحله اول از محل انتقال نيروهاي قراردادي مورد درخواست سازمان و تبديل پست آنها به پيماني و رسمي صورت مي‌گيرد.
زنجيره‌اي گفت: با اين حال با جذب اين تعداد نيرو، وضعيت نيروي انساني سازمان در وضعيت ايده‌آل قرار نمي‌گيرد اما با توجه به سياست دولت مبني بر كوچك‌سازي، شرايط و مشكلات دولت را هم درك و تلاش مي‌كنيم با حداكثر صرفه‌جويي امورات را به انجام برسانيم.
وي خاطر نشان ساخت: تعداد نيروي ايده‌آل براي يگان حفاظت سازمان بايد 25 هزار نفر باشد، كه با جذب نيروهاي جديد وضع موجود به 5 هزار نفر مي‌رسد.
معاون توسعه مديريت و منابع سازمان زندان‌ها در خصوص نسبت تعداد كاركنان به تعداد زندانيان گفت: در حال حاضر به ازاي هر 13 زنداني يك كارمند داريم كه با جذب نيروهاي جديد اين رقم به ازاي هر 11 زنداني، يك كارمند خواهيم داشت و با وضعيت استاندارد كه به ازاي هر 3 زنداني يك كارمند است، بسيار فاصله داريم.
زنجيره اي در پايان از تلاشها و همكاري‌هاي معاونت توسعه و سرمايه انساني رئيس جمهور و همكارانش به ويژه بزرگيان و نيك‌صفت تشكر و اظهار اميدواري كرد تا اين مهم هر چه سريع‌تر عملياتي شود.
منبع : سایت بازارکار
http://www.bazarekar.net/02/Fa/News/News.aspx?nwsId=162372

دیدگاه ها (4)

 1. افشینمی‌گه:

  واقعا چرا منی که سرباز زندان بودم و تجربه کافی دارمو استخدام نمیکنین

 2. حمیدمی‌گه:

  چرا از سربازان سازمان پس از اتمام خدمتشان دعوت به عمل نمی اید با وجود برتری و اشنایی بیشتر انان با زندان و زندانبانی

 3. دیبامی‌گه:

  شما که آگهی استخدام میذارین پس لطف کنید فرم ثبت نامش رو هم بذارین الان برادر من قصد شرکت رو داره اما کجا ثبت نام کنه نه فرمی هست نه سایتی برای ثبت نام

 4. علیمی‌گه:

  خوب خوش به حال اونایی که تو صنایع دفاع یا این جور جاها هستند
  چون من آمار دارم که تو مشهد 2 هفته قبل به همه برو بچ صنایع دفاع پیشنهاد دادن که اگه می خواین بیاین برین تو سازمان زندان ها
  حالا شما بگو اون بد بخت هایی مثل من که تو هیچ سازمانی عضو نیستم باید چه کار کنم ؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی