crm didar

استخدام کارخانه قند شمال خوزستان

آزمون استخدامی کارخانه قند شمال خوزستان ۲۷ مرداد برگزار می شود

شوش – ایرنا – رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شوش گفت:آزمون استخدامی کارخانه قند شمال خوزستان روز جمعه ۲۷ مردادماه جاری در شوش برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا رقیه محمودی چهارشنبه شب در نشست خبری اظهار داشت:۲ هزار و ۱۰۰ نفر برای شرکت در آزمون استخدامی کارخانه قند شمال خوزستان ثبت نام کرده اند که از این تعداد بیش از ۴۰۰ نفر زن می باشند.
وی افزود: ۱۱۰ نفر از این افراد بر اساس نمره آزمون جذب می شوند ضمن اینکه اولویت استخدام در این کارخانه با نیروهای بومی است و شرط سنی نیز برای داوطلبان حذف شده است.
رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شوش در ادامه با تائید وضعیت نامطلوب اشتغال در این شهرستان و اینکه تاکنون آمار دقیقی از تعداد افراد بیکار در شوش جمع آوری نشده است گفت:
طبق برنامه ریزی صورت گرفته فرصت های اندک شغلی کارخانه ها و شرکت های منطقه حق نیروهای بومی است و این اداره اجازه جذب و بکارگیری نیروهای غیر بومی در شرکت های منطقه را نمی دهد.
محمودی پیگیری مطالبات جامعه کارگری به ویژه کارکنان شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه ،حمایت از کارگران و کمک به ایجاد اشتغال را اولویت نخست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شوش برشمرد.
وی یکی از مشکلات نیروهای جوان جویای کار تحصیل کرده را نداشتن مهارت شغلی عنوان کرد و بر ضرورت فراگیری مهارت با شرکت در کلاس های فنی و حرفه ای تاکید کرد.
کارخانه قند شمال خوزستان آخرین مراحل پیش راه اندازی را طی می کند و بزودی وارد مدار تولید شکر می شود.
کارخانه قند شمال خوزستان در شوش بیش از ۱۰ سال است که تعطیل شده است.
پیش بینی شده با راه اندازی کامل این کارخانه ۴۰۰ نفر به صورت مستقیم مشغول بکار شوند.
انتشار خبر بازسازی و راه اندازی مجدد کارخانه قند شمال خوزستان پس از بیش از یک دهه تعطیلی موجب خوشحالی کشاورزان چغندرکار و نیز جوانان بیکار شهرستان شوش شده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها