استخدام پيماني در مركز اورژانس تهران

استخدام پيماني در مركز اورژانس تهرانReviewed by Admin on Feb 28Rating:

استخدام پيماني در مركز اورژانس تهران

مركز اورژانس تهران براي تامين نيروي انساني موردنياز خود، اطلاعيه استخدامي منتشر نموده است.
به گزارش خبرنگار بازاركار، 35 نفر از افراد موردنظر از ميان آقايان واجدشرايط و از طريق برگزاري آزمون و مصاحبه، گزينش و به صورت پيماني براي خدمت در تهران استخدام مي‌شود.
بر اين اساس، از آقايان با مدرك فوق ديپلم در رشته فوريت‌هاي پزشكي و هوشبري و ليسانس در رشته پرستاري با گواهينامه پايه 2 رانندگي دعوت به همكاري مي‌شود.
حداكثر سن براي پذيرش داوطلبان 30 سال اعلام شده است.
علاقمندان مي‌توانند جهت اطلاع از شرايط و نحوه ثبت‌نام مي‌تواند از تايخ 8/12/88 لغايت پايان وقت اداري 15/12/88 به سايت اينترنتي مركز اورژانس تهران به نشاني http://ems115.behdasht.gov.ir مراجعه نمايند.

 

دیدگاه ها (2)

  1. baharمی‌گه:

    man ba nazar eshun kamelam movafegham,kash mishod hadeaghal bara ye dore ham ke shode ejra mishod ta natijeye mosbatesho mididan!!!!!!

  2. رضا آزادمی‌گه:

    در خواستی از مدیر سایت داشتم و انهم به رای گذاشتن این نظر بنده و نظر دادن سایر دوستان. بنده با ازمون های استخدامی که الان خود یک کنکور ارشد شده بحث داشتم مخصوصا برای فارغ التحصیلان فنی و مهندسی . چرا این ازمون ها ؟ در حالیکه دراکثر دانشگاههای ما فارغ التحصیلان به صورت تئوری فارغ التحصیل میشوند و عملی کمتر میدانند (به خصوص فنی مهندسی ها) چرا ازمونهای استخدامی بجای کنکور شدن به یک دوره کارورزی تبدیل نشود, به این صورت که از زمان ثبت نام تا اعلام نتایج ازمون استخدامی چند ماهی طول میکشد افراد در دوره های کارورزی شرکت کنند مثل کار با نرم افزارهای مرتبط با رشته خود نظارت بر پروزه ای و اجرای آن و … و انوقت با ازمون هایی افراد کار بلدتر و کاردان تر جذب شود آیا این بهتر است یا فقط یک ازمون شبه کنکور و سپس مصاحبه های فرمالیته برگزار شود و در اخر بیش از 90 درصد هیچ چیز عایدشان هم نمی شود و در ازمونهای بعدی استخدامی هم این روند تکرار میشود و پوچ در حالیکه در دوره های کارورزی حتی اگر فرد قبول هم نشود برای ازمون های استخدامی بعدی از اینکه این دوره را گذرانده قوت قلبی دارد و سرتر هست

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانکی