crm didar

استخدام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سال ۹۵ (خبر جدید)

استخدام  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سال ۹۵

خبر ۳ بهمن ۹۵ – صدور مجوز استخدام در وزارت ارشاد برای گسترش فعالیت‌های قرآنی

خبرگزاری مهر : وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه گسترش فعالیت‌های قرآنی از برنامه‌های اصلی این وزارتخانه است از دریافت مجوزهای لازم برای استخدام در معاونت امور قرآنی خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، سیدرضا صالحی امیری شامگاه پنج‌شنبه در دیدار با آیت الله علوی گرگانی در سخنانی اظهار داشت: یکی از برنامه‌های من که در مجلس و همچنین به مردم قول دادم رفع دغدغه‌های مقام معظم رهبری و همچنین مراجع تقلید در حوزه‌های مختلف فرهنگی است.
وی افزود: حوزه فرهنگی ما حوزه دینی است که در رأس آن مراجع تقلید قرار دارند و باور قلبی ما این است که ‌باید دغدغه مراجع تقلید برطرف شود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به فعالیت‌های قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان داشت: گسترش فعالیت‌های قرآنی از سیاست‌های این وزارتخانه است و در این راستا از سازمان امور استخدامی کشور برای گسترش معاونت امور قرآنی سراسر کشور مجوزهای لازم را اخذ کرده‌ایم.
وی اظهار داشت: در خصوص مسئله حج نیز ۷ شرط اساسی ما به عربستان سعودی اعلام شده که حفظ کرامت و امنیت حجاج ایرانی از جمله آنهاست.
صالحی امیری افزود: در زمینه فضای مجازی دولت به تنهایی قادر به پاسخگویی نیازهای جامعه در این عرصه نیست و بستن شبکه‌های اجتماعی مشکل را حل نمی‌کند که سالم سازی و پایش و پاکسازی فضای مجازی در دستور کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد که امیدواریم سال آینده کانال‌های تلگرامی شناسنامه‌دار شود تا با خاطیان برخوردهای لازم صورت گیرد.


خبر ۱۸ مهر ۹۵ – اشتغال ۲۰ هزار نفر در آذربایجان‌شرقی در کارهای فرهنگی

خبرگزاری فارس : مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: اشتغال افراد زیادی به فعالیت‌های فرهنگی وابستگی دارد و بیش از ۲۰ هزار نفر درگیر کارهای فرهنگی هستند.
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمد محمدپور عصر امروز در نهمین جلسه مشترک شورای برنامه‌ریزی و اقتصاد مقاومتی استان بر لزوم تبیین نقش فرهنگ و هنر بر اقتصاد کشور تاکید و اظهار داشت: در بحث فرهنگ و هنر غفلت‌های قابل توجهی رخ داده است.
وی با بیان اینکه در بحث اشتغال افراد زیادی به فعالیت‌های فرهنگی وابستگی دارند و بیش از ۲۰ هزار نفر درگیر کارهای فرهنگی هستند، اضافه کرد: انتظار داشتیم در بحث اقتصاد مقاومتی سهم فرهنگ و هنر در تولید ناخالص ملی پر رنگ‌تر شود و قطعا ما می توانیم این هدف را تحقق بخشیم.
محمدپور خاطرنشان کرد: فرهنگ‌سازی و گفتمان‌سازی فرهنگی جزو ماموریت‌های اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شمار می‌رود ولی در واقع هنوز اقدامات در این ارتباط آغاز نشده است.
وی بار دیگر تاکید کرد: سهم فرهنگ و هنر در اقتصاد استان و کشور در حال حاضر مبهم است، هم اکنون مشخص نیست فرهنگ در تولید ناخالص ملی چه سهمی دارد؟ نه وضعیت فعلی‌مان روشن است نه وضعیت آینده‌مان، مشخص نیست فرهنگ در اشتغال، تولید و صادرات باید چه سهمی داشته باشد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها