استخدام وزارت راه و شهرسازی سال ۹۶

استخدام وزارت راه و شهرسازی

 

 

 

خبر ۶ مهر ۹۶ – شرکت کنندگان در شغل محلهای اداره کل راه و شهرسازی استان البرز

به اطلاع آن دسته از معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون دستگاههای اجرایی استان البرز ویژه شهرستانهای استان
در سال ۱۳۹۶ میرساند با همراه داشتن مدارک ذیل :
۱ – مدرک تحصیلی ( رشته تحصیلی،گرایش تحصیلی و مقطع تحصیلی فرد باید با عنوان رشته تحصیلی گرایش و مقطع مندرج
در آگهی یکی باشد وبا شرایط احراز شغل انتخابی منطبق باشد همچنین عنوان رشته تحصیلی باید در متن گواهینامه موقت یا
دانشنامه درج شده باشد)
۲ – گواهی ایثارگری ( ویژه مشمولین ۵ درصد سهمیه ایثارگری )
۳ – گواهی معلولیت برای افراد معلول
۴ – اصل وکپی شناسنامه و کارت ملی عکسدار
۵ – اصل وکپی کارت پایان خدمت
۶ – سایر مدارک دال بر امتیازات و سهمیه های قانونی ) مدارک بومی بودن ، مدارک مربوط به سنوات خدمتی نیروی قراردادی
برای احتساب سن ، حافظان قرآن مطابق با شرایط مندرج ( در بازه زمانی ۱۰ / ۷ / ۹۶ لغایت ۱۹ / ۷ / ۹۶ از ساعت ۸صبح الی ۱۲ ظهر بر اساس حروف الفباء بشرح جدول ذیل به واحد امور اداری اداره کل راه و شهرسازی استان البرز به نشانی : کرج-رجائی
شهر(گوهردشت) -بلوار رستاخیز-سوم غربی-اداره کل راه وشهرسازی استان البرز مراجعه نمایند.

تلفن: ۰۲۶۳۴۴۸۰۴۲ – ۰۲۶۳۵۸۳۰۰۰۰ تلفکس: ۰۲۶۳۴۴۸۰۳۰۷ کد پستی: ۳۱۴۸۷۱۵۶۳۴

حروف الفباء ابتدای نام خانوادگی تاریخ مراجعه
از حرف “الف” تا حرف “ح” ۹۶/۷/۱۰ تا ۹۶/۷/۱۲
از حرف “خ” تا حرف “ش” ۹۶/۷/۱۳ تا ۹۶/۷/۱۵
از حرف “ل” تا حرف “ق” ۹۶/۷/۱۶ تا ۹۶/۷/۱۷
از حرف “ک” تا حرف “ی” ۹۶/۷/۱۸ تا ۹۶/۷/۱۹

خبر ۵ مهر ماه ۹۶ – بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی (شامل دستگاههای اجرایی استان البرز ، وزارت آموزش و پرورش، سازمان پزشکی قانونی کشور ، سازمان دامپزشکی، وزارت امور خارجه ، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، وزارت امور اقتصاد و دارایی ، بانک مسکن ، بانک صنعت و معدن ، بانک سپه ، سازمان بنادر و دریانوردی ، سازمان ملی بهره وری ایران ، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ، سازمان اداری  و استخدامی کشور ، سازمان سنجش آموزش کشور ، سازمان انتقال خون ایران ، سازمان حسابرسی ، موسسه آموزش عالی علمی – کاربردی صنعت آ ب و برق) می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج درکارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

بدیهی است نتایج نهایی آزمون در چارچوب قوانین و مقررات جاری، رعایت مفاد آگهی استخدامی منتشره و پس از کنترل مدارک و مستندات داوطلبان معرفی شده در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، برگزاری مصاحبه استخدامی (۷۰ درصد آزمون کتبی، ۳۰ درصد مصاحبه استخدامی) و اعمال اولویت‌های قانونی از جمله سهمیه ایثارگران و معلولین عادی اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است که برای کلیه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس شغل محل انتخابی کارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی موظفند براساس موارد ذیل عمل نمایند:

توجه: 

– عدم مراجعه داوطلب در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

– مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت  چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش) فرمت PDF

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات می‌باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می‌توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۷/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org  یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن‌های ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۷/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهد بود.

مشاهده نتایج آزمون استخدامی


خبر ۱۷ اسفند ۹۵ – برگزاری آزمون اخذ پروانه اشتغال بکار مهندسی با حضور ۱۳۰ هزارنفر

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی از برگزاری آزمون صلاحیت حرفه ای اخذ پروانه اشتغال بکار مهندسی در پنج رشته با حضور ۱۳۰ هزار نفر از مهندسان در سراسر کشور خبرداد.
به گزارش ایرنا، «حامد مانی فر» روز سه شنبه در جمع خبرنگاران، افزود: این آزمون در اجرای قانون نظام مهندسی کنترل ساختمان روزهای ۱۹ و ۲۰ اسفند ماه همزمان با تهران در سراسر کشور برگزار می شود و براساس مقررات اگر متقاضیان به ۵۰ درصد سوالات پاسخ مثبت دهند، پروانه اشتغال بکار خود را دریافت می کنند.
وی با بیان اینکه نخستین آزمون در شهریور ماه امسال برگزار شد، گفت: دومین آزمون امسال در بین فارغ التحصیلان رشته های معماری، عمران، برق، مکانیک و نقشه برداری برگزار می شود و دراین دوره آزمون مربوط به رشته های نقشه برداری و ترافیک برگزار نخواهد شد.
مانی فر گفت: تمام سوالات این آزمون با رعایت ضوابط و مقررات در تهران طراحی شده و روزهای ۱۹ و ۲۰ اسفند ماه در ۶۲ حوزه اصلی در مراکز استانها و شهرستانها و ۸۵ مرکز توسط سازمان سنجش برگزار می شود و انتظار داریم نتایج آن تا ۳۰ خرداد ماه سال ۱۳۹۶ مشخص شود.
مدیرکل مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی بیان کرد: بیشترین شرکت کننده در این آزمون با ۲۴ هزار و ۱۴ نفر به استان تهران اختصاص دارد و کمترین نیز با ۲۶۸ شرکت کننده به شهرستان ایرانشهر مربوط است.
به گزارش ایرنا، آزمون حرفه ای اخذ پروانه اشتغال بکار مهندسان به استناد قانون نظام مهندسی ساختمان هرسال توسط وزارت راه وشهرسازی برگزار می شود و هم اکنون بیش از ۴۰۰ هزار نفر در کشور عضو سازمان های نظام مهندسی هستند.


خبر ۲۵ بهمن ۹۳ استخدام:  استخدام ۲۷۰۰ نیروی جدید در مجموعه راه و شهرسازی

بیرجند- معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی از به کارگیری دو هزار و ۷۱۱ نیروی جدید در این وزارت در سال آینده خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، سید سعید سیدعلایی پیش ازظهر پنج شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی اظهار کرد: در سال ۹۱ و ۹۲ آزمون استخدامی برای دو هزار و ۷۱۱ نیروی جدید در مجموعه راه و شهرسازی برگزار شد که در سال آینده کار بکارگیری این افراد انجام می شود.
وی با اشاره به اینکه این آزمون ها درهفت استان از جمله خرسان جنوبی برگزار نشد، تصریح کرد: در حال حاضر به دنبال اخذ مجوز برای استخدام پنج هزار نفر نیرو در ادارت راه و شهرسازی سطح کشور هستیم.
وجود بیش از ۳۴ هزار کیلومتر راه شریانی در کشور
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی به وجود ۲۱۲ هزار کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی در سطح کشور اشاره کرد و گفت: از این میران ۳۴ هزار و ۶۰۰ کیلومتر راه شریانی هستند.
سید علایی با تأکید بر اینکه وزرات راه و شهرساز در حوزه حمل و نقل و مسکن و شهرسازی وظایف سنگینی را بر عهده دارد، بیان کرد: بحث نگهداری راه ها از جمله موضوعاتی بوده که در الویت کاری دولت یازدهم قرار گرفته و اعتبارات ویژه ای نیز به آن اختصاص داده شده است.
وی اضافه کرد: ارزش راه های کشور هم اکنون بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان است و این موضوع نشان می دهد که راه های ما ارزش این را دارند که نگهداری آن ها بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
همکاری ۱۵ هزار نفر در طرح زمستانی
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی به اجرای طرح زمستانی در سطح راه های کشور اشاره کرد و افزود: در طرح زمستانی امسال تعداد ۱۵ هزار نفر با ۹ هزار دستگاه در ۹۸۶ راهدارخانه در حال خدمت رسانی به مسافران هستند.
سید علایی  با بیان اینکه خراسان جنوبی به دلیل واقع شدن در مسیر کریدور غرب و شرق و جنوب به شمال از اهمیت ویژه ای برخوردار است، عنوان کرد: به علاوه این استان به لحاظ داشتن ۴۶۰ کیلومتر مرز مشترک اهمیت زیادی دارد که باید وضعیت راه های آن مورد توجه ویژه قرار گیرد.
وی ادامه داد: وجود بیش از ۱۶ هزار کیلومتر راه که ۱۰ هزار کیلومتر آن راه روستایی است وظیفه اداره راه و شهرسازی استان را بسیار سنگین کرده و جذب ۳۲ میلیارد تومان اعتبار در دو  سال گذشته یکی از اقدامات خوب این اداره بوده است.
۲۰۰ پروژه راهسازی در خراسان جنوبی در حال اجرا است
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در حال حاضر بالغ بر ۲۰۰ پروژه در خراسان جنوبی در حال اجرا است، یادآورشد: برای اجرای این پروژه ها اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات ملی و استانی در نظر گرفته شده است.
سید علایی ادامه داد: به لحاظ اهمیت راه های استان از این میزان مبلغ ۷۵ میلون تومان از اعتبارات ملی اختصاص یافته و ۱۲ میلیارد تومان نیز اعتبارات استانی بوده که مدیرکل راه و شهرسازی باید نهایت تلاش خود برای جذب این اعتبار را داشته باشد.
وی، راه آهن را یکی از مطالبات بحق و جدی مردم خراسان جنوبی دانست و گفت: در لایحه بودجه ۹۴ مبلغ ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای این کار در نظر گرفته شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی اظهار امیدواری کرد که در بخش مسکن نیز تا پایان سال ۹۴ پروژه های مسکن شهری پیگیری و به اتمام برسد.
سید علایی همچنین ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر، افزود: با وقوع انقلاب ما شاهد رخ داد و معجزه بزرگ الهی در منطقه بودیم و این حقیقتی است که رهبر کبیر انقلاب بارها به آن اشاره فرموده اند.
وی با تأکید بر اینکه خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک موهبت الهی است که نصیب کارگزاران نظام شده است، اظهار کرد: همه ما باید این فرصت را غنیمت بشاریم و از آن به درستی استفاده کنیم.

خبر ۶ دی ۹۳ استخدام : استخدام ۵ هزار نیرو در وزارت راه و شهرسازی

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهر سازی گفت: در طول پنج سال آینده حدود پنج هزار نیروی جدید و یک هزار و ۴۰۰ راهدار در وزارتخانه جذب خواهند شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید سعید سید علایی ظهر چهارشنبه در حاشیه معرفی مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان قزوین که در استانداری برگزار شد در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان حضور یافت و به سوالات آنها پاسخ داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در خصوص استخدام های جدید و جذب راهداران اظهارداشت: در خصوص جذب نیرو با توجه به خروجی یرنامه چهارم و پنجم با هماهنکی با معاونت توسعه مدیریت ریاست جمهور درخواست پنج هزار سهمیه برای استخدام نیرو در وزارتخانه داده ایم که تا پایان برنامه پنجم محقق شود که در این راستا برای تقویت راهدارخانه ها نیز جذب یک هزار و ۴۰۰ راهدار جدید در دستور کار قرار گرفته است.

 

خبر ۲۳ شهریور ۹۳ استختام : بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ نیروی جدید بزودی در وزارت راه و شهرسازی جذب می‌شوند .

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی در حاشیه همایش ملی فناوریهای نوین صنعت ساختمان در مشهدگفت : پس از صدور مجوز استخدام ۳ هزار و ۷۰۲ نفر طبق آزمونهای استخدامی، ۲ هزار و ۶۳۸پذیرفته شده در این آزمون به زودی جذب این وزارتخانه در ادارات تابعه در سراسر کشور می‌شوند.

سیدعلائی افزود : هم اکنون ۷ هزار نیروی انسانی به صورت پیمانی و رسمی‌در ادارات کل راه و شهرسازی استانها مشغول فعالیت هستند .

وی گفت : وزارت راه و شهرسازی به دنبال اخذ مجوز برای جذب ۵ هزار نیروی جدید است.

همایش ملی دو روزه فناوری‌های نوین صنعت ساختمان در مشهد امروز به کار خود پایان می‌دهد.

خبر ۱۲ آبان ۹۲  – مصاحبه تخصصی در آزمون استخدامی راه و شهرسازی قزوین

مدیر توسعه منابع اداره کل راه و شهرسازی قزوین از برگزاری مصاحبه‌های تخصصی آزمون استخدامی همزمان با دستگاه‌های اجرایی استان در این اداره کل خبر داد.
اسماعیل حافظی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: این مصاحبه‌های تخصصی با حضور نمایندگان استانداری قزوین، مدیریت‌های مختلف و حراست اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین طی ۲ هفته در محل این اداره کل برگزار شد.
وی با اشاره به نحوه برگزاری این آزمون ادامه داد: بر اساس مجوز اخذ شده از معاونت توسعه مدیریت و نیروی انسانی رئیس جمهور، ۱۲۷ نفر از افراد داوطلب از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های عمومی و تخصصی که پیش از این در فروردین‌ماه سال‌جاری از طریق استانداری قزوین در ۱۳ رشته شغلی موفق به کسب رتبه علمی شده‌اند در مصاحبه‌های تخصصی شرکت کردند.
مدیر توسعه منابع اداره کل راه و شهرسازی قزوین یادآور شد: از این تعداد، ۶۵ نفر پس از طی مراحل گزینش به صورت پیمانی در این اداره کل مشغول به کار خواهند شد.
وی افزود: در این آزمون با افرادی با مدارک تحصیلی فوق‌دیپلم، لیسانس و فوق‌لیسانس در رشته‌های شغلی مامور حراست، حمل و نقل، راه و ساختمان، حقوق، خدمات مالی، آرشیتکت، کاردان معماری، برنامه و بودجه، شهرسازی، ارتباطات و مخابرات، تحلیل‌گر سیستم، مکانیک و حسابدار مصاحبه انجام شد.

خبر  ۲۸ مهر ماه  ۹۲ – اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی راه و شهرسازی خراسان شمالی
اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت، آزمون استخدامی راه و شهرسازی خراسان شمالی اعلام شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی راه و شهرسازی خراسان شمالی اعلام شده است.
شرکت‌کنندگان می توانند برای مشاهده نتایج به آدرسhttp://www.nkh-ru.ir/ مراجعه کنند.
آزمون مورخ ۱۴ تیرماه ۹۲ در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد برگزار شده بود.

اسامی پذیرفته شدگان

خبر ۲۰ شهریور ۹۲ -ثبت نام آزمون ورودی حرفه مهندسان مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از دوم شهریورماه آغاز و تا پایان شهریور ماه ادامه دارد و آزمون در تاریخ ۲۱ و ۲۲ آذرماه امسال در استان خراسان رضوی برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد حدیدی با اعلام خبر برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان اظهار کرد: در اجرای آئین نامه اجرائی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، آزمون ورود به حرفه مهندسان کاردانهای فنی ساختمان و معماران تجربی در تاریخ ۲۱ و ۲۲ آذرماه امسال، همزمان با سراسر کشور در استان خراسان رضوی برگزار می‌شود.
وی در ادامه درباره رشته‌های مرتبط به این آزمون یادآور شد: رشته‌های معماری (نظارت، طراحی و اجرا)، عمران (نظارت و محاسبات و اجرا)، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات برقی، نقشه برداری، ترافیک و شهرسازی برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به کار مهندسی (پایه۳) و همچنین آزمونهای حرفه‌ای کاردانهای فنی ساختمان در رشته‌های معماری، عمران، مکانیک، برق، نقشه‌برداری و شهرسازی برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به کار کاردانی (پایه‌۳) و آزمونهای تعیین صلاحیت معماران تجربی برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به کار تجربی بطور هماهنگ و همزمان در سراسر کشور برگزار می شوند.
حدیدی اضافه کرد: سابقه کار حرفه‌ای مورد نیاز برای این آزمون مطابق با ماده ۵ آیین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی ساختمان خواهد بود و نحوه محاسبه سالهای لازم از تاریخ اخذ مدرک تحصیلی تا پایان اسفند ماه ۱۳۹۲ است و چنانچه متقاضی در صورت نداشتن شرایط لازم با ورود اطلاعات نادرست نسبت به ثبت نام اقدام و در نمره قبولی کسب کند نه تنها قبولی نامبرده کان لم یکن تلقی شده با وی مطابق ضوابط و مقررات برخورد خواهد شد.
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی درباره زمان ثبت نام مهندسان در آزمون مذکور اظهار کرد: همانطور که پیشتر اعلام شده بود، ثبت‌نام این آزمونها از تاریخ شنبه دوم شهریورماه آغاز شد و ‌به ‌صورت الکترونیکی از طریق وب سایت دفتر امور مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی به آدرس http://www.inbr.ir/ انجام شده و تاپایان شهریورماه ادامه خواهد داشت و دراین مرحله به داوطلبان توصیه می شود، حتما با مطالعه دقیق و کامل دفترچه راهنمای آزمون نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
قبولی در آزمون مذکور، یکی از شرایط اخذ پروانه اشتغال بوده و متقاضی در صورت قبولی در آزمون و احراز سایر شرایط مشخص شده در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان موفق به اخذ پروانه اشتغال بکار خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی از استخدام ۴۸۵۰ نفر در اداراه کل استانی و برخی سازمان‌های و شرکت‌های تابعه این وزارتخانه خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه وشهرسازی، سید سعید سید علایی اعلام کرد: در راستای سیاستها و برنامه‌های مربوط به تامین نیروی انسانی دستگاه‌های اجرایی و با هدف تقویت وظایف حاکمیتی و توسعه مناطق کمتر توسعه یافته با پیگیریهای معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت راه وشهرسازی در مجموع ۴۸۵۰ مجوز استخدامی از طریق معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور صادر شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: این مجوز استخدامی به ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها و برخی سازمان‌های و شرکت‌های تابعه شامل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌‌ای، بانک مسکن، شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و سازمان هواشناسی کشور تخصیص داده شده است.
سید علایی تصریح کرد: آزمون استخدامی ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها به استناد آگهی استخدامی انتشار یافته از سوی استانداری ها مقرر شد در دو نوبت برگزار شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی افزود: جذب نیروی انسانی ۴۸۵۰ نفر در مشاغل پشتیبانی و تخصصی با حداقل مدرک تحصیلی لیسانس از طریق آزمون استخدامی در دست اقدام است.
وی یادآور شد: بعد از ابلاغ تشکیلات تفصیلی ادارات کل راه و شهرسازی استان ها در اجرای ماده ۲۹ و ۳۱ قانون مدیریت خدمات کشوری از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تطبیق نیروی انسانی به روی تشکیلات ابلاغی توسط استان ها انجام شده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی بیان داشت: نمودار تشکیلاتی هفت سازمان و شرکت وابسته به وزارت راه وشهرسازی و مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی که از ادغام مراکز تحقیقاتی پژوهش و آموزش این وزارتخانه تشکیل شده است، در اجرای ماده ۲۹ قانون مدیریت خدمات کشوری از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور به این وزارتخانه ابلاغ شده است و اخذ تشکیلات تفصیلی این سازمان ها و مرکز تحقیقات در دست اقدام است.

دیدگاه ها (۱۲۲)

 1. سارا می‌گه:

  رشته جغرافیا لظفا

 2. سارا می‌گه:

  سلام لطفا یه فکری به حال فارغ التحصیلان رشته جغرافیا بکنید.

 3. مریم می‌گه:

  سلام.من لیسانس عمران دانشگاه تهران دارم.با معدل ۱۵.۸۰.به نظرتون واسه ارشد چی کار کنم؟ مدیریت اینا بخونم یا همون رشته خودمو ادامه بدم؟

  • فاضل می‌گه:

   سلام اگه بدنبال استخدام هستی صنایع بخون یامدیریت برا عمران کار سخت گیر میاد واستخدام دولتی هم خیلی کم داره موفق باشید

 4. بی کار بی عار می‌گه:

  بله درسته

 5. سامی می‌گه:

  دلم میره کردستان میان باغ وبستان

 6. آرزو می‌گه:

  با سلام.خواهشا یکی به داد این فارغ التحصیلان رشته معماری برسه!!!!

 7. صبا می‌گه:

  سلام دوستان بنده هم آزمون های استخدام دادم قبول نشدم ،تصمیم گرفتم سراغ موقعیت دیگه ی برم که دنیا داره به اون سمت میره ،الانم کاری پیدا کردم واقعا فوق العاده است ،از نظر زمان و مکان و ساعت ریس خودمم و درضمن کار گروهی هم هست ،واقعی چیزی که دوست داشتم الان هم ۶ ماه دارم این کار با برادرهام که اونا هم بیکار بودن انجام میدم فوق العاده راضی هستم به نظرم شما هم یه جور دیه نگاه کنید فرصتای خوبو از دست ندین.

 8. فریناز می‌گه:

  توروخدا منو استخدام کنینالتماستون میکنم من خیلی مشکل دارم هر جای ایران باشه میرم من کارشناس معماریم

 9. ابی می‌گه:

  گل گفتی رکسانا خانم

 10. مخمد می‌گه:

  تورو خدا به فکر ما که عمر خودمون گذاشتیم درس خوندیم باشید

 11. علی رضا می‌گه:

  بنام خدا.
  درحقیقت شاید ده درصد از تحصیلکردگان دانشگاه در رشته های مرتبط و بعضا غیر مرتبط استخدام ومشغول به کار
  شوند.اگر شما جزو نود درصد الباقی باشید بجای ملامت کردن بخت واقبال یا متهم کردن ادارات بهتر است فرصت باقیمانده را از دست ندهید.با پذیرفتن واقعیت باید مسیر جدیدی را انتخاب کنید.انتخاب یکی از هنرها و یا حرفه وفنون مختلف در اسازمان فنی وحرفه ای یا خانه کارگر به شرط داشتن توکل وانگیزه وپشتکار راهگشای شماست.
  شعر قدما رو فراموش نکنید ——کس نخوارد پشت من جز ناخن انگشت من

 12. معمار می‌گه:

  سلام پس چی شداخه این استخدامی تروخدا ماازاول سالمنتظریم

 13. معمار می‌گه:

  سلام پس چی شداخه این استخدامی تروخدا ماازاول سالمنتظریم

 14. کامپیوتر می‌گه:

  شرح وظایف “برنامه نویس سیستم” توی راه و شهرسازی چیه ؟

 15. محمدرضا می‌گه:

  سلام دوستان
  ما یه آزمون دادیم سال ۹۱ هنوز که هنوزه هیچگونه خبری نشده ! من قبول شدم ولی هنوز میگن بودجه سازمانها تصویب نشده !
  اگرم بخوان کاری کنن باید اول به اون قبلی ها رسیدگی کنن

 16. فرانک می‌گه:

  سلام فارغ التحصیل رشته مهندسی آب وخاک هستم.منم میتونم در وزارت راه وشهرسازی شرکت کنم؟؟؟ لطفا ج بدید

 17. مصطفی می‌گه:

  من لیسانس کشاورزی دارم گاش رشته منو بخان

 18. یک شهرساز می‌گه:

  آقا، مهندس شهرسازی هم استخدام می کنید؟

 19. مهنواز می‌گه:

  سلام و خسته نباشید خدمت همه
  من کارشناس ارشد مدیریت محیط زیستم
  آیا این سازمان رشته منو میخواد؟
  ب خدا خسته شدم از بیکاری……….

  • صداقت می‌گه:

   خدا رو شکر که بیشتر دیپلم نخوندم.دلم برا همتون میسوزه.برا همتون دعا میکنم در ضمن فکر کار آزاد باشید.تولید.صنعت.کشاورزی.تجارت.چرا ما ایرانیا همش دوس داریم پشت میزی باشیم.کارهایی دیگه افت میدونیم.ی نگاه به کشورا دیگه بکنید.مردمونشان

 20. محمد رضا می‌گه:

  خداوندا چرا ما رو دهه شصتی افریدی؟
  اخه چرررررررررررررررررررررا؟

 21. حمید می‌گه:

  زمین شناسی هم ورمیدارن….اصلا کسی از لیست رشته ها خبر داره

 22. آرزو می‌گه:

  خداوکیلی با کلی درس خوندن آخر سر باید مدرکمونو بزاریم در کوزه، فقط با تو بورس قراردادن رشته هایی که شهریه بالا جیب دانشگاهها رو پرمیکنن و امان از یزره فکر کردن به آینده ما جونایی که کل وقت وانرژی و جونیمونو سوخت کردیم پای این درسا،نمونش رشته من…. تربیت بدنی،بعد بنده خداها بچه های معماری و…..

 23. امیر می‌گه:

  اقای مدبرباسلام.واس جذب این۵هزارنیروی جدید ازمونش کیه خاهشا؟؟؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها