استخدام وزارت بهداشت سال ۹۷ (مجوز استخدام ۳۰ هزار نفر)

استخدام وزارت بهداشت

سوالات آزمون استخدامی وزارت بهداشت

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

استخدام دانشگاه های علوم پزشکی سال ۹۷

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار وزارت بهداشت در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام استخدام عضو شوید.

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید


خبر ۳۰ بهمن ۹۷ – مجوز استخدام ۳۰ هزار نفر در وزارت بهداشت آماده است

تهران- ایرنا- معاون سابق توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت‏: مجوز ۳۰ هزار نفری استخدام در وزارت بهداشت آماده است و اگر مشکلات برطرف شود می‌توان این تعداد نیرو را در سال آینده جذب کرد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ دی ۹۷ – استخدام ۹۵۰۰ نیرو در بخش بهداشت و درمان طی سال ۹۸

سعید نمکی صبح پنج شنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان رازی بیرجند در گفت و گو با خبرنگار مهر بیان کرد: در نشستی که با مدیران بخش بهداشت و درمان و امور استخدامی داشتیم، برای سال ۹۸ قریب به ۹ هزار و ۵۰۰ نیرو برای تخت های بیمارستانی که راه اندازی می شود مجوز استخدامی صادر و تامین اعتبار خواهیم کرد.

لینک ادامه خبر


خبر ۱۷ اردیبهشت ۹۷ – ۱۱۰ هزار نیروی قراردادی وزارت بهداشت مشغول به فعالیت هستند

وزیر بهداشت در پاسخ به خبرنگاری مبنی بر تامین امنیت شغلی برای مراقبین مراکز خدمات سلامت در حاشیه شهرها گفت: قرار نیست که همه در بدنه دولت استخدام شوند، لذا برای حاشیه شهرها به ازای هر ۲۵۰۰ نفر یک مراقب به عنوان خرید خدمت در این مراکز فعالیت می کنند که اکنون ۵۰ هزار نفر نیرو با این عضویت مشغول به فعالیتند و اگر کار خود را متعهدانه و صحیح انجام دهند به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

لینک ادامه خبر


 

خبر ۲۶ اسفند ۹۶ – اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه/ دانشکدههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل استخدامی

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در آزمون استخدامی متمرکز دانشگاهها و دانشکدههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در تاریخ ۹۶/۱۰/۰۱ شرکت نموده‌اند می‌رساند که کارنامه نتایج اولیه داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان هریک از دانشگاههای علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌بایست با توجه به نتیجه اولیه (نمرات خام) مندرج درکارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.
لازم به ذکر است که برای کلیه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس انتخاب شغل محل مربوطه کارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان موظفند براساس موارد ذیل عمل نمایند:
– کلیه شرکت کنندگان در آزمون بایستی با مراجعه به سایت دانشگاه/دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اطلاعات مربوط به فهرست اولیه شرکت کنندگان مشمول بررسی مدارک، زمان و مکان بررسی مدارک و در صورت لزوم مصاحبه تخصصی را کسب نمایند.
توجه :
– عدم مراجعه داوطلبان اعلام شده در فهرست اولیه بررسی مدارک در زمان مقرر اعلام شده در سایت دانشگاه/دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مربوطه به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
– مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و اصلاحیه بعدی آن و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
تذکر: لازم به توضیح است اعلام نمرات خام در کارنامه و کسب حدنصاب به منزله پذیرفته شده نهایی آزمون نخواهد بود و صرفاً در صورت بررسی صحت مدارک و مستندات و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی ، سهمیه‌های استخدامی (ایثارگران و معلولین و…) و حسب مورد کسب امتیاز لازم در مصاحبه، داوطلبان واجد شرایط به ترتیب نمرات فضلی و با توجه به ظرفیت مورد نیاز پذیرفته‌شدگان اولیه مشخص به گزینش معرفی خواهند شد. بدیهی است در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلب معرفی شده هیچ گونه حق اعتراضی نخواهد داشت.
در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی در سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات می‌باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می‌توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۱/۲۶ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن‌های ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۷/۰۱/۲۶ ارسال گردد، مقدور نخواهد بود.

لینک اعلام نتایج

عنوان دانشگاه/دانشکده اطلاعیه اسامی و تحویل مدارک زمان تحویل مدارک
اراک مشاهده اطلاعیه ۱۵ فروردین ۹۷
اصفهان مشاهده اطلاعیه ۲۰ فروردین ۹۷
البرز مشاهده اطلاعیه ۱۸ الی ۲۷ فروردین ۹۷
اهواز مشاهده اطلاعیه ۱۹ فروردین الی ۱ اردیبهشت ۹۷
ایران مشاهده اطلاعیه ۲۰ فروردین ۹۷
ایلام مشاهده اطلاعیه ۱۹ تا ۲۲ فروردین ۹۷
بم مشاهده اطلاعیه ۱۸ فروردین الی ا اردیبهشت ۹۷
بهبهان مشاهده اطلاعیه ۱۵ تا ۲۲ فروردین ۹۷
بوشهر مشاهده اطلاعیه ۱۸ الی ۲۲ فروردین ۹۷
رفسنجان مشاهده اطلاعیه ۱۸ و ۱۹ فروردین ۹۷
زاهدان مشاهده اطلاعیه ۱۸ فروردین الی ۴ اردیبهشت ۹۷
زنجان مشاهده اطلاعیه ۱۵ تا ۲۲ فروردین ۹۷
ساوه مشاهده اطلاعیه ۱۵ تا ۱۹ فروردین ۹۷
سبزوار مشاهده اطلاعیه ۱۸ الی ۲۱ فروردین ۹۷
شهرکرد مشاهده اطلاعیه ۲۰ تا ۲۲ فروردین ۹۷
فسا مشاهده اطلاعیه ۱۸ الی ۲۹ فروردین ۹۷
قزوین مشاهده اطلاعیه ۱۸ تا ۲۸ فروردین ۹۷
کردستان مشاهده اطلاعیه ۱۵ الی ۳۰ فروردین ۹۷
کرمان مشاهده اطلاعیه ۱۹ تا ۲۳ فروردین ۹۷
گلستان مشاهده اطلاعیه ۱۸ تا ۲۰ فروردین ۹۷
شیراز مشاهده اطلاعیه ۱۹ و ۲۰ فروردین ۹۷
لرستان مشاهده اطلاعیه ۱۸ تا ۲۹ فروردین ۹۷
مازندران مشاهده اطلاعیه ۱۸ الی ۲۲ فروردین ۹۷
مشهد مشاهده اطلاعیه
نیشابور مشاهده اطلاعیه ۱۸ و ۱۹ فروردین ۹۷
ساوه مشاهده اطلاعیه ۱۵ تا ۱۹ فروردین ۹۷

 

آرشیو استخدام وزارت بهداشت سال ۹۷

 

دیدگاه ها (۹۰)

 1. بداغی می‌گه:

  سلام…زمان آزمون و رشته های مورد نیاز کی اعلام میشه؟

 2. mzakh می‌گه:

  کارشناس بهداشت عمومی هستم در آزمون استخدامی ها نیاز به این رشته ندارند و اکثر دانشگاهها هم قرارداد نمیبندن لطفا راهنماییم کنید.

 3. ثریامرجانی می‌گه:

  چن هزارنفری درایران فارغ التحصیل رشته میکروبیولوژی هستیم ولی بیکاریم.۴سال منتظریم تاشایددراستخدامیارشته ماهم باشه .باچه زحمتی درس خوندیم ولی بیکاریم.

 4. الهام می‌گه:

  سلام خواستم بدونم برای استخدام وزارت بهداشت رشته هایی مثل کامپیوتر هم میخوان،ممنون میشم راهنمایی کنین.

 5. نسترن می‌گه:

  بنظرتون مدیریت خدمات بهداشتی درمانی استخدامی داره

 6. محسن می‌گه:

  بهداشت پس چی؟ اونم از نوع حرفه ایش

 7. میثم می‌گه:

  آیا بهتر نبود وزارت بهداشت هم مثل آموزش و پرورش آزمون استخدامیشو جداگانه برگزار میکرد که مجبور نشه آزمونو به تعویق بندازه آخه در استخدامی بهداشت که تبعیض جنسیتی در کار نیست چه بسا شرایط به نفع خانوماست .حالا هم ما داوطلبها و هم خودشون سردر گم شدن .اگه امکانش هست آزمون رو به تعویق نیندازید

 8. کبری عباسی می‌گه:

  سلام
  تاریخ دقیق آزمون که وزرات بهداشت زدین کی هست؟؟
  آخه میگن آزمون لغو شده

 9. مرتضی می‌گه:

  سلام آقاسی هستم ۲۲ سالمه مجـرد،دارای مـدرک کمک بهیـاری،آشنایی وانجام کارهای پرستاری درصورت نیـاز لطفا اطلاع دهیـد.

 10. اعظم می‌گه:

  لطفآ یه فکری هم ب درباره ی بچه های کمک پرستاری بکنین دوسال مدرکشو گرفتم ولی هرجا میرم میگن باید سایت اعلام کنه جالبیش اینکه سایت هیچ وقت هیچی راجب کمک پرستارا نگفته

 11. Dariush می‌گه:

  سلام. جهـانگیـری هستم ۲۵ساله،مجـرد،دارای مـدرک کمک بهیـاری،آشنایی وانجام کارهای پرستاری درصورت نیـاز لطفا اطلاع دهیـد.

 12. خدیجه می‌گه:

  سلام من رشته مهندسی بهداشت محیط رتبه برتر دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهتی روزانه .هستم خانواده پرسنل علوم پزشکی هستم ودر حال گذراندن طرح.چرارشته ها مورنیاز علوم پزشکی اعلام نشده/

 13. فایزه می‌گه:

  سلام من دیپلم تجربی دارم بنظرتون استخدام دیپلمه احتیاج دارن

 14. يه دختر می‌گه:

  من لیسانس میکروبیولوژی دارم چهار سال الکی وقتمو تلف کردم الان هیچ دستگاه دولتی رشته منو نمیخاد .خب وقتی هیچ جا نمیگیرین برا چی این رشته ها رو تو دانشگاه میزارین ؟ متاسفم برا جایی که دارم توش زندگی میکنم .

 15. فرزانه می‌گه:

  من مدرک لیسانس مهندسی پزشکی (بیو متریال) هستم . واقعا هیچ جا برا این رشته تو ایران نیست . خب اگه این رشته هارو نمیخواین چرا تو دانشگاه میارین . تازه روز به روزم بیشتر میکنن . فقط میخوان از مردم پول بگیرن

 16. افسانه می‌گه:

  سلام کارشناس مامایی هستم ولی بعلت نداشتن شرایط سنی استخدام بیکارهستم لطفا راهنمایی کنید

 17. فاطمه می‌گه:

  سلام. من ارشد علوم تشریح دارم. تازه فارغ التحصیل شدم. در مورد این رشته چیزی تو سایت ندیدم. اگه دوستان چیزی میدونن به منم اطلاع بدن.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها