استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ۹۵

سوالات رایج  آزمون های استخدامی را از دست ندهید!

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

 

 

خبر ۲۷ دی ۹۵ – نیروی انتظامی مجاز است در طول اجرای برنامه سالانه پایور استخدام کند

خبرگزاری خانه ملت: نمایندگان مردم در خانه ملت، موافقت کردند نیروی انتظامی در طول اجرای برنامه سالانه با توجه به بودجه سنواتی پایور استخدام و به موجودی خود اضافه نماید.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه، ۲۶ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی مواد ارجاعی لایحه برنامه ششم توسعه کل کشور با بند د ماده ۱۲۳ این لایحه موافقت کردند.
در بند د ماده ۱۲۳ این لایحه آمده است: به نیروی انتظامی اجازه داده می شود با تائید ستاد کل نیروهای مسلح به منظور متناسب‌‌سازی استعداد نیروی انتظامی با نیازهای امنیتی- انتظامی کشور و کاهش فاصله این استعداد با شاخص ۵ نفر نیرو به ازای هزار نفر جمعیت، در طول اجرای برنامه سالانه پایور با توجه به بودجه سنواتی استخدام و به موجودی خود اضافه نماید.
گفتنی است ماده ۱۳۲ لایحه برنامه ششم توسعه کل کشور با ۱۵۵ رأی موافق، ۱۲ رأی مخالف و ۳ رأی ممتنع از مجموع ۲۱۱ نماینده حاضر در جلسه حذف شد.
لازم به ذکر است ماده ۱۳۷ لایحه برنامه ششم توسعه کل کشور با ۱۴۲ رأی موافق، ۲۳ رأی مخالف و یک رأی ممتنع از مجموع ۲۱۱ نماینده حاضر در جلسه حذف شد.
همچنین نمایندگان ماده ۱۳۹ این لایحه را با ۱۵۴ رأی موافق، ۱۶ رأی مخالف و ۲ رأی ممتنع از مجموع ۲۱۲ نماینده حاضر در جلسه به تصویب رساندند.
در ماده ۱۳۹ لایحه مذکور آمده است: کلیه وجوهی که به عنوان جزای نقدی یا جریمه نقدی بابت جرائم و تخلفات توسط مراجع قضائی، شبه‌قضائی،‌ انتظامی و اداری أخذ می‌شود به خزانه واریز می‌گردد. دستگاههای ذی‌ربط حق استفاده از درآمد فوق را ندارند.
دولت موظف است اعتبار مورد نیاز دستگاههای مذکور را که از محل درآمد- هزینه تاکنون تأمین گردیده است در ردیفهای اعتبارات عمومی بودجه سنواتی مربوطه لحاظ نماید.
تبصره- کلیه قوانین ذیل از زمان لازم‌الاجراء شدن این قانون موقوف الاجراء می‌گردد.
۱- تبصره ماده ۷۷ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصوب ۳/۱۰/۱۳۹۲ با اصلاحات و الحاقات بعدی
۲- جزء ب بند (۴) ماده ۴۵ قانون وصول برخی از درآمدهای دولت و مصرف آن در موارد معین مصوب ۲۰/۸/۱۳۶۹ با اصلاحات و الحاقات بعدی
۳- ماده ۴ قانون بیمه اجرایی خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه مصوب ۲۰/۲/۱۳۹۵
۴- ماده ۲۳ قانون شوراهای حل اختلاف مصوب ۱۶/۹/۱۳۹۴./


خبر ۱۴ دی ۹۵ – تاکید فرمانده ناجا بر جذب و انتخاب برترین‌ها در پلیس

خبرگزاری مهر : فرمانده ناجا برجذب برترین‌ها در پلیس تاکید کرد و گفت: پلیس امین مردم است و مردم در گرفتاری‌ها به پلیس پناه می‌برند.
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین اشتری در نشست مسئولان نیروی انسانی و مدیران گزینش ناجا با اشاره به گستردگی نیروی انتظامی از لحاظ عده و عده و نیز پراکندگی بی نظیر مأموریت های آن افزود: برخی تصور می کنند برای ارتقاء یک سازمان باید به تخصص و تجهیزات تأکید داشت اما معتقدم برای ارتقاء هر سازمانی به خصوص ناجا باید به نیروی انسانی آن اتکا کنیم.
وی با اشاره به اینکه نیروی انسانی بالاترین سرمایه یک سازمان به شمار می آید، گفت: در ناجا این سرمایه بیشترین تأثیرگذاری را دارد.
فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی یک سازمان انسان محور است نه تجهیزات محور گفت: در برخی از سازمان ها تجهیزات حرف اول را می زند هرچند با نبود نیروی انسانی متخصص و متعهد نمی توان کاری را انجام داد اما نیروی انتظامی سازمانی انسان محور است؛ ما پلیس جامعه محور هستیم و در داخل سازمان علاوه بر اینکه کارکنان اولویت دارند ، مأموریت های ما نیز ارتباط مستقیم و تنگاتنگ با مردم دارد.
سردار اشتری با بیان اینکه هر میزان برای نیروی انسانی در ناجا سرمایه گذاری شود، کم است، گفت: معاونت نیروی انسانی متولی و مجری این مأموریت است؛ برخی از رده و معاونت های ناجا در این زمینه اقدامات خوبی را انجام دادند و موفق بودند اما بعضی از رده ها به علت کم توجهی به این امر با مشکلاتی مواجه شدند.
این مقام عالی انتظامی خاطر نشان کرد: کارکنان از مرحله جذب ، استخدام و حتی پس از بازنشستگی با معاونت نیروی انسانی سروکار دارند.
سردار اشتری به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه نیروی انتظامی باید در طراز با انقلاب اسلامی باشد، گفت: باید این مطلب مورد بحث و گفتگو قرار گیرد که پلیس جمهوری اسلامی ایران برای رسیدن به این افق چگونه عمل کند.
این مقام انتظامی همچنین به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «اگر چند دستگاه بزرگ در کشور وظیفه خود را به خوبی انجام ندهد اما ناجا وظیفه خود را به درستی باید انجام دهد چرا که تقریبا خلاء های آن دستگاه ها را پر می کند» گفت: توقعی که به نیروی انتظامی وجود دارد به جا و بالا است که می تواند در اهداف عالی نظام ، نظم و امنیت کشور تأثیرگذار باشد و اعتماد مردم را افزایش دهد. البته برعکس این امر نیز می تواند وجود داشته باشد.
فرمانده ناجا به حضور گسترده پلیس از مرز تا داخل شهرها اشاره کرد و گفت: بنا به اعتقاد مسئولان و مردم استان های مرزی کشور، مأموران انتظامی و نیز مرزبانان ارتباط خوب و نزدیکی با مردم دارند. به گونه ای که آنان بر این امر تأکید می کنند که حضور مرزبانان موجب امنیت این مناطق شده است؛ خدماتی که ناجا به مردم ارائه می دهد بی بدیل است.
سردار اشتری مهم ترین وظیفه ناجا را ایجاد امنیت ، نظم و آرامش در کشور عنوان کرد و گفت: بالاترین نعمت هر کشوری ، امنیت است؛ مهم ترین وظیفه حاکمیت برقراری امنیت است که این امر توسط نیروی انتظامی انجام می شود، البته همه دستگاه های امنیتی و نظامی در این رابطه تلاش می کنند اما نقش ناجا بسیار تأثیرگذار است.
وی خاطر نشان کرد: ناجا با توجه به این تأثیرگذاری باید بهترین نیروها را داشته باشد که البته در ارزیابی های که انجام می شود انصافا بهترین نیروها را داریم .
رئیس پلیس کشور، گفت: باید از هم اکنون برای رسیدن ناجا به افق چشم انداز ۱۴۰۴ برنامه ریزی های لازم انجام شود.
این مقام عالی انتظامی کشور ، مقوله های گزینش ، آموزش و … را از موضوعات مهم عنوان و تصریح کرد: با توجه به نوع مأموریت های ناجا باید در جذب کارکنان بسیار دقت شود.
سردار اشتری بر  عضویابی تأکید کرد و گفت: برای جذب نیرو بایستی به مراکز علمی و دانشگاهی مراجعه و افراد متخصص و متعهد را ترغیب کنیم؛ باید مأموریت های مختلف پلیس را به مردم نشان دهیم تا از این طریق جایگاه این سازمان ارتقاء یابد.
فرمانده ناجا با بیان اینکه در جذب نیرو نباید به سفارش ها توجه شود، بر دقت در جذب کارکنان تأکید کرد و گفت: در امر تحقیقات بایستی قوی ترین تحقیق در خصوص متقاضی به کار انجام شود؛ پلیس امین مردم است و ناموس ، مال و آبروی آنها در اختیار ما است. مردم ، در صورت بروز گرفتاری به پلیس پناه می برند و در صورتی که مأمور ما دچار لغزش شود قطعا با آبروی این نیرو بازی می کند.
این مقام عالی انتظامی، دقت به هنگام جذب نیرو و انتخاب برترین ها تأکید کرد و گفت: باید پلیسی متدین ، متخصص، با روحیه جهادی ، انقلابی ، چابک، حرفه ای و خوش برخورد، خوش تیپ داشته باشیم که بایستی این ملاک ها به هنگام جذب مدنظر قرار گیرد؛ باید در دل کارکنان عشق مالامال در راستای خدمت به کشور، اسلام و نظام وجود داشته باشد.
سردار اشتری بر تقویت روحیه انقلابی و اسلامی و نیز حرفه گرایی تأکید و گفت: معاونت نیروی انسانی ناجا باید این امر را پیگیری کند.
این مقام عالی انتظامی کشور با اشاره به اینکه فرمانده معظم کل قوا در حکم فرماندهی بر دو موضوع معیشت و صیانت تأکید کردند ، گفت: افزایش منزلت و معیشت کارکنان از اقدامات نیروی انسانی به شمار می آید؛ به دنبال این هستیم وضع معیشت کارکنان ارتقاء پیدا کند .
فرمانده ناجا به ترمیم حقوق کارکنان طی سه مرحله اشاره کرد و گفت: در این رابطه معاون هماهنگ کننده و نیز  معاون نیروی انسانی ناجا پیگیری های بسیاری را داشته اند و از تلاش آنها تشکر می کنم؛ در امر ترمیم حقوق کارکنان گام های خوبی برداشته شده و سال آینده نیز گام دیگری در این راستا برمی داریم و در حال پیگیری این موضوع هستیم.
وی به موضوع وام مسکن کارکنان اشاره کرد و گفت: توافقاتی با دولت در این رابطه داشته ایم و البته قول های مساعدی برای پرداخت وام داده شده است.
سردار اشتری به موضوع عطر گل یاس اشاره کرد و گفت: تاکنون مطالبات به ۳۰ هزار نفر از کارکنان ناجا پرداخت شده است؛ در صدد عمل به تعهدات خود به خصوص برای واگذاری خانه به کارکنان هستیم.
این مقام عالی انتظامی بر ارتقاء روحیه کارکنان و خانواده های آنان تأکید کرد و گفت: اگر به کارکنانی که خدمات ارزنده ای ارائه می دهند توجه نشود، قطعا به نتایج مطلوب نخواهیم رسید.
وی بر ارتقاء کرامت کارکنان تأکید کرد و خطاب به معاونان نیروی انسانی سراسر کشور گفت: کارکنان این نیرو باید بدانند که شما به عنوان مدیران نیروی انسانی به فکر آنها بوده و در صدد رفع مشکلات و رسیدگی به آنان هستید.
فرمانده انتظامی، به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «پلیس باید اقتدار توأم با عدالت ، رأفت و مهربانی داشته باشد»، گفت: ما نیز باید مطابق فرمایشات معظم له با کارکنان خود رفتار کرده و چنین دیدگاهی داشته باشیم.
سردار اشتری در خاتمه به رسیدگی و تکریم خانواده شهدا ، جانبازان ، متوفیان و ایتام تأکید و گفت: روند اقدامات نیروی انسانی را رو به رشد می دانیم که البته باید به آن سرعت بیشتری داده شود.


خبر ۲۲ تیر  ۹۵ 

پلیس پایتخت در مقطع درجه داری استخدام می کند

 


 

خبر ۲۶ اردیبهشت ۹۵ – اعلام وصول لایحه عادی تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون استخدامی نیروی انتظامی

باشگاه خبرنگاران جوان: عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول لایحه عادی تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون استخدامی نیروی انتظامی خبر داد.
غبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علیرضا منادی سفیدان در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۶ اردیبهشت‌ماه) مجلس شورای اسلامی، موارد اعلام وصول شده توسط هیات رئیسه مجلس را به شرح زیر قرائت کرد که بر اساس آن و به موجب اجرای ماده ۱۳۸ آیین‌نامه داخلی مجلس و بنا به درخواست دولت، لایحه دریافت عوارض برق تجدیدپذیر مسترد شد.
همچنین لایحه عادی موافقت نامه همکاری‌های اقتصادی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری لهستان و لایحه عادی تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون استخدامی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اعلام وصول شد.


خبر ۵ بهمن ۹۴ – پلیس پایتخت در مقطع درجه داری استخدام می کند

گروه استان ها- تهران بزرگ – فرماندهی انتظامی استان به منظور تکمیل کادر درجه داری خود از بین داوطلبان مرد واجد شرایط پس از برگزاری آزمون ورودی و سایر مراحل استخدامی بر اساس اولویت امتیازات، استخدام می کند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر ۲۷ بهمن ۹۳ استخدام : استخدام نیروی انتظامی در استان مرکزی

خبر ۱۹ آذر ۹۳ استختام :  استخدام نیروی انتظامی استان تهران

خبر ۴ آبان ۹۳ استختام : استخدام پلیس پایتخت،در مقطع درجه داری

خبر ۳۰ مهر ۹۳ استختام : استخدام نیروی انتظامی در استان ایلام

خبر ۱۹ مهر ۹۳ استختام :استخدام نیروی انتظامی رسته مرزبانی سال ۹۳

خبر ۲۴ شهریور ۹۳ استختام : استخدام پلیس البرز در مقطع درجه داری

خبر ۲۴ شهریور ۹۳ استختام : استخدام نیروی انتظامی تهران بزرگ مهر۹۳

خبر ۲۴ شهریور ۹۳ استختام : استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ویژه هفته ناجا

خبر ۱۵ شهریور ۹۳ استختام :   استخدام درجه دار در فرماندهی انتظامی استان ایلام ۹۳

خبر ۱۵ شهریور ۹۳ استختام :   استخدام فرماندهی انتظامی استان فارس ۹۳

خبر ۹ شهریور ۹۳ استختام :  استخدام در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شهریور ۹۳

خبر ۹ شهریور ۹۳ استختام :  استخدام در فرماندهی انتظامی خراسان شمالی ۹۳

خبر ۲۶ مرداد ۹۳ استختام : استخدام فرماندهی انتظامی استان کرمان ۹۳

خبر ۲۶ مرداد ۹۳ استختام : استخدام پلیس پیشگیری ناجا تهران

خبر ۲۶ مرداد ۹۳ استختام : استـخدام فرماندهی نیروی انتظامی خراسان شمالی ۹۳

خبر ۴ مرداد ۹۳ استختام : استخدام مرکز مشاوره فرماندهی انتظامی خراسان شمالی

خبر ۴ مرداد ۹۳ استختام استخدام در معاونت اجتماعی پلیس گلستان

خبر ۴ مرداد ۹۳ استختام استخدام در معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی البرز

خبر ۱ مرداد ۹۳ استختام :  استخدام در معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی

خبر ۳۰ تیر ۹۳ – استخدام فارغ‌التحصیل روانشناسی در پلیس قزوین

خبر ۱۸ تیر ۹۳ –  استخدام درجه‌دار در پلیس پایتخت (تهران)

خبر ۱۸ تیر ۹۳ – استخدام درجه‌دار در پلیس خراسان رضوی ۹۳

خبر ۸ تیر ۹۳  –استخدام نیروی انتظامی درمعاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا (فاوا) در مقطع درجه داری و افسری

خبر ۳ خرداد ۹۳ – استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی رسته عملیات ویژه

خبر ۲۷ اردیبهشت ۹۳ – استخدام دانش آموز برای تحصیل در هنرستان بهیاری

خبر ۱۳ اردیبهشت ۹۳ –استخدام پلیس کردستان در مقطع درجه داری پنج ساله پیمانی

دیدگاه ها (۲,۳۲۷)

 1. رضا می‌گه:

  با سلام من ۲۲سالمه دیپلم کامپیوتر دارم با معدل ۱۵ با قد ۱۸۲و وزن ۸۵ میخواستم آگه میشه لطف کنین استخدام سال ۹۶ نیروی انتظامی رو اعلام میکنین ممنون

 2. رضا می‌گه:

  سلام و عرض خسته نباشین من ۲۲سالمه و دیپلم کامپیوتر با معدل ۱۵ قبول شدم و قدم ۱۸۲و وزنم ۸۴ کیلو هستم آیا شما از استخدام سال ۹۶ اطلاع دارین؟

 3. مجتبی می‌گه:

  سلام من دیپلم رشته تربیت بدنی هستم و۱۷سالمه میخواستم بدونم ناجا استخدامی داره ؟؟؟

 4. رضا می‌گه:

  سلام معدل کل من۱۴.۶۹ وکتبی۷.۳۰شده ایا استخدام میشوم لطفا راهنمایی کنید

 5. کریم معافی می‌گه:

  سلام تمام شرایط رودارم اما معدلم ۱۲:۴۵میتونم ثبت نام واستخدام شود خواهشا جواب بدین

 6. علی می‌گه:

  سلام میشه بعد اتمام دوره اموزشی گواهینامه رو ارائه داد

 7. محمدرضا می‌گه:

  سلام
  من ۱۸سالمه معدل دیپلم ۱۲/۶۹هستش ریاضی فیزک
  میتونم برا درجه داری شرکت کنم ممنون میشم اگه جواب بدین محل سکونتم هم ایلام هستش

 8. amirali می‌گه:

  سلام من فوق دیپلم دارم پدرم و برادرم نظامی بودن الان بازنشسته شدن ولی وقتی میرم ثبت نام کنن میگن فوق دیپلم نمیگیریم برو دنبال یه کار دیگه میشه بپرسم چرا فوق دیپلم نمیگیرن

 9. امیر می‌گه:

  سلام،من یکبار امتحان ورودی کتبی ناجا رد شدم آیا دوباره میتونم ثبت نام کنم،،،تورو خدا هرکی میدونه جوابمو بده،چون گزینش شهرمون جواب نمیدن،،یاعلی

 10. davood می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید
  من دیپلم دارم ولی سنم ۲۹ ساله و از طرفی برادر شهیدم که فکر میکنم ۵ سال از سنم کم میشه ولی با این اوصاف یک سال بزرگترم ولی من ۲ سال هم سابقه کار شرکتی (بیمه تامین اجتماعی دارم) نمی دونم سابقه رو قبول میکنن یا نه ؟ اگه قبول کنن ۲۲ ساله باید بشم ؟
  در ضمن ۱۷۰ قد و وزن ۸۵ بدون عینک و شرایط جسمانی خوب

  ممنون میشم اگر کسی راهنماییم کنه ….

 11. وحید می‌گه:

  سلام
  من ۲۵ سال دارم،دیپلم تجربی دارم،خدمت سربازی هم رفتم آیا قبولم میکنن برای استخدام ؟

 12. محمد می‌گه:

  سلام خسته نباشید. ممنون از سایت خوبتون . من رفتم یه آزمایش کلی از بدنم گرفتم ویتامین D بدنم کمه رو ۱۳ هس بنظرتون ردم میکنن؟؟؟؟
  هرکی اطلاع داری خواهشا زودتر بگه؟؟؟ ممنون

 13. محمدرضا می‌گه:

  سلام.استخدامی ۹۵هنوز اعلام نشده؟هرچقدر میگردم جواب درستی تو سایتا نمیگیرم.ممنون میشم راهنماییم کنین

 14. مامور می‌گه:

  از من به شما نصیحت وارد ناجا نشین قبل از هرکاری برید کلانتری محل تحقیق کنید مثل من چشم بسته نیان ناجا

 15. علی عباس زاده می‌گه:

  سلام من فوق دیپلم کامپیوتر دارم سال ۹۵ با کلی برنامه ریزی و آمادگی خواسم برم افسری ناجا آخرین لحظه گفتن فوق دیپلم گزینش نداریم میخواسم بدونم نیمه دوم سال امکان داره گزینش کاردانی داشته باشه

 16. مهیار می‌گه:

  سلام تو معاینات چشم اگه هر دو چشم ۱نمره ضعیف باشن یعنی ۹از ۱۰ رد میکنن؟

 17. مهدی می‌گه:

  سلام. من ۱۹ سالمه ۷۰ کیلو وزن، ۱۹۵ قد،دیپلم ریاضی و مدرک پیش دانشگاهی دارم. میخواستم ببینم چجوری باید وارد نیروی انتظامی بشم و آیا حقوقش خوبه؟

  • امیر می‌گه:

   فکر حقوق نباش تو برو تو فعلا.بدک نیست.تو از دو طریق دانشگاه علوم انتظامی برای مقطع افری از طریق کنکور سراسری میتونی و هم اینکه با دیپلم واسه درجه داری بری ثبت نام کنی

  • مامور می‌گه:

   از من به شما نصیحت وارد ناجا نشین قبل از هرکاری برید کلانتری محل تحقیق کنید مثل من چشم بسته نیان ناجا

 18. امین می‌گه:

  سلام ببخشید با رشته فقه و معارف اسلامی اسانتر میشه رفت یا رشته تجربی یا انسانی اگه بشه خیلی زود جواب بدید

 19. رضا می‌گه:

  سلام.ببخشید من معدل کلم ۱۵هستش و معدل کتبیم۷.یک سال هم بسیجی فعال دارم.با این شرایط میتونم برم افسری نیرو انتظامی؟

 20. مونا می‌گه:

  ایشالله هرکی تو نظام هست صحیح سوالم باشد دوخدا نگهدارش باشه همین جا یاد کنیم از شهید راه امنیت محمد علی دولت ابادی محمدآقا پسرخوبایران سفر بخیر شهادت ت مبارک

 21. علی می‌گه:

  سلام من ۲۳دارم دیپلم دارم قدم ۱۸۰ است میتونم وارد نیروی انتظامی بشم

 22. سجاد می‌گه:

  سلام
  من۱۷سالمه۵۵وزن دارم ورزش کارته هم میرم رشتم معماری هستش ایا میتونم برم نیروانتظامی یا ارتش

  • رضا می‌گه:

   سلام برادر اگه مدرکت دیپلم باشه میتونی بری نیرو انتظانی رشته مهم نیس ولی اگه فوق دیپلم یا لیسانس وبالاتر نه خیر فعلا خبری از جذب افسری نشده است.

 23. پویان می‌گه:

  سلام بنده دانشجوی رشته ی حقوق هستم دارای کارت بسیجی فعال هستم .۲۴ساله وقدم ۱۶۳.میخواستم بدونم واسه قدم در افسری سختگیری هم زیاد میکنند

 24. پویان می‌گه:

  با سلام بنده ۲۴سال دارم.دارای کارت بسیج فعال هستم.قدم حدود۱۶۳هس میخواستم بدونم واسه قد هم زیاد سختگیری میکنن؟

 25. مهرداد می‌گه:

  سلام.من۱۶سالمه دوم دبیرستان ورشته نقشه کشی صنعتی رو میخونم. از لحاظ ورزیده بودن ورزیدم خاستم ببینم با این سن میشه وارد نوپو شم.!

  • علی می‌گه:

   سلام.نه داداش.یکی از دوستام یه سال از تو بزرگتر بود ولی قبول نکردن.در ضمن اینم برات بگم که برای این که بخای وارد نوپو بشی باید تو رسته یگان ویژه استخدام بشی بری دوره بگذرونی بعد پایان دوره میری درخاست میدی که من به نوپو علاقه دارم و میخام تو این رسته فعالیت بکنم اونا هم شرایطتو نگا میکنن اگه مشمول شرایط باشی واردش میشی اگه هم نه که تو رسته خودت میمونی و اگه رسته یگان ویژه رو انتخاب کنی تا ده سال نمیتونی رستتو عوض بکنی..اطلاعاتم تا این حد بود عزیز.ان شاالله که موفق باشی

 26. محمد زمانی می‌گه:

  سلام. من رشتم کامپیوتر هستش خیلی علاقه زیادی به نیروی انتظامی دارم . وسال اخرمه که دارم فارق التحصیل بشم چه جوری باید بیام تو همین رشته.

 27. mina می‌گه:

  باسلام
  ببخشید یه سوالی داشتم. اگه کسی با مدرک کارشناسی استخدام(دولتی یا خصوصی)بشه. (ولی ماقبل استخدام شدنش) کارشناسی ارشد قبول شده باشه اونوقت کار استخدامش چطوری میشه؟ آیا با همون مدرک کارشناسی استخدام میشه؟ آیا بعدا که ارشدشو گرفت میتونه مدرک ارشدو بجای کارشناسی بده؟ یاهمون مدرک کارشناسی میمونه ولی حقوق ومزایای کارشناسی ارشدو دریافت میکنه؟
  خواهشا جواب بدید لطفا
  باتشکر

 28. امیر می‌گه:

  سلام
  من اصالاتا تهرانی نیستم ولی یکی رو ساله تهران میشینم ،آیا الان من بومی هستم؟

 29. محمد می‌گه:

  سلام
  من ۱۹ ساله هستم ۱۶۸ قد
  دیپلم کامپیوترم
  گواهی پایه دو دارم ولی متور سیکلت ندارم یعنی نمی تونم برم؟

 30. محمد می‌گه:

  سلام کسی ک با معدل ۱۲/۵۷ وارد نظام بشه و بخواد ک در استان گیلان کار کنه میتونه کارت بسیج کارت سبز هم داره؟؟؟

 31. بهنام می‌گه:

  سلام من چند برای ثبت نام مراجعه کردم ولی میگن معدلت کمه معدلم ۱۲/۴۸یعنی هیچ راهی دیگه ای نداره بابام جانبازه و ازادست یک سال سابقه بسیجی فعال هم دارم تورو خدا راهنمایی کنید

 32. مصطفى می‌گه:

  سلام.خسته نباشین.من قدم ١۷۰و وزنم۷۷.دیپلم برق داریوش.علاقه زیادى ب نیروانتضامى دارم.آیا میتونم؟؟؟

 33. محمد می‌گه:

  من قدم ۱۷۰. وزنم ۵۰ ورزش های تکواندو جودو کاراته . رفتم ومدرک کامپیوتر هم گرفتم ایا میتونم ثبت نام کنم در نیرو انتظامی؟

 34. محمد می‌گه:

  با سلام به شما هم کاران گرامی من ۱۴ سالمه و علاقه بسیاری به نیرو انتظامی دارم چه رشته ایی باید انتخاب کنم؟

 35. رضا حسینی می‌گه:

  سلام ببخشید میخاستم بدونم با دیپلم ریاضی هم میشه وارد نوپو شد؟! با تشکر

  • سعید می‌گه:

   برای وارد شدن به نوپو باید یکسری حداقل ها داشته باشی مثل قد و وزن و حداقل بلد بودن یک ورزش رزمی حرفه ای . من ۱۹۲ قدمه و ۹۰ وزنمه و در رشته نینجوتسو(نینجا) مهارت خوبی دارم دان ۱ دارم دفاع شخصی و درگیری های خیابانی و حتی راپل هم بلدم اما ردم کردن نمیدونم چرا.

 36. یوسف می‌گه:

  سلام چرا استخدام افسری تا الان نیومده. برای هفته ناجا اعلام نمی کنن

 37. فرشته احمدلو می‌گه:

  من ۱۶ سالمه هشتم کامپیوتر معدلم ۱۶ وزنم ۴۸ قدم ۱۵۰
  ایا میتونم براممیروی انتظامی?????

 38. یوسف می‌گه:

  سلام آقای سید السادات عزیز چرا جواب ما رو نمیدید از ما ناراحتید؟

 39. مرتضی باقری می‌گه:

  با سلام جناب سردار سید سادات بزرگوار…دردلی دارم و آن اینکه؛بنده ۳۰ ساله دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس حقوق خصوصی با معدل ۱۶:۳۲ و دارای رزومه تحصیلی پژوهشی بسیار خوبی هستم که یک نمونه آن به لطف حق برگزیده شدن در جشنواره علامه حلی (ره) است، حقیر دارای کارت پایان خدمت سربازی و در ضمن دارای سابقه سالها فعالیت بعنوان مشاور حقوقی هستم..همه اینها را گفتم تا بگویم سال گذشته بنده تمامی مراحل استخدام را به لطف الهی با موفقیت پشت سر گذاشتم و خداوند رحمان خواست و پرونده استخدامیم در تهران تائیدیه نهایی گرفت، در آستانه اعزام به دانشگاه امین در اسفند ماه بودیم که اعلام کردند به علت تکمیل ظرفیت شما به دوره ی بعدی افتادید…اکنون مدتهاست که منتظرم و همسرم و خانواده اش را به این مهم امیدوار نگاه داشته ام…اما هرچه صبر می کنیم نه از اعزام خبری است و نه از اعلام ظرفیت های جدید افسری…ما مانده ایم و امید به اعزام و دوستانی که اسفندماه اعزام شدند و به لطف حق تا زمانی دیگر دوره اشان به اتمام می رسد و بنده و دوستانی که جاماندیم…درخواستم از شما این است که اگر می توانید محبت کنید پیگیر کار ما باشید….امیدوارم به لطف الهی و محبت شما بزرگواران فرجی در کار ما و سایر دوستان منتظر ایجاد شود….موفق باشید…

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها