استخدام قطعی ۱۰هزار ناظر کشاورزی تا پایان سال ۹۲

اطلاعیه ۱۴ مرداد ماه ۹۲
وزیر جهاد کشاورزی گفت: کارهای مقدماتی و اجرایی استخدام ۱۰ هزار ناظر کشاورزی انجام شده و تا پایان امسال جذب می‌شوند.
صادق خلیلیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: کارهای مقدماتی و اجرایی استخدام ۱۰ هزار ناظر کشاورزی انجام شده است و پایان  سال ۹۲ همه این ۱۰ هزار نفر جذب شوند.
وزیر جهاد کشاورزی افزود: استخدام ۱۰ هزار مهندس کشاورزی سهمیه‌ای بود که باید سالهای ۹۰، ۹۱ و ۹۲ طی سه سال انجام می‌شد و چون کارهای اداری  طول کشید همه آنها یکجا امسال جذب می‌شوند.
به گزارش فارس، مهندسان کشاورزی به عنوان ناظران کشاورزی در روستاها به صورت قراردادی مشغول هستند که مجلس مصوب کرده است ۱۰ هزار نفر از آنها استخدام شوند.
بر اساس قانون اصلاح قانون استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی، دولت موظف است از تاریخ تصویب این قانون و حداکثر ظرف سه سال با رعایت حکم بند (ج) ماده (۲۴) قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۸/۷/۱۳۸۶ تعداد ۱۰ هزار ناظر بخش کشاورزی و منابع طبیعی با تحصیلات کارشناسی و بالاتر و عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی را که از سال زراعی ۱۳۸۲ تا زمان تصویب این قانون حداقل دو سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه منابع طبیعی و تولیدات محصولات راهبردی و اساسی بخش کشاورزی داشته باشند و یا در تعاونی‌های تولید به عنوان مدیر و یا کارشناس فعالیت نموده و در مدیریت جهاد کشاورزی استان‌ها، شهرستان‌ها و یا مراکز خدمات کشاورزی دارای سوابق مشارکت و نظارت در امور یاد شده باشند و یا با معرفی سازمان نظام مهندسی کشـاورزی و منابع طبیعی‌و یا شرکت‌های خدمات فنی و مشاوره‌ای توسط جهاد کشاورزی استان‌ها اشتغال به کار داشته و به صورت مستقیم بر محصولات اساسی و راهبردی کشاورزی نظارت داشـته‌اند، با رعایت ماده (۴۶) قانون مدیریت خدمات کشوری و شرایط عمومی استخدامی کشور در پست‌های عملیاتی و نظارتی جهاد کشاورزی شهرستان‌ها و یا مراکز خدمات کشاورزی استخدام کند.


اطلاعیه قبلی

۱۰ هزار دانش آموخته فعال بخش کشاورزی در کشور امسال استخدام می شوند.معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در قزوین گفت : مراحل نام نویسی از این دانش آموختگان با شناسایی ناظران واجد شرایط آغاز شده است و براساس دستور العمل جذب می شوند .

آقای مهندس منصور خاکی با اشاره به سامانه فراخوان دانش آموختگان کشاورزی افزود : اکنون بیش از ۱۸۰ هزار دانش آموخته عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی منابع طبیعی کشور هستند .

وی اضافه کرد : داشتن حداقل ۲ سال متوالی سابقه فعالیت در بخش کشاورزی از شرایط استخدام است و جذب شدگان هم متعهد می شوند تا ۱۰ سال به صورت مداوم در مراکز جهاد کشاورزی خدمت کنند .

دیدگاه ها (۳)

  1. yaser می‌گه:

    من ۲ساله کارشناسی کشاورزی تموم کردم.اما سابقه ناظری ندارم.اما امریه خدمت سربازی رو تو مدیریت جهاد+مرکز خدمات کشاورزی بودم.۲ساله عضو نظام مهندسی+بسیج مهندسی میباشم ودرتمتم دوره های برگزاری شرکت داشته ام.چی به سر ماها میاد؟

  2. بردیا می‌گه:

    با سلام و خسته نباشید.زیاد مسآله رو جدی نگیرید من ۴ساله ناظر سازمان چای هستم.برگشتن گفتن تا سال ۹۰ ۲۴ ماه سابقه.تازه چای هم شامل اسخدامیها نبود اتفاقی اضافه شد. تازه به همکاران من که ۸سال سابقه داشتن هم گیرهای الکی دادن

  3. جواد می‌گه:

    با عرض سلام خدمت دوستان.یه سوال دارم.دانشجویی که تازه فارغ التحصیل شده و تازه عضو نظام مهندسی شده سابقه ناظری از کجا بیاره؟یعنی دوسال باید بره مجانی کار کنه تا سابقه ناظری گیرش بیاد و منتظر ایستخدامی چندسال آینده باشه

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها