crm didar

استخدام طراح و برنامه نویس وب در کارانس ایرانیان

استخدام طراح و برنامه نویس وب
کارانس ایرانیان (مجری مجموعه سرویس های پیام کوتاه صباپیامک) یک شرکت دانش بنیان فعال در حوزه IT است که با جذب نخبگان دانشگاهی و تقویت مهارت های فردی و تخصصی آن ها می کوشد صنعت و دانشگاه را هر چه بیشتر به هم نزدیک نماید و منابع موجود برای پیشرفت صنعت IT کشور را به بهترین شکل به کار گیرد. بدیهی است داشته ها و بالندگی کنونی این شرکت علاوه بر تخصص و آموزش، حاصل تعهد درونی کارکنان به شرکت، اعتقاد و التزام به اهداف عالی آن، رعایت اصول اخلاقی و جدیت در کار است.
روحیه کار گروهی، علاقمندی به آموزش و آموختن، سخت کوشی و ابرام برای یافتن پاسخ پرسش ها و راه حل ها، ویژگی های فردی لازم برای کار در شرکت کارانس هستند.برای آغاز همکاری با ما توانایی ها و مهارت های خود را در قالب یک رزومه استاندارد تهیه کرده و به نشانی job@sabapayamak.com ارسال نمایید. رزومه های ارسالی ظرف ۷ روز کاری بررسی می شوند، چنانچه واجد شرایط باشید از شما برای مصاحبه حضوری دعوت به عمل می آید.

استخدام به صورت رسمی و تمام وقت در شهر قم می باشد و کلیه کارکنان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می گیرند.

ردیف مدرک تحصیلی رشته تحصیلی شغل مورد نظر تخصص و توانایی حداکثر سن جنسیت حداقل سابقه تعداد محل خدمت
 ۱  طراح و برنامه نویس وب
 تخصص های مورد نیاز: ۱. تسلط بر زبان برنامه نویسی C# مبتنی بر .NET Framework 4.0 2. تسلط بر برنامه نویسی وب با استفاده از ASP.Net MVC 3. دانش کافی در HTML, CSS, JavaScript, JQuery 4. دانش کافی در زمینه پایگاه داده Ms Sql Server 2008 5. آشنایی با سیستم های کار گروهی و سورس کنترل Git,SVN 6.آشنایی با شبکه (TCP, UDP) و پروتکل های انتقال اطلاعات SOAP, REST و.. ۷. آشنایی کافی با زبان انگلیسی آشنایی و سابقه کار در موارد زیر اولویت محسوب می شود: ۱. متدهای چابک (Agile) در توسعه نرم افزار به ویژه Scrum 2. ORM (ADO.NET,NHibernate و..) ۳. مفاهیم و ابزارهای شبکه (LAN, VPN, AD, NAT و..) ۴. راهبری سرور (Windows Server 2008 & Linux) 5. TDD و BDD (Test Driven Development, Behavior Driven Development) 6. Continues Integration 7. پایگاه داده postgres, sqllite
 –  مرد  –  –  -قم
مدارک مورد نیاز:
کپی سوابق کاری، درخواست کتبی استخدام
نحوه تماس:
ارسال رزومه به job@sabapayamak.com

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها