استخدام صندوق کارآفرینی مهر امید در سال ۹۶

استخدام صندوق کارآفرینی مهر امید در سال ۹۵

اخبار استخدامی صندوق کارآفرینی مهر امید

 

خبر ۱۵ اسفند ۹۵ – ایجاد اشتغال برای ۱۱۰۰ نفر توسط صندوق کارآفرینی و امید

خبرگزاری ایسنا : استاندار ایلام با تاکید بر اینکه از کارهای خدماتی که باعث ایجاد اشتغال شوند حمایت می‌کنیم، گفت: باید افراد را به سمت انجام کارهای خدماتی تشویق کرد.
به گزارش ایسنا، مهندس «محمدرضا مروارید» در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان، اظهار کرد: کار خدماتی علاوه بر اشتغال‌زایی باعث ایجاد گردش مالی می‌شود و دستگاه‌های اجرایی باید این موضوع را پیگیری کنند .
وی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات عمده مردم ما درخواست کار دولتی است که این طرز تفکر باید تغییر کند و جوانان را به سمت کارهای خدماتی سوق دهیم، افزود: در دنیا ۷۰ درصد اشتغال‌زایی در بخش خدمات و مابقی آن در بخش کشاورزی و صنعت است که هم موجب اشتغالزایی شده و هم اشتغال را رونق بخشیده است .
استاندار ایلام ایجاد استارت‌آپ‌ها را اقدام موثری در این مسیر دانست و گفت: در زمینه های کشاورزی، منابع طبیعی و خدمات در کشور و استان، کارهای خوبی شکل گرفته که امیدواریم شاهد رونق بیشتر این بخش در استان باشیم .
مروارید به نبود خدمات کافی در مسیر ایلام به مهران اشاره و تصریح کرد: در طول سال ۴ میلیون نفر در این مسیر تردد دارند که ۲ میلیون نفر مربوط به ایام اربعین و مابقی در سایر ایام سال از این مسیر تردد دارند که متاسفانه به میزان لازم خدمات کافی در این مسیر وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه صندوق کارآفرینی و امید در استان ایلام توانسته با ۱۳ میلیارد تومان اعتبار برای ۱۱۰۰ نفر شغل ایجاد کند، اظهار کرد: روی آوردن به سمت اجرای کارهای خدماتی می‌تواند به نوبه خود باعث رونق اقتصادی شود.
تصویب ایجاد ۱۰۴ طرح روستایی در ایلام با اشتغال‌زایی ۱۰۳۲ نفر
«علیرضا زرگوش» مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی ایلام نیر در این نشست گفت: در راستای طرح‌های اشتغالزایی بخش روستایی از محل اعتبارات معاونت توسعه و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری ۱۰۴ طرح با اشتغالزایی یک هزار و ۳۲ نفر مصوب شد .
وی با بیان اینکه این افراد به بانک‌های سینا، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید برای پرداخت تسهیلات ارجاع داده شده‌اند، عنوان کرد: بر اساس  اعتبارات سال ۹۵ و تبصره ۲۶ قانون بودجه کل اعتبارات کمیته امداد امام‌خمینی(ره) و بهزیستی در بانک‌های دولتی و صندوق کارآفرینی ۳۴۰ میلیون ریال ابلاغ شده که ۲۲۰ میلیارد ریال به یک هزار و ۸۹۰ نفر پرداخت و مقرر شده تا پایان سال و نیمه دوم فروردین ۹۶ مابقی اعتبارات اختصاص یافته پرداخت شود .
زرگوش با بیان اینکه دستور کار سوم ما در راستای ابلاغ بخشش سود جرائم تسهیلات زیر یک میلیارد ریال است، گفت: با توجه به مشکلات به وجود آمده در این زمینه و تقاضای بانک‌ها برای پرداخت این جرائم توسط متقاضیان در اسرع وقت و قبل از پایان سال به‌رغم تمدید این ابلاغیه در سال ۹۶ توسط مجلس شورای اسلامی خواستار تعیین تکلیف بدهی متقاضیان مشمول این طرح به بانک‌های عامل شدند.

 


خبر ۱۱ اسفند ۹۵ – ایجاد ۳۰۰ هزار فرصت شغلی در بخش صنعت اسباب‌بازی

خبرگزاری ایسنا : معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید، اظهار کرد: با کار در بخش صنعت اسباب‌بازی، ۳۰۰ هزار فرصت شغلی فراهم می‌شود.
به گزارش ایسنا، علی اصحابی در چهاردهمین گردهمایی سراسری مدیران حوزه تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی که به میزبانی سالن اجتماعات شهید نوری مجتمع جهاددانشگاهی زنجان برگزار شد، با اشاره به اینکه یکی از هدف‌گذاری‌های جشنواره رویش هم‌افزایی چهار دستگاه است که در جهت حل مشکلات اشتغال جوانان اقدام می‌کند، گفت: ۳۲ درصد از جمعیت کشور را گروه سنی ۱۵ تا ۲۹ سال تشکیل می‌دهند که همه کارآفرینان باید توسط بخشی از حمایت‌های خوبی برخوردار شوند و صندوق کارآفرینی امید، تنها نهادی است که در بخش حمایت از کسب و کارهای کوچک ورود پیدا کرده است.
وی ادامه داد: استراتژی‌ که این نهاد دنبال می‌کند بر اساس معیارهای منبع‌گرایی و بازارگرایی است. یعنی اینکه از کسب و کارهایی حمایت می‌کنیم که بازار فروش داشته باشند و تجارتی نشده باشند.
اصحابی افزود: حمایت از صندوق ملی توسعه و صندوق‌های محلی از سیاست‌های ما است و در حدود ۶۰۰ صندوق کوچک در سطح کشور وجود دارد که در زمینه
تامین اعتبار مالی نهادها فعالیت می‌کنند.
وی، استفاده از ظرفیت خیرین سرمایه‌گذار را از اهداف صندوق امید دانست و گفت: خیرین باید در زمینه اشتغال‌زایی کارآفرینان گام برداشته و در این زمینه وارد عمل شوند.
معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید، اظهار کرد: در بخش شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک‌های علم و فناوری تفاهم‌نامه‌ای را بسته‌ایم که این بخش می‌تواند از حمایت‌های صندوق بهره‌مند شود.
این مسئول با اشاره به اینکه در بخش صنعت اسباب‌بازی‌سازی ما سومین کشور وارد کننده اسباب‌بازی هستیم، افزود: تنها ۱۱ درصد از اسباب‌بازی‌های کودکان در ایران ساخته می‌شود و جالب توجه است که اگر در این حوزه ورود پیدا کنیم می‌توانیم در حدود ۳۰۰ هزار فرصت شغلی ایجاد کنیم.

 


خبر ۴ اسفند ۹۵ – پرداخت یک‌هزار میلیارد تومان تسهیلات صندوق کارآفرینی امید

خبرگزاری فارس : از یاسوج، علی اصحابی ظهر امروز در حاشیه بهره‌برداری از خط تولید محصولات شیمی خودرو (ضد یخ، آب رادیاتور و مایع شیشه شور) یاسوج در گفت‌وگو با خبرنگاران به برنامه‌های صندوق کارآفرینی امید در کشور اشاره کرد و گفت: برنامه‌های این صندوق در جهت توسعه کسب و کار به صورت منطقه‌ای و محلی اجرا می‌شود.
معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید کشور با اشاره به راه‌اندازی طرح‌های مشارکتی و غیرمشارکتی و حمایت صندوق از این طرح‌ها افزود: توجه به طرح‌های مشارکتی و غیرمشارکتی که به وسیله تعاونی‌ها در روستاها ایجاد می‌شود جزء اولویت‌های این صندوق است.
وی با اشاره به دانش‌بنیان بودن طرح‌های مشارکتی گفت: تاکنون در سطح کشور یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات توسط این صندوق به متقاضیان پرداخت شده و ۶۱ هزار فرصت شغلی در حوزه‌های پوشاک و نمایندگی‌های برندهای ملی و محلی و توسعه صنعت گردشگری و بوم‌گردی ایجاد شده است.
این مسؤول با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط صندوق کارآفرینی امید در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: صندوق کارآفرینی امید این استان ۱۱۰ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت کرده و برای ۹ هزار و ۷۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال‌زایی کرده است.
اصحابی با اشاره به توانمندی‌های استان برای رونق کسب و کار افزود: فعالیت و توسعه کسب و کار محلی در بخش‌های گردشگری، کشاورزی و تولیدات صنایع دستی در توسعه اشتغال و کاهش بیکاری در بین جوانان کهگیلویه و بویراحمدی مؤثر است.
معاون صندوق کارآفرینی امید کشور ایجاد اشتغال با سرمایه‌گذاری اندک را از جمله برنامه‌های این صندوق برای سال آینده دانست و گفت: همه تولیدکنندگان به شبکه تولید و توزیع متصل می‌شوند تا تولیدات آنها در معرض فروش قرار گیرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: تقویت بنیه مالی در اشتغالزایی روستائیان، ایجاد صندوق‌های خرد محلی به عنوان تأمین‌کننده کسب و کار، حمایت از خیرین اشتغالزا، برگزاری نمایشگاه ملی و منطقه‌ای و ایجاد هر روستا یک محصول از جمله برنامه‌های این صندوق در سال آینده است.


خبر ۱۷ بهمن  ۹۵ – پرداخت ۱۹ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در گلستان

خبرگزاری مهر : مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان گلستان از پرداخت ۱۹ میلیارد تومانی تسهیلات اشتغال در ۱۰ ماهه سال ۹۵ خبر داد.
حسن پهله وری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: در سال ۹۴ صندوق کارآفرینی امید استان گلستان ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پرداخت کرده است.
وی با بیان اینکه ۹۸ درصد اعتبار سال ۹۵ در حوزه ازدواج پرداخت شده است، ادامه داد: در ۱۰ ماهه سال ۹۵ در حوزه ازدواج ۵۵میلیارد ریال پرداخت وام به زوجین انجام شده است.
پهله وری تصریح کرد: هدف صندوق کارآفرینی امید استان گلستان حمایت از کسب وکار خرد و کوچک در قالب مشاغل خانگی، خود اشتغالی، کارآفرینی و کارفرمایی است.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان گلستان ادامه داد: تسهیلات اشتغال به صورت قرض الحسنه با ۴درصد کارمزد و بازپرداخت ۳ تا ۵ ساله است.
وی افزود: مبلغ تسهیلات برای مشاغل خانگی حداکثر ۱۰ میلیون تومان، برای خود اشتغالی حداکثر۳۰ میلیون تومان و برای کارفرمایی و کارآفرینی حداکثر۱۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
پهله وری با تاکید بر افزایش وصول مطالبات و جذب منابع مردمی، گفت: در این صورت قدرت پرداخت تسهیلات برای صندوق کارآفرینی امید استان گلستان نیز بیشتر می شود.
وی اظهار کرد: در سال ۹۴ اعتبار اولیه صندوق کارآفرینی امید استان گلستان ۱۸ میلیارد تومان بود که به دلیل رتبه اول کشوری در وصول مطالبات در ۶ ماهه اول ۹۴ و رتبه چهارم در جذب منابع، ۱۰ میلیارد تومان به منابع مالی ما اضافه شد و اعتبار استان به ۲۸ میلیارد تومان رسید.


خبر ۲۸ دی ۹۵ – ایجاد ۱۷۱ فرصت شغلی در بیجار از طریق پرداخت تسهیلات صندوق کارآفرینی

خبرگزاری فارس : مدیر صندوق کارآفرینی امید بیجار گفت: با پرداخت تسهیلات خوداشتغالی، کارفرمایی و پشتیبان، تعداد ۱۷۱ شغل در این مدت از نیمه دوم امسال در بیجار ایجاد شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از بیجار، حسین سحری عصر امروز در یک نشست خبری که با حضور خبرنگاران در بیجار برگزار شد، به وظیفه اصلی صندوق کارآفرینی امید اشاره کرد و اظهار داشت: پرداخت تسهیلات خوداشتغالی و ایجاد اشتغال برای جوانان بیکار از وظایف این صندوق است.
وی مأموریت صندوق کارآفرینی امید را تجهیز سپرده‌های خرد مردم و تلفیق این سپرده‌ها با سپرده‌های دولتی، اعتبارات دولتی، شناسایی جوانان واجد شرایط و توانمندسازی آنان و کمک به ایجاد کسب و کارهای خرد با محوریت فعالیت‌های کارآفرینانه بیان کرد.
سحری ادامه داد: صندوق کارآفرینی امید در گذشته فعالیتی فردمحور داشت که با تسهیلات فردمحور ایجاد اشتغال‌های کوچک را انجام می‌داد که با تغییر نام به صندوق کارآفرینی امید به سمت کارآفرینی و ایجاد اشتغال تغییر یافته است.
وی تصریح کرد: اکنون هدف این صندوق ایجاد اشتغال به صورت طرح‌های کارفرمایی و پشتیبان است یعنی متقاضی با معرفی پشتیبان از طرف اداره کار و صنعت، معدن و تجارت تسهیلات را دریافت می‌کند.
مدیر صندوق کارآفرینی امید شهرستان بیجار اضافه کرد: شناسایی بازار کار و  تأمین مواد اولیه توسط پشتیبان طرح انجام می‌شود که زمینه‌ساز تسهیل در اجرای طرح و ایجاد اشتغال خواهد بود و برای این طرح ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.
سحری به طرح‌های کارفرمایی اشاره کرد و گفت: یک فرد می‌تواند طرحی را معرفی و برای افراد جویای کار اشتغال ایجاد کند که تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان برای این طرح تسهیلات ارائه می‌شود.
پرداخت تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی خوداشتغالی به مناطق محروم و روستایی
وی ادامه داد: برای مناطق محروم و روستایی که نمی‌توانند طرح‌های بزرگ اشتغالزایی را راه‌اندازی کنند وام‌های خوداشتغالی تا سقف ۳۰ میلیون تومان پرداخت می‌کنیم.
مدیر صندوق کارآفرینی امید شهرستان بیجار با بیان اینکه مدیرعامل این صندوق توجه ویژه‌ای به مناطق محروم دارد، گفت: این تسهیلات به ایجاد اشتغال و محرومیت‌زدایی نیز کمک شایانی خواهد کرد.
سحری ادامه داد: اعتبارات اصلی کل شهرستان در سال جاری، یک میلیارد و ۲۶۱ میلیون تومان است که ما موفق شده‌ایم ۲ میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان آن یعنی ۱۷۱ درصد را تاکنون جذب کنیم.
وی خاطرنشان کرد: با پرداخت تسهیلات خوداشتغالی، کارفرمایی و پشتیبان تعداد ۱۷۱ مورد شغل در این مدت از نیمه دوم امسال در بیجار ایجاد شده است.
سحری افزود: ۳۰ فقره تسهیلات ازدواج ۱۰ میلیون تومانی هم در سال جاری در این شهرستان پرداخت شده است.
وی ضمن اشاره به اختصاص اعتباراتی به بحث گردشگری در شهرستان بیجار، گفت: در صورتی که سرمایه‌گذار بخش گردشگری اعلام آمادگی کند تسهیلات را پرداخت خواهیم کرد.
سحری همچنین اضافه کرد: افرادی که قصد سپرده‌گذاری دارند به شرط میانگین حساب، تا سقف ۲۰ میلیون تومان برای مغازه‌ها و ۱۵ میلیون تومان برای مشاغل خانگی تسهیلات ارائه می‌شود.
مدیر صندوق کارآفرینی امید شهرستان بیجار در ادامه از جذب  ۸۷۹ میلیون تومان برای۱۷۴ فقره منابع  مردمی در سال ۹۵ خبر داد و گفت: افرادی که قبلا از تسهیلات خوداشتغالی استفاده کرده‌اند در صورتی که طرح آنها منجر به ایجاد شغل شده باشد، مشمول تسهیلات تشویقی مجدد برای توسعه طرح تا سقف ۱۰۰ تومان خواهد شد.
وی تصریح کرد: ۳ فقره تسهیلات کارفرمایی به مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال آماده پرداخت است که ۲ فقره آن پشتیبان و یک فقره هم کارفرمایی است.
سحری در پایان گفت: به جرات می‌توان گفت، ۱۰۰ درصد طرح‌های کارفرمایی و پشتیبان منجر به مشاغل پایدار خواهد شد.

 


خبر ۲۵ دی ۹۵ – ۵۰هزار شغل جدید با تسهیلات صندوق

خبرگزاری تسنیم : مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با بیان اینکه تا کنون ۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد اشتغال پرداخت شده است گفت:۱۰هزار میلیارد ریال از این تسهیلات در بخش کسب و کار بوده است.
به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، اصغر نورالله زاده در گفت وگو با تسنیم، درباره ارائه تسهیلات اشتغال از سوی صندوق گفت: از ابتدای سال ۹۵ تا کنون ۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد اشتغال از سوی صندوق پرداخت شده که ۱۰ هزار میلیارد ریال آن در بخش کسب و کاربوده است.
وی با بیان اینکه بخشی از این تسهیلات برای تقویت بنگاه ها بوده و بعضاً اشتغال جدید را همراه نداشته است گفت: ۵۲ هزار فقره تسهیلات در حوزه کسب و کار پرداخت کردیم،  تعدادی از این ها را برای کسب و کار پرداخت کردیم که عمده اینهاکسب و کارهای جدید بوده است.  برخی از این تسهیلات به منظور تقویت و پایداری مشاغل بوده است. بیشترین پرداخت تسهیلات در طرح های خرد و کوچک و رقم های پایین است.
نورالله زاده  درباره تعداد اشتغالزایی گفت: حدود ۵۰ هزار نفر اشتغال در راستای پرداخت تسهیلات ایجاد شده است. ۹۴ درصد واحدهایی که تسهیلات دریافت کرده اند فعال هستند.
وی با اشاره به ایجاد ۶۰۰ صندوق خرد تأمین مالی در مناطق روستایی کشور گفت:  تاکنون ۵۷۴ صندوق راه اندازی شده است که تا پایان سال بقیه آنها عملیاتی می شود.  همزمان با تأمین مالی، آموزش تسهیلگری برای ایجاد اشتغال را پیگیری می کنیم.
نورالله زاده با بیان اینکه  پارسال ۷۵ روستای کشور را در طرح بوم گردی قرار دادیم افزود: در این طرح محل های اقامتی در روستاها مستقر شد که با استقبال زیاد گردشگران همراه بود. استان های گیلان، کردستان، کرمانشاه و اطراف کویر از مکان هایی بود که در طرح بوم گردی حمایت شد.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کمک به طرح بوم گردی را حمایت از صنایع دستی خواند و اظهار داشت: این صندوق از صنایع تبدیلی بسته بندی و به طور کلی صنایع روستایی حمایت می کند. جمعیت روستایی ایران ۳۰درصد جمعیت کشور است اما ارزش افزوده آنها با وجود ۳۰ درصد تولید، به ۱۵ درصد می رسد. با حمایت از صنایع روستایی می توان به ادامه اسکان و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به مناطق شهری کمک کرد.تاکنون ۶۰۰صندوق خرد زنان روستایی در کشور  تشکیل شده است که  تا آخر آبان ماه ۵۸۰ صندوق راه اندازی خواهد شد.


خبر ۱۵ دی ۹۵ – ایجاد ۳ هزار فرصت شغلی در گیلان

خبرگزاری فارس : مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گیلان از ایجاد ۳ هزار فرصت شغلی با پرداخت ۱۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط این صندوق در استان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از رودبار، محمدرضا شیخ‌الاسلامی عصر امروز در جلسه بررسی وضعیت اشتغال این شهرستان با اشاره به پرداخت ۱۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در گیلان اظهار کرد: تسهیلات پرداختی مذکور حدود ۳ هزار شغل در استان ایجاد کرده است.
وی به سهم تسهیلات اشتغالزایی رودبار از محل صندوق کارآفرینی امید اشاره کرد و افزود: یک‌هزار و ۵۴۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در رودبار پرداخت شده است.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گیلان با بیان اینکه طرح روستای نمونه و بدون بیکار از محل تسهیلات پرداختی این صندوق اجرا شده است، تصریح کرد: منابع صندوق مذکور پاسخگوی ساماندهی تمام بیکاران در استان نیست و بانک‌های بزرگ باید در این زمینه کمک کنند.
شیخ‌الاسلامی، پشتیبانی و شناسایی طرح‌های قابل اجرا را از برنامه‌های صندوق کارآفرینی امید خواند و بیان کرد: فعالیت اصلی صندوق مذکور نمونه‌سازی در شهرها و روستاها است.
وی به اجرای طرح‌های اشتغالزایی در روستاها، شهرها و استان‌های دیگر توسط صندوق کارآفرینی امید اشاره کرد و گفت: طرح‌های دامپروری و پرورش ماهی در روستای اسطلخ‌جان راه‌اندازی شده ضمن اینکه در روستای فتح‌کوه بادام زمینی کشت می‌شود.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گیلان با اشاره به عرضه روغن زیتون تولیدی رودبار، اظهار کرد: روغن زیتون رودبار را با بسته‌بندی‌های مختلف و روش‌های جدید می‌توان وارد فرهنگ غذایی خانواده‌ها کرد و این امر موجب افزایش سرانه مصرف می‌شود.

 


خبر ۲۹ آبان ۹۵ – ایجادسه هزار نفر شغل  توسط صندوق کارآفرینی امید

خبرگزاری ایرنا : معاون صندوق کارآفرینی امید گیلان گفت: امسال با پرداخت ۲۸۰ میلیارد ریال تسهیلات کارآفرینی، برای سه هزار نفر در این استان شغل ایجاد شده است.
به گزارش خبرنگار ایرنا ؛ یوسف پور واجد روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران آستارا افزود: صندوق کارآفرینی امید، مطابق تاکیدات مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، فرصت های شغلی جدید را در استان گیلان ایجادکرده است.
وی بیان کرد: اشتغالزایی این صندوق در قالب طرح های پشتیبان، مشاغل خانگی، کارفرمایی و اشتغال در روستا در یکهزار و ۷۰ کارگاه تولیدی صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه در شهرستان آستارا توسعه کارگاه های تولید پوشاک جزو اولویت های صندوق کارآفرینی است، افزود: در سال جاری برای راه اندازی ۲۵ کارگاه تولید پوشاک در آستارا هفت میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
پورواجد خاطرنشان کرد: در زمینه تسهیلات ازدواج نیز صندوق کارآفرینی امید در سال جاری با تشکیل ۷۰۰ فقره پرونده، ۷۰ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت کرده است.
وی افزود: هم اینک صندوق کارآفرینی امید به عنوان تنها نهاد تخصصی با راهبرد تامین منابع مالی خرد، کارآفرینی می کند.
شهرستان ۸۶ هزار نفری آستارا در منتهی الیه غرب استان گیلان و در همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.

 


خبر ۲۲آبان ۹۵ – ایجاد اشتغال برای ۲۷۰ نفر در کهگیلویه وبویراحمد با تسهیلات صندوق کارآفرینی امید

خبرگزاری تسنیم : مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد از ایجاد اشتغال برای ۲۷۰ نفر در این استان از طریق حمایت‌های و تسهیلات صندوق کارآفرینی و امید خبر داد.
ارسلان حسن پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج با  بیان اینکه این صندوق از طرح‌ها و ایده‌هایی که سبب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در این استان شود حمایت و نسبت به پرداخت تسهیلات به آنها اقدام می‌کند، اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید استان در دوسال گذشته ۱۰۰ درصد اعتبارات را جذب کرده است.
مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد افزود: ۹۰ طرح اقتصاد مقاومتی حمایت شده توسط صندوق کارآفرینی امید در روستاهای شهرستان کهگیلویه ودنا در هفته گذشته با حضور مسئولان محلی افتتاح و مورد بهره‌بهرداری قرار گرفت.
حسن پور عنوان کرد:  تمام تسهیلاتی که در صندوق کارآفرینی پرداخت می‌شود از نوع قرض الحسنه و در راستای اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی است.
وی با بیان اینکه در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال در حوزه اقتصاد مقاومتی تسهیلات کم بهره پرداخت شده است، تصریح کرد: تا پایان امسال پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی تا ۱۵۰ درصد افزایش می‌یابد.
حسن پور با اشاره به اینکه اعتبار ابلاغی استان در ابتدای امسال ۱۷۳ میلیارد ریال بود، اظهار داشت: در سفر اخیر هیئت دولت و مدیر عامل صندوق کارآفرینی به کهگیلویه وبویراحمد  ۱۶۰ میلیارد ریال اعتبار به استان تخصیص داده شد.
مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه با افزدون این میزان اعتبار  صندوق نسبت به ابتدای سال  رشد ۹۲.۴ درصدی داشته است، خاطرنشان کرد: کل این اعتبارات تاکنون به استان تخصیص یافته و این در حالی است که در سال ۹۲ اعتبار صندوق ۱۰۰ میلیارد ریال بود.
حسن پور خاطرنشان کرد: همزمان با حضور کاروان تدبیر وامید در استان کهگیلویه وبویراحمد در سال جاری  تسهیلات به ۸۰ طرح کارفرمایی و پشتیبان توسط صندوق کارآفرینی امید پرداخت شد که در نتیجه این حمایت ۲۷۰ نفرمشغول به کار شدند.
وی با بیان اینکه بیش از ۱۷ هزار درخواست مردمی در سفر هیئت دولت به استان به این صندوق ارسال شده است، گفت: درخواست‌های مردمی که به صندوق کارآفرینی امید ارسال شده است بر حسب اولویت در دست اقدام هستند.


استخدام سه رده شغلی در صندوق کارآفرینی امید – ۵ تیر ۹۵

صندوق کارآفرینی امید وابسته به نهاد ریاست جمهوری به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در استان تهران از متقاضیان واجد شرایط به شرح ذیل – از طریق آزمون مصاحبه – دعوت به همکاری نماید :

ردیف عنوان شغلی شرایط احراز شغل
۱ کارشناس برنامه نویسی آشنا به less .javascript .html .css3.jquery .#c.asp.net .mvc.qrm
۲ کارشناس پایگاه داده مفاهیم طراحی شی گرا oop انواع وب سرویس bomn
۳ کارشناس شبکه و سخت افزار آشنا به switching routing .cisco  مجازی سازی / سرویس های تحت شبکه microsoft  نصب و پیکربندی انواع سرور و ماشین های اداری

 

شرایط عمومی :

 • حاقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های IT
 • حداقل معدل ۱۴ (جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی) و ۱۵ (جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد و…)
 • دارا بودن حداکثر ۳۰ سال برای مقاطع لیسانس و ۳۵ سال برای مقاطع فوق لیسانس
 • متقاضیان می بایست الزاماً بومی استان تهران باشند

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک کنید 

استخدام در صندوق کارآفرینی امید

آگهی استخدام

صندوق کارآفرینی امید استان هرمزگان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در

شهرستان بشاگرد از متقاضیان واجد شرایط به شرح ذیل از طریق برگزاری آزمون

دعوت به همکاری مینماید.

 1. متقاضیان می بایست الزاما بومی و ساکن شهرستان بشاگرد باشند.
 2. حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مرتبط با مدیریت مالی – بانکداری و حسابداری
 3. حداقل معدل ۱۴ ( جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی) و حداقل معدل ۱۵ ( جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد و … )
 4. حداکثر سن برا مقاطع لیسانس ۳۰ سال و برای فوق لیسانس تا ۳۵ سال.

مدارک مورد نیاز :

کپی شناسنامه و کارت ملی – کپی مدرک تحصیلی – شش قطعه عکس ۳*۴

متقاضیان سوابق و مدارک تحصیلی خود را حداکثر تا تاریخ ۲۰/۱۱/۹۴ به صندوق کارافرینی امید

استان هزمزگان آدرس: بند عباس ، رسالت شمالی ، نبش کوچه مولانا به شماره تماس ارایه نمایند.


 

 استخدام صندوق کارآفرینی مهر امید تهران 

صندوق کارآفرینی مهر امید به منظور تامین نیروی انسانی خود در استان تهران از متقاضیان واجد شرایط به شرح زیر از طریق برگزاری آزمون دعوت به همکاری می نماید:

شرایط و مدارک :

۱)حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مرتبط با مدیریت مالی – بانکداری و حسابداری

۲)حداقل معدل ۱۴ (جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی ) و حداقل معدل ۱۵ (جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد و … )

۳)حداکثر سن برای مقاطع لیسانس ۳۰ سال و برای فوق لیسانس تا ۳۵ سال

۴)متقاضیان می بایست الزاما بومی استان مورد تقاضا باشند.

متقاضیان میتوانند سوابق و مدارک تحصیلی خود را حداکثر تا تاریخ ۹۴/۱۱/۲۰ به شماره فکس ۶۶۴۳۶۴۰۵ ارسال نمایند.


 

استخدام صندوق کارآفرینی مهر امید در همدان

صندوق کارآفرینی امید به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در استان همدان به یک نفر با شرایط، به شرح ذیل از متقاضیان واجد شرایط به شرح زیر از طریق برگزاری آزمون – دعوت به همکاری مینماید.

حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در دشته مرتبط با مدیریت مالی – بانکداری و حسابداری
حداقل معدل ۱۴ جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی و حداقل معدل ۱۵ جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد و …
حداکثر سن برای مقاطع لیسانس ۳۰ سال و برای فوق لیسانس تا ۳۵ سال است.
متقاضیان میبایست الزاما بومی استان مورد تقاضا باشند. (کپی مدرک تحصیلی ، کارت ملی . شناسنامه ، و پایان خدمتت به همراه آدرس و تلفن) از واجدین شرایط مدارک و مستندات را به آدرس زیر ارسال نمایند.
داشتن حداقل سه سال سابقه حسابرسی (ارسال مستندات سابقه کار الزامی است)

متقاضیان میتوانند سوابق و مدرک تحصیلی خود را حداکثر تا تاریخ ۲۰/۱۱/۱۳۹۴ به آدرس: همدان – ابتدای بلوار خواجه رشید روبروی بانک تجارت مرکزی صندوق کارآفرینی امید استان همدان (دبیرخانه) ارسال نمایند.

تاریخ و محل برگزاری آزمون متعاقبا به اطلاع واجدین شرایط اولیه خواهد رسید

صندوق کارآفرینی امید، مدیریت منابع انسانی


 

استخدام صندوق کارآفرینی مهر امید در آذربایجان غربی

دعوت به همکاری صندوق کارآفرینی مهر امید در آذربایجان غربی

صندوق کارآفرینی مهر امید به منظور تامین نیروی انسانی خود در استان آذربایجان غربی از متقاضیان واجد شرایط به شرح زیر از طریق برگزاری آزمون دعوت به همکاری می نماید:

شرایط و مدارک :

حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مرتبط با مدیریت مالی – بانکداری و حسابداری

حداقل معدل ۱۴ (جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی ) و حداقل معدل ۱۵ (جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد و … )

حداکثر سن برای مقاطع لیسانس ۳۰ سال و برای فوق لیسانس تا ۳۵ سال

متقاضیان می بایست الزاما بومی استان مورد تقاضا باشند.

متقاضیان میتوانند سوابق و مدارک تحصیلی خود را حداکثر تا تاریخ ۹۴/۱۱/۲۰ به شماره فکس : ۰۴۴۳۲۳۷۵۱۵۸  ارسال نمایند.

 

 


 

استخدام صندوق کارآفرینی مهر امید در خراسان رضوی

صندوق کارآفرینی مهر امید به منظور تامین نیروی انسانی خود در استان خراسان رضوی از متقاضیان واجد شرایط به شرح زیر از طریق برگزاری آزمون دعوت به همکاری می نماید:

شرایط و مدارک :

حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مرتبط با مدیریت مالی – بانکداری و حسابداری

حداقل معدل ۱۴ (جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی ) و حداقل معدل ۱۵ (جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد و … )

حداکثر سن برای مقاطع لیسانس ۳۰ سال و برای فوق لیسانس تا ۳۵ سال

متقاضیان می بایست الزاما بومی استان مورد تقاضا باشند.

متقاضیان میتوانند سوابق و مدارک تحصیلی خود را حداکثر تا تاریخ ۹۴/۱۱/۲۰ به شماره فکس : ۳۷۱۲۲۴۳۸ ارسال نمایند.

دیدگاه ها (۵۳)

 1. mahnaz می‌گه:

  تا جایی که من شنیدم هیچ چیز بجز رابطه مهم نیست برای استخدام شدن در این صندوق
  حتی رشته های ادبیات . کشاورزی . دامداری . زبان . برق نیز هم مشغول به کار می باشند بدون هیچگونه سابقه کاری مرتبط
  این است عدالت !

 2. جهان آرا می‌گه:

  سلام دوستان..بنده ده ساله که نیروی حق الزحمه ای وشرکتی صندوق کارآفرینی درگچساران هستم…متاهل هستم ودارای مدرک کارشناسی حسابداری….ده سال از عمر مفیدم را بابت این صندوق به هدر دادم تازه یه نفر بدون سابقه کاری را باواسطه آقای مصلحی استخدام کردن ومنو اخراج نمودند…آیا شما از بی عدالتی وتبعیض این صندوق اطلاع دارید…

 3. سعید می‌گه:

  سلام من دوساله نیروی حق الزحمه ای وصول مطالبات هستم اما خبری از استخدامی صندوق نشده ایا اصلا امیدی هست ک مارو جذب کنند یا اینکه نه فرقی براتون نداره که نیروی حق الزحمه باشی یا نباشی؟

 4. منتظر می‌گه:

  نتایج خبری نشد؟
  دیگه داره طولانی میشه

 5. مهران می‌گه:

  سلام
  از نتایج خبری نشد؟

 6. علاقه مند می‌گه:

  سلام
  راجع آزمون تهران و زمان اعلام نتایج اون کسی اطلاعاتی داره ؟

  • سارا می‌گه:

   سلام .من شنبه سوال کردم گفتند که شرکت برگزار کننده ازمون نتایج را شنبه و در تاریخ ششم شهریور ماه ارسال کردند.

  • محمد می‌گه:

   سلام
   من دیروز زنگ زدم گفتن که نتایج ظرف امروز و فردا از طریق پیامک اعلام میشه ولی هنوز برام پیامکی نیومده، آیا برای کسی از دوستان پیامکی اومده؟

   • ناصر می‌گه:

    برای منم نیومده
    اما یه حسی میگه اونایی که باید گزینش بشن قبل آزمون سرکار خودشون بودند و این آزمون فقط خواسته وجهه قانونی برای جذب اونا باشه
    این حس منه شایدم هم در اشتباهم نمیدونم

 7. فرناز می‌گه:

  سلام امروز برای من اس ام اس اوده که برای دریافت کارت به آدرس
  azmoon.karafariniomid.ir

  مراجعه کنم.آزمون ۲۸ مرداده

  آیا برای بقیه دوستان هم این پیام اومده؟
  چرا اینقدر دیر خبردادن؟

  ادمین شما خبر دارید؟

 8. هلنا می‌گه:

  معلوم نیست چندنفر واسه مشهد قبول شدن!یادم رفت بپرسم!حالا استخدامی دستگاه اجرایی شرکت کنین

 9. هلنا می‌گه:

  سلام امروز زنگ زدم تهران’خانومه میگه شما قبول نشدین!قبول شده هادعوت به مصاحبه شدن!یادشون رفته به شما پیامک بدن

  • m.r می‌گه:

   سلام، وقت بخیر
   ممنون از پیگیریتون، من هم امروز تماس گرفتم با تهران گفتن شما قبول نشدین.
   این دیگه آخر اعلام نتایج بود(فراموش کردیم که بهتون پیام بدیم)

   • H می‌گه:

    دوستان سلام
    متاسفانه بایدعرض کنم آزمون های این صندوق کاملا سرکاریه وخبری از قبولی نیست چون اونایی که بایدجذب بشن قبلا کاراشون انجام شده ومشغولن فقط میخوان بگن که قانونی نیروجذب کردیم.موفق باشین

 10. هلنا می‌گه:

  سلام ممنون که رفتین پرسیدین’فکرنکنم چندروز اتی هم بیاد’همش میگن عن قریب اعلام میشه!شما ازرییس پرسیدین?ازکجا میدونین واسه تعداد محدودی پیام نیومده’?

 11. هلنابهmr می‌گه:

  سلام ممنون که حضوری رفتین ‘ازرییس سوال کردین! یعنی تااخر این ماه نتایج مشخص میشه?ازکجا میدونین برای تعداد محدودی پیام ارسال نشده?فکرنکنم چندروز دیگه هم مشخص بشه’اینا همش میگن چندروز دیگه!شماره صندوق تهران ندارین

 12. هلنا می‌گه:

  سلام دوستان مشهدی لطف کنن حضوری برن صندوق’درمورد نتایج سوال کنن’چون تلفنی جواب درست حسابی نمیدن’۲ماه گذشت پس کی نتایج اعلام میشه!تازه جمعیت شرکت کنندگان هم کم بود!

  • m.r می‌گه:

   سلام
   من رفتم پرسیدم، گفتن نتایج اعلام شده و برای کسانی که پیام نیومده طی چند روز آتی پیام ارسال میشه. (اما تاریخ مشخص نکردن).
   ولی ظاهراً فقط برای تعداد خیلی محدودی پیام ارسال نشده.

 13. هلنا بهmr می‌گه:

  سلام’۱۵روز پیش زنگ زدم مشهد’گفتن بزودی اعلام میشه ولی دقیق نگفتن چه تاریخی?حتی ازتعدادنیروها اطلاعی نداشتن!برای من سواله چطور به بعضی ازدوستان پیامک اومده!وقتی نتایج اعلام بشه باید برای همه پیامک بیاد!شما رشتتون حسابداریه?چه منابعی خوندین

 14. مجید می‌گه:

  این استخدام بانکی محسوب میشه؟ دولتی محسوب میشه؟ میشه کمی توضیح بدین

 15. هلنا بهmr می‌گه:

  سلام’ببخشید شما آزمون روچطور دادین?واسه کدوم شهر

 16. هلنا می‌گه:

  سلام دوستان عزیز’برای منsmsقبولی یامردودی نیومده’واسه شماچی اومده’!ممنون میشم جواب بدین

 17. هلنا می‌گه:

  سلام دوستان به من هنوز پیامک قبولی یا مردودی نیومده’واسه شما پیامک قبولی یا مردودی اومده’ممنون میشم جواب بدین’به کجابزنگیم تا درموردنتایج اطلاع پیداکردیم?

 18. هلنا می‌گه:

  سلام مهنازجون راست میگی یاشوخی میکنی?اگه راست میگی بگوازچه شماره ای پیامک اومده ومتنش چیه?اصولا واسه قبولی اس میدن نه واسه مردودی’

 19. مهناز می‌گه:

  بچه ها برا من SMS اومد که قبول نشدم :(((((

  • هلنا می‌گه:

   سلام مهنازجون خوبم’آزمون همش تعریفی بود’اره بانک ملت خیلی سخت بود’این آزمون خوب ‘ بود”بیشتر تعریفی بود’معلوم نیست شهرستانها نیرو میخاد یافقط مشهدنیرومیخاد’

 20. امیرعلی می‌گه:

  با سلام نتایج آزمون چه موقع اعلام می شه؟ و از چه سایتی می توانیم به نتایج دسترسی داشته باشیم؟
  با تشکر

 21. مجید می‌گه:

  با سلام
  لطفا مرحله بعدی جذب نیرو در تهران را اعلام کنید

 22. هلنا می‌گه:

  سلام مهنازجون’منم رشتم حسابداری وسال ۸۹ فارغ التحصیل شدم همه یادم رفته ‘سنم ۳۰شده ‘دیگه نمیتونم در ازموناشرکت کنم’شما سرکارین?تاحالا ازمن استخدامی شرکت کردین?آزمونهایی که منابع مشخصه قبول نمیشیم چه برسه به این!فکرکنم جمعیت کم باشه’من از سبزوار’م چون توسایت استخدامی نزده بودن’

 23. هلنا می‌گه:

  سلام مهناز خانم از کدوم استان هستین’شما رشتتون چیه?منابعی روهم مطالعه کردین?چون هیچیش مشخص نیس’به نظر شما سوالهای تخصصی س وال میاد یاعمومی

  • مهناز می‌گه:

   سلام هلنای عزیزم.راستش اگه بگم هیچی نخوندم شاید خنده ت بگیره .چون نه از زمان خبر داشتیم نه از منبع آزمون.آخه خودت میدونی ما ایرانیا ملت دقیقه ۹۰ ایم!!!!!ولی از الان تا پنجشنبه که آزمونه وقت دارم یه سری به کتابا و جزوه های حسابداریم بزنم.
   من از خراسان رضوی-مشهد هستم.
   براهمه دعامیکنم و محتاج دعای خیر دوستان هستم.

  • مهناز می‌گه:

   والا منم بیخبرم.رشته م حسابداریه. یه سری کلیات حسابداری رو میخونم .نمیدونم عمومی هم داره یانه.حدس میزنم عمومیش اطلاعات عمومی باشه همونا که تو مصاحبه های شفاهی میپرسن.شایدم نه. بازم همین کلیات رشته خودمو میخونم لااقل بیکار نباشم که بعدا عذاب وجدان بگیرم!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخ

  • مهناز می‌گه:

   راستی دیروز ۱۳۹۵/۰۲/۲۷برام اس اومده بود که از سایت
   azmoon.karafariniomid.ir
   کارت ورود به جلسه بگیرم.منم امروز گرفتم.
   نمیدونم آزمون سراسری کشوریه یا شهر به شهر ولی گوش بزنگ باشین برا کارت.من ۵شنبه ۳۰اردیبهشت آزمون دارم.
   موفق باشید برام دعا کنید

  • مهناز می‌گه:

   سلام هلنا جون.حالت چطوره؟
   آزمون دادی؟من با یه نفر از همشهریات روز آزمون هم صحبت شدم اتفاقا!!!!فک میکنم بد نبود به نسبت اینکه هیچی اعلام نکرده بودن هیییییییییییی همچین زیاد سخت نبود.من قبلا آزمون بانک ملت شرکت کرده بودم آذر۹۴خیییییییییلی سخت بود مخم هنگ بود سرجلسه ولی این یا آسون بود یانکته انحرافیشه که گند زدم و متوجه نیستم!!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخ راستش یه سری به چندتا سوال حسابداری زدم دیگه نمیدونم چکارکردم منتظر اعلام نتیجه م!

 24. مهناز می‌گه:

  سلام خدمت همه دوستان.
  همگی راست میگید منم چندماهه الاف این آزمونم که خبری بشه اما هیچ منبعی اعلام خبر نکرده درموردش.منم معدلم۱۷هست.فقط خدا کمکمون کنه که چندسال درگیر درس و دانشگاه و پاس کردن درسا با زحمت شدیم.
  خدا عادله و حکیم.بچه ها اگر سهم ما باشه و صلاحمون باشه میشه به بهترین نحو….
  امیدوار باشیم انسان به امید زنده س

 25. محمدامین صفایی می‌گه:

  سلام خسته نباشید ببخشیدصندوق کارآفرینی امید درخوزستان درسال۹۵
  استخدام ندارد؟

 26. هلنابه مدیر سایت می‌گه:

  سلام مدیرعزیز’میشه بگین به کجا زنگ بزنیم تا اطلاعاتی در مورد تاریخ آزمون و منابع کسب کنین?ممنون میشه راهنمایی کنید

 27. هلنا به ع'چ می‌گه:

  سلام من تعجبم چطور به شما اطلاع رسانی نشده اصولاهر موقع استخدامی باشه رییس اداره ازهمه چی خبرداده چطور به کارمنداش اطلاع نداده’لطفا اگه شما اطلاعی از آزمون داشتی در اختیار ابزار’هرچند هیچی مشخص نیس ایاازمون میگیرن یاافرادروبراساس سوابق انتخاب میکنن’من که زیاد امیدوار نیستن’فکر کنم اولین بار امسال استخدامی داره چون اصلا نمونه سوال نداره

 28. ع. چ می‌گه:

  سلام از سال ۸۷نیروی حق الزحمه ای صندوق هستم ،الان دانشجوی ترم ۳ کارشناسی ارشد مدیریت مالی هستم بامدل ۱۹/۵ آیا شامل ما نمیشد که اطلاع رسانی نشده؟

 29. هلنا می‌گه:

  سلام ‘بچه ها به نظرتون برچه اساسی افراد انتخاب میشن?ازکجا بفهمیم انتخاب شدیم چندماه بعدبهمون خبرمیدن!ازمونش کی هست’دروس آزمون هم مشخص نیس’من تاحالا ۳آزمون استخدامی شرکت کردم همه جادروس وروزامتحان مشخص بودخواهشا هرکی میدونه راهنمایی کنه

 30. Saber می‌گه:

  سلام. خدا میدونه با چه زحمت و مشقت درس خوندم و الان که فارغ التحصیل شدم تمام امید وسرمایه من هدر رفته. به کی بکم کی پاسخگو هست.

 31. عدالت بر باد رفته می‌گه:

  تورو خدا این عدالته من الان ۱ سال نیروی شرکتی این صندوق هستم تمام شرایط فوق رو هم دارم پس چرا کسی به داد ما نمیرسه اخه.به خدا ۴ سال با معدل ۱۸ فارغ تحصیل شدم به خاطر فقر مالی توانایی شرکت در آزمونو نداشتم تمام امیدم به این صندوقه

 32. زینب می‌گه:

  با سلام
  قبل اینکه من لیسانس بگیرم سن استخدامی لیسانس ۳۵ سال بود ولی بعداز لیسانس گرفتن من سن استخدامی شد ۳۰ سال تورو خدا می بینی شانس منو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  دلم شکست حواست هست تمام آرزوسی من به گل نشست ؟؟؟؟؟؟؟

 33. در ارزوی استخدام می‌گه:

  سلام به مدیر عزیز توروخدا جواب ماروبدین’چرا این استخدامی دروس آزمون مشخص نیست?تاریخ آزمون کتبی ?واینکه چه شهرهایی در خراسان رضوی نیرو میخاین ?اصلا مشخص نیست’خیلی کلی توضیح دادین’وارد جزییات نشدین

 34. S می‌گه:

  باسلام
  کدوم شهر ؟چند نفر؟

 35. نیروی شرکتی می‌گه:

  با سلام
  یه سوال دارم:
  پس وضعیت نیروهای شرکتی که با صندوق کار می کردند و امیدشون به اینه که روزی استخدام صندوق بشن چی میشه؟
  من خودم حدود دوساله نیروی صندوقم و سن من هم ار ۳۰ سال گذشته و دیگر نمی توانم در هیچ آزمون استخدامی شرکت کنم.
  یکی به داد ما برسه ـه ـه ـه ـه ـه ـه ـه ـه ـه ـه

  • ناشناس می‌گه:

   سلام من ۴ سال است تو یزد نیروی حق الزحمه ای هستم تا حالا سه نفر مدیر عوض شده ولی وضعیت ما هیچ تغییری نکرده صندوق اصلا امنیت شغلی نداره هر کی هم بیاد پشیمون میشه انقدر

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها