استخدام شهرداری کرج

استخدام شهرداری کرجReviewed by MODIR on Oct 3Rating:

خبر 21 دی

به گزارش روابط عمومی شهرداری کرج : آقازاده شهردار کرج در خصوص استخدام در شهرداری کرج از طریق ثبت نام اینترنتی که پیش از این صورت گرفته بود گفت : تا پایان سال ۹۱ وضعیت متقاضیان با گرفتن آزمون تخصصی زیر نظر سازمان شهرداریهای کشور مشخص می گردد .

شهردار کرج با اعلام اینکه تعداد کارکنان شهرداری این کلانشهر در حدود ده هزار نفر می باشد گفت : این شهرداری در نظردارد برای در اختیار داشتن نیروهای متخصص و فنی و با مهارتهای مختلف ۲۶۰ نفر از متقاضیانی اکه برای استخدام در شهرداری کرج پیش از این ثبت نام نموده بودند را طی آزمونی اختصاصی برگزیده و به کار گیرد .

وی درادامه اظهار داشت : استخدام نیروهای متخصص جزء برنامه های پیش بینی شده این سازمان قرار دارد تا از این طریق به بالا بردن سطح کیفی و اعتلای خدمات رسانی به شهرو شهروندان منجرگردد .

آقازاده افزود: قرار است سازمان شهرداریهای کشور تا پایان سال آزمونی را در همین خصوص برگزار نموده و نیروهای استخدامی مشخص گردند .

این مسئول گفت : اگر این روند ازسوی سازمان شهرداریهای کشور صورت نگیرد شهرداری کرج راساً به استخدام نیروهای متقاضی می پردازد واین امر به طور جدی در دستور کارشهرداری کرج قراردارد .

امكان ویرایش اطلاعات استخدامی در سایت شهرداری كرج

روابط عمومی و بین الملل شهرداری کرج: مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج از ایجاد امکان ویرایش اطلاعات استخدامی در سایت شهرداری از  12 مهرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل شهرداری کرج، حمیدرضا محمدی  اظهار داشت: با توجه به نیاز شهروندان و ارائه خدمات به افرادی که در آگهی استخدام شهرداری کرج ثبت نام کردند، از سوی مدیریت شهری امکانی برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی میسر شده است.

وی افزود: داوطلبان در هنگام ثبت نام یک کد رهگیری دریافت کردند که از 12 مهرماه سال جاری می توانند با استفاده از کد رهگیری و کد ملی خود با ورود با سایت شهرداری کرج به آدرس www.karaj.ir اقدامات لازم را برای ویرایش اطلاعات خود و تصحیح آن انجام دهند.

این مسئول عنوان کرد: همچنین افرادی که در این آگهی استخدام ثبت نام کرده اند و با ورود به سایت موفق به ویرایش اطلاعات نمی شوند می توانند با شماره تلفنهای 32116509 و 32116510 و 32116516 تماس بگیرند.

محمدی ادامه داد: پس از اتمام مهلت ویرایش اطلاعات، بررسی های لازم از سوی شهرداری کرج انجام می شود و حداقل از پنج برابر ظرفیت مورد نیاز در هر رشته دعوت می شود که مدارک خود را به شهرداری ارائه دهند.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج یادآور شد: داوطلبان تا 15 مهرماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به سایت شهرداری اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنند.

اطلاعیه 6 مهر – آگهی بکارگیری موقت ( قراردادی )

قابل توجه متقاضيان محترم :
متقاضياني كه قبلا در پرتال شهرداري كرج به آدرس www.karaj.ir اقدام به ثبت نام نموده اند در اين سايت ثبت نام ننمايند.
اين سايت در حكم پشتيباني فعال شده و اطلاعات ثبت نامي شما نزد ما محفوظ است و ديگر نيازي به ثبت نام مجدد نميباشد.

شهرداری کرج درنظر دارد به استناد مجوز شماره 2781/91/30/3/ش مورخ 04/05/1391 شورای محترم اسلامی شهر کرج تعداد 160 نفر از داوطلبان مرد و زن بومی واجد الشرایط ذیل را درسطح کارشناسی و بالاتر پس از بررسی مدارک و درصورت کسب امتیاز لازم و طی مراحل گزینش به صورت قرارداد موقت در چهارچوب مقررات استخدامی مستخدمین موقت شهرداریها تا پايان سال جاري بکارگیری نماید.
با توجه به درخواست و مراجعات متعدد شهروندان گرامي مبني بر تمديد زمان ثبت درخواست استخدام شهرداري به اطلاع مي رساند؛ در راستاي تكريم شهروندان و انجام خواست ايشان سايت شهرداري كرج جهت ثبت درخواست، مجددا از  ساعت 8 صبح روز سه شنبه مورخ 04/07/1391 مجددا فعال مي گردد.
زمان ثبت نام اولویت و تاثیری در پذیرش نهایی نخواهد داشت .

در ضمن طي روزهاي آتي امكان ويرايش اطلاعات ثبت نامي براي متقاضيان ارجمند فراهم خواهد شد.زمان اعلام ويرايش متعاقبا از طريق پرتال شهرداري كرج اعلام خواهد شد.

الف : شرایط عمومی استخدام :

– تابعیت جمهوری اسلامی ایران .
– حداقل هجده و حداکثر سی و پنج سال تمام سن تا زمان انتشار آگهی.
– انجام خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم ( ویژه برادران ) .
– اعتقاد به مبانی جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی.
– تدین و عاملیت به احکام اسلام یا پیروی یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی .
– عدم اعتیاد به مواد مخدر .
– عدم محکومیت به محرومیت از حقوق اجتماعی .
– داشتن توانایی جسمی و روانی متناسب با شغل مورد تقاضا.
– عدم تجاهر به فسق و داشتن شایستگی اخلاقی لازم و حسن سابقه .
– عدم اشتغال در سایر موسسات دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی و عدم بازخرید سنوات و بازنشستگی (اعم از کارگری و یا کارمندی ) .
– داشتن مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته های تحصیلی مورد نیاز الزامی است .
– داشتن شرایط بومی مندرج در بند اول فرم امتیازات .

ب : مدارک موردنیاز :

1. تکمیل فرم اطلاعات درخواستی مندرج در سایت .
2. تصویر آخرین مدرک تحصیلی .
3. تصویر پشت و رو کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ( ویژه برادران ) .
4. تصویرصفحه اول شناسنامه ( درصورت داشتن توضیحات ، تصویر صفحه آخرشناسنامه ارسال گردد) .
5. اصل رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ 100000 ریال به حساب جاری شماره 700785313795 نزد بانک شهر شعبه میدان توحید ( قابل واريز از طريق كليه شعب بانك شهر ) بعنوان حق ثبت نام داوطلبان ( برای داوطلبين ایثارگر 50 درصد مبلغ مذکور و براي فرزندان شاهد بجاي شماره فيش پرداختي كد ايثارگري درج گردد ) .
6. دوقطعه عکس 4×3 جدید با درج مشخصات داوطلب در ظهر آن ( یک قطعه عکس برروی برگ درخواست شغل الصاق گردد ).
7. تکمیل و ارسال کلیه مدارک و مستندات مربوط به فرم امتیاز بندی .

ج : نحوه ارسال مدارک :

– داوطلبان واجد شرایط می توانند پس از تکمیل اطلاعات مندرج در سایت مدارک مورد نیاز را پس از اعلام قبولی درسایت، حداقل 5 برابر ظرفیت حداکثر تا پایان وقت اداری تعیین شده درسایت از طریق پست سفارشی به نشانی کرج میدان توحید ، بلوار هفت تیر ، ساختمان مرکزی شهرداری کرج طبقه اول – مدیریت امور اداری و سرمایه انسانی ارسال نمایند .
تبصره: اسامي پذيرفته شدگان حداقل 5 برابر ظرفيت و همچنين تاريخ ارسال مدارك متعاقبا از طريق سايت شهرداري اعلام خواهد گرديد.

د : سایر شرایط :

1. ایثارگران شامل جانبازان و آزادگان و افراد خانواده معظم شهدا ، اسرا و مفقودین و همچنین رزمندگان که حداقل 6 ماه متوالی یا 9 ماه متناوب بطور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی حضور داشته اند به شرط دارابودن شرایط مذکور در آگهی و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه از جمله مصوبات شورای امور اداری و استخدامی کشور از اولویت مقرر قانونی بهره مند خواهند گردید ( استناد قانونی) .
2. بسیجیانی که حداقل 4 سال سابقه عضویت فعال و مستمر در گردانهای عاشورا داشته باشند در شرایط مساوی با داوطلبان غیرایثارگر در اولویت خواهند بود . ( مستندات قانونی ) .
3. معلولین عادی بشرط دارابودن شرایط مذکور در آگهی از سهمیه قانونی مربوطه بهره مند خواهند بود .
4. مشمولین بندهای 1 و 2 و 3 تذکرات ( ایثارگران ، بسیجیان و معلولین عادی ) ضروری است گواهی خود را از مراجع ذیصلاح (  بنیاد شهید و امور ايثارگران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امور جهادگران وزارت جهاد كشاورزي و سازمان بهزيستي  ) حسب مورد اخذ و همراه سایر مدارک ارسال دارند . گواهی جانبازان حتماً باید با قید درصد جانبازی به تایید بنياد شهيد و امور ايثارگران ذیربط رسیده باشد.در ضمن ارايه مدرك گواهي جانبازي الزامي است.
5. پذیرفته شدگان نهایی در مسابقه استخدامی باید حداکثر یک ماه پس از اعلام نتیجه گواهی تاییدیه تحصیلی خود را ارائه نمایند .
6. مصاحبه تخصصی در زمینه شغل موردتقاضا توسط کارگروه تخصصی مربوطه .
7. کلیه پذیرفته شدگان نهایی در مسابقه و آزمون امتیازبندی ملزم به طی دوره آموزشی دوماهه مرتبط با شغل مورد تقاضا می باشند و درصورت موفقیت در طی دوره، شروع بکار آنان پس از اعلام نظر مثبت هسته گزینش امکانپذیر خواهد بود.

هـ : تذکرات :

1. به مدارک ناقص یا مدارکی که پس از مهلت مقرر به پست تحویل شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد .
2. وجوه پرداختی بابت ثبت نام و مدارک ارسالی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد و ثبت شماره فیش واریزی جهت ورود به سامانه ضروری است.
3. محاسبه امتیازات فقط براساس بندهای مربوطه در فرم های ارائه شده در سایت صورت پذیرفته و نحوه گزینش نیز مطابق با حداکثر امتیاز مکتسبه انجام خواهد شد .
4. افرادی که بیش از یک بار ثبت نام نمایند از روند مسابقه استخدامی حذف خواهند شد .
5. تکمیل فرم درخواست شغل با دقت و صحت اطلاعات و امتیازات الزامی بوده و در صورت مغایرت در مستندات و اطلاعات از روند مسابقه حذف خواهد شد .
6. فرم های امتیازبندی و درخواست شغل قابلیت اصلاح مجدد در سایت را ندارد لذا رعایت دقیق موارد در زمان ثبت کاملاً ضروری می باشد .
7. امتیاز مکتسبه هیچ گونه حقی را از لحاظ جذب و بکارگیری ایجاد نمی نماید و نتیجه نهایی پس از بررسی کمیته پرسنلی و تطبیق مستندات و مدارک با امتیازات داده شده و براساس رتبه اخذ شده اعلام می گردد .
8. هر متقاضی فقط برای یک شغل می تواند ثبت نام نماید.
(براساس رشته های تحصیلی مورد نیاز شهرداری ذکر شده در جداول ذیل)
9. با توجه به اینکه بکارگیری بصورت قراردادی موقت می باشد شهرداری هیچگونه تعهدی در رابطه با تمدید قرارداد منعقده و ارتقاء شغلی و مزایای مندرج در آیین نامه استخدامی را نخواهد داشت .
10. هر گونه تمدید قرارداد با توجه به نیاز شهرداری به رشته تخصصی پذیرفته شده به رضایت از نحوه عملکرد و تایید مدیر مربوطه و تایید کمیته پرسنلی که در صورت تامین اعتبار در بودجه مصوب سالیانه خواهد بود .
11. ارائه سابقه بیمه پردازی افرادی که سابقه فعالیت در بخش خصوصی داشته باشند ضروری می باشد.

و : زمان اعلام نتایج :

– زمان اعلام نتایج متعاقباً از طریق سایت شهرداری به اطلاع خواهد رسید.

ردیفعنوان پسترشته تحصيليتعدادجنسیت
1كارشناس شهرسازيدريكي از رشته هاي تحصيلي شهرسازي –طراحي و برنامه ريزي شهري و منطقه اي ، عمران ( گرايش عمران)، مهندسي عمران ( گرايشهاي مديريت پروژه ساخت ، سازه، زلزله )12مرد و زن
2كارشناس معماريدريكي از رشته هاي تحصيلي معماري،طراحي برنامه‌ريزي شهري و منطقه اي،مهندسي عمران (گرايش سازه) ، عمران ساختمان12مرد و زن
3کارشناس آزمایشگاهدريكي از رشته هاي تحصيلي مهندسي عمران كليه گرايشها – مهندسی راه و ساختمان – معدن ،‌زمين شناسي، كارشناس ارشد ژئو تكنيك5مرد و زن
4كارشناس  عمراندر يكي از رشته هاي تحصيلي مهندسي عمران – عمران، مهندسی راه و ساختمان40مرد و زن
5كارشناس نقشه برداريدريكي از رشته هاي تحصيلي مهندسي عمران( نقشه برداري، فتوگرامتري سيستمهاي اطلاعات جغرافيايي GIS، مهندسي نقشه برداري هوايي، مهندسي نقشه برداري و كارتوگرافي و ژئودزي)5مرد و زن
6كارشناس تأسيسات ، برق ، مکانیکمهندسي برق كليه گرايشها – مهندسي مكانيك كليه گرايشها – مهندسي علمي – كاربردي عمران (شبكه هاي آب و فاضلاب)، تاسيسات (كليه گرايشها) ، مهندسي مكانيك (تاسيسات حرارتي و برودتي و تاسيسات)، مهندسي صنايع7مرد و زن
7کارشناس محیط زیستدر یکی از رشته های تحصیلی محیط زیست ، زراعت واصلاح نباتات، مهندسی فضای سبز ، مهندسی محیط زیست ، بهداشت محیط ، باغبانی ، برنامه ريزي شهري و منطقه اي4مرد و زن
8کارشناس روابط عمومیدر یکی از رشته های تحصیلی گروه فرهنگی ، علوم ارتباطات اجتماعی ، علوم اجتماعی ، ارتباطات علوم اجتماعی ، مدیریت دولتی ، روابط عمومی ، زبان خارجه بین الملل.1مرد و زن
9کارشناس فضای سبزدر یکی از رشته های تحصیلی مهندسی فضای سبز ، باغبانی ، کشاورزی ( زراعت و اصلاح نباتات )،‌ آبیاری ، مهندسی تولیدات گیاهی .3مرد و زن
10کارشناس آمار و فناوری اطلاعاتمهندسي IT كليه گرايشها، مهندسي كامپيوتر نرم افزار، مهندسي كامپيوتر سخت افزار ، آمار و رياضي ، مهندسي صنايع.17مرد و زن
11کارشناس انهار و مسیلهادر یکی از رشته های تحصیلی جغرافیا ( اقلیم – هیدرولوژی – طبیعی ) ، زمین شناسی ( کلیه گرایشها ) ، زمین شناسی ( ژئوشیمی ) ، علوم زمین ( آب شناسی و زمین شناسی ) ، مهندسی آب (آبهای سطحی و آبهای زیرزمینی ) ، مهندسی عمران ( مهندسی آب ) ، عمران ( آبشناسی آبهای زیرزمینی ).2مرد و زن
12کارشناس امور اداری و  بیمه ایدر یکی از رشته های مدیریت ، مدیریت دولتی ، مدیریت اجرایی ، مدیریت صنعتی ، مدیریت امور بیمه ای2مرد و زن
13حسابدارمدیریت بازرگانی ، مدیریت حسابرسی ، مدیریت صنعتی ، اقتصاد ، حسابداری ، مدیریت دولتی16مرد و زن
14کارشناس ترافیکدر یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران ( گرایش برنامه ریزی حمل و نقل ، راه و تراه بری ، ترافیک )8مرد و زن
15کارشناس حقوقیدر یکی از رشته های تحصیلی حقوق ، علوم قضایی ، حقوق جزاء و جرم شناسی ، حقوق خصوصی ، حقوق بین الملل ، حقوق عمومی ، حقوق کیفری ( جرم شناسی )22مرد و زن
16کارشناس تربیت بدنیدر یکی از رشته های تحصیلی امور تربیت بدنی ، تربیت بدنی و علوم ورزشی ، مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی1مرد و زن
17کتابداردر یکی از رشته های تحصیلی ( کتابداری ، علوم کتابداری و اطلاع رسانی و برنامه ریزی کتابداری )1مرد و زن
18کارشناس برنامه ریزی آموزشیدر یکی از رشته های تحصیلی مدیریت آموزشی ، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی ، مدیریت دولتی1مرد و زن
19کارشناس هنریدر یکی از رشته های تحصیلی هنر1مرد و زن

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید.

اطلاعیه 2 مهر- ویرایش اطلاعات ثبت نام:

به گزارش پايگاه خبري مديريت شهري كرج ، با توجه به تقاضاي مكرر شهروندان بزودی امکان ثبت درخواست برای متقاضياني که موفق به ثبت نام نشده اند، فراهم خواهد شد.

در اين راستا همچنين امکان ویرایش اطلاعات نیز جهت متقاضیانی که قبلا ثبت نام كرده در همان زمان با ارائه کد ملی و کد رهگیری فراهم مي شود.

شهروندان مي تواند با مراجعه به درگاه الكترونيكي شهرداري كرج به نشاني   www.karaj.ir  منتظر اطلاعيه هاي بعدي باشند.

اطلاعیه 26 شهریور – استخدام شهرداری کرج:

شهرداری کرج درنظر دارد به استناد مجوز شماره 2781/91/30/3/ش مورخ 4/5/91 شورای محترم اسلامی شهر کرج تعداد 160 نفر از داوطلبان مرد و زن بومی واجد شرایط ذیل را درسطح کارشناسی و بالاتر پس از بررسی مدارک و درصورت کسب امتیاز لازم و طی مراحل گزینش به صورت قرارداد موقت در چهارچوب مقررات استخدامی مستخدمین موقت شهرداریها تا پایان سالجاری بکارگیری نماید . ضمناً ، زمان ثبت نام از ساعت 8 صبح روز یکشنبه 26/6/91 لغایت ساعت 24 روز پنج شنبه  مورخ 30/6/91 خواهد بود و زمان ثبت نام اولویت و تاثیری در پذیرش نهایی نخواهد داشت .

الف : شرایط عمومی استخدام :

–         تابعیت جمهوری اسلامی ایران .

–         حداقل هجده و حداکثر سی و پنج سال تمام سن تا زمان انتشار آگهی.

–         انجام خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم ( ویژه برادران ) .

–         اعتقاد به مبانی جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی .

–         تدین و عاملیت به احکام اسلام یا پیروی یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی .

–         عدم اعتیاد به مواد مخدر .

–         عدم محکومیت به محرومیت از حقوق اجتماعی .

–         داشتن توانایی جسمی و روانی متناسب با شغل مورد تقاضا.

–         عدم تجاهر به فسق و داشتن شایستگی اخلاقی لازم و حسن سابقه .

–         عدم اشتغال در سایر موسسات دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی و عدم بازخرید سنوات و بازنشستگی
(اعم از کارگری و یا کارمندی ) .

–         داشتن مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته های تحصیلی مورد نیاز الزامی است .

–         داشتن شرایط بومی مندرج در بند اول فرم امتیازات .

 ب : مدارک موردنیاز :

    1.  تکمیل فرم اطلاعات درخواستی مندرج در سایت .

2.     تصویر آخرین مدرک تحصیلی .

3.     تصویر پشت و رو کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ( ویژه برادران ) .

4.     تصویرصفحه اول شناسنامه ( درصورت داشتن توضیحات ، تصویر صفحه آخرشناسنامه ارسال گردد) .

5.     اصل رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ 000/100 ریال به حساب جاری شماره 700785313795 نزد بانک شهر شعبه میدان توحید بعنوان حق ثبت نام داوطلبان ( برای  داوطلبین  ایثارگر 50 درصد مبلغ مذکور و فرزندان شاهد معاف از پرداخت وجه می باشند و فرزندان شاهد به جای شماره فیش پرداختی کد ایثارگری درج گردد) .

6.     دوقطعه عکس 4×3 جدید با درج مشخصات داوطلب در ظهر آن ( یک قطعه عکس برروی برگ درخواست شغل الصاق گردد)

7.     تکمیل و ارسال کلیه مدارک و مستندات مربوط به فرم امتیاز بندی  .

ج : نحوه ارسال مدارک :

–         داوطلبان واجد شرایط می توانند پس از تکمیل اطلاعات مندرج در سایت مدارک مورد نیاز را پس از اعلام قبولی درسایت ،حداقل 5 برابر ظرفیت حداکثر تا پایان وقت اداری تعیین شده درسایت از طریق پست سفارشی به نشانی کرج میدان توحید ، بلوار هفت تیر ، ساختمان مرکزی شهرداری کرج طبقه اول – مدیریت امور اداری و سرمایه انسانی ارسال نمایند .
تبصره: تاریخ ارسال مدارک پنج برابر ظرفیت واجدین شرایط از طریق سایت اعلام خواهد گردید.

  د : سایر شرایط :

.     ایثارگران شامل جانبازان و آزادگان و افراد خانواده معظم شهدا ، اسرا و مفقودین و همچنین رزمندگان که حداقل 6 ماه متوالی یا 9 ماه متناوب بطور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی حضور داشته اند به شرط دارابودن شرایط مذکور در آگهی و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه از جمله مصوبات شورای امور اداری و استخدامی کشور از اولویت مقرر قانونی بهره مند خواهند گردید ( استناد قانونی) .

2.     بسیجیانی که حداقل 4 سال سابقه عضویت فعال و مستمر در گردانهای عاشورا داشته باشند در شرایط مساوی با داوطلبان غیرایثارگر در اولویت خواهند بود . ( مستندات قانونی ) .

3.     معلولین عادی بشرط دارابودن شرایط مذکور در آگهی از سهمیه قانونی مربوطه بهره مند خواهند بود .

4.     مشمولین بندهای 1، 2و3 تذکرات ( ایثارگران ، بسیجیان و معلولین عادی ) ضروری است گواهی خود را از مراجع ذیصلاح ( بنیاد شهید و امورایثارگران – سپاه پاسداران انقلاب اسلامی – امور جهادگران وزارت جهادکشاورزی    وسازمان بهزیستی ) حسب مورد اخذ و همراه سایر مدارک ارسال دارند . گواهی جانبازان حتماً باید با قید درصد جانبازی به تایید بنیاد شهیدو امور ایثارگران  ذیربط رسیده باشد .
5.     پذیرفته شدگان نهایی در مسابقه استخدامی باید حداکثر یک ماه پس از اعلام نتیجه گواهی تاییدیه تحصیلی خود را ارائه نمایند .

6.     مصاحبه تخصصی در زمینه شغل موردتقاضا توسط کارگروه تخصصی مربوطه در صورت داشتن شرایط و امتیاز مساوی متقاضیان .

7.     کلیه پذیرفته شدگان نهایی امتیازبندی ملزم به طی دوره آموزشی دوماهه مرتبط با شغل مورد تقاضا می باشند و درصورت موفقیت در طی دوره، شروع بکار آنان پس از اعلام نظر مثبت هسته گزینش امکانپذیر خواهد بود.

هـ : تذکرات :

1.     به مدارک ناقص یا مدارکی که پس از مهلت مقرر به پست تحویل شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد .

2.     وجوه پرداختی بابت ثبت نام و مدارک ارسالی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد و ثبت شماره فیش واریزی جهت ورود به سامانه ضروری است.

3.     محاسبه امتیازات فقط براساس بندهای مربوطه در فرم های ارائه شده در سایت صورت پذیرفته و نحوه گزینش نیز مطابق با حداکثر امتیاز مکتسبه انجام خواهد شد .

4.     افرادی که بیش از یک بار ثبت نام نمایند از روند مسابقه استخدامی حذف خواهند شد .

5.     تکمیل فرم درخواست شغل با دقت و صحت اطلاعات و امتیازات الزامی بوده و در صورت مغایرت در مستندات و اطلاعات از روند مسابقه حذف خواهد شد .

6.     فرم های امتیازبندی و درخواست شغل قابلیت اصلاح مجدد در سایت را ندارد لذا رعایت دقیق موارد در زمان ثبت کاملاً ضروری می باشد .

7.     امتیاز مکتسبه هیچ گونه حقی را از لحاظ جذب و بکارگیری ایجاد نمی نماید و نتیجه نهایی پس از بررسی کمیته پرسنلی و تطبیق مستندات و مدارک با امتیازات داده شده و براساس رتبه اخذ شده اعلام می گردد .

8.     هر متقاضی فقط برای یک شغل می تواند ثبت نام نماید. (براساس رشته های تحصیلی مورد نیاز شهرداری ذکر شده در جداول ذیل)

9.     با توجه به اینکه بکارگیری بصورت قراردادی موقت می باشد شهرداری هیچگونه تعهدی در رابطه با تمدید قرارداد منعقده و ارتقاء شغلی و مزایای مندرج در آیین نامه استخدامی را نخواهد داشت .

هر گونه تمدید قرارداد با توجه به نیاز شهرداری به رشته تخصصی پذیرفته شده به رضایت از نحوه عملکرد و تایید مدیر مربوطه و تایید کمیته پرسنلی که در صورت تامین اعتبار در بودجه مصوب سالیانه خواهد بود .

11.  ارائه سابقه بیمه پردازی افرادی که سابقه فعالیت در بخش خصوصی داشته باشند ضروری می باشد.

و : زمان اعلام نتایج :

–         زمان اعلام نتایج متعاقباً از طریق سایت شهرداری به اطلاع خواهد رسید .

کاربر گرامی:  لطفا جهت ثبت نام از مرورگر IE  ورژن 7 و بالاتر استفاده نمایید.

لطفا برای ادامه روند ارسال اطلاعات استخدامی خود اینجا کلیلک نمایید .

دیدگاه ها (136)

 1. سلام ببخشید آگهی جدید استخدامی نمیزنین؟؟می‌گه:

  سلام ببخشید آگهی جدید استخدامی نمیزنین؟؟

 2. محمد فریدونیمی‌گه:

  با سلام
  اینجانب دانشجوی رشته ی مهماری هستم و در خواست کار در شهداری هشتگرد را دارامی باشم و واجد شرایط هم می باشم خواهشمندم با درخواست این جانب موافقت به عمل آورید.
  باتشکر

 3. علیمی‌گه:

  با سلام خواهشمندم مشخص فرمائید سازمان سنجش کی زحمت میکشه آزمون را برگزار میکند همه جا زنگ زدم ولی جواب نمیدند تاریخ ازمون کی میباشد

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانکی