استخدام شهرداری های قزوین در سال۹۷ (خبر جدید)

خبر ۸ مهر ۹۷ – ۳۲۰ آتش نشان در قزوین مشغول خدمات دهی هستند

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین گفت: ۳۲۰ آتش نشان در قزوین مشغول خدمات دهی هستند که بیش از ۵۰ درصد آنها طی سه سال گذشته استخدام شده اند.

به گزارش ایرنا ایرج زاهدپور روز شنبه در دیدار جمعی از آتش نشانان استان با تبریک روز ملی ایمنی افزود: حدود ۱۷۶ نفر از نیروهای آتش نشانی استان در سه سال گذشته مجوز استخدام دریافت کردند و به تازگی ۷۰ نفر نیروی جدید به آتش نشانی استان تزریق شد.
وی اضافه کرد: امسال نیز برای صدور مجوز استخدام ۷۳ پست آتش نشانی از وزارت کشور اقدام کرده ایم که امیدواریم هرچه سریعتر مجوزهای آن از سوی دستگاه های متولی صادر شود.
این مسئول با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی در سال گذشته اضافه کرد: هزار و ۱۶۲ نفر در کلاس های آموزشی تخصصی اطفا حریق، نجات اموال، نجات در فضای بسته و… در قالب بیش از ۲۰ دوره با همت شهرداری ها شرکت کردند و این کلاس های آموزشی در سال جاری نیز ادامه دارد.
وی گفت: جابه جایی نیروهای آتش نشانی در شهرداری ها غیر قانونی است و در صورت اقدام به این امر برای بررسی و رفع تخلف اقدام خواهد شد.
این مسئول ادامه داد: طی چند سال اخیر بیشترین سهمیه برای تجهیزات و امکانات آتش نشانی در قزوین تخصیص یافت ولی به دلیل تاخیر در استان شدن قزوین و سابقه کم بسیاری از شهرهای استان باید برای تخصیص اعتبارات بیشتر از وزارت کشور، کمیته های برنامه ریزی و اعتبارت بحران رسیدگی کرد.
زاهدپور گفت: به تازگی سختی کار برای اولین بار شامل نیروهای کار قرارداد معین نیز می شود و تبدیل وضعیت نیروهای آتش نشان پیمانی به رسمی نیز در حال پیگیری است.
وی یادآور شد: کمبودهایی نیز در تجهیزات آتش نشانی از جمله نردبان، ماشین آلات و تجیهزات در سطح استان وجود دارد که باید با هماهنگی معاون عمرانی استاندار، دفتر امور روستایی و مدیریت بحرانی استاندار قزوین برای رفع این مشکلات اقدام کنیم.

منبع : خبرگزاری ایرنا


 خبر ۶ تیر ۹۷ – مجوز استخدام ۷۰ آتش نشان در قزوین دریافت شده است

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری قزوین گفت: مجوز استخدام ۷۰ آتش نشان برای شهرداری های استان دریافت شده است.
به گزارش ایرنا، ایرج زاهد پور عصر سه شنبه در نشست با شهرداران استان قزوین افزود: با جذب این نیروها، مشکل کمبود نیروی انسانی در پایگاه های آتش نشانی استان مرتفع خواهد شد.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری قزوین در بخش دیگری از صحبت های خود در این نشست با اشاره مشکل کمبود آب در بیشتر شهرهای استان،گفت: با توجه به این وضعیت انتظار می رود شهرداری ها در آبیاری فضای سبز شهر خود از شیوه های مدرن استفاده کنند تا در مصرف آب صرفه جویی شود.
زاهدپور، تعامل و تقویت ارتباط شهرداران با شورای شهر را در راستای خدمت رسانی بهتر به شهروندان ضروری دانست و گفت: تعامل شهرداران با مسئولان بالادستی نیز باید افزایش یابد.
این مسئول، زمان صدور پروانه های ساختمانی در شهرداری ها را طولانی دانست و گفت: این فرایند را باید کوتاه کرد تا کار مردم به سرعت و بدون معطلی انجام شود.
زاهدپور همچنین خواستار جدیت شهرداران با متخلفان ساختمانی شد و گفت: این کار باید در بدو آغاز تخلف انجام شود تا هزینه ها و پیامدهای کمتری را با خود بدنبال داشته باشد.
وی همچنین خواستار فضاسازی مناسب شهرهای استان در ایام مربوط به برگزاری کنگره شهدای استان در سال جاری شد و در ادامه بر تکریم هرچه بیشتر ارباب رجوع توسط شهرداران و جدیت بیشتر در خدمت رسانی به شهروندان تاکید کرد.
استان قزوین دارای ۲۵ شهر است.


۲۳ اردیبهشت ۹۶ – ۵۹۴ نفر از کارکنان شهرداری قزوین تبدیل وضعیت و استخدام می‌شوند
شهردار قزوین گفت: براساس پیگیری‌های انجام شده شهرداری از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، ۴۳۳ نفر در شهرداری و سازمان‌های وابسته و ۱۶۱ نفر در سازمان آتش‌نشانی شهرداری تبدیل وضعیت به استخدام پیمانی می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، به نقل از شهرداری قزوین، مسعود نصرتی با تأکید بر اینکه استخدام کارکنان فارغ از هر نوع قرارداد ، فرصتی مناسب برای کارکنان است، اظهار داشت: با این موضوع موافقت کردم و مسؤولیت سنگین آن را پذیرفتم تا کارکنان با انگیزه و اطمینان خاطر بیشتری به شهر و شهروندان خدمت کنند.

وی ادامه داد: براساس موافقت شهرداری برای کارکنان فعلی شهرداری که دارای حداقل مدرک کارشناسی و سه سال سابقه کاری باشند، با برگزاری آزمون تبدیل وضعیت به استخدام پیمانی صورت می‌گیرد.

شهردار قزوین با اظهار اینکه این تعداد پست‌ها خالی در چهار سال تکمیل می‌شود، بیان کرد: شرایط احراز براساس بخشنامه‌های سازمان شهرداری‌ها در بهمن ۹۵ و اردیبهشت ۹۶ است.

نصرتی عنوان کرد: نحوه ثبت‌ نام و اطلاعات آزمون استخدامی از تاریخ ۲۰ اردیبهشت تا سوم خرداد ماه سال جاری بر روی وب‌سایت شهرداری قزوین قرار می‌گیرد و احتمالاً این آزمون در خرداد یا تیر ماه سال جاری برگزار می‌شود.


خبر ۱۱ اریبهشت ۹۵ –  دوره آموزشی کارکنان تازه استخدام سازمان آتش نشانی قزوین آغاز شد

خبرگزاری برنا : دوره دوماهه ی کلاس های آموزشی نیروهای تازه استخدام سازمان آتش نشانی قزوین از چهارم اردیبهشت ماه آغاز و تا پایان خرداد امسال ادامه خواهد داشت.
به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، سعید مافی مسئول واحد آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از برگزاری کلاس های دوره آموزشی نیروهای تازه استخدام سازمان آتش نشانی خبر داد و گفت: این کلاس ها از چهارم اردیبهشت ماه آغاز و تا پایان خرداد امسال ادامه خواهد داشت.
مافی بیان کرد: این دوره آموزشی به منظور آشنایی آتش نشانان تازه استخدام با مهارت های تخصصی آتش نشانی و به مدت دو ماه زیر نظر کارشناسان و مربیان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین در مرکز آموزش این سازمان برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به حساسیت حرفه آتش نشانی عنوان کرد: آموزش رکن اصلی در این حرفه است و آتش نشانان با حضور در کلاس های آموزشی بدو خدمت، مهارت های تخصصی لازم را فرا می گیرند.
مسئول واحد آموزش سازمان آتش نشانی قزوین افزود: در این دوره، سر فصل های مختلف آموزشی نظیر تکنولوژی حریق، کار با پمپ های آتش نشانی، امداد و نجات در حوادث جاده ای، چاه و آسانسور، اصول فرماندهی، پیشگیری از آتش سوزی و حوادث، علت یابی حریق، کمک های اولیه و … تدریس می شود.
وی همچنین گفت: آتش نشانان تازه استخدام با حضور در عملیات های تمرینی و شبیه سازی شده در دو بخش حوادث آتش سوزی و امداد و نجات،  توان جسمانی و تخصصی خود را برای رویارویی با حوادث احتمالی افزایش می دهند.
این دوره آموزشی در پی برگزاری آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی قزوین و پذیرفته شدن ۲۱نفر برای فعالیت در این سازمان پیش بینی شده است و شرکت کنندگان پس از گذراندن دوره آموزشی دو ماهه با حضور در ایستگاه های هشت گانه سازمان مشغول خدمات رسانی به شهروندان خواهند شد.


خبر ۳۰ فروردین ۹۵ –  آزمون عملی استخدام آتش نشانی در قزوین برگزار می شود

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل دفتر امور شهری استانداری قزوین گفت: آزمون عملی داوطلبان استخدام آتش نشانی ساعت ۸ صبح روز سه شنبه هفته جاری در قزوین برگزار می شود.
به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری قزوین، ایرج زاهد پور با بیان این خبر، افزود: تمامی داوطلبان پذیرفته شده در آزمون تخصصی جهت به کارگیری نیروی انسانی در واحدها و سازمان های آتش نشانی استان برای برگزاری دوره عملی ساعت ۸ صبح روز سه شنبه هفته جاری باید حاضر باشند.
وی ادامه داد: این آزمون در محل ورزشگاه معلم واقع در خیابان مولوی برگزار و داوطلبان با همراه کارت شناسایی عکس دار و لباس مناسب ورزشی در موعد مقرر حضور یابند.
براساس این گزارش، آزمون استخدام شهرداری ها دوم بهمن ماه سال ۹۴ با شرکت پنج هزار و ۸۰۰ داوطلب در استان قزوین برگزار شده بود.


 آگهی استخدام پیمانی استانداری قزوین

استانداری قزوین برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای قزوین- آوج – آبگرم – تاکستان – اقبالیه – دانسفهان -شال – محمدیه – شریفیه -آبیک – خرمدشت – خاکعلی – رازمیان – بوئین زهرا و سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین – سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری قزوین – سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قزوین – سازمان حمل و نقل شهرداری تاکستان – سازمان حمل و نقل شهرداری محمدیه از محل سهمیه استخدامی مجوز شماره ۱۶۶۱۸۱مورخ ۱۳۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشورو مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۳۱۹۴/۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و بخشنامه شماره ۱۴۵۹۵۴ تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۲۵ وزیر محترم کشور، در نظر دارد تعداد ۶۶ نفراز افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، عملی و گزینش به صورت پیمانی استخدام نماید.

 

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

دیدگاه ها (۵)

 1. مرتضی می‌گه:

  رشته مهندسی مخابرات کجا نیرو میگیره.؟کجاها ثبت نام کنم؟

 2. جویا می‌گه:

  سلام عذر میخام منابع ازمون چیا هستن؟

 3. محمد می‌گه:

  سلام.حتما باید مدرکمونو گرفته باشیم؟تا آخر امسال مدرک ارشدمو میگیرم،امکان داره با مدرک ارشد شرکت کنم؟

 4. جویا می‌گه:

  سلام ببخشید چطوری میشه نمونه سوال ازمون شهرداری رو خرید کرد؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها