crm didar

استخدام شهرداری های فارس در سال ۹۶

استخدام شهرداری فارس

 ۲۳ اردیبهشت ۹۶ –ثبت نام آزمون تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری ها

قابل توجه متقاضیان ثبت نام در آزمون تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری ها :

ضمن پوزش از همه شما بزرگواران، به اطلاع می رساند به علت بروز برخی مشکلات فنی در سامانه ثبت نام آزمون تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری ها، فرآیند ثبت نام آزمون مذکور از پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۲/۲۱ آغاز خواهد شد.

روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان فارس


خبر۱۹ آبان ۹۵ – شهرداری شیراز ۲۵۰۰ نیروی جدید جذب می‌کند

خبرگزاری تسنیم : از شیراز، فرج‌الله رجبی امروز در همایش شهرداران استان فارس اظهار داشت: با توجه به این که قرار است شهرداری شیراز، این تعداد نیرو را از طریق آزمون جذب کند باید تدابیری اندیشیده شود تا پنج درصد این افراد از شهرداران شهرهای فارس باشند.
وی با بیان اینکه جذب سرمایه گذار در شهرها می‌تواند به توسعه هرشهر کمک کند افزود: شهرداران باید بتوانند زمینه جذب سرمایه‌گذار در شهرهای فارس را فراهم کنند.
نماینده مردم شیراز خواستار حمایت از سرمایه‌گذاران شد و گفت: باید شرایط و زیرساخت لازم به دور از بروکراسی اداری برای سرمایه‌گذار ایجاد شود.
در این نشست استاندار فارس نیز با بیان اینکه که شهرداران باید به قانون شورا و شهرداری تسلط داشته باشند اظهار داشت:حکم هیچ شهرداری امضا نمی‌شود مگر این که از قانون شهرداری‌ها و شوراها از وی امتحان گرفته شود و در صورت قبولی در این امتحان حکم آنها ابلاغ می‌شود.
سید محمدعلی افشانی با بیان اینکه متاسفانه بی اطلاعی از قوانین این دو نهاد باعث مشکلاتی در شهرها شده است گفت: شهرداران باید برای جذب سرمایه‌گذار در شهرهای خود تلاش کنند و از این طریق درآمد‌زایی داشته باشند و شاخص ارزیابی شهرداران بستگی به میزان جذب سرمایه در شهر خود دارد.
افشانی استفاده از پساب فاضلاب برای مصارف غیر آشامیدنی در شهرهای فارس را امری ضروری دانست و افزود:شهرداران به هر قیمتی که شده از پساب فاظلاب برای مصارف فضای سبز، در صنعت،کاشت گل وگیاه در گلخانه ها و دیگر مصارف غیر شرب استفاده کنند چراکه وضعیت اب در استان مناسب نیست.
استاندار فارس با تاکید بر این که شهرداران باید برنامه پنج ساله خود را تهیه و برای تصویب ارائه کنند، گفت: این برنامه باید با توجه به برنامه‌ها و اسناد بالادستی مانند برنامه پنج ساله ششم و آمایش استان که مرحله اول آن اجرا شده و مرحله دوم در حال اجرا است، باشد.
استاندار فارس با تاکید بر این که مهم‌ترین شاخص برای شهرداران میزان جذب سرمایه‌گذاری است، تصریح کرد: هر چه شهرداران بتوانند مشارکت بیشتری را جذب کنند، این یک شاخص ارزیابی مثبت برای وی محسوب می شود.
افشانی با بیان این که توجه به انسان، محور توسعه است، افزود: اگر برای انجام ماموریت سازمانی نیرویی استخدام کنید اقدام مثبتی است؛ اما اگر برای حل مشکل کسی او را استخدام کنید فایده‌ای ندارد و باید نیروی را به کار بگیرید که پاسخگوی نیاز مردم در حوزه کاری شما باشد.
به گزارش تسنیم، استان فارس دارای ۱۰۲ شهر است و امروز نیز شهرداران این استان در همایشی که گردهم آمدند به بحث و تبادل نظر در زمینه‌های مختلف پرداختند.


خبر ۷ آذر ۹۴ –  آگهی استخدام پیمانی شهرداری های فارس

روزنامه خبرجنوب : استانداری فارس جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز در سایر مشاغل از محل مجوز شماره۱۶۶۱۸۱- ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه ۹۴/۷/۲۶شواری توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاریهای کشور تعداد ۱۹۸نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی و علمی و گزینش بصورت پیمانی استخدام مینماید.

توجه: به اطلاع داوطلبین عزیز میرساند که تاریخ برگزاری آزمون به ۱۱ دی ۱۳۹۴ تغییر یافت.
به سیستم ثبت نام الکترونیکی آزمون استخدامی شهرداری های استان فارس خوش آمدید
با آرزوی موفقیت در آزمون پیش رو توجه شما را به نکات زیر جلب می نماییم:
اطلاعیه ثبت نام را با دقت مطالعه بفرمایید و پیش از ثبت نام شرایط خود را با شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده در اطلاعیه ثبت نام برای عنوان شغلی مورد نظرتان مطابقت بدهید.
داوطلبان بایستی سریال ‌ثبت‌ نام ۱۲ رقمی آزمون استخدامی شهرداری های استان فارس سال ۱۳۹۴ را از قسمت خرید سریال تهیه نمایند. توجه فرمایید که وجه پرداختی قابل استرداد نمی باشد، لذا پیش از اقدام به خرید سریال از مطابقت شرایط خود با آگهی استخدامی اطمینان حاصل کنید.
توجه ویژه : در زمان خرید کارت با توجه به این موضوع که با چه سهمیه ای (آزاد، ایثارگران، فرزند شهید) در آزمون شرکت می کنید کارت اعتباری مورد نیاز را تهیه کنید. توجه فرمایید که کارت های اعتباری یک سهمیه صرفاً برای شرکت در همان سهمیه قابل استفاده خواهند بود.
از ابتدای ورود به فرم ثبت نام، برای تکمیل این فرم ۲٠ دقیقه زمان خواهید داشت. در صورت سپری شدن این زمان، باید ثبت نام را اول آغاز کنید.
توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند ثبت نام، داوطلبان می توانند در ساعات اداری بجز ایام تعطیل با شماره ۳۷۳۵۴۵۲۴-٠٧١ تماس حاصل فرمایند.
توجه ویژه : ثبت نام شما فقط وقتی تکمیل گردیده است که در پایان فرایند ثبت نام از سیستم کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت نمایید.
با توجه به اینکه مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود و امکان بررسی مدارک داوطلب پیش از برگزاری آزمون فراهم نیست، مسئولیت رعایت تمامی شرایط مربوط به ثبت نام و شرکت در آزمون تماماً بر عهده داوطلب است و در صورت عدم احراز شرایط ذکر شده در آگهی استخدام، شرکت و حتی قبولی داوطلب در آزمون لغو و بی اثر خواهد بود.

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

دیدگاه ها (۲۴)

 1. علی می‌گه:

  تو را بخدا کمکم کنید
  من لیسانس عمران دارم
  هیچ جا کار گیرم نمیاید
  پول غذا خوردن ندارم
  چکار کنم
  باید برم گدایی کنم
  بخدا اگر کار گیرم نیاد مدرکم را پشت کمرم میچسبونم سر چهارراه گدایی میکنم

 2. سلام می‌گه:

  یعنی چی این سهمیه ها دیگه چیه پس چرا دیگه ازمون میگیرید

 3. فهیمه می‌گه:

  مطمینید فقط اقایون هستن؟

 4. پریسا درخشان می‌گه:

  شهرداری فقط اقایونو میگیره

 5. پریسا درخشان می‌گه:

  شهرداری فقط اقایان رو میگیره استخدام واسه خانوما نیست

 6. مرتضی می‌گه:

  سلام لطفا منابع امتحانی رشته معماری برا استخدام را اعلام کنید ممنون ؟باید چه دروسی خوانده شود

 7. amin می‌گه:

  بابا بس این مهندس نفتی ها باید چه جوری و کجا برن واسه استخدامی امتحان بدن؟اهههه

 8. علیرضا می‌گه:

  چرا همش مرد میگیرن؟؟؟؟؟؟ آخه این چه وضعشه؟ واقعا که بی انصافیه

 9. مجید می‌گه:

  چرا ازفارغ التحصیلان رشته مهندسی مدیریت و آبادانی روستاها در شهرداری ها دهیاری ها استفاده نمیشود???????????????

 10. احد می‌گه:

  سلام خدمت دوستان
  کسی تا حالا این آزمون ها رو داده میدونه چه جور سوالاتی میاد اخه میخام شرکت کنم ولی الان که جمعه ساعت ۵ بعدازظهر هنوز سایت باز نشده

 11. جوینده می‌گه:

  سلام
  واسه هر شهری یکی دو نفر نیرو قراردادی دارن میخوان استخدام پیمانیشون کنن
  من-سرکاری-پول آزمون-جوینده-داستان تکراری-کاملا یهویی

 12. bmw می‌گه:

  آموزش و پرورش که همه حق التدریسی ها رو توی آزمون استخدامیش استخدام کرد،حالا هم که شهرداری آزمون برگزار کرده و واسه ریز و درشت اعضا و کامندان و خود شهردار و … سهمیه گذاشته و پول برگزاری آزمونش هم بر عهده ی یه عده بیکار و جویای کار مثل من هست!!!
  خداروشکر هیچکی هم تو کشور رسیدگی نمیکنه…

 13. farzad می‌گه:

  بابا چرا هیچکس مهندسی نفت نمیخواد

 14. ستاره می‌گه:

  سلام چراسازمان همیاری های شهرداری فارس از افراد ذخیره ازمون سال گذشته استفاده نمی کند.به نظر من انها در اولویت هستند چرا که بالاخره زحمت کشیدندو حد نصاب نمره لازم را کسب کردند.

 15. مسلم جعفری می‌گه:

  ثبت نام از کی شروع میشه؟
  تا کی ادامه داره؟
  چه نیروهایی میخوان؟

 16. ایمان می‌گه:

  چرا منابع رو معرفی نکردن ؟ لطفا منابع آزمون رو بزارید

 17. آزاد می‌گه:

  شرایط و رشته های مورد نیاز بعد پرداخت پووول امکان قابل رویت هست؟؟؟
  هه هه..
  سایت که بسته است تا جمعه ۱۳ آذر.

 18. مجید می‌گه:

  لطفا منابع آزمون بزنید

 19. kaka می‌گه:

  چه فایده شیراز که نمیخواد!!
  بانک صادرات هم سرکارمون گذاشتن،کلا شیراز ۲ نفر میخوان که اون ۲ نفرم الان سرکارن!

 20. ستاره می‌گه:

  لطفا شرایط شرکت در آزمون رو اعلام کنید. و مدرک تحصیلی مورد نیاز رو.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها