استخدام شهرداری های استان کردستان ۹۵

خبر ۲ اردیبهشت ۹۵ – استخدام در شهرداری های کردستان ساماندهی و ضابطه مند می شود

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل دفتر امور شهری استانداری کردستان با اشاره به استخدام های خارج از ضوابط و تشریفات در شهرداری های استان گفت: چارت اداری شهرداری های استان از طریق مشاور در دست بازنگری است.
به گزارش ایرنا جمشید اسدی روز چهارشنبه در نشست با اعضای شورای اسلامی شهرهای سقز و صاحب در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر افزود: به دلیل استخدام های بی رویه در شهرداری های استان، بخشی از اعتبارات این نهاد عمومی صرف پرداخت حقوق این افراد شده و استخدام غیر قانونی تاثیر مستقیم بر خدمات شهرداری ها گذاشته است.
وی بر ایجاد نظم و انضباط مالی در شهرداری، انجام حسابرسی بودجه شورای اسلامی، صیانت از بیت المال، جلوگیری از نابودی فضای سبز شهری، حفظ حقوق شهروندان، دوری کردن از اتکای صرف به عوارض شهری و جلوگیری از ساخت وساز بدون اجازه شهرداری تاکید کرد.
او با بیان اینکه سال ۹۴ بحرانی ترین سال مالی شهرداری ها بود عنوان کرد:با اعتبارهای دولتی، شهرداری ها اداره نخواهند شد و باید این نهادهای عمومی در راستای ایجاد درآمد پایدار تلاش کنند.
اسدی با اشاره به اهمیت روند شهرسازی در شهرها عنوان کرد: نباید در کمیسیون ماده صد تصمیماتی گرفته شود که حقوق شهروندان و شهر از بین رود و شهرسازی را به سمت بی نظمی سوق دهد.
او همچنین در خصوص کمیسیون ماده واحده و ماده ۵ هم با اذعان به اینکه شهرداری ها از ارسال درخواست ها به ماده واحده دوری کنند بیان کرد: در صورتی که طرح تفصیلی و شهرسازی آسیبی نبیند موارد و درخواست ها به کمیسیون ماده ۵ ارسال شود.
وی با بیان اینکه نشست های هم اندیشی با شوراهای شهر و شهرداران استان آغاز و تاکنون این نشست در بانه برگزار شده است، اظهار کرد: دفتر امور شهری حامی و پشتیبان شهرداری ها و شوراهایی است که بر مدار و درچارچوب قانون حرکت می کنند.
او تصریح کرد: انجام بازدید میدانی از طرح های در دست ساخت در شهرهای استان ونشست با کارکنان شهرداری نیز بعد از دیدار با اعضای شورای اسلامی و شهرداران انجام خواهد شد.
وی شورای اسلامی شهر را مانند یک نهاد مدنی توصیف و اظهار کرد: این نهاد پل ارتباطی بین مردم و دولت است و باید با تولید فکر و خرد جمعی به عنوان بازوی توانمند شهرداران در عرصه همواره حضور داشته باشند.
اسدی با اشاره به اقدامات شورای اسلامی سقز در جهت دعوت از سرمایه گذاران برای اجرای طرح های مشارکتی با شهرداری و اجرای طح تصریح کرد: شهرداری و شورای این شهر در این حوزه کارنامه قابل قبولی دارند و این اقدامات، نشانه پویایی و هم صدایی شورای اسلامی و شهرداری سقز است.
سقز در ۱۹۰ کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.

دیدگاه ها (۹)

 1. سیاوش می‌گه:

  من دکترای حسابداریم و بیکارم میتئنم در آزمون شرکت کنم یا نه لطفا راهنمایی کنید

  • امین می‌گه:

   سلام . می خواستم بگم که واقعا شما دکترای حسابداری دارید و بی کارید . پس ما که لیسانس حسابداری داریم واویلا. پس هیچ امیدی نیست به ادامه تحصیل یا استخدامی واقعا متاسفم برای شما و خودم.

 2. امید می‌گه:

  لیسانس عمرانم….لینک استخدام کجاست…..

 3. مسعود می‌گه:

  لیسانس مدیریت دولتی هستم میتونم شرکت کنم دراستخدامیتون؟؟؟

 4. sara می‌گه:

  من دانشجوی ترم آخرکارشناسی مدیریت بازرگانی هستم ازشهرستان قروه
  شرایط ثبت نام چیه
  لطفا راهنمایی کنید

 5. مسعود می‌گه:

  سلام من لیسانس مدیریت دولتی هستم ازاستان کردستان شهرستان قروه میتونم دراستخدامی شرکت کنم؟؟؟؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها