استخدام شهرداری تهران سال ۹۵ (خبر جدید)

سوالات آزمون استخدامی شهرداری

مجموعه قوانین شهرداری ها

 

نحوه ثبت نام و برگزاری آزمون های‌ آمادگی (تسلّط) – ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد

اطلاعیه‌ ثبت نام‌ و برگزاری آزمون های‌ آمادگی (تسلّط)

ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۶

شرکت تعاونی خدمات آموزشی همچون دوره ­های گذشته به منظور آمادگی داوطلبان و متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ­ها و مؤسسات آموزش عالی کشور (آزمون تحصیلات تکمیلی – کارشناسی ارشد سال ۹۶) اقدام به طراحی و برنامه ریزی برای برگزاری آزمون­ های آمادگی تسلّط (ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶) نموده است. آزمون­ های آمادگی تسلّط در ۷ نوبت و به صورت مرحله­ ای، جمع بندی و جامع برگزار می­ گردد تا داوطلبان بتوانند در هر یک از آزمون­ های تسلّط، سطح مطالعات و میزان آمادگی خود را در مقاطع زمانی تعیین شده و با توجه به بودجه ­بندی ارائه شده مورد سنجش و ارزشیابی قرار دهند و تا قبل از برگزاری آزمون اصلی (آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶) نسبت به ارتقای سطح علمی و رفع نقاط ضعف خود آگاهی یافته و اقدام نمایند.

شرکت تعاونی خدمات آموزشی با بررسی و ارزیابی آزمون­ های تسلّط سال­ های اخیر، تغییراتی را در شیوه بودجه ­بندی و کیفیت علمی و محتوای آزمون ایجاد نموده است که از نکات بارز آن می­توان به بهبود سطح کیفی سؤالات آزمون ­ها، تغییر در تعداد آزمون ­ها در جهت سازگاری و انطباق با نیاز داوطلبان و افزایش کیفیت آزمون­ ها و نهایتاً ارائه مشاوره توسط متخصصین هر یک از رشته­ های امتحانی آزمون­ های تسلّط در زمینه­ های برنامه ریزی مطالعاتی، منابع درسی و … تا زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ و انتخاب رشته داوطلبان تا خرداد ۱۳۹۶ اشاره نمود. توضیحات بیشتر را درباره جزئیات آزمون­ های آمادگی تسلّط سال جاری ذیلاً مرور می­کنیم:

الف) نحوه برگزاری آزمون­ های آمادگی کارشناسی ارشد (تسلّط):

شرکت‌ تعاونی‌ خدمات‌ آموزشی‌، آزمون های‌‌ آمادگی‌ تسلّط را برای‌ دانشجویان و یا فارغ‌ التحصیلان‌ مقطع کارشناسی که‌ قصد شرکت‌ در آزمون‌ تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد سراسری- آزاد) سال ۱۳۹۶ را دارند برگزار خواهد نمود. پس‌ از برگزاری‌ هر یک از آزمون‌های‌ آمادگی مرحله­ای، جمع بندی و جامع تسلّط،کارنامه ای تحلیلی‌ با اطلاعات‌ بسیار مفید، جامع‌ و کامل‌ به‌ داوطلبان‌ ارائه‌ خواهد شد تا ضمن‌ آگاهی‌ از وضعیت‌ علمی خود در دروس‌ امتحانی‌ مختلف و رتبه معادل در مقایسه با آزمون کارشناسی ارشد سال قبل، با آمادگی بهتری در آزمون‌ تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) سال ۹۶ حضور یابند.

ردیف کد رشته امتحانی عنوان رشته امتحانی
۱ ۱۱۲۶ مجموعه حقوق
۲ ۱۱۳۳ مجموعه روان شناسی (۱)
۳ ۱۱۴۲ مجموعه مدیریت
۴ ۱۲۵۱ مجموعه مهندسی برق
۵ ۱۲۶۴ مجموعه مهندسی عمران
۶ ۱۲۶۷ مجموعه مهندسی مکانیک
۷ ۱۲۷۷ مجموعه مهندسی کامپیوتر

تاریخ‌‌ برگزاری‌ آزمون های آمادگی مرحله­ ای، جمع بندی و جامع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد):

آزمون های آمادگی مرحله ­ای و جامع تسلّط در ۷ نوبت و در تاریخ های مشروحه ذیل برگزار می‌شود:

مراحل تاریخ برگزاری مهلت ثبت نام بودجه بندی منابع درسی
آزمون مرحله ۱ تسلّط صبح روز جمعه مورخ ۹۵/۸/۲۱ آزمون برگزار گردید.  ۲۵ درصد اول
آزمون مرحله ۲ تسلّط صبح روز جمعه مورخ ۹۵/۹/۱۹ مهلت ثبت نام به پایان رسید. ۲۵ درصد دوم
  آزمون  مرحله ۳ تسلّط

(جمع بندی)

صبح روز جمعه مورخ ۹۵/۱۰/۱۷ تا سه­ شنبه ۹۵/۱۰/۷ ۵۰ درصد اول
آزمون مرحله ۴ تسلّط صبح روز جمعه مورخ ۹۵/۱۱/۱۵ تا سه ­شنبه ۹۵/۱۱/۵ ۲۵ درصد سوم
آزمون مرحله ۵ تسلّط صبح روز جمعه مورخ ۹۵/۱۲/۶ تا سه­ شنبه ۹۵/۱۱/۲۶ ۲۵ درصد چهارم
آزمون مرحله ۶ تسلّط

(جمع ­بندی)

صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۱/۱۸ تا سه ­شنبه ۹۵/۱۲/۲۴  ۵۰ درصد دوم
آزمون جامع تسلّط صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۲/۱ تا سه­ شنبه ۹۶/۱/۲۲ ۱۰۰ % مطالب

کارت ورود به جلسه آزمون ۳ روز قبل از تاریخ برگزاری هر مرحله از آزمون در سایت اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی به آدرس:www.sanjeshserv.ir  قابل مشاهده و پرینت می­باشد.

ب) نحوه‌ ثبت‌نام:

داوطلبان علاقمند به شرکت در آزمون‌‌‌های آمادگی مرحله ­ای و جامع تسلّط می­توانند از روز دوشنبه مورخ ۹۵/۰۶/۰۱ با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و مراجعه به سایت شرکت به نشانی: www.sanjeshserv.ir نسبت به ثبت ­نام اقدام و کد رهگیری دریافت نمایند.

به‌ داوطلبانی‌ که‌ قصد ثبت نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌‌ آمادگی مرحله ­ای و جامع تسلّط را دارند، به‌ لحاظ فشردگی‌ زمان‌ توصیه‌ می شود در اولین‌ فرصت‌ نسبت‌ به‌ ثبت­ نام اقدام نموده‌ و ثبت نام‌ را به‌ روزهای‌ آخر موکول‌ ننمایند.

 

 

متقاضی تعداد ثبت­نام هزینه پرداختی با تخفیف در نظر گرفته شده
متقاضی ۱ نوبت آزمون ۶۵۰/۰۰۰ (ششصد و پنجاه هزار ریال)
متقاضی ۲ نوبت آزمون ۱/۱۵۰/۰۰۰ (یک میلیون و یکصد و پنجاه هزار ریال)
متقاضی ۳ نوبت آزمون ۱/۶۰۰/۰۰۰ (یک میلیون و ششصد هزار ریال)
متقاضی ۴ نوبت آزمون ۲/۰۰۰/۰۰۰ (دو میلیون ریال)
متقاضی ۵ نوبت آزمون ۲/۳۵۰/۰۰۰ (دو میلیون و سیصد و پنجاه هزار ریال)

تذکر مهم:

* هزینه ثبت ­نام آزمون ­ها بصورت پلکانی تنظیم شده و با افزایش تعداد آزمون­ های انتخابی، هزینه سرانه هر آزمون کاهش می­ یابد؛ لذا به داوطلبان توصیه می ­شود برای بهره­ مندی بهتر از نتایج آموزشی و درسی و همچنین برخورداری از تخفیفات منظور شده، در هر ۶ نوبت آزمون بصورت یکجا ثبت­ نام نمایند.

مراحل ثبت نام اینترنتی:

۱- پرداخت مبلغ ثبت نام و دریافت شماره پرونده و رمز عبور (پرداخت از طریق کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و به صورت اینترنتی می باشد)

۲- ارسال الکترونیکی عکس ۴×۳ جدید (هنگام ثبت نام).

۳- تکمیل فرم ثبت نام (در سایت ارایه شده).

۴- دریافت کدپیگیری ۱۶ رقمی ثبت نام.

شرایط فایل عکس که باید آن را ارسال کنید

* فایل عکس باید با فرمت JPEG (پسوند jpg یاjpeg ) باشد.

* اندازه فایل عکس باید بیشتر از ۲۰۰ پیکسل عرض و ۲۵۰ پیکسل ارتفاع و کمتر از ۳۰۰ پیکسل عرض و ۳۵۰ پیکسل ارتفاع باشد.

* فایل تصویری باید واضح و مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه یا هر گونه لکه باشد.

* حاشیه های زاید اطراف عکس را در صورت وجود با نرم افزارهای ویرایش تصویر حذف شده باشد.

* در صورتی که عکس شما دارای چرخش ۹۰ یا ۱۸۰ درجه باشد، باید قبل از ارسال در نرم افزارهای ویرایش تصویر آنرا اصلاح نمایید.

ج) ارائه مشاوره تخصصی و پشتیبانی:

خدمات مشاوره تخصصی توسط متخصصین هر یک از رشته­های امتحانی آزمون­های تسلّط از طریق سایت اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی به نشانی:  www.sanjeshserv.ir و ورود به بخش “همگام سنجش” ارائه می­ گردد. داوطلبان عزیز می­توانند سؤالات خود را در زمینه­ های مختلف از جمله چگونگی برنامه ریزی و آمادگی برای مطالعه دروس، بهترین منابع درسی موجود جهت مطالعه، و … تا زمان برگزاری آزمون سراسری کارشناسی ارشد و مرحله انتخاب رشته این آزمون در سال ۹۶ مطرح نموده و اطلاعات و راهنمایی­ های لازم را دریافت نمایند.

قابل‌ توجه‌ کلیه مؤسسات آموزشی آزاد:

مسئولان‌ محترم‌ کلیه مؤسسات آموزشی آزاد سراسر کشور می­ توانند برای‌ اطلاع‌ از شرایط ثبت­­ نام‌ گروهی متقاضیان و داوطلبان خود و استفاده‌ از تسهیلات‌ ویژه‌ با شماره‌ تلفن ۸۸۸۴۴۷۹۱ الی ۸۸۸۴۴۷۹۳ تماس حاصل نمایند.

داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می ­توانند با خط ویژه ۴۲۹۶۶- ۰۲۱ (صدای داوطلب) تماس حاصل نمایند.

آرزوی قلبی و هدف ما، موفقیت شما در آزمون سراسری ورود به دوره‌های تحصیلات تکمیلی است.

شرکت‌ تعاونی‌ خدمات‌ آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور

سوالات آزمون استخدامی شهرداری

مجموعه قوانین شهرداری ها

لینک سایت


خبر ۳۱ شهریور ۹۵ – شهرداری اجازه هرگونه استخدامی را ندارد

باشگاه خبرنگاران جوان: سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در حال حاضر در شرایطی نیستیم که اجازه افزایش نیرو را به شهرداری تهران بدهیم.
رضا تقی پور سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به پیشنهاد وزیر کشور در خصوص به کارگیری زندانیان زیر ۳ ماه توسط شهرداری های کشور، اظهار داشت: شهرداری در شرایط عمومی تحت مدیریت کلان شوراهای اسلامی شهر هستند و اجازه هرگونه استخدامی را ندارند.
وی افزود: برای هر گونه استخدام، شورای شهر باید بودجه شهرداری را مشخص کند، به همین دلیل این موضوع می تواند در بودجه تعیین شده تاثیر گذار باشد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: در بودجه شهرداری تهران هر پیشنهاد و مصوبه ای که بار مالی داشته باشد، باید در شورای اسلامی به تصویب برسد.
تقی پور گفت: در حال حاضر در شرایطی نیستیم که اجازه افزایش نیرو به شهرداری تهران بدهیم.


خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۵ – تعدیل نیرو در شهرداری تهران نداریم

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران گفت: شهرداری تهران در تلاش هست تا سال ۹۵ مسکن تمامی کارگران این سازمان را ساماندهی کند.
محمد علی داریانی معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛در خصوص تامین مسکن کارگران این سازمان اظهار داشت:شهرداری تهران در تلاش هست تا سال ۹۵ مسکن تمامی کارگران این سازمان را ساماندهی کند.
وی گفت:این تسهیلات در قالب زمین به تعاونی ها اعطا می شود و آن ها موظف هستند در کمترین زمان در اختیار کارگران قرار دهند.
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران بیان کرد:زمین های در نظر گرفته شده در تمامی مناطق شهرداری وجود دارند که با توجه به محل کار کارگران ،زمین در منطقه مربوطه به آن ها اعطا می شود.
داریانی افزود:این تسهیلات به افرادی اعطا می شود که دارای بیش از ۳ سال سابقه کاری در شهرداری باشند.
وی در خصوص تعدیل نیرو در شهرداری تهران بیان کرد: ساماندهی نیرو همیشه در این سازمان وجود دارد و سازمان آتش نشانی به دلیل توسعه ای که در پیش دارد بیشترین نیرو را درخواست داده است.
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران تصریح کرد:همچنین در سازمان پسماند نیز ممکن است نیروی مازادی که حضور دارند با جابه جایی و نه تعدیل در سازمان مواجه شوند.


خبر ۲۲ اسفند ۹۴ – استخدام بدون ضابطه بیش از ۴هزار نفردر شهرداری‌ها

خبرگزاری خانه ملت : محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در خصوص قرائت گزارش تحقیق و تفحص از استانداری تهران، فارس و آذربایجان غربی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: گزارش تحقیق و تفحص از استانداری تهران به مباحث ساخت و سازهای غیر مجاز و پرداخت وجوهات غیر قانونی پرداخته است.
نماینده مردم کرج با بیان اینکه این وجوهات تحت عنوان پاداش‌های مختلف به صورت غیر قانونی به بعضی از افراد ارائه شده است، بیان کرد: تغییر کاربری و به کار گیری حدود ۴ هزار و ۲۰۰ نفر بدون ضابطه در شهرداری‌ها عمده مسائلی بودند که در این گزارش نسبت به اقدامات استانداری تهران به آن ها پرداخته شده است.
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسائل مهمی که در گزارش تحقیق و تفحص مربوط به استانداری فارس آمده است، ادامه داد: در گزارش مربوط به استان فارس بحث پرداخت‌های غیر قانونی از طریق استانداری به سازمان همیاری مورد بررسی قرار گرفته است.
وی افزود: این موضوع مربوط می شود به عقد قرارداد “باغ مهر جوان” چون هیئت امنای آن دولتی هستند و استانداری فارس قرارداد بسته است، به عنوان تبانی محسوب شده است.
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت متذکر شد: خودروهای خریداری شده به عنوان هبه در اختیار استانداری قرار گرفته که از موارد ممنوعه قانون بودجه است.
کولیوند به گزارش تحقیق و تفحص از استانداری آذربایجان غربی اشاره کرد و گفت: در این استان برداشت هایی از حساب هایی انجام شده که عمدتا برای برداشت از این حساب ها امور اقتصاد و دارایی مجوزی را صادر نکرده است و این حساب ها باز بوده و اسناد حسابداری نیز موجود نبوده است.
وی ادامه داد: در این استانداری بیشتر سوء مدیریت و بحث اشتغال بوده است که با توجه به پتانسیل هایی که در استان آذربایجان غربی وجود دارد، راجع به اشتغال و بیکاری جوانان بیشتر تاکید شده است.
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت تصریح کرد: چون شهرنشینان در داخل کشور به نسبت بیشتر از روستا نشینان هستند یعنی ۲۷ درصد از جمعیت کشور در روستاها زندگی می کنند و ۷۳ درصد در شهرها زندگی می کنند، عمدتا تغییرات کاربری در بسیاری از استان های کشور وجود دارد.
کولیوند تاکید کرد: در تهران نیز بیتشرین مشکل مربوط به تغییر کاربری‌ها است و بیشتر مشکلات تهران که در این گزارش به آن ها اشاره شده است مربوط به تغییر کاربری است.


خبر ۱۶ اسفند ۹۴ – از استخدام‌های غیرمجاز تا پرداخت حق‌الزحمه مازاد به کارکنان شهرداری‌های استان تهران

خبرگزاری تسنیم : در بخشی از گزارش تحقیق و تفحص از استانداری‌ها آمده است که حدود ۴۲۰۰ نفر فقط جذب شهرداری‌های تابعه استان تهران شده‌اند که در فرآیند جذب این افراد رعایت قوانین و مقررات و مجوزهای لازم اخذ نشده است.
به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ با تقاضای تحقیق و تفحص از استانداری‌های تهران، فارس، آذربایجان غربی موافقت کردند که متن کامل گزارش نهاییتحقیق و تفحص از استانداری‌های تهران، فارس و آذربایجان غربیکه در خبرگزاری تسنـیم منتشر شد.
در بخشی از این گزارش از تحقیق و تفحص از استانداری استان تهران مشخص شده که در بازه زمانی ۱/۱/۱۳۸۷ لغایت ۲۹/۱۲/۱۳۹۱ حدود ۴۲۰۰ نفر فقط جذب شهرداری‌های تابعه استان تهران شده‌اند که این تعداد افراد جذب شده بار مالی فراوانی به شهرداری‌ها تحمیل کرده‌اند و در فرآیند جذب این افراد رعایت قوانین و مقررات و مجوزهای لازم اخذ نشده است.
براساس این گزارش برابر ماده (۲) آیین‌نامه استخدامی کارکنان شهرداری‌های کشور مستخدمان شهرداری‌ها به چهار دسته (مستخدم ثابت، مستخدم رسمی، مستخدم موقت و کارکنان شهرداری) تقسیم می‌شوند که در آئین‌نامه مذکور هیچ نوع قرارداد استخدامی دیگری پیش‌بینی نشده و برابر ماده ۱۲ همین آئین‌نامه برای تأمین نیروی انسانی لازم شهرداری‌ها می‌بایست قبلاً از وزارت کشور مجوز بکارگیری دریافت کنند ولی شهرداری‌های استان تهران بدون دریافت مجوز اقدام به جذب ۲۴۰۰ نیروی انسانی کرده‌اند و حتی سهمیه‌های خاص برای استخدام افراد همچون ۳% معلولین و ۲۵% فرزندان ایثارگران و خانواده های شاهد نیز رعایت نشده است.
حتی یک مورد گزارش خودسوزی در یکی از شهرداری‌های غرب استان تهران در اعتراض به این تبعیض گزارش شده است.
در بخش دیگری از این گزارش به بحث پرداخت حق‌الزحمه‌ها اشاره شده و آمده است: در شهرداری‌های استان تهران تعداد زیادی کمیسیون و کمیته و شورا و … بصورت غیرقانونی تشکیل و بدون داشتن هرگونه بازدهی فقط محملی برای دریافت حق‌الجلسه‌ و پاداش جهت برخی از مسئولین شهرداری و برخی از اعضای شورای شهر بابت عضویت در آنها شده است.
شهرداری جهت پرداخت این مبالغ از شورای اسلامی تقاضای مجوز نموده است و آن شورا پرداخت این مبالغ غیرقانونی را تصویب نموده،‌اما این مصوبات مورد اعتراض و مخالفت فرمانداری شهرستان قدس واقع گردیده است ولی مسئولین شهرداری بدون توجه به قانون و نظر کمیته تطبیق فرمانداری در خصوص مصوبات شورای شهر اقدام به پرداخت نموده است در حالی که افراد عضو کمیسیون‌ها و شوراهای سازمان‌ها و … اضافه کار کامل خود را دریافت کرده‌اند و این جلسات در ساعات اداری و یا جزء ساعات اضافه کار برگزار شده است لذا تمامی اقدامات غیرقانونی قوق الذکر موجب تضییع حقوق شهروندان شده و افزایش هزینه‌های جاری شهرداری‌ها را در پی داشته و موجب کاهش بودجه‌های عمرانی گردیده است.

دیدگاه ها (۶۴)

 1. مهیار می‌گه:

  سلام کارشناس ارشد مهندسی آبخیزداری و فضای سبز هستم تاریخه اخذ مدرک ۹۲ . بیکار

 2. فرزانه می‌گه:

  یعنی میشه منم برم سر کار بلاخره ….

 3. محسن عباسی می‌گه:

  سلام من لیسانس حسابداری هستم ۲۷سالمه..ولی بیکارم..خیلی به کار نیاز دارم..اگه کاری هست مارو هم لحاظ کنید

 4. فرزاد چگینی می‌گه:

  فرزاد هستم از استان تهران ۳۰سالمه دیپلمه کارت پایان خدمت دارم ۵سال هم سابقه کار دارم.

  • محسن می‌گه:

   کارشناس مهندسی فناوری اطلاعات اشنابه شبکه مرکزکنترل سن ۳۴سابقه کارمفید۱۲سال عاشق کاردرمترو وشهرداری

 5. MOHAMMAD می‌گه:

  سلام من ۲۱ سال سنمه ترم آخر کاردانی هستم رشته ی حسابداری جدو کار هم هستم کمربند قهویی دارم ولی معافیت پزشکی دارم بعلت اضافه وزن ولی الان برطرف شده و هیچ مشکلی ندارم میخواستم بودنم میشه استخدام آتش نشانی بشم چون خیلی به این شغل علاقه دارم

  • مجتبی می‌گه:

   عزیزم من آتشنشانی رو بهت پیشنهاد نمیکنم اونقدر سخت میگیرن که دان ۹ جودو هم نمیتونستی استخدام بشی….اگه سهمیه داری برو ثبت نام کن…..فقط سهمیه ایا قبول میشن من ۳ بار آزمونشو دادم رد شدم…در ضمن جدو نیست دکتر جودو درستشه حداقل کلاسشو نیار پایین

 6. سامان می‌گه:

  کی استخدام میکنه

  • شاهین می‌گه:

   سلام خسته نباشید استخدام شما کی هست من مربی کنکفو هستم مدرک غواصی هم دارم دیپلم برق صنعت هستم ۲۱سالمه خواهشمندم برای استخدام به چه شماره ای زنگ بزنم راهنمایی کنید مرا

 7. Mohsen.jimbo می‌گه:

  Aghaie MODIR
  In k neveshtin 5 sal sabeghe sokoonat dashte bashin.man 15 sal sabeghe sokoonat daram vali alan b shahrestan haie tehran raftim.
  man mitoonam dar azmoon.sherkat konam ia na???

 8. زهرا می‌گه:

  یه سوال دارم….ایا کسی که عینک استفاده میکنه ،میتونه تو تست بینایی سنجی مردودش نکنن؟و هم چنین اینکه کسی که بخاطر شکستن پا معافیت پزشکی گرفته ،الان مشکلی نداره،مردودش میکنن؟
  ممنون میشم جوابمو بدید

 9. مصطفی می‌گه:

  سلام من ۲روز به مرکز زنگ میزنم و کسی پاسخ گو نیست و جواب میدهند هم جواب درست نمی دهند من دانشجو ITهستم و ترم ۳ من نمی دانم باید انصراف بدهم و دفترچه بگیرم تا در آزمون شرکت کنم و یا می توانم انتقالی بگیرم و سوال بعدی من این است که من در آزمون قبول شدم و آزمون ورزشی قبول شدم بعد از ۲سال فوق گرفتم میتوانم دیگر در سازمان استخدام بشوم کسی جواب گو من نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 10. حمید می‌گه:

  اتش نشانی یعنی پارتی که ما نداریم تازه مخحدودیت سنی معنی نداره فقط بهونس

  • علی می‌گه:

   تاحدودی موافقم.البته خیلی موافقم چرا که قبلا همه با مدرک دیپلم کارمند میشدن حالا لیسانس هم کارساز نیست.وای بحال بقیه!!!!!!!!!!!!۱

 11. فاطمه می‌گه:

  عجب شرایط سختی مگه میخوان تو سازمان ناسا استخدام شن

 12. ماریا می‌گه:

  یه سری هم به سایت http://www.125.ir بزنید ۳۰ نفر نیرو از مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر میخوان.

 13. MAMALI می‌گه:

  MANAM MIKHAM YE AZMONE ESTEKHDAMI RAH BENDAZAM

 14. arch می‌گه:

  ترم آخر ارشد هستم.یعنی قبول میکنن؟آخه هزینه اش هم خیلی زیاده! 🙁

 15. amin می‌گه:

  سلام من رزمه و عکسم بارگذاری نمیشه سایته خرابه کسی ثبت نام کرده چیکار کنم هیشکی جوابگو نیست سایته از اول مشکل داره

 16. م می‌گه:

  این سایت ثبت نا هر روز یه ایرادی داره عکس و رزومه که میخواد آپلود کنه نمیش و هی خطا میگیره اصلا از اون مرحله جلوتر نمیره با این که حجم و فرمت فایل ها هم دست است

 17. م می‌گه:

  سلام
  اولا برا خانم ها گزینه ای در مورد وضعیت نظام وظیفه ندارد چی باید بزنیم؟
  دوما کلا دیگه سایت مشکل داره و فرم صفحه اول رو که پر میکنی وارد صفحه خطا میشود لطفا رسیدگی کنید

 18. علی می‌گه:

  واقعا”من فکرمی کنم این آزمونه شده یه منبع درآمد همتون سرکارید اوناییکه باید، استخدام شدن .پولتونو دم عیدی حروم نگید

 19. علی می‌گه:

  با سلام من ۲۸ سالمه دیپلم کامپیوتر میتونم تو این آزمون شرکت کنم مرسی

 20. فرزانه می‌گه:

  سلام
  کجا باید ثبت نام کنیم؟
  سایتی که گفتن ربطی ندارد!!!!!!!!!

  • MODIR می‌گه:

   برای ورود به سامانه استخدام اینجا کلیک کنید

   • morteza می‌گه:

    سلام من میخام سال ۹۵ ثبت نام کنم خیلی علاقه دارم پادسال مشکل خانوادگی داشتم به دلایلی نتونستم ثبت نام کنم پیار سالم سرباز بودم امثال از اسفند ماه تا حالا هر روز تو سایت اتش نشانیم میترسم متوجه زمان ثبت نام نشم از دست بدم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید بتونم ثبت نام کنم

 21. مهدی می‌گه:

  این همه پول باید بدی برا آزمونی که توش استخدام نمیشی
  خوبه والا ما هم بیایید آزمون برگزار کنیم کاره خوبه درآمدش بالاست …!م

  • روح اله می‌گه:

   سلام
   من بیش از ۵ سال سابقه کار در آتش نشانی پروژه های نفتی دارم و مدرک تحصیلیم هم فوق لیسانس یکی از رشته ها ی عملیاتی بالاست .
   ولی سنم ۳۳ سال است و بیشتر از حدی است که اعلام کردید. آیا می تونم ثبت نام کنم

 22. abed می‌گه:

  با سلام
  خوبین دوستان
  من تر آخر ارشدم و رشته تحصیلیمم میخوره به نظر شما میشه ثبت نام کنم
  مدارکمو قبول میکن

 23. نفر آخر می‌گه:

  بللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللله

 24. زهره می‌گه:

  سلام آقای مدیر
  من کارشناس ارشد زیست شناسی هستم همسرم آتش نشان هست و من خیلی دلم میخواد استخدام آتش نشانی بشم میخواستم راهنماییم کنید در این آزمون اخیر من میتوانم شرکت کنم یا حتما باید همان رشته های درخواستی باشن. اگه ثبت نام کنم چی میشه؟
  مرسی

 25. امیر می‌گه:

  سلام حال شما خوبه متشکرم

 26. HADI می‌گه:

  با سلام خدمت اتیش باز های قهر مان …………………
  شما در خیابان های البرز بنر زدید در رابطه با دوره رایگان امداد و نجات و گواهی نامه در استان البرز اصلا خبری نیست.سایتی که معرفی کرده اید اصلا به موضوع رسیدگی نمیکند.با تشکر از شما……………..
  لطفا راهنمایی کنید؟۱۲۵ قهرمان………………….

 27. danial می‌گه:

  سلام تاریخ بعدی آزمون استخدام کیه ؟؟؟؟

 28. هادي می‌گه:

  سلام به همه ی آتیش بازهای عزیز
  من از شیراز ! زنگ زدم ! ما هم اینجا آتیش بازی میکینم
  خواهشا اگه خبری شد که رفتید سرکار رمز موفقیتتونم به ما بگید دمتون گرم

 29. ماهرخ می‌گه:

  میشه منو کمک کنید

 30. ماهرخ می‌گه:

  سلام.من کد پیگیری و اطلاعات زمان ثبت نام رو گم کردم الام باید چیکار کنم؟

 31. مسعود می‌گه:

  سلام آقای داوری .۴روز بیشتر به شروع آزمون نمونده توروخدا آدرس و محل آزمون کجاست؟

 32. محمد می‌گه:

  تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه و تاریخ آزمون رو لطفا بگید

 33. ali می‌گه:

  man motevalede 63 hastam az 64 be bad sabte nammm mikonam yani man pir shodam?hanooz mojaradam

 34. omid می‌گه:

  بچه ها من کد رهگیریمو فراموش کردم الان که میخوام پول واریز کنم ازم کد رو میخواد.چجوری کد رهگیریمو دوباره ببینم؟؟؟

 35. مقداد می‌گه:

  سلام اعظم
  برو خدا رو شکر کن که مرد نبودی

 36. اعظم می‌گه:

  به درد ما که نمی خوره به ما چه که دخالت می کنیم مگه ما فضولیم این استخدام مختص آقایون

 37. نرگس می‌گه:

  درود به شما
  ای بابا…….استخدام؟؟؟!!!!!!!چه مقوله ی جالبی!!!!
  من و خواهرم از قهرمان های ملی هستیم و ۴ ساله جزو آتش نشانان تهران و با کسب مدرک آتش نشان نمونه زن!!!!!!!!ولی وقتی عملیات ما و تیم دیدن نه دیگه مارو به یاد آوردن و نه زحمت های فرمانده ی گرانقدرمون آقای؟امیدوارم یه روزی توانایی و استعدادهای درخشان جوونهایی مثل ما به چشم بیاد! نه جنسیتمون!!!!!!!!!

 38. من می‌گه:

  آخه بی انصافها چرا معافیت پزشکی نمیگیرید ونمیخواهید ,به خدا من چشمم ضعیف بود معافیت گرفتم ,الان چشمم خوب شده وسالم وتندرست ام,مگه اونهایی که معافیت پزشکی دارند آدم نیستند

 39. هومن می‌گه:

  میگم منم اگه یه آگهی استخدام بزنم و نفری ۲۰۰۰۰ تومن بگیریم تا ۵ سال با پولی که جمع شده میتونم حقوق اون ۲ نفری رو که استخدام کردم بدم.

 40. امیر می‌گه:

  چه جالب باید بریم کپسول اتیش نشانی رو هم حمل کنیم!!

  فقط همین یه کار رو توی این آزمونای استخدامی انجام نداده بودیم !!!

 41. احمد می‌گه:

  کسی اگه کارت رو پرینت گرفته بگه محل آزمون کجاست؟

 42. pasha می‌گه:

  میگم این ۲۰ تومن پول رو به کدوم شماره حساب باید ریخت؟
  دو نقطه دی

  نکنه حال دادنمیخان رایگان برگزار کنن

 43. میثم می‌گه:

  سلام
  آیا دو سال خدمت سربازی از شرط سنی کم میشه؟

 44. امید و ارزو می‌گه:

  با سلام .. واقعا این ازمون بهش میگن حسابی نیرو قراردادیها جدا نیروهاب ازاد جدا خوش به حال تهرانی ها

 45. تیمور می‌گه:

  خوبه دیگه بر و بچه های تهران برن حال کنن و برا بچه محلاشون تعریف کنن!

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها