crm didar

استخدام شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران ۹۵

 آگهی استخدام شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

 

خبر ۱۲ آبان ۹۵: اسامی دعوت شدگان مرحله اول جذب دانشجوی سال ۱۳۹۵ (روزانه ۷۱ نفر)

ضمن تشکر مجدد از داوطلبان گرامی بدینوسیله اعلام میگرددکلیه دعوت شدگان مرحله اول ، بایستی بر اساس لیست ( به ترتیب نام خانوادگی ) طبق تاریخهای اعلام شده و همراه داشتن کلیه مدارک ( اطلاعیه شماره ۴ )، راس ساعت ۹:۰۰ صبح در محل موسسه آموزشی کشتیرانی ج.ا.ا به آدرس:

تهران ، لویزان ( شیان ) میدان شهید طجرلو (جنب میدان تره بار ) موسسه آموزشی کشتیرانی حضور داشته باشند.

** تذکر مهم : عدم مراجعه در تاریخ ذکر شده به منزله انصراف خواهد بود.

لیست دعوت شدگان مرحله اول جهت کنترل مدارک ، دیدن فیلم آشنایی با کشتیرانی ج.ا.ا ، معاینات اولیه پزشکی و آزمون زبان انگلیسی بشرح ذیل میباشد.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ آبان ۹۵: اطلاعیه شماره ۴ امور آموزش کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

قابل توجه داوطلبان پروژه جذب دانشجویان بورسیه کشتیرانی ج.ا.ا سال ۱۳۹۵

ضمن تشکر از تمامی داوطلبان عزیز که در مهلت مقرر ثبت نام خود را قطعی و کد رهگیری دریافت نموده اند، باطلاع میرساند پس از بررسی اطلاعات داوطلبان، دعوت از واجدین شرایط در گروه های ۷۰ نفره برای دیدن فیلم آشنایی با صنعت دریا نوردی ،کنترل مدارک ، معاینات اولیه پزشکی و آزمون زبان انگلیسی انجام خواهد شد.

** اسامی واجدین شرایط مرحله اول طی روزهای آینده از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

** افرادی که به هر دلیلی ثبت نام خود را نهایی نکرده اند(عدم دریافت کد رهگیری)، از لیست داوطلبان حذف خواهند شد .

ضمنا به اطلاع میرساند پس از بررسی مدارک متقاضیان وتطبیق با ضوابط اعلام شده در اطلاعیه شماره یک ، به محض مشاهده هر گونه مغایرت با اطلاعات ثبت شده توسط داوطلب ، از ادامه مراحل بعدی جلو گیری بعمل خواهد آمد و بدیهی است خسارات ناشی از این موضوع بر عهده داوطلب خواهد بود.

لازمست که داوطلبین عزیز دعوت شده در مرحله اول ، کلیه مدارک زیر را جهت ارائه به مسئولین مربوطه به همراه داشته باشند:

· اصل شناسنامه و کارت ملی

· اصل یا گواهی مدرک دیپلم کامل متوسطه ( با درج معدل )

· اصل یا گواهی مدرک پایان پیش دانشگاهی( دارندگان دیپلم ریاضی فیزیک و تجربی)

· پرینت کارنامه کنکور ثبت شده در سیستم ( دارندگان دیپلم ریاضی فیزیک و تجربی)

· برگه گواهی معافیت تحصیلی ( یا برگه ثبت نام در آخرین ترم دانشگاهی)

· گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع فوق دیپلم ( دارندگان دیپلم ناوبری و مکانیک موتورهای دریایی)

· چهار قطعه عکس ۳*۴ پشت نویسی شده

· برگه وضعیت خدمت نظام وظیفه ( دفترچه آماده به خدمت بدون مهر غیبت / برگ اعزام به خدمت بدون غیبت و…..)

· اصل فیش پول واریزی

لطفا کلیه افرادی که کد رهگیری را ازسیستم دریافت نموده اند منتظر اطلاعیه های بعدی باشید و از تماس تلفنی و مراجعه حضوری جدا خودداری فرمایید.


خبر ۴ مهر ۹۵ – آگهی پذیرش دانشجوی بورسیه سال ۹۵
کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز جهت اشتغال در کشتی‌های ناوگان کشتیرانی ج.ا.ا. به عنوان افسر دریایی از بین دیپلمه های دارای مدرک پیش دانشگاهی در یکی از رشته های ریاضی فیزیک / علوم تجربی با شرایط ذیل دانشجو می‌پذیرد.

۱- شرایط عمومی :
۱-۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
۲-۱- جنسیت : مذکر
۳-۱- متدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان پذیرفته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۴-۱- عدم اعتیاد به مواد مخدر طبق تایید مراجع ذیصلاح
۵-۱- عدم اشتهار به فساد و تجاهر به فسق.
۶-۱- نداشتن سوء‌ پیشینه به تایید مراجع ذیربط.
۷-۱- دید چشم ۱۰/۱۰ (بدون عینک) و نداشتن کور رنگی
۸-۱- حداقل قد ۱۷۰ سانتیمتر
۹-۱- فقط افرادی میتوانند ثبت نام کنند که:
-دوره خدمت نظام وظیفه را انجام نداده اند (مشمولین وظیفه بدون مهر غیبت)
-افرادی که در سال۱۳۹۵  ( تا زمان ثبت نام) دوره پیش دانشگاهی را تمام کرده  و حداقل تا پایان سال از معافیت تحصیلی برخوردار هستند.
– افرادی که بواسطه قبولی در دانشگاه طی سال ۱۳۹۴ یا ۱۳۹۵ از معافیت تحصیلی برخوردار هستند.
– توجه: ((((( افراد با معافیت تحصیلی  پس از مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰، آخرین وضعیت نظام وظیفه خود را دریافت نمایند و در مراحل بعدی جهت ارائه به مسئولین به همراه داشته باشند و بر اساس برگه استعلام باید در ردیف ۱۰ صفحه ثبت نام  و مقابل عبارت   “” تا تاریخ “” زمان تقریبی پایان اتمام معافیت تحصیلی را وارد نمایند.)))))
نکته مهم  :  (( افراد دارای  معافیت( بجز معافیت تحصیلی) / کارت پایان خدمت و…. در این مرحله، اجازه ثبت نام ندارند . ))
· در شرایط مساوی اولویت با ایثارگران و خانواده معظم شهدا و مفقودین میباشد

۲-شرایط اختصاصی :
۱-۲- داشتن مدرک پیش دانشگاهی ( پایان تحصیلات کامل دبیرستانی) در رشته ریاضی فیزیک یا تجربی  به تایید مراجع ذیصلاح.
۲-۲- حداقل نمره ۱۴ معدل کل دیپلم
۳-۲- متولدین ۱۳۷۳/۱۰/۳۰ و بعد
۴-۲- شرکت در آزمون کنکور سال ۱۳۹۴ یا ۱۳۹۵ (نمره کل کنکور بدون اعمال سهمیه مورد نظر میباشد).
**((( افرادی در سال ۱۳۹۲ یا ۱۳۹۳ در کنکور شرکت کرده اند و در شرایط حاضر دانشجو میباشند  یا  افرادی که تابحال در کنکور شرکت نکرده اند به ترتیب عدد ۲۰۰۰۰۰۰ (دو میلیون)  یا ۳۰۰۰۰۰۰ (سه میلیون) یا  ۱۰۰۰۰۰۰ ( یک میلیون) را در قسمت  رتبه کشوری سال ۱۳۹۵ ثبت نموده و تصویر  شناسنامه را مجددا بجای تصویر کارنامه کنکور ارسال نمایند.)))
۵-۲- موفقیت درآزمون زبان انگلیسی و مصاحبه‌های علمی و عقیدتی.
۶-۲ – داشتن تندرستی و سلامت کامل جسمانی و روانی به تایید واحد درمانی کشتیرانی ج.ا.ا

۳- نحوه جذب :
۱-۳- از فارغ‌التحصیلان به ترتیب اولویتهای  مصوب  کشتیرانی  دعوت و پس از طی مراحل معاینات اولیه پزشکی ، مصاحبه ، معاینات پزشکی کلی و گزینش افراد مورد نیاز انتخاب می‌گردند. کشتیرانی در قبول و یا رد افراد مختار می‌باشد.
۲-۳- داوطلبین محترم  مبلغ ۱۵۰،۰۰۰ ریال به شماره حساب ۲۰۷۱۱۷۵۹۵ بانک تجارت شعبه ونوس کیش ، کد ۲۰۷۰ بنام ” شرکت تامین نیروی انسانی خطوط کشتیرانی کیش ”  واریز و مشخصات فیش را در سیستم ثبت نام ،  درج نمایند.
۳-۳- داوطلبین اطلاعات مورد نیاز سایت ثبت نام را بطور کامل وارد نموده و پس از تایید نهایی کد رهگیری که توسط سیستم ارائه میشود را جهت اقدامات بعدی نزد خود محفوظ خواهند داشت ( عدم دریافت کد رهگیری به منزله عدم ثبت نام می باشد).
۴-۳- داوطلبین از روشهای مختلف مانند برگزاری جلسه توجیهی ، نمایش فیلم و سخنرانی و نظایر آن در حد  امکان با مشاغل دریایی و سایر مسائل مرتبط آشنا می‌گردند.
۵-۳- داوطلبین جهت انجام معاینات اولیه پزشکی توسط امور آموزش به واحد درمانی کشتیرانی ج.ا.ا معرفی و از  قبول شدگان جهت  انجام مصاحبه تخصصی دعوت بعمل خواهد آمد
۶-۳- پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی جهت تشکیل پرونده و طی مراحل معاینات پزشکی کامل و گزینش به امور کارکنان کشتیرانی ج.ا.ا  معرفی خواهند شد.
۷-۳- اسامی پذیرفته شدگان نهایی از طریق سایت اعلام می‌گردد.
تبصره- متقاضیان موظفند پس از اگاهی رسمی از قبولی نهایی ، حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز نسبت به سپردن تعهدات و ضمانت‌های لازم اقدام نماید در غیر این صورت منصرف محسوب و از لیست ذخیره به ترتیب اولویت دعوت بعمل خواهد آمد.
۸-۳- تعهدات و ضمانت‌های لازم در یکی از دفاتر اسناد رسمی توسط امور آموزش از فرد و ضامنین اخذ می‌گردد.
نحوه سپردن تعهدات پذیرفته شدگان :
· پذیرفته شدگان مشمول میبایست ضمن سپردن ۱۰ سال تعهد خدمت ، بابت تضمین اجرای تعهدات ، سند رسمی یک باب منزل مسکونی یا آپارتمان ( شش دانگ) را به ارزش ۱۲۰۰۰۰۰۰۰۰(یک میلیارد  و دویست  میلیون ) ریال جهت ضمانت پرداخت اقساط وام خود بابت تسهیلات دریافتی در رهن شرکت قرار دهد.
تبصره : در صورتی که ارزش قابل تعهد ملک مذکور به اندازه سقف مورد نیاز تعهد نباشد ، دانشجو میتواند ۶۰% مبلغ ضمانت را به صورت ملک و ۴۰% آنرا به صورت معرفی دو ضامن معتبر (کارمند رسمی ارگانهای دولتی / کاسب با جواز کسب)  جهت ضمانت وام به صورت سفته در دفتر اسناد رسمی به شرکت ارائه نماید.
. قبول‌شدگان نهایی مشمول ، طبق بند “ب” ماده ۶۶ قانون نظام وظیفه عمومی ،  از انجام خدمت نظام وظیفه ( بجز دوره آموزش نظامیگری مقدماتی و تخصصی)  معاف خواهند بود .

تذکر شماره ۱ :
· دوران تحصیل حدود چهارسال به صورت شبانه روزی که شامل  دوره نظری( در بنادر نوشهر و / یا بوشهر) و دوره عملی ( بر روی کشتی) خواهد بود.
·  دانشجویان بعد از اتمام دوران تحصیل(نظری و عملی) از موسسات آموزشی واقع در بنادر نوشهر یا بوشهر فارغ التحصیل خواهند شد.
·  فارغ التحصیلان موفق، به منظور اخذ گواهینامه های شایستگی ،ملزم به شرکت در امتحانات شایستگی افسر دومی و مهندس سومی سازمان بنادر و دریانوردی خواهند بود.
·  پذیرفته شدگان در طول تحصیل از کمک هزینه تحصیلی مصوب برخوردار خواهند بود که پس از اتمام تحصیلات و اخذ گواهینامه شایستگی به صورت قراردادی به استخدام کشتیرانی در خواهند آمد.
· کلیه هزینه های آموزشی با تسهیلات ویژه به صورت وام بدون بهره از طرف کشتیرانی اعطاء میگردد که پس از اخذ گواهینامه شایستگی و شروع قرارداد میبایست به صورت اقساط باز پرداخت گردد.
شروع تعهد خدمت از زمان دریافت مدرک شایستگی و معرفی به عنوان افسر ، محاسبه و دوران تحصیلی به عنوان زمان تعهد خدمت محاسبه نمیگردد.
تذکر شماره ۲ :
·  مسئولیت صحت اطلاعات اعلام شده به عهده متقاضی بوده و در صورت مشاهده مغایرت آن با اطلاعات واقعی در هر مرحله ای ، از ادامه سایر مراحل جلوگیری خواهد شدو هزینه ها و مشکلات مرتبطه در عهده داوطلب میباشد.

تذکر شماره ۳ :
جهت انجام بخشی از مراحل جذب بشرح ذیل :
۱-  معاینات اولیه پزشکی و آزمون زبان انگلیسی به مدت حدود ۲ روز
۲-  بشرط قبولی در مرحله اول ، جهت انجام تست روانشناسی، مصاحبه تخصصی ،تکمیل پرونده ، معاینات کلی و مراحل پذیرش، حدود یک هفته کاری
متقاضیان بایستی، در شهر تهران حضور یابند و کلیه هزینه های مرتبطه ( ایاب و ذهاب / اقامت و غیره ) بر عهده داوطلب بوده و کشتیرانی، تعهدی نسبت به این هزینه ها نخواهد داشت.

جهت مشاهده آگهی در سایت کشتیرانی و ثبت نام اینجا کلیک کنید


خبر ۷ اردیبهشت ۹۵ : برنامه کشتیرانی برای تامین نیرو (منبع : خبرگزاری تسنیم)

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از برنامه ریزی برای ایرانی کردن نیروهای این شرکت طی یک بازه ۶ ساله خبر داد و گفت: حدود ۹۰ درصد نیروهای ما ایرانی است و با هماهنگی با ستاد کل نیروهای مسلح بخش قابل توجهی از نیاز ما تامین می شود.
به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمد سعیدی در جمع خبرنگاران در پاسخ به تسنیم، اظهار کرد: هم اکنون حدود ۱۰ درصد کادر کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران خارجی هستند، با توجه به برنامه های تدوین شده در این زمینه طی یک برنامه شش ساله به خودکافیی می رسیم.
وی افزود: متاسفانه در سال های گذشته نیروی قابل توجهی را نتوانسته ایم در بخش عرشه و مهندسی کشتی جذب کنیم، یکی از برنامه های بنده که به موسسات آموزشی و شرکت تامین نیرو اعلام کردم تامین کادر کافی و آموزش دیده در بخشهای ذکر شده بوده است.
مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: به همین جهت با هماهنگی به عمل آمده با ستاد کل نیروهای مسلح و همراهی دکتر فیروزآبادی بخش قابل توجهی از نیروهای مورد نیاز از افرادی جذب شد که قرار بود دوران سربازی خود را بگذرانند.
وی با بیان این که این افراد را بورسیه کرده ایم، افزود: این افراد پس از دوران سربازی و آموزشی به ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در بخش مهندسی کشتی و عرشه ملحق شده و به عنوان مهندس و سرمهندس انتخاب می شوند.


خبر ۲۵ آذر ۹۴ : پذیرش دانشجوی بورسیه (منبع: student.irisl.net)
توجه :
کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی متخصص کادر افسری مورد نیاز ناوگان خود در نظر دارد تعدادی داوطلب دارای مدرک :
۱-دیپلم ریاضی فیزیک
۲-دیپلم علوم تجربی
واجد شرایط را جهت تحصیل در رشته عرشه (ناوبری ) و موتور (مکانیک موتورهای دریایی ) انتخاب نماید.


استخدام اردیبهشت ۹۳:

شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی  در تهران بصورت تمام وقت از دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر در رشته‌های تحصیلی مدیریت بازرگانی، مدیریت بیمه، مدیریت مالی، حسابداری، مدیریت اداری و منابع انسانی، مهندسی کامپیوتر (گرایش نرم افزار و سخت افزار)مدیریت آمار و مهندسی صنایع که واجد شرایط ذیل باشند نیاز دارد. لذا پس از بررسی مدارک متقاضیان، جهت انجام آزمون، مصاحبه تخصصی دعوت به همکاری مینماید.

الف ـ شرایط عمومی داوطلبان:

تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان پذیرفته شده در قانون اساسی

نداشتن سوء پیشینه کیفری به تأیید مراجع ذیربط

داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم (برای داوطلبان ذکور)

آشنایی کامل به زبان انگلیسی (مکالمه، خواندن و نوشتن)

آشنایی کامل با مهارت‌های هفتگانه رایانه‌ای (ICDL) ، رایانه و نرم‌افزارهای کاربردی مربوطه

عدم اشتغال به تحصیل در مراکز آموزشی،

نداشتن تعهد استخدامی و همچنین عدم اشتغال به کار در سایر دستگاه‌های دولتی،

وابسته به دولت و نهادهای انقلابی و نداشتن منع استخدامی طبق قوانین داشتن تندرستی و سلامت کامل جسمانی و روانی به تأیید پزشک معتمد شرکت

حداکثر سن ۳۰ سال (درصورت داشتن سوابق تجربی مرتبط با شغل حداکثر تا ۳۵ سال)

خانواده معظم شهدا و ایثارگران با ارائه معرفی نامه، در شرایط مساوی از اولویت برخوردار می باشند

ب ـ مدارک مورد نیاز:

تصویر تمام صفحات شناسنامه تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی و یا بالاتر (دانشنامه یا گواهی‌نامه موقت فارغ‌التحصیلی) با ذکر معدل کتبی، رشته تحصیلی و گرایش آن تصویر دو طرف کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم (برای داوطلبان ذکور) یک قطعه عکس جدید متقاضی(پشت نویسی شده) متقاضیان در صورتی که حائز شرایط فوق می‌باشند، می‌باید حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۲۰ رزومه و مدارک مورد نیاز را (با ذکر نشانی دقیق پستی و تلفن همراه) به آدرس تهران- صندوق پستی ۱۳۱۱ – ۱۹۳۹۵ اداره استخدام ارسال نمایند.

+جهت مشاهده اصل آگهی در سایت رسمی شرکت کشتیرانی ایران اینجا کلیک نمایید

دیدگاه ها (۴۹)

 1. علی رضا می‌گه:

  سلام می خواهم بدانم که زبان خارجه در مساحبه باید در چه سطحی باشی که قبول بشی

 2. مهزیار می‌گه:

  با سلام
  من دانشجوی رشته مهندسی تکنولوژی الکترونیک ترم دو هستم.فرزند پاسدار هستم و دارای سابقه فعالیت در بسیج.درمورد پذیرش رشته های الکترونیک و برق توضیح مختصری بدید.با تشکر از مسئولین سایت سازمان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران.

 3. Arsalan می‌گه:

  سلام حقوق پایه کارمندان کشتیرانی چقدر است ؟

 4. امیر می‌گه:

  من پدرم جانبازه خودمم دیپلم مکانیک دارم و دارم ادامه تحصیل میدم میخواستم بدونم استخدام دارین ممنون از همکاریتون

 5. شهریار می‌گه:

  و در مورد خانوم ها. ما تا الان و بعد از الان توی کشتی ها خانومی ندیدیم مگر همسر های همکاران بودن که امده بودن پیش شوهرهاشون که دلتنگی و از این مسائل نباشه .پس این استخدامی فقط مخصوص اقاقیان میباشدو اگر استخدامی خانوم باشه برای کار توی خود شرکت{برج اسمان تهران} هست.

 6. حسین می‌گه:

  سلام.
  اقایون من میخوام برم دانشگاه علوم دریایی چابهار مهندسی کشتی بخونم.به نظرتون برم دانشگاه یا برم کشتیرانی ثبت نام کنم.

 7. امیرحسین می‌گه:

  باسلام اسامی بعدی واسه انجام معاینات و… کی اعلام میشه…

 8. مهدی می‌گه:

  ببخشد لطفا میشه بگین دیر شده یا نه
  نمیدونم که تمدید داشت یا نه؟؟؟؟

 9. میلاد می‌گه:

  سلام من امروز فهمیدم که دیر شده لطفا بگید ذخیره یا تمدید ثبت نام دارن ممنون

 10. وحید می‌گه:

  من رشتم مکانیک دریاییه دبیرستانو دانشگاهورشتم دریایی بوده اونوقت کشتیرانی میاد ریاضی رو بورسیه میکنه بعد ما باید دوسال بریم خدمت کنیم.چ میشه گفت واقعا

  • مهدی می‌گه:

   من رشتم مکانیک به زبان هم مسلطم …اونوقت چرا همش رشته های ریاضی فیزیکو قبول دارید مگه بقیه رشته ها رشته نیستن…پس کسی که رشته مکانیک دریایی خونده باید بره باقالی بفروشه تو خیابون…یا به رشته ها مربوط الویت بدین….یا کلا از سیستم آموزشی حذفش کنین…فقط ریاضی فیزیک بخونیم…بانک ریاضی فیزیک….کشتی رانی ریاضی…برقکاری ریاضی…..ارتش ریاضی..خادم ریاضی…همش ریاضی….

 11. نفیسه می‌گه:

  سلام من یه خانم هستم که دیپلم ریاضی دارم .سابقه مدیریت شرکت بازرگانی هم به مدت ۸ سال دارم دانشجوی رشته حقوق ترم ۴ هم هستم الان هم سعی در پدیرش توی جامعه الزهرا به صورت مجازی دارم . زبانم هم خوبه . و یه موسسه فرهنگی رو مدیریت می کنم که فعالیت خوبی داره . متولد ۶۰ هستم اما رشته کشتیرانی رو خیلی دوست دارم .همسر جانباز هم هستم . امکان ورود به کشتی رانی رو دارم؟

  • Reza می‌گه:

   سلام
   برای کادر دریا از خانوما نیرو نمیگیره

  • شهریار می‌گه:

   سلام به همه دوستان. من یکی از پرسنل کشتی رانی هستم. اتفاقی برحورد کردم به این سایت و سوالای شما. من نزدیک ۴ سال هست که دارم در این شرکت فعالیت میکنم و میخواستم اینو بهتون بگم که لطفا هر گونه سوالی دارین از هر چیزی از خود شرکت سوال کنین. اینجوری قدمتون محکمتر و مطمئن تر هست. ۰۲۱۲۳۸۴۱ تلفن خانه کشتی رانی هست. ایشالله که همتون موفق و پیروز باشید و توی کشتی ها به عنوان همکار شمارو ببینم. و اینم یادتون باشه کشتی محیطی هست که شمارو تنها و دور از زندگی شخصیتون نگهتون میدارد. پس یکی دوری و یکی هم دلتنگی اگر تحملش رو داری بیا.
   life is hard but not impossible

 12. علی می‌گه:

  سلام
  من دیپلم وپیش ریاضی دارم اما سال ۹۲ کنکور دادم ووارددانشگاه شدم الان ترم ۴مهندسی مواد هستم آیا میتونم ثبت نام کنم؟؟؟

 13. علی می‌گه:

  سلام دوستان من دیپلم وپیش ریاضی دارم اما ۹۲ کنکوردادم واومدم دانشگاه رشته ام هم مهندسی مواد متالوژی صنعتیه آیامیتونم ثبت نام کنم توروخدا رودتر بهم بگید فداتون

 14. رضایی می‌گه:

  ما که یک سال و نیمه که گزینش شدیم و معاینات و تمام مراحل رو انجام دادیم ولی هنوز داریم بیکار میگردیم!
  با لیسانس برق به عنوان کمک مهندس برق

 15. dana می‌گه:

  اقایون دریا به درد همه نمی خوره ینی با روهیات همه ساز گار نیست ! لطفا کسانی که میخواهند وارد بشن یه اطلاعاتی مسب کنن!!!!! تا میشنود دریا فک نکنید خبریه!!!!! اره. !!! اینجوریاسسسسسسسسسس

 16. بی نام می‌گه:

  با سلام
  من گزینش شدم و واسه تحقیقات محلی هم اومدن
  خواستم بپرسم چی میشه بعدش؟
  چقدر طول میکشه تا زنگ بزن؟
  والا دیگه از انتظار مردم

 17. برق می‌گه:

  سلام..دوستان بین شما کسی رشته برق هم هست..من برج هشت پرونده تشکیل دادم..گزینش هم قبول شدم..منتظر معرفی به واحد درمانم ولی سه ماهه خبری نیست..کم کم دارم ناامید میشم.

  • علی می‌گه:

   برق
   از کجا میدونی گزینش قبول شدی.؟
   واسه تحقیقات محلی اومدن؟
   آخرین سری چی بهتوون گفتن؟
   سو پیشینه و مصاحبتو انجام دادی؟

 18. حسابداری می‌گه:

  سلام نرگس خانوم، رشتتون چیه؟؟؟؟
  مگه شما روزیکه واسه پرکردن فرم ها رفتید بعدش سوالات عقیدتی سیاسی ازتون نپرسیدن؟؟؟؟؟؟

  • کارجو می‌گه:

   با سلام خدمت دوستان.من رفتم مصاحبه عقیدتی و بعدش سیاسی بعدش رفتن گزینش محل منزل و کار قبلی و امرروزم زنگ زدن گفتن بیا برو آزمایشات و کارهای تکمیل پرونده وشروع بکار.با اروزو توفیق برای بقیه دوستان.

  • نرگس می‌گه:

   سلام
   نه همون روز نپرسیدن.
   معمولا برای آقایون همون روز مصاحبه عقیدتی-سیاسی انجام میشه اما برای خانمها چون مصاحبه گر خانم داخل شرکت ندارند روزی را که که مصاحبه گر خانم در شرکت حضور دارد مشخص میکنند و برای مصاحبه دعوت می کنند. باز هم این مورد بستگی به زمانی که دعوت میشوید دارد مثلا در تابستان که حجم مصاحبه ها بالاتر بود مصاحبه گر زمان های بیشتری رو در شرکت بود و بنابراین کارها زودتر پیش می رفت.
   هر جا که هستید موفقیت همراهتان باشه.

 19. حسابداری می‌گه:

  سلام . کسی واسه حسابداری بهش زنگ نزدن جواب نهایی رو بدن ؟؟؟؟؟؟؟؟ قرار بود به ۴ نفر زنگ بزنن از ۶ نفر، اگه بهتون زنگ زدن یا اطلاعی دارید به ما هم بگید

 20. جواد می‌گه:

  با سلام – کسی میدونه گزینش چه مدت زمان می بره ؟؟؟ منظور از پیمانکاری چیه ؟؟ خواهشاً یکی جواب بده

  • نرگس می‌گه:

   سلام
   مدت زمان گزینش برای هر کسی متفاوته اما برای من یک هفته بعد از پر کردن فرمهای مربوط به همسایه ها و آدرس خونه و… برای تحقیقات محلی اومده بودند و فردای اون روز هم آقای فتحی زنگ زدند و گفتند که برم دنبال آزمایش، سوء پیشینه و … و قرار شد برای گزینش عقیدتی-سیاسی دو سه هفته منتظر بمونم. ولی معمولا اول گزینش عقیدتی-سیاسیه بعد باید آزمایش و تست اعتیاد و … انجام بشه. این ها بستگی به زمانی که دعوت میشید برای مصاحبه و بخشی که قراره در اون استخدام بشید داره.
   تا اونجایی که من میدونم افرادی که به صورت پیمانکاری یا باشگاهی استخدام می‌شوند با باشگاه قرارداد دارند و به طور مستقیم با کشتیرانی قرارداد ندارند بعد از چند سال شاید کشتیرانی اونها رو هم تبدیل به قرارداد مستقیم کنه. یه کمی حقوق و مزایاشون نسبت به قرارداد مستقیمی ها پایین تره.
   امیدوارم جایی مشغول به کار بشید که آرامش حاکم باشد.
   همگی موفق باشید.

 21. عامری می‌گه:

  سلام

  به من برای یکی از زیر مجموعه هاشان (شرکت خصوصی )زنگ زدن ، دوباره رفتم مصاحبه و تایید شدم الان گزینشم مانده کسی می داند در گزینش چه می پرسند؟؟ و اینکه من از منشی تنجا پرسیدم ما بیمه تامین اجتماعی می شویم و قرار دادی هستیم ایا ما هم می توانینم از امکانات رفاهی مثل سفر و باشگاه ورزشی استفاده کنیم؟؟ممنون می شوم اگر کسی اطلاعی دارد بگوید به ویژه برای سوالات عقیدتی.

  ممنونم

  • آمار می‌گه:

   ببخشید رشته شما چیه؟

  • علی می‌گه:

   سلام

   انواع نمازهای واجب،غسلهای واجب،تولی، تبری،وظیفه شورای نگهبان،مهمترین خطرات داخلی کشور،تشهد،سلام،ارکان نماز. اصول دین ، فروع دین ،تیمم ،مرجع تقلید ، ولایت فقیه ، قیامت ، برزخ ، چرا به وجود پیامبران نیازمندیم ، نماز جمعه و جماعت و خواندن دو تا سوره ، ….

 22. حسابداری می‌گه:

  خواستم بگم در همین ماه منظورم دی ماه هستش.

 23. حسابداری می‌گه:

  سلام.واله با من در در ماه تماس گرفتن گفتن بیا برا مصاحبه تخصصی.۴ نفر هم میخوایم از ۶ نفر هم خواستیم که بیان.الانم رفتم و حدود دو ساعت ازم سوال پرسیدن و بازم گفتن برو تا هفته آینده باهاتون تماس میگیریم جواب قطعی روبهتون میدیم.مردیم ار دلهره دیگه.یکساله طولش دادن.چی شد دیگه.جون بسر شدیم.

  • حسابداری می‌گه:

   سلام منم رشتم حسابداریه و ۱۳ همین ماه رفتم واسه مصاحبه تخصصی به منم دقیقا همین حرفو زدن که ۶ نفرید و از بین شما ۴ نفر رو انتخاب میکنیم. گفتن تو این هفته تماس میگیرن ولی تا الان خبری نشده. منم از دلشوره مردم. خواهشا اگه خبری شد و به شما زنگ زدن به من هم بگید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها