استخدام شرکت هرم پی سازه غرب (اعلام نتایج)

آزمون شرکت هرم پی سازه غرب
به منظور تأمین نیروی مورد نیاز خود در تعدادی از شهرستان های استان ایلام
دی ماه ۱۳۹۷

خبر ۱۶ دی ۹۷ – اعلام نتایج اولیه آزمون شرکت هرم پی ساز ه غرب

ضمن آرزوی موفقیت سایت  «استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام به اطلاع می رسانیم ، نتایج اولیه آزمون استخدام شرکت هرم پی ساز ه غرب اعلام گردید.

لینک سایت


خبر ۲ دی ۹۷ – دریافت کارت آزمون استخدام شرکت هرم پی سازه غرب ایلام

ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت هرم پی سازه غرب ایلام به اطلاع میرسانیم،لینک دریافت کارت آزمون فعال گردید.

لینک سایت


جهت ثبت نام در آزمون ابتدا از منوی “سامانه خرید کارت ثبت نام” اقدام به پرداخت الکترونیکی هزینه ثبت نام نموده و شماره سریال ۱۴ رقمی ثبت نام را دریافت نمایید و سپس از منوی  “سامانه ثبت نام در آزمون” اقدام به ثبت نام نمایید.

تذکر: دریافت شماره سریال ۱۴ رقمی ثبت نام به منزله ثبت نام در آزمون نیست و داوطلب باید از منوی  “سامانه ثبت نام در آزمون” اقدام به ثبت نام و بارگزاری مدارک نموده  و شماره رهگیری دریافت نماید.

در صورت بروز مشکل با شماره ۳۸۲۳۶۴۸۶ ۰۸۳ تماس حاصل نمایید.
شنبه ۰۳ / ۰۹ / ۱۳۹۷
شروع ثبت نام
دوشنبه ۲۶ / ۰۹ / ۱۳۹۷
خاتمه ثبت نام
از روز یکشنبه مورخ ۰۲ / ۱۰ / ۱۳۹۷
لغایت چهارشنبه مورخ ۰۵ / ۱۰ / ۱۳۹۷
اخذکارت ورود به جلسه اینترنتی
روز جمعه مورخ ۰۷ / ۱۰ / ۱۳۹۷
تاریخ آزمون

دفترچه راهنمای آزمون بسمه تعالی

شرکت هرم پی سازه غرب  به منظور تأمین نیروی مورد نیاز خود در تعدادی از  شهرستانهای استان ایلام (مطابق اطلاعات مندرج در دفترچه آزمون) در سال جاری اقدام به جذب نیروی انسانی در مشاغل  سیمبان و راننده بالابر جمعاً به تعداد ۱۴ نفر واجد شرایط  در چارچوب قانون کار و از طریق برگزاری آزمون کتبی، آمادگی جسمانی ، مصاحبه و گزینش به کار گیری می نماید .

 1. شرایط عمومی متقاضیان
  • داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
  • اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
  • التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
  • عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
  • نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر
 2. شرایط اختصاصی
  • شرایط تحصیلی: داشتن مدرک تحصیلی مطابق با مقطع، رشته و گرایش اعلام شده در جدول شماره یک

الف- داوطلبان صرفاً در صورتی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند که رشته، گرایش و مقطع تحصیلی آنان با عنوان رشته، گرایش و مقطع تحصیلی مندرج در شرایط احراز مشاغل دفترچه راهنمای ثبت نام مطابقت داشته باشد و عنوان رشته تحصیلی و گرایش باید در متن گواهینامه موقت یا دانشنامه درج شده باشد. در غیر این صورت حذف خواهند شد.

ب –  ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، کارت پایان خدمت و سن داوطلبان، زمان برگزاری آزمون در مورخ ۰۷/۱۰/۹۷ می باشد(ملاک فراغت از تحصیل تاریخ مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد).

 • در هر یک از رشته های شغلی امتحانی (مشخص شده در جدول شماره یک) صرفاً فارغ التحصــیلان همان مقطع و رشته و گرایش عنوان شده می توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته های غیر مرتبط امکان پذیر نمی باشد. در صورت کتمان موضوع، بدون داشتن حق هرگونه اعتراض، قبولی ایشان در هر مرحله از آزمون ملغی اعلام خواهد شد .
 • پذیرفته شدن داوطلب جهت شرکت در آزمون با توجه به مقطع و رشته تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صـورت می پذیرد. مسئولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مربوط به شرایط مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.
  • شرایط نظام وظیفه: انجام خدمت دوره نظام وظیفه یا معافیت قانونی دائم(دارندگان معافیت پزشکی مجاز به شرکت در آزمون نمی باشند)
  • ایثارگران سهمیه ۲۵ درصد: شامل جانبازان، آزادگان، فرزندان شهداء و جانبازان ۲۵درصد به بالا و فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند.
  • ایثارگران سهمیه ۵ درصد: شامل رزمندگان باسابقه حداقل۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و فرزندان آن ها و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت می باشد.

 

 • شرایط سنی :
 • داشتن شرایط سنی حداکثر ۳۲ سال تمام (متولدین بعد از تاریخ ۰۷/۱۰/۶۵)
 • ملاک محاسبه حداکثر سن تاریخ آزمون( ۰۷/۱۰/۹۷) می باشد. داوطلبین توجه داشته باشند که به جزء مـوارد عنوان شده ذیل، سن ایشان به هیچ عنوان نباید از حداکثر سن مقرر تجاوز نماید. لازم به ذکر است موارد زیر با ارائه تاییدیه معتبر از مراجع ذیصلاح به حداکثر سن افزوده می شود .

مدت انجام خدمت ضرورت نظام وظیفه به حداکثر سن مقرر در آگهی اضافه می شود.

سابقه کار حداکثر به مدت ۵ سال( ۶۰ ماه) مشروط به ارائه تاییدیه از سازمان مربوطه و گواهی پرداخت حق بیمه به سازمان های بیمه معتبر ممهور به مهر بیمه مشروط بر این که حداکثر سن از ۳۵ سال تجاوز نکند .

 • در هر صورت حداکثر سن از ۳۵ سال تجاوز نخواهد کرد.
  • بومی بودن :
  • داوطلبان ترجیحاً بومی شهرستان مورد تقاضا باشند.

لذا داوطلبانی که دارای یکی از ویژگی های ذیل باشند بومی شهرستان می باشند:

الف. همسر و فرزندان کارکنان رسمی، پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل یا بازنشسته) که شهرستان یا بخش  محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با شهرستان محل مورد تقاضا آنان یکی باشد.

 • . شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا یکی باشد.
 • . داوطلب حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی (دبیرستان یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستـــان مورد تقاضا طی کرده باشد.
 • . داوطلب حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان مورد تقاضا را داشته باشد.
 • . پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان مورد تقاضا را داشته باشد.

تذکر ۲ : مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن داوطلب، آخرین تقسیمات کشوری اعلام شده توسط وزارت کشور در زمان ثبت نام می باشد.

بومی استان بومی شهرستان ضریب
 ۱  ۱.۵

 

 1. سایر شرایط
  • کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه و گواهی فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان بایستی تا روز برگزاری آزمون آماده و صادر شده باشد و در موعد مقرر ارائه گردد. در صورت عدم ارائه کارت، گواهی خدمت نظام وظیفه در زمان اعتبار قابل قبول بوده و متقاضی مکلف است پیش از پایان مرحله گزینش نسبت به ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی اقدام نماید .
  • داوطلبان پذیرفته شده در رشته سیمبان و راننده بالابر پس از قبولی در مصاحبه مکلف به گذراندن دوره فن ورز شبکه های هوایی مورد تایید وزارت نیرو از موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی صنعت آب و برق یا سازمان فنی و حرفه ای می باشند.

***دارندگان گواهینامه فوق از گذراندن دوره معاف می باشند.

***داوطلبان رشته راننده بالابر دارای گواهینامه معتبر حداقل پایه ۲ داشته باشند.

 • انتخاب داوطلبان برای انجام مصاحبه حداکثر به میزان ۲ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون تعیین شده را کسب نموده اند، به ترتیب بالاترین مجموع نمرات آزمون با لحاظ ضریب بومی بودن انجام خواهد شد.
 • داوطلبان پذیرفته شده در رشته سیمبان و راننده بالابر باید دارای شرایط ذیل باشند:

الف: برخورداری از سلامت جسمانی، قدرت تحرک و چابکی و توانایی انجام وظایف محوله و نداشتن بیماری های خاص یا تصادفی که منجر به استفاده از پلاتین در بدن باشد ب: داشتن حداقل ۱۷۰ سانتی متر قد و وزن متناسب

ج: بالا بودن قدرت بینایی طبیعی و عدم استفاده از عینک       د: عدم ضعف در شنوایی

ه. در صورتی که داوطلبی با مدارک تحصیلی غیر مرتبط مندرج در آگهی، در آزمون شرکت نماید از ادامه اشتغال وی در هر مرحله حتی پس از عقد قرارداد ممانعت به عمل خواهد آمد .

۳.۵. انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل آمادگی جسمانی، مصاحبه و گزینش میسر می باشد .ضمناً اسامی پذیرفته شدگان نهایی پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب به نشانی http://ksh-ieht.ir  به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

۳.۶. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی به عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون و مصاحبه  محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی بوده، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتـــی در صورت بکارگیری، قرارداد وی لغو و بلا اثر می گردد .

۳.۷. پذیرفته شدن کلیه متقاضیان مشروط به دارا بودن شرایط فیزیکی مورد نیاز برای مشاغل مربوطه می باشد.

 1. مراحل ثبت نام:
  • داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی می بایست از روز شنبه مورخ ۰۳/۰۹/۹۷ تا پایان روز جمعه  مورخ ۲۶/۰۹/۹۷ به سایت http://ksh-ieht.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
  • داوطلبان می بایست مبلغ ۰۰۰.۴۵۰ به حروف (چهارصد و پنجاه هزار) ریال را به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و الزامات آن مانند داشتن رمز دوم و کد CVV2 اقدام نمایند .

هشدار: چون وجه واریزی قابل استرداد نمی باشد از داوطلبان گرامی درخواست می گردد قبلاً دفترچه آزمون را به دقت مطالعه نمایند و در صورت نداشتن شرایط از واریز وجه خودداری نمایند .

 • پیگیری مراحل بعدی مانند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، آگاهی از زمان و مکان برگـزاری آزمـون از طریق سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب به نشانی http://ksh-ieht.ir الزامی بوده و مسئولیت آن به عهده داوطلب می باشد .
 • ثبت نام در روزهای اولیه و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت و بـهـتر اسـت ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود .
 • ارائه کارت ورود به جلسه آزمون (چاپ شده بر روی کاغذ) و کارت ملی هنگام ورود به حوزه امتحانی الزامی است در غیر این صورت از ورود داوطلب جلوگیری خواهد شد .

تذکر: در صورت ایجاد هرگونه تغییر در کلیه جزئیات مربوط به مراحل برگزاری آزمون اطلاع رسانی لازم از طریق پایگاه اینترنتی  http://ksh-ieht.ir بعمل خواهد آمد و داوطلبان محترم موظف به آگاهی یافتن، رعایت و انجام آن ها می باشند .

 1. زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون :

کارت شرکت در آزمون از روز یکشنبه  مورخ ۰۲/۱۰/۹۷ تا پایان روز چهارشنبه ۰۵/۱۰/۹۷ برروی سایت به نشانی اینترنتی http://ksh-ieht.ir قابل دریافت می باشد. آزمون در روز جمعه  مورخ ۰۷/۱۰/۹۷ در شهر ایلام  برگزار خواهد شد.

ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج گردیده است و از طریق پایـگاه اینترنتی

.اطلاع رسانی می گردد http://ksh-ieht.ir

 1. نحوه اعلام نتیجه:
  • اعلام لیست اولیه ۲ برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک
  • اعلام تاریخ و زمان مصاحبه و تست آمادگی جسمانی به داوطلبان
  • معرفی به گزینش (نفرات برتر): پس از برگزاری مصاحبه و آمادگی جسمانی، براساس مجموعه نمره کل نهایی خواهد بود.
  • در صورت حذف داوطلبین ۲ برابر ظرفیت در مراحل ۶.۳ الی ۴.۶ اسامی جایگزین به ترتیب از بین دارندگان بالاترین نمره در آزمون اعلام خواهد شد.
 2. سایر موارد:
  • قبولی در آزمون به منزله بکارگیری قطعی نمی باشد بلکه انجام مراحل بعدی شامل مصاحبه و آمادگی جسمانی، گزینش، مـعاینات پزشکی، گواهی سلامت و اخذ عدم سوء پیشینه از مراکز ذیصلاح نیز الزامی می باشد .
  • پذیرفته شدگان نهایی بعد از بکارگیری می بایست آمادگی خدمت و اشتغال به کار در هر یک از شهرستان ها و بخش های استان حوزه فعالیت شرکت برابر قرارداد را داشته باشند.
  • پذیرفته شدگان این آزمون برای همکاری با شرکت هرم پی سازه غرب و در قالب قرارداد منعقده در چهارچوب ضوابط و مقررات قانون کار انتخاب می شوند.
  • دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک تحصیلی معادل حق شرکت در آزمون را ندارند. بدیهی است عقد قرارداد با پذیرفته شدگان بر اساس مقاطع تحصیلی مندرج در آگهی می باشد.
  • با توجه به اینکه مدارک متقاضیان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی توسط نماینده مجری آزمون و نماینده شرکت بررسی خواهد شد لذا در صورتی که مدارک داوطلبان به ویژه بومی بودن و سابقه اشتغال غیر رسمی برای محاسبه حداکثر سن، مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضا نامه ثبت نام باشد، هیچگونه حق و امتیازی برای متقاضی ایجاد نشده و در هر مرحله از آزمون شامل اعلام نتیجه اولیه، مصاحبه، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب از سایر فرآیند جذب حذف شده و حق هرگونه اعتراض را از خود ســــلب مینماید .
  • مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب بوده و در هر مرحله از آزمون و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده است و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مرحله بـعدی محروم گردیده و در صورت عقد قرارداد، قرارداد لغو و بلا اثر می شود .

**داوطلبان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر صرفاً با شماره تلفن ۳۸۲۳۶۴۸۶-۰۸۳ تماس حاصل فرمایند.

 

جدول شماره ۱:

جدول شغل محل های امتحانی

جنسیت مدرک تحصیلی رشته شغلی     تعداد شهرستان ردیف
مرد ۱.  دیپلم ریاضی

۲.  دیپلم و فوق دیپلم

برق

سیمبان    ۲ ایلام  ۱
 سیمبان  ۱ دهلران  ۲
 سیمبان  ۲ دره شهر  ۳
 سیمبان  ۱ زرین آباد  ۴
 سیمبان  ۲ سرابله  ۵
 سیمبان  ۳ سیروان  ۶
 سیمبان  ۱ صالح آباد  ۷
 سیمبان  ۱ مهران  ۸
مرد ۱. دیپلم یا فوق دیپلم کلیه رشته ها با داشتن گواهینامه کار با بالابر هیدرولیکی کد ۶۲ راننده بالابر  ۱ ایلام  ۹

 

 

جدول شماره ۲

دروس آزمون

 تعداد سوالات دروس عمومی سئوالات  ردیف
۱۲ اطلاعات عمومی عمومی ۱

 

۱۲ توانمندی های ذهنی
۱۲ مبانی کامپیوتر
۱۲ ریاضیات
 ۱۲ مبانی برق تخصصی  ۲

 

جمع سوالات عمومی: ۴۸ سوال

جمع سوالات تخصصی : ۱۲ سوال

مدت پاسخگویی : ۱۰۰ دقیقه

هر پاسخ غلط یک چهارم نمره منفی دارد.

 

لینک دفترچه آزمون

لینک سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها