استخدام شرکت مخابرات ایران سال ۹۵

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

 

آغاز ثبت نام و استخدام نیروهای مورد نیاز شرکت مخابرات ایران

اطلاعیه ثبت نام جهت برگزاری آزمون انتخاب نیروهای کارشناسی
با عنایت به اعلام نیاز شرکت مخابرات ایران مبنی بر معرفی تعدادی نیروی متخصص جهت فعالیت های کارشناسی مورد نیاز ، شرکت خدمات اول مخابرات در نظر دارد با انتخاب از بین پرسنل پیمانکاری شاغل در هر منطقه که دارای مدرک لیسانس و بالاترمرتبط با فعالیت های شغلی اعلام شده از سوی شرکت مخابرات ایران است، اقدام نماید.
مدارک تحصیلی مرتبط برابر با فعالیت های شغلی مورد نیاز شرکت مخابرات ایران به شرح زیر است.

IT ـICT ـ اقتصاد ـ الکترونیک ـ آمار ـ برق ـ پژوهشگری ـ تکنولوژی کامپیوتر ـ حسابداری ـ حسابرسی ـ
حقوق( کلیه گرایش ها) ـ روابط عمومی ـ روزنامه نگاری ـ ریاضی کاربردی ـ علوم اجتماعی ـ علوم ارتباطات ـ علوم کامپیوتر ـ فیزیک نظری ـ فیزیک کاربردی (گرایش حالت جامد) ـ فیزیک کاربردی (گرایش فوتونیک) ـ کامپیوتر (گرایش سخت افزار) ـ کامپیوتر (گرایش نرم افزار) ـ مترجمی زبان انگلیسی ـ مخابرات ـ مدیریت MBA ـ مدیریت اجرایی ـ مدیریت استراتژیک ـ مدیریت آموزشی ـ مدیریت بازاریابی ـ مدیریت بازرگانی ـ مدیریت دولتی ـ مدیریت صنعتی ـ مدیریت مالی ـ مکانیک ـ هوش مصنوعی ـ مدیریت فناوری اطلاعات ـ مدیریت تبلیغات تجاری ـ مدیریت کسب و کار ـ مهندسی صنایع ـ روان شناسی

 

نکات مهم :

 • اطلاعات موجود در برنامه ثبت نام این شرکت بر اساس آخرین مدرک تحصیلی ارایه شده به مدیریت پیمانکاری در استان می باشد .
 • پرسنلی که با توجه به موضوع فوق قادر به ثبت نام در سایت نمی باشند در صورت دارا بودن شرایط شرکت در آزمون می توانند با مراجعه به قسمت ثبت نام نسبت به ورود اطلاعات خود اقدام نمایند.

بدیهی است که پس از بررسی و تایید مدارک ارسالی ، امکان ثبت نام با ارسال پیامک به اطلاع متقاضی خواهد رسید.

 • زمان شروع ثبت نام از تاریخ ۹۵/۱۰/۲۷ و زمان پایان ثبت نام ساعت ۱۲:۰۰ روز جمعه مورخ ۹۵/۱۱/۰۱ می باشد.
 • لازم به ذکر است در این مرحله صرفا این آزمون در مناطق کرمان و آذربایجان غربی و ستاد شرکت مخابرات ایران برگزار خواهد شد.
 • توصیه می شود قبل از انجام ثبت نام نسبت به آماده سازی موارد ذیل اقدام شود :
 • تصویر کارت ملی با فرمت jpg و png با حداکثر سایز ۲۰۰کیلو بایت
 • تصویر عکس پرسنلی زمینه سفید با فرمت jpg و png با حداکثر سایز ۵۰کیلو بایت
 • تصویر آخرین مدرک تحصیلی مرتبط با فرمت jpg و png با حداکثر سایز ۳۰۰کیلو بایت
 • زمان برگزاری آزمون مربوطه متعاقبا اعلام خواهد شد.
 • جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن ۸۷۸۷۰۰۰۰ داخلی های  ۳۴۲۰ و ۳۴۲۱  و ۳۴۲۲ تماس حاصل فرمایید.
 • جهت سهولت در انجام پروسه ثبت نام پیشنهاد می گردد از بالاترین نسخه مرورگر های Mozilla Firefox و Google Chrome استفاده نمایید .

 

دریافت اطلاعیه دوم

 جهت ورود به سایت ثبت نام روی لینک زیر کلیک نمایید.

 


خبر ۱۸ مهر ۹۵ : سخنگوی مخابرات ایران در تلکام هفدهم: با یکپارچه‌سازی مخابرات بزودی جذب نیرو خواهیم داشت

 


خبر ۲۸ اسفند ۹۳ استخدام: پنجمین و آخرین دوره آموزشی کارکنان جدید‌الاستخدام آغاز شد

 

پنجمین و آخرین دوره آموزشی ویژه نیروهای جدیدالاستخدام شرکت،‌ شنبه ۲۳ اسفندماه ۹۳ در مجموعه فرهنگی، ورزشی شهدای مخابرات (شادمان) آغاز شد.
به گزارش پیام تهران آنلاین، این دوره آموزش با برنامه‌های آموزشی چون، اخلاق اداری و شئونات اسلامی در محیط کار، توجیهی امنیتی اطلاعات، آشنایی با کمیته انضباطی شرکت مخابرات و سلامت اداری، آشنایی با گزارش‌نویسی و شیوه نگارش،‌ آشنایی مقدماتی با قانون کار و آشنایی با سیستم اتوماسیون اداری به مدت یک هفته از شنبه ۲۳ اسفند ۹۳  لغایت سه شنبه ۲۶ اسفند ۹۳  توسط اساتید و مربیان آموزشی اداره آموزش و پژوهش شرکت مخابرات استان تهران برگزار می‌شود.
در حاشیه برگزاری این دوره،‌ علیمحمدی رئیس اداره آموزش و پژوهش شرکت ضمن تشکر و قدردانی از نیروی مقاومت بسیج، دفتر روابط عمومی و معاون مالی اداری و تدارکاتی شرکت  چه در زمان مهندس عرب و  معاون مالی فعلی مهندس ناجی برای برگزاری دوره‌های آموزشی، از کارکنان و همکاران اداره آموزش و پژوهش شرکت که با امکانات محدود و حجم کاری بالا برای برگزاری هرچه‌ بهتر دوره‌های آموزشی برای کارکنان شرکت مخابرات استان تهران سعی وتلاش نمودند قدردانی کرد.
رئیس اداره آموزش و پژوهش شرکت ضمن تشریح برنامه‌های سال ۹۴ از نیازسنجی آموزشی متناسب با تخصص و شغل کارکنان خبر داد و بیان کرد: به حول و قوه الهی اداره آموزش و پژوهش شرکت در نظر دارد با نیاز سنجی تخصصی و آموزشی دوره‌های آموزش سال آینده را باتوجه به شغل کارکنان برنامه‌ریزی و به صورت الزام‌آور برای کارکنان شرکت برگزار نماید.
وی با اشاره به اجرای دوره آموزشی مجازی دربستر اینترنت و (IPTV)‌ گفت: دوره‌های مجازی با بسترسازی اینترنت و (IPTV) به صورت آزمایشی اجرا شده که با رضایت ۹۲ درصدی همکارن شرکت کننده دراین طرح، درحال تکمیل است که ان‌شاءا… در سال ۹۴ این دوره‌ها  برای کارکنان در جهت افزایش راندمان و کیفیت آموزشی برنامه‌ریزی و اجرا خواهد شد.
علیمحمدی با اشاره به ماهیت فنی و تخصصی شرکت افزود:‌ دوره‌های آموزشی وهمایش‌ها با اولویت تخصص‌های فنی، آی‌تی،‌ اداری و تدارکاتی و دوره‌های عمومی برگزار می‌شود که ۱۱ دوره آموزشی سمینار محور در دو دوره ۶ ماهه در سال ۱۳۹۳ برگزار شد.

 

رئیس اداره آموزش وپژوهش شرکت، در پایان ابراز داشت:  تمامی کارکنان و بازنشستگان شرکت که توانایی تدریس باتوجه به تخصص خود در زمینه های فنی و تخصصی مورد نیاز شرکت نظیر سوییچ،‌ شبکه، رایانه،‌ آی‌تی دارند، می‌توانند با مراجعه به اداره آموزش و پژوهش شرکت و بعد از طی مراحل اداری و کسب مجوز‌های آموزشی لازم، در این اداره به عنوان استاد و مربی آموزشی فعالیت نمایند.

 

خبر ۱۵ اردیبهشت ۹۳ -پذیرفته شدگان (قبول – مشروط) آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران بدانند

پذیرفته شدگان ( قبول – مشروط ) آزمون استخدامی شرکت ارتباطات سیار، فرم ضمیمه خبر را تکمیل و به معاونت توسعه سرمایه انسانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، به دنبال اعلام خبر پذیرفته شدگان مشروط آزمون استخدامی شرکت ارتباطات سیار، که در تاریخ ۱۰/۲/۹۳ در سایت شرکت مخابرات ایران اعلام شد، پذیرفته شدگان ( قبول – مشروط) آزمون مذکور حداکثر تا روز پنجشنبه مورخه ۱۸/۲/۹۳ فرصت دارند فرم پیوست این خبر را تکمیل و آن را به نشانی hrm@tci.ir ارسال کنند.

گفتنی ست، سایر مراحل استخدامی به صورت تلفنی به اطلاع پذیرفته شدگان خواهد رسید.

برای دریافت فرم مذکور اینجا کلیک کنید

خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۳ –  اطلاعیه شرکت مخابرات ایران در این خصوص  اسامی قبولیهای نهایی 

 

به لطف و عنایت خدا و تلاش مدیران محترم مخابرات ایران و همکاری مدیران محترم همراه اول و البته تلاش و پیگیری دوستان آزمونی بالاخره نتایج آزمون مخابرات ایران در سال ۱۳۹۱ سهمیه شرکت ارتباطات سیار (همراه اول) اعلام شد.

اطلاعیه شرکت مخابرات ایران در این خصوص  اسامی قبولیهای نهایی 

(دقت:‌ لیست شامل دو بخش است. قبول- قبول مشروط. در هر دو بخش اسمتون را جستجو کنید)

از تمامی مدیران و کسانی که به هر نحو در راستای این امر تلاش کردند تشکر ویِزه داریم و امیدواریم در شب اول ماه رجب مشمول دعاهای خاصه حضرت ولیعصر باشند. (اسامی ایشان متعاقبا اعلام میشود)

برای دوستان قبولی آرزوی موفقیت و مفید بودن برای شرکت داریم

برای دوستان مردود آرزوی موفقیت بیشتر داریم.

بعد از اعلام اسامی- ۵ نفر از آزمونیها مزاحم آقای مهندس پوررنجبر مدیرعامل محترم شرکت مخابرات ایران شدیم و در مورد “قبول” و “قبول مشروط” سوال کردیم و با لطف و سعه صدر توضیح دادند و به مدیر مربوطه زنگ زدند و توصیه های لازم را فرمودند. (مشاوران ما میفرمایند فعلا بصلاح است این قسمت را همچنان توی سایت و وبلاگها ننویسین. منتظر اطلاعیه شرکت مخابرات ایران در روز دوشنبه باشین!)

در مورد این کلمه مشروط حساسیت نداشته باشین. شما در هر صورت قبول نهایی هستین.

خبر ۴ اردیبهشت ۹۳ – آغاز دوره آموزشی آخرین گروه از نیروهای جدیدالاستخدام

امیر حسین جلالت _دوره آموزشی آخرین گروه از نیروهای جدیدالاستخدام شرکت امروز سه‌شنبه دوم اردیبهشت‌ماه در مجموعه ورزشی شهدای یگانه (شادمان) آغاز شد.

به گزارش پیام تهران آنلاین درمراسم افتتاحیه این دوره‌ آموزشی که به مدت ۱۶ ساعت طی چهار روز برگزار می‌شود ، علی عرب در سخنانی ضمن خیرمقدم به حاضرین گفت: ورود نیروهای جدید الورود به منزله خون و هوای تازه برای شرکت مخابرات استان تهران است که امیدوارم با دانش،‌ مهارت و تخصص شما عزیزان اهداف متعالی شرکت محقق شود.

 

معاون مالی اداری  تدارکاتی مدیرعامل  با تاکید بر رعایت تقوی در زندگی و  وظایف شغلی پشتکار و آموزش مستمر را برای بروزرسانی دانش و تخصص کارکنان جدیدالورود امری حیاتی دانست و اظهار داشت :با توجه به  حیطه فعالیت شرکت در زمینه ((آی تی)) و تغییر مستمر آن  و  اینکه شرکت مخابرات استان تهران به عنوان یک سازمان  پاک که شهدای زیادی را تقدیم  ایران اسلامی کرده است و بخش زیادی  از کارکنان آن جانباز و ایثارگر است ، چه در آموزش تخصصی و چه معنوی به تعلیم و ارتقای دانش و فرهنگ کاری نیروی انسانی خود نگاه ویژه ای دارد.

وی بااشاره به اهمیت نیروی انسانی در سازمانها بیان داشت: شما کارکنان جوان شرکت به عنوان نیروی انسانی، سرمایه گرانبها و تولید‌کننده ثروت هستید که باید ضمن انجام وظایف محوله به بهترین نحو ،در دوران خدمت خود  ضمن احترام به مشتریان درون سازمانی  ( همکارن ) و برون سازمانی که همان مشترکان  هستند  وفاداری به شرکت مخابرات استان تهران را نیز سر لوحه خویش قراردهید.

شایان ذکر است علیرضا علی‌محمدی رییس آموزش و پژوهش شرکت، دوره‌های آموزشی را به شرح ذیل بیان کرد:

۱. تاریخچه مخابرات و روابط بین شرکت‌های مخابراتی و آشنایی با تنظیم مقررات مدرس: بهروز کرمی مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری

۲. آشنایی با اتوماسیون اداری مدرس: خانم حسنی

۳. آشنایی با گزارش‌نویسی و شیوه نگارش مدرس:‌ استاد نماینده

۴. توجیهی امنیتی اطلاعات مدرس:‌ مقتدایی از دفتر حراست

۵. آشنایی با شرکت مخابرات مدرس:‌ بهروز کرمی مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری

۶. اخلاق کارگزاران مدرس:‌ حجه‌الاسلام حسینی مسئول شورای فرهنگی
۷. آشنایی مقدماتی با قانون کار مدرس: الهیان مدرس و مؤلف کتب مختلف در راستای قانون کار

 

۸. آشنایی با شرکت مخابرات و سلامت اداری مدرس:‌ مطهری‌نژاد مدیرکل دفتر حقوقی

خبر ۱۴ دی ۹۲ -برنامه شرکت مخابرات برای استخدام فرزندان بازنشستگان پیش از موعد

کارکنان شرکت مخابرات که دارای سابقه بالا هستند و قابلیت بازنشستگی برای آنها مهیاست می‌توانند فرزندان‌شان را به شرطی که در رشته‌های مرتبط با مخابرات تحصیل کرده باشند جایگزین خود کنندصابر فیضی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان این مطلب گفت: تمامی همکاران این شرکت که درخواست بازنشستگی پیش از موعد یا بازخرید داشته باشند می‌توانند فرزندان‌شان خود را به شرط داشتن شرایط لازم جایگزین خود کنند.

وی افزود:‌ مخابرات با استفاده از این امکان در تلاش است تا علم آموخته شده توسط جوانان امروز را همراه با تلفیق تجربه پدران و مادران‌شان به کار گیرد که قطعا این امر به رشد بهره‌وری در شرکت می‌انجامد.
وی بیان کرد:‌ چنانچه کسی دارای این شرایط است می‌تواند درخواست خود را به مدیریت شرکت اعلام کرده و پس از بررسی مراحل اجرایی انجام شود.
فیضی گفت: در کنار این موضوع در برنامه‌ریزی‌های انجام شده قصد داریم نیروهای بخش خصوصی که به صورت پیمانکاری برای شرکت مخابرات کار می‌کنند را به صورت رسمی استخدام کنیم.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پاسخ به این سوال که آیا برنامه‌ای برای جذب نیروهای جدید دارید، افزود: موضوعاتی در این رابطه طرح شده که هنوز نهایی نشده که در صورت حصول نتیجه فراخوان جذب نیرو به صورت رسمی از طریق رسانه‌ها اعلام خواهد شد.
فیضی با اشاره به اینکه شرکت مخابرات در حال ایجاد تحولی عظیم در بدنی فنی خود است، گفت: استفاده از نیروهای متخصص و جوان یکی از اولویت‌های اصلی مخابرات در شرایط کنونی محسوب می‌شود.

خبر ۹ دی ۹۲ – جزییاتی جدید از آیین نامه بازنشستگی و استخدام مخابرات تشریح شد

داوود زارعیان با بیان این مطلب گفت: براساس آیین نامه بازنشستگی در صورتی که مبلغ پاداش تشویقی کارکنان به بیش از ۱۰۰ میلیون تومان برسد شرکت فقط تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان را پرداخت خواهد کرد.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود در صورتی که کارکنانی که تصمیم به بازنشسته شدن دارند اقدام به جایگزین کردن فرزندان خود در شرکت داشته باشند نمی توانند از پاداش تشویقی استفاده کنند افزود: این موضوع درست است، اما در صورتی کارکنان می‌تواند فرزند خود را جایگزین کنند که تحصیلات مرتبط داشته باشند و در فرآیند مصاحبه و سایر موارد مرتبط با استخدام قبول شوند.

زارعیان درباره اینکه اگر فردی متقاضی جایگزین شدن فرزندش بود و در مراحل استخدامی و مصاحبه امکان به کارگیری فرزند وجود نداشت آیا باز هم پاداش تشویقی به آن تعلق خواهد گرفت، عنوان کرد: این موضوع نیز مد نظر مدیران ارشد شرکت مخابرات بوده و از آنجا که نیت اصلی صاحبان سهام جلب رضایت کارکنان بوده است در صورت پذیرفته نشدن فرزند کل مبلغ پاداش تشویقی به فرد براساس آیین نامه بازنشستگی تعلق خواهد گرفت.

زارعیان در خصوص رضایت کارکنان از آیین نامه جدید بازنشستگی شرکت گفت: با توجه به نظراتی که تاکنون دریافت کرده‌ایم به نظر می رسد کارکنان شرکت نیز از این آیین نامه رضایت دارند و تاکنون نیز مخالفت چندانی در این رابطه نداشته‍‌ایم.

وی درباره به کارگیری کارکنان جدید شرکت که از طریق آزمون جذب شده اند افزود: تمامی افرادی که در شرکت های مخابراتی استانی جذب شده اند اکنون مشغول به کار شده اند و تعداد کمی از افراد که برای ورود به شرکت ارتباطات سیار آزمون داده بودند به دلیل متفاوت بودن فرآیند استخدام هنوز به کار گرفته نشده اند که آنها نیز به زودی به کار گرفته خواهند شد.

جذب نیروی جدید منوط به تعداد بازنشستگان است

مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در خصوص اینکه گفته شده بود مخابرات امسال ۲ هزار و ۵۰۰ نفر دیگر نیرو جذب خواهد کرد، گفت: با توجه به اینکه تعداد افراد بازنشسته مخابرات، امسال بسیار کم بوده جایی برای جذب نیرو نداشتیم اما با توجه به اینکه اکنون آیین نامه بازنشستگی ابلاغ شده است به نظر می رسد شرایط متفاوت شود.

وی در خصوص اینکه چه تعداد از کارکنان مخابرات مشمول آیین نامه بازنشستگی خواهند شد، بیان کرد: فعلا نمی توان در خصوص میزان افرادی که مشمول این طرح می شوند اظهار نظر کرد، اما با توجه به اعلام عمومی در سطوح مختلف شرکت ها به نظر می رسد به زودی درخواست‌های افراد برای بازنشستگی ارایه شود.

خبر ۱ آذر ۹۲ – مهندس پوررنجبر: نتایج سیاری ها و قبولی هایش مشخص شد

مهندس پوررنجبر-مدیر عامل:

سلام
لیست قبولیها استخراج و تقدیم هیات مدیره جهت طرح و تصمیم گیری شد
به احتمال بسیار قوی ۴ شنبه اینده لیست مشخص و طبق روال مخابرات مثل قبلی ها اعلام می شود.

مهندس پوررنجبر : قرار نیست قبول شدگان نهایی سیاری جایگزین ظرفیت های خالی استانی شوند

کاربر: شنیدم به آزمونیهای سیار قول داده شده که به جای نیروهایی که از استانها کم شده این دوستان را جایگزین کنند حال چرا ماهایی که جوانیمان را در این شرکت گذرانده ایم و در مرحله اول هم قبول شدیم و در مرحله دوم با کمال ناباوری رد شدیم این فرصت داده نشود؟

مهندس پوررنجبر :

سلام
نه عزیزم  به ازمونیها قول جایگزینی ندادیم
اگر طبق مقررات مخابرات قبول شوند بجای سیار احتمال بکارگیریشان در استانها هست
یعنی یا میرن سیار یا میرن استان
البته خدا وکیلی درست ترین کار این بود که شرکتیها ی صلاحیت دار و توانمند را بروشی سختگیرانه و عادلانه شناسایی و درصد بالایی از انها ودرصدی هم از بیرون میگرفتیم البته تا حدودی همین اتفاق افتاده ولی نه به اون غلظت و دقت مد نظر من
حالا اجازه بدید یه خرده جلو بریم فعلا که اینطور پیش میره سه چهار ماهی گیر حل و فصل مشکلات عمومی با دوستان دیگر باید باشیم
من در اینده برای شرکتیهای توانمند امیدوار هستم البته اونهایی که واقعا توانمند باشند نه اینکه …..

خبر ۲۷ آبان ۹۲ – بدینوسیله اعلام می دارد معاونت شبکه شرکت مخابرات ایران به منظور افزایش سرعت دسترسی کاربران به اینترنت و بالا بردن سطح رضایت مندی ایشان مطالعه و استقرار پروِژه caching server را در شبکه دیتای سراسر کشور آغاز نموده است.

لذا از تمام افراد حقیقی و حقوقی دارای تخصص و تجربه در زمینه شبکه دعوت بعمل می آورد سوابق و مستندات کاری خود را بهمراه شرح کامل تجربیات مرتبط با پروژه حداکثر تا تاریخ ۳۰/۸/۹۲ به نشانی network@tci.ir ارسال نمایید.

 

خبر ۲۲ تیراطلاعیه مهم اداره کارگزینی شرکت مخابرات استان هرمزگان

روابط عمومی مخابرات استان هرمزگان اعلام کرد : طبق اطلاعیه اداره کارگزینی ، آندسته از داوطلبانی که در آزمون استخدامی شرکت مخابرات استان هرمزگان پذیرفته شده اند می بایست به منظور تکمیل پرونده و امضاء قرارداد استخدامی و دریافت برنامه شرکت در دوره های آموزشی بدو استخدام در تاریخ ۱۹/۴/۹۲ به شرکت مخابرات استان واقع در بلوار امام خمینی ره خیابان رسالت جنوبی ، خیابان حکمت ، ساختمان شماره یک ، طبقه اول اداره کارگزینی مراجعه نمایند .

خبر ۱۹ تیر ۹۲ -بدینوسیله به اطلاع آن دسته از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی مورخ ۱۷/۶/۹۱ که اسامی آنان بعنوان قبول شده نهایی شرکت مخابرات استان تهران در سایت شرکت مخابرات ایران درج گردیده و تاکنون جهت تحویل مدارک مراجعه نکرده‌اند می‌رساند که حداکثر تا تاریخ ۲۲/۴/۹۲ مهلت دارند جهت دریافت معرفی‌نامه عدم سوء پیشینه و تحویل مدارک برابر اصل شده خود به واحد استخدام واقع در طبقه ششم ساختمان شاهد مراجعه نمایند. ضمناً فرایند مربوط به انجام معاینات پزشکی متقاضیانی که مدارک برابر اصل شده خود را تحویل داده‌اند در حال انجام می‌باشد.

خبر ۲۸ اسفند – روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد، نتایج اعلام شده در مورد پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی این شرکت صرفا مربوط به پذیرفته شدگان شرکت مخابرات ایران و شرکتهای مخابرات استانی می باشد.
نتایج مصاحبه شوندگان شرکت ارتباطات سیار متعاقبا بر اساس اطلاعیه دیگری از طریق سایت اینترنتی شرکت مخابرات ایران به اطلاع مخاطبان خواهد رسید.
«این اطلاعیه می افزاید پیامی که متقاضیان استخدام شرکت ارتباطات سیار همزمان با ورود کد ملی و شماره شناسنامه خود مبنی بر “عدم کسب امتیاز لازم جهت استخدام”دریافت می نمایند معتبر نمی باشد.»

برای راحتی مطالعه و کم شدند  حجم صفحه از این به بعد اخبار قدیمی به آرشیو منتقل می شوند! که می توانید با کلیک رو مثبت ذیل آنها را مشاهده کنید.

[toggle title=”آرشیو مطالب” state=”close” ]

خبر ۲۷ اسفند – اعلام نتایج آزمون مخابرات روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد، نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران آماده است و شرکت کنندگان در فرآیند مصاحبه این آزمون می توانند برای دسترسی به نتایج نهایی آزمون از طریق سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir اقدام نمایند.

»»» ورود به سامانه نتایج نهایی آزمون استخدامی «««

خبر ۷ اسفند –نتایج استخدامی‌ مخابرات قبل از پایان سال اعلام خواهد شد

خبر ۲ اسفند – مصاحبه‌ی سیار شروع شده

بستگی به رشته داره که مصاحبتون کی باشه؛ رشتم رو پرسیدن و گفتن مال شما هم همین روزاست. گفتن مصاحبه‌ی رشته‌ی برق قدرت شروع شده (مثل اینکه گفتن پریروز و دیروز، از بس خوشحال شدم اینو دقیق متوجه نشدم!)، روزای آینده الکترونیک و روزهای آینده‌ش هم مخابرات. گفتن دعوتنامه‌ها ارسال شده و نگران نباشین. اطلاع بیشتری نداشتن و فرمودن کلا خود سیار داره کار ارسال دعوتنامه را انجام میده. همه‌ش همین قدر پرسیدم بیشترش رو خودتونم میتونین بپرسین.

خبر ۲۴ دی – ارسال دعوت نامه برای قبول شدگان مرحله اول آزمون مخابرات در سراسر کشور- لینک خبر

خبر ۲۴ آذر- پس از اعلام زمان آغاز مصاحبه قبول شدگان آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران, که دهم دی ماه جاری است, جزئیات بیشتری به شیوه قطره چکانی از سوی شرکت مخابرات اعلام شد.

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

مرتضی .. بنابر اعلام شرکت مخابرات ایران به نقل از مهندس باطنی معاونت منابع انسانی مدیرعامل مخابرات استانها , کار گروهی با نظارت نماینده مخابرات ایران مسئولیت انجام مصاحبه حضوری پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران را از دهم دیماه ۹۱ به عهده خواهند گرفت در این مرحله با دعوت از پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه حضوری آغاز خواهد شد.

این مرحله شامل ۳۰امتیاز است که ۱۰ امتیاز آن اختصاص به کنترل وتطبیق مدارک و مشخصات داوطلب دارد و۲۰ امتیاز دیگر به مصاحبه حضوری تعلق خواهد گرفت. پس از اجرای این مرحله و جمع بندی نهایی نتایج, پذیرفته شدگان قطعی از سوی شرکت مخابرات ایران اعلام خواهد شد.

منبع خبر : سایت مخابرات ما

خبر ۱۹ آذر- زمان مصاحبه آزمون مخابرات همین هفته مشخص می‌شود

به گفته مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران کارشناسان در حال برنامه‌ریزی به منظور برگزاری سریع‌تر مصاحبه حضوری از افرادی هستند که در آزمون استخدامی این شرکت قبول شده‌اند.

داوود زارعیان با بیان این مطلب گفت: از آنجا که استخدام در سراسر کشور پراکنده است و نزدیک به ۷۰ تا ۸۰ شهر باید مصاحبه حضوری استخدامی را برگزار کنند نیازمند برنامه‌ریزی دقیق برای این منظور هستند. وی افزود: براساس برنامه‌ریزی انجام شده قطعا همین هفته زمان برگزاری مصاحبه حضوری مشخص خواهد شد.

خبر جدید – ۱ آذر :

پاسخگویی بی نظیر آقای زارعی در مورد مسائل پیشرو متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران :

* زمان دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران چه موقع خواهد بود ؟

پاسخ : مشخص نمی باشد.

* آیا سوالات تخصصی جز موارد مصاحبه می باشد؟

پاسخ : اعلام نمی کنیم .

* در مورد کاربرانی که به نتایج آزمون اعتراض دارند ، تلفن های سازمان دائما اشغال هستند و یا کسی پاسخگو نمی باشد ، برخی از کاربران بیش از ۵ بار ارسال ایمیل داشتند ، اما هیچ پاسخی دریافت نکردند، چه زمانی به اعتراضات رسیدگی می شود؟

پاسخ : باید منتظر بمانند.

؟؟!!؟؟!!

شماره تلفن آقای زارعی : ۸۸۱۱۳۶۷۷

خبر جدید – ۲۱ آبان:

امکان مشاهده کارنامه داوطلبان از طریق سایت شرکت مخابرات وجود نخواهد داشت، در صورت وجود اعتراض از طرق از پیش اعلام شده، داوطلبان می توانند اقدام نمایند و کارنامه خود را در صورت لزوم مشاهده نمایند.

ظرفیت استخدام مخابرات با وجود اعمال سهمیه ها افزایش نیافته است.

— — —

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد با توجه به اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی این شرکت ، تمامی شرکت کنندگان در آزمون می توانند سؤالها ، نظرات یا پیشنهادات خود را از طریق پست الکترونیکی به نشانی tciazmoon@tci.ir و یا از طریق تلفن به شماره های ۹ – ۸۸۱۷۰۱۳۰ اعلام نمایند. بدیهی است پس از بررسی سوالات رسیده از همان طریق پاسخ متقاضیان ارسال خواهد شد.

»»» ورود به سامانه نتایج مرحله اول آزمون استخدامی «««

  نتایج مرحله اول آزمون جذب نیروی انسانی شرکت مخابرات ایران اعلام شد نتایج مرحله اول آزمون جذب نیروی انسانی شرکت مخابرات ایران که در تاریخ هفدهم شهریور سال جاری برگزار شده بود، اعلام شد . به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مخابرات ایران، نتیجه مرحله اول این آزمون با دو برایر ظرفیت مورد نیاز از طریق سایت شرکت مخابرات ایران اعلام شد. گفتنی ست، نتیجه نهایی این آزمون، پس از طی مراحل مصاحبه و تکمیل مدارک از طریق سایت شرکت مخابرات ایران اعلام خواهد شد.تاریخ و مکان مصاحبه متعاقبا به اطلاع داوطلبان می رسد.

»»» ورود به سامانه نتایج مرحله اول آزمون استخدامی «««

خبر ۶ آبان – نتایج آزمون مخابرات

سخنگوی مخابرات ایران از اعلام اسامی ۵۰۰۰ برگزیده این آزمون در ۱۱ آبان ماه خبر داد.

داوود زارعیان سنخنگوی شرکت مخابرات ایران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت : نتیجه آزمون استخدامی مخابرات که ۱۷ شهریور ماه سال جاری برگزار شده بود ۱۱ آبان اعلام خواهد شد.

وی گفت : در مرحله اول ۵۰۰۰ برگزیده انتخاب می شوند که پس از مصاحبه و گزینش ۲۵۰۰ نفر نهایی به استخدام شرکت مخابرات ایران در خواهند آمد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، نتایج آزمون جذب نیروی انسانی تا پایان هفته آینده اعلام می شود.

دریافت یا عدم دریافت اس ام اس به هیچ وجه به معنی قبولی یا رد آزمون استخدامی مخابرات نمی باشد ، تنها به منظور اطلاع رسانی در مورد خانواده محترم شهدا و .. می باشد.

اطلاعیه ۲۳ مهر

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، نظر به اینکه مقرر گردیده است برای جانبازان ، آزادگان ، فرزندان و همسران شهداء و فرزندان جانبازان دارای ۲۵% جانبازی و بالاتر ، فرزندان و همسران آزادگان دارای بیش از یکسال اسارت که در آزمون استخدامی مورخ ۱۷ / ۶ / ۹۱ این شرکت و شرکتهای تابعه حضور داشته اند، امتیاز ویژه در نظر گرفته شود ، لذا خواهشمند است آن دسته از داوطلبانی کـــه جزو این عزیزان می باشند مدارک و مستندات تأیید شده از سوی مراجع ذیصلاح را حداکثر تا ۲۳/ ۷ / ۹۱ به کارگزینی شرکت مخابرات استان مربوطه جهت اعمال امتیاز ارایه نمایند. گفتنی است محل ارائه مدارک مربوط به داوطلبین شرکت مخابرات ایران، شرکت ارتباطات سیار و شرکت مدیریت املاک: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی- کوچه چهارم، پلاک۴، طبقه سوم غربی- آقای زارعی(۸۸۵۱۵۱۵۱- ۸۸۱۱۳۶۷۷) محل ارائه مدارک مربوط به داوطلبین شرکت مخابرات استان تهران: میدان ونک، اتوبان کردستان، روبروی دیوان محاسبات، ساختمان شاهد، برج وسط ، طبقه ششم، اتاق ۶۰۱ و محل ارائه مدارک مربوط به داوطلبین استخدام شرکت های مخابرات استانی، کارگزینی شرکت مخابرات استان مربوطه است. بدیهی است به مدارک ارایه شده پس از تاریخ مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.

خبر جدید – ۱۸ مهر:

طی تماسی که سایت با مسئولین سازمان مخابرات داشتند تاریخ اعلام نتایج ، آبان ماه اعلام شده است.

چرا اس ام اس دریافت کردید؟

امروز به تمام کسانی که در آزمون استخدامی مخابرات شرکت کرده اند اس ام اس ارسال خواهد شد که در صورتی که جز سهمیه خانواده شهدا و یا ایثارگران هستند ، از ستاد مربوطه نامه دریافت کنند و به سازمان استان خودشان مراجعه کنند. در این آزمون بر خلاف قانون سهمیه جداگانه ای برای خانواده شهدا و جانبازان در نظر گرفته نشده بود، به همین دلیل از طریق اس ام اس ، اطلاع رسانی صورت گرفته است.

استخدام شرکت مخابرات سال ۹۱نمونه سوالات آزمون های قبلی

[/toggle]

دیدگاه ها (۲۳,۳۹۲)

 1. محمد می‌گه:

  سلام خدمت دوست عزیز :
  نگاه کنید اصلا ربطی به قدیمی و جدید نداره ؛ این آزمون نیست یه جوری رفع تکلیف مخابرات جلوی اعتراضات خودکارمندانش جهت استخدام مستقیم هستش, این آزمون رو گذاشتند که بگن ما ثبت نام کردیم و از طریق آزمون نیرو گرفتیم؛ و هیچ شخصی جزء نیروهای پیمانی شهرستان ارومیه و کرمان وستاد مخابرات ایران که اسمشون تو لیست هست میتونند ثبت نام کنند، اگه هم ثبت نام کنی و اسمت تولیست نباشه میگه مجازنیستی؛ پس خودتو اذیت نکن که فقط و فقط سرکاری هستش.

 2. حامد می‌گه:

  سلام.اطلاعیه اخیری که در خصوص استخدام مخابرات گذاشتین یعنی اینکه شاغلین(پرسنل) قدیمی رو استخدام میکنه؟؟؟

 3. zohreh می‌گه:

  سلام دوستان … سال نو همگی مبارک … این خبر ۲۸ اسفند جریانش چیه؟ … من امروز خبرو دیدم … یعنی یه عده دیگه از دوستانی که تو آزمو قبول و مصاحبه مردود شدن مشغول به کار شدن؟

 4. خانم ب می‌گه:

  سلام
  سال نو بر مدیر و دست اندرکاران سایت مبارک
  همچنین بر دوستان قدیمی… البته اگر هنوز کسی به این پیج سر میزند

 5. خانم ب می‌گه:

  سلام
  سال نو م
  بارک

 6. عباس می‌گه:

  سلام شرکت پتروشیمی اراک ثبتنام میکرد ۳/۱۱/۱۳۹۳از همه جاهم اومده بودن امابعدازثبتنام شنیدم نیروهاشو قبلا گرفته اعصابم اونقد داغون شدک نمیشه گفت.رشتمم برقومخابرات بودامابازتوکل ب خدا.ایشالله همه جووناب هدفشون برسن

 7. کزت می‌گه:

  چرا زنان بازنشسته بعد از این همه سال زحمت باید بین حقوق خود و حقوق همسر متوفی یکی را انتخاب کنند؟

 8. سمانه می‌گه:

  سلام- من قبلا یه مدت در واحد پاسخگویی۱۱۸ مخابرات تهران مشغول بکار بودم ولی بعدا به خاطر کم بودن حقوق ومزایایش نرفتم . الان شنیدم شرکت خدمات اول که وابسته به خود مخابراته می خواد نیروهای پیمانکاری رو سروسامان بده واستخدام رسمی خود شرکت خدمات اول بکنه. می خواستم ببینم کسی از دوستان اطلاع داره که افرادی که قبلا سابقه وبیمه در این زمینه دارند می تونن دوباره برگردن واستخدام بشن؟

 9. alireza می‌گه:

  سلام
  کسی میدونه همراه اول بهنره یا مخابرات ؟
  بین ایرانسل ، رایتل ، همراه اول چی ؟

 10. مریم می‌گه:

  من دارم مدرک کارشناسی ارشد رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر رو میگیرم،پدرم کارمند مخابرات و دو سال دیگه بازنشسته میشه،به نظرتون میتونم جای پدرم برم؟؟؟؟پدرم خودش میگه نمیشه میخوام راشتشو بدونم.هرکی میدونه لطفا جواب بده

 11. رضا می‌گه:

  سلام.راستش دقیق نمیدونم ولی ظاهرا واس ماموریت بالا ۵۰ کیلومتر ۵۰ -۶۰ میدن البته هر ماه نمیتونی بیشتر از ۵ حق ماموریت بگیری!باید این شکلی باشه .دوستان اگ کسی اطلاعات دقیقتری دار بگه

 12. zohreh می‌گه:

  به همه ی دوستای سیاری تبریک میگم؛ همیشه شیرین کام باشید … ایکاش منم میتونستم حقمو بگیرم

 13. سوشا می‌گه:

  همه دوستان مخصوصا رضا جان سلام
  جریان وام مسکن و مسافرت خارجی چیه؟
  راسته؟
  بن چی؟
  هزینه ازدواج چقده؟

  • رضا می‌گه:

   سلام
   سوشا عزیز وام مسکن و سفر خارجی … نمیدونم ولی کمک هزینه ازدواج میشه ۱۰ برابر دستمزد احتمالا .میگفتن ۵ یا ۶ میشه.بن تو این ی سال خبری نبوده ولی همکارا میگن امسال اینجوری شده و قبلا میدادن.
   واس ماموریت باید بگم ک مسافت و تعداد تو هر ماه مهمه,مثلا بیشتر از ۵تا نمیتونی حق ماموریت بگیری هر ماه.

   • امیر می‌گه:

    آقا رضا دریافتی جدیدالاستخدام با همه چی برات چقدر شده؟
    وام یا مزایایی که تو رو امیدوار کنه داره یا نه؟
    مخابرات همونطور که معروفه خوب هست یا نه راست حسینی؟؟
    ممنون

    • رضا می‌گه:

     سلام داداش.خالص دریافتی ۱.۷ میشه البته من شیفتی هستم و باقی دوستان همون حدود یعنی بین ۱.۵ تا ۱.۸ میگیرن البته ی ۱۰۰ تومن اینور اونور دیگه ماموریت و متاهل و …
     راستش با توجه به اوضاع کار و …. خوبه.مث اون چیزی ک از بیرون میبینی نیس ولی اگه با این مقدار دستمزد و اسم و رسمی ک داره واس زندگی تو ی شهر کوچیک عالیه همین.بستگی ب خودتون داره اقا

 14. rrr می‌گه:

  سلام دوستان
  یه سوالی د اشتم ، من به خاطر کسر مدرک بعد مصاحبه رد م کردند پارسال رفتم مخابرات گفتن مدرک ارشدت تاریخش دیرتر از موعد بوده بعد گفتن تازه اگر هم با مدرک کارشناسی بگیریم امتیازه ت بعد از ۵-۶ نفر می شه اما تا حالا دیگه خبری نداشتم به نظرتون امکان داره دوباره دعوت کنن ؟؟ من کامپیوتر تهران بودم

  • بدون نام می‌گه:

   عزیز شما پیش کی رفتید که بهتون گفتن ۵-۶ نفر قبل شما هستن؟

   • rrr می‌گه:

    من کارگزینی رفتم خیلی اصرار کردم چون تعجب کردم وقتی دیدم قبول نیستم برا همین اونا با هزار بدبختی یه فایل داشتن که اونا باز کردن و از رو اون گفتن اما من نتونستم خودم ببینم شایدم سر کاری بوده اما من کامل دیدم که جلو اسمم نوشنته بودن “رد به خاطر مدرک دیرتر از موعد”

 15. مازیار می‌گه:

  کل دریافتیت با بن کارتو عیدی و این حرفها بیشتر از اینها میشه … عدد درست بگید مردم میخوان تصمیم بگیرن بیان یا نه

  • سیروان می‌گه:

   شما خیلی حالت خوشه ملت به خاطر ماهی ۵۰۰تومن حاضرن هرکاری بکنن حالا جنابعالی میخوای تصمیم بگیری که بیای یا نه؟؟؟ صدات از جای خیلی گرمی در میاد!!!!

 16. سوشا می‌گه:

  سللم
  بچه ها کسی نمیدونه ما که تازه رفتیم سرکار قراردادمون چه جوریه رسمی میشیم یا نه؟
  حقوقمون پایش چنده!
  چقد ماهی میدن
  من تازه یه دوهفته ای میشه رفتم سرکا ر ممنون میشم راهنمایی کنین

  • امیر می‌گه:

   کجا مشغول شدین؟ منم این سوالا رو دارم؟ مخابرات که دولتی نیست رسمی داشته باشه..

   • رضا می‌گه:

    سلام.فعلا همین شکلیه ینی سال ب سال قرارداد امضا میکنی.اگر هم تغییر بکنه دایمی میشی نه رسمی.حقوق پایه امسال ۱۲۰۰ ک بعلاوه فوق العاده ها میشه ۱.۵

    • سوشا می‌گه:

     ممنون رضا جان
     فوق العاده ها؟ یعنی چین؟
     یعنی دایمی بشه حقوقمون بیشتر میشه یا نه طبق همون قانون یکساله ها حقوق میگیریم

     • رضا می‌گه:

      سلام.فوق العاده منظورم همون خواربار, مسکن,نهار و… بعلاوه پاداش های موردی میشه.حقوق قراردادی با دایمی تفاوتی ندار و براساس افزایش قانون کار هر سال بیشتر میشه.ظاهرا فقط اسم قراردادی با دایمی تفاوت دار وگرنه از نظر مزایا هیچ فرقی نیس و شما هر سال ی قرارداد جدید امضا میکنی. البته ی جاهایی قانون مشکل دار مثلا میگن پاداش ازدواج فقط ب دایمی ها داده میشه ک قاعدتا دیگ نیروی دایمی ک بخاد ازدواج کنه نیس و ب قراردادیا پاداش ازدواج نمیدن

     • سوشا می‌گه:

      ممنون رضا جان
      داداش رضا میگن بعضی جاها اگه اونجا بری ماموریت بیشتر بهت میخوره
      مثل موبایل
      ارزش داره ژستمونو عوض کنیم؟
      باتشکر ویژه از داداش رضا

 17. رضا می‌گه:

  سلام .دوستان اگه کسی کتابی,جزوه ای در مورد اکسس و dslam و کافو نوری و sdh داره معرفی کنه یا بزار تو ی سایتی ,آدرس بده.نیاز دارم فوری

 18. منتظر می‌گه:

  از رشته کامپیوتر با کسی تماس نگرفتن جدیداً؟
  کسی خبر نداره این ردیف شغلی رو نیاز دارن یا نه؟ منتظر باشیم یا نه؟ 🙁

 19. امیر ستاد تهران می‌گه:

  این ستاد چرا اینطور میکنه؟؟/ اگه به کسی زنگیدن بگید ترخدا

  • zohreh می‌گه:

   سلام دوست عزیز… با شما تماس گرفتن دوباره؟ … من از یه کارمند مخابرات شنیدم که شب عید ۷۰۰ نفرو بازنشسته کردن و الان به نیرو احتیاج داره و شاید (تاکیدا شاید) یوقت دوباره تماس بگیرن با بچه ها … البته اون بنده خدا حدس میزد و از منبعی نشنیده بود

   • امیر می‌گه:

    زهره به من گفتن برای استان تهران مدارک ببرم.. ایران انگار قبول نشدم.. مخابرات خصوصی شده شرایطش بد شده ؟ بچه ها راضی اند؟؟؟

    • zohreh می‌گه:

     امیر جان تبریک میگم 🙂 دیدی الکی نگران بودی؟! خیلی برات خوشحال شدم … ایشالا موفق باشی 🙂

    • zohreh می‌گه:

     راستی از کی مشغول بکار میشی؟

     • امیر می‌گه:

      ممنون زهره… لطف داری … مدارکو دادم به گزینش و کارگزینی گفت حالا کار داره خودمون خبرت میکنیم… پرس و جو که کردم میگن مخابرات تهران خیلی پایینتره از ایران یا همراه اول.. درسته این حرف.. اطلاع داری من همون اول که وارد شم دریافتیم حدوده چقدره؟؟
      شما خودت در چه مرحله ای هستی زهره؟ اگه مشغول نیستی مصاحبه رد شده بودی مثه من؟

     • مريم می‌گه:

      اگه از کارمندای اداری هستی ۱۵۰۰ و اگر فنی هستی با حق شیفت ۱۷۰۰ .

     • zohreh می‌گه:

      zohreh
      منم مصاحبه رد شدم دیگه باهام تماس نگرفتن … راستش از وضعیت حقوقا خبر ندارم … دوستان اگه کسی خبر داره به امیر کمک کنید، ممنون

 20. سینا می‌گه:

  کسانیکه در آزمون قبول نشدید بدانید چیز زیادی از دست نداده اید چون ما با این حقوق فقط میتونیم مجردی زندگی کنیم وبس برید طرف نفت و گاز اونجا ۳تا ۴ میلیون و بیشتر هم حقوق میدن اینجا در پیته

  • امیر می‌گه:

   من شنیدم نزدیک ۲ومن دریافتی جدیدالاستخدامیها هست که…

  • zohreh می‌گه:

   آقا سینا دست بالای دست بسیار است، ناشکری نکن مخابرات به پای شرکت نفت نمیرسه اما حقوقِ خوبی داره … در مورد کار حقوق دریافتی یه آیتمِ مهمه اما آیتمای دیگه ای مثل امنیت شغلی، چارت سازمانی، امکان پیشرفت، آرامش محیط، چشم انداز آینده ی شغلی، بار کاری و … هم هستن که اگه به اندازه ی حقوق مهم نباشن کم اهمیت تر از اون نیستن… من به تجربه به این قضیه رسیدم … شاید نه همه ی این موارد ولی اکثرش برای مخابرات تیک میخوره … “شکر نعمت، نعمتت افزون کند … کفر نعمت روزی کم از کفت بیرون کند” … شکر برای روزیت دوست عزیز 🙂 … یادت نره جایگاهت حسرت خیلیاست

  • مريم 33 می‌گه:

   حرف سینا کاملا درسته . حقوق و قوانینش افتضاحه. من توی مرکز سالن جدا دارم شنوایی ام را از دست میدم از بس صدای سوییچ و پکیج های خنک کننده اون بالا است . شیفت شب هم که خواب نداریم اصلا رده بندی شغل ما شده مشاغل زیان بار بایست به فکر یک جای دیگه بود اگر این وضعیت ادامه داشته باشه ، در حق نسل ما که بهترین نسل بودیم خدایی بدجور ظلم شد. طنز سال مخابرات هم ، هم کد شدن شهرها و شهرستان های اون شهر و دوربرگردون تلفن ها بود که خیلی مسخره بود یک رقم از کد شهر ها برداشتن یک رقم دیگه اضافه کردیم خنده داره . کاهش هزینه مکالمه .

 21. امیر می‌گه:

  بچه ها بین مخابرات ایران با استان تهران از لحاظ دریافتی فرق وجود داره؟ کلا کدوم بهتره؟
  مخابرات تابع قانون دولت نیست؟؟ مثله قانون مدیریت خدمات کشوری؟؟؟

  • سینا می‌گه:

   مخابرات داره روز به روز بدتر میشه با این همه درآمد به کارمنداش به زور ماهی ۱/۵ میده الان شرکتی های وزرات نفت دارن ماهی ۱/۷۰۰ میگیرن مخابرات کلا جای خوب واسه استخدام نیست . خدا رحم کنه به حال کسانیکه با این حقوق میخوان توی تهران با اون همه گرونی زندگی کنن.

   • امیر می‌گه:

    سینا و دیگر بچه ها تازه وارد دریافتی من چقدره؟ .. منو خواستن برای استان تهران…شرایط چه جوریه؟ پیمانی میشم یا رسمی؟

 22. منتظر می‌گه:

  ببخشید کسی خبر داره که شرکت مخابرات امسال آزمون میزاره یا نه؟

  • خانم سیاری می‌گه:

   سلام خدمت این دوست منتظر مان
   قبلا هم گفتیم متاسفانه مخابرات یکبار گذاشت و توش گیر کرد پس بعید می دانیم که دوباره با این اوضاع شرکت کاملا خصوصی شده بخواهد آزمون برگزار کنه.

   • امیر می‌گه:

    بچه ها بین مخابرات ایران با استان تهران از لحاظ دریافتی فرق وجود داره؟ کلا کدوم بهتره؟
    مخابرات تابع قانون دولت نیست؟؟ مثله قانون مدیریت خدمات کشوری؟؟؟

    • مهدی می‌گه:

     سلام
     فعلا که در بدو ورود تفاوتی بین ایران و تهران نیست.
     بقیه اش رو هم بی خبرم

     • امیرمخابرات می‌گه:

      مهدی شما تازه وارد شدی؟ اداری هستی؟ چه جوری شرایط؟ دریافتیت چقدره؟ تحلیلت چیه از اینده؟

 23. مهدی می‌گه:

  کسی خبر نداره که قبولی های آزمون دو سال پیش امکان داره دعوت بکار بشند؟!! اونایی که تو مصاحبه رد شدند.

 24. امیرمخابرات می‌گه:

  آقا دوباره بمن زنگ زدن برم مصاحبه؟ یکبارم اسفند ۹۲ گفته بودن.. کسی مثله من هست؟کارشناس اداری ۲ سال پیش قبول شدم.مصاحبه رد شدم

  • بدون نام می‌گه:

   خوش بحالت 🙁

  • zohreh می‌گه:

   امیر مخابرات سلام … منم مصاحبه رد شدم ولی دیگه هیچوقت واسه مصاحبه باهام تماس نگرفتن … احتمالا به ردیف شغلیت نیاز دارن … ایشالا موفق باشی … میشه بعد مصاحبه به ما منتظرا هم یه خبر بدی، اینکه آیا بازم ممکنه از قبولیای قبلی دعوت کنن یا نه؟ … ممنون میشم

   • امیرمخابرات می‌گه:

    حتما زهره… کارشناس اداری امتحان داده بودم… اصلا نمی دونم برا کجا دوباره مثه قبل عید صدا کردن منو…. باز مصاحبه رو رد میشم یا مصاحبش رد شدن نداره… یا اینکه برا کدوم شرکت میخوان؟

    • من می‌گه:

     خوش به حالت امیرخان
     منم همچنان امیدوارم باهام تماس بگیرن
     یعنی میشه ای خدا به حق این وقت ها !!!

    • zohreh می‌گه:

     امیر مخابرات یسری از دوستانو که برای مصاحبه مجدد دعوت کرده بودن، مشغول بکار شدن، خیالت راحت باشه دیگه قبولی، ردیف شغلی کارشناس اداری و زیاد نیاز دارن مثه اینکه … آخه دوستای جدیدم که رفتن سرکار، یتعدادیشون واسه این ردیف شغلی بوده … ایشالا که موفق باشی … التماس دعا دارم از شما و همه ی دوستان

     • امیر می‌گه:

      ممنون زهره.. فعلا که خبری ندادن از اون روز که رفتم ۳ نفر از روی رزومم سوال کردن… نمی دونم والا میگیرن آخر یا نه… زهره دوستات که کارشناس اداری رفتن راضی اند؟ دریافتیشون چقدره؟

     • zohreh می‌گه:

      امیر جان منظورم از دوستان، بچه های همین سایتن که تو صفحات قبلی کامنت گذاشته بودن، ردیف کارشناس اداری بودن و شرایطشون مشابه شما بود یعنی آزمون قبول و مصاحبه رد شده بودن، اسفند ماه دوباره به مصاحبه دعوت و الان مشغول بکار شدن … در مورد حقوق هم فک کنم اگه تو کامنتای بچه ها بگردی حداقل حداکثر حقوق دستت میاد … نگران نباش ایشالا این دفعه دیگه مشغول بکار میشی، توکل بخدا کن و منم برای تو و همه دوستای منتظر کار هم دعا میکنم، ایشالا دعاهامون در حق هم برآورده بشه

     • امیر می‌گه:

      ممنون . همچنین برای تو ارزوهای خوب دارم.اخه منم قبل عید خواستن باز نخواستن ۲ هفته پیشم خواستن تاالان هیچ جوابی ندادن… توکل بخدا

 25. سمانه می‌گه:

  چرا به ما پاداش نمیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه ما هم کارمند نیستیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

  • جدید می‌گه:

   سلام
   عزیزم بذار جوهر قرارداد ت خشک بشه

  • ناشناس می‌گه:

   سمانه خانم میشه از بحث مالی اینجا صحبت نکی .می تونی تلفن اداره رو برداری و از استانای دیگه اطلاعات بگیری.دلیلی نداره اینجا مطرح کنی .ببین بعضعی از دوستان هنوز کارشون گیره و نتونستن به ما بپیوندن.چرا حرسشون می دی؟
   واقعا ناراحت شدم از پرسش شما و اندوهنگین شدم از حسرت دوستان.
   نرجون بچه ها رو…آدم از فرداش اصلا خبر نداره…خانم به اصطلاح کارمند….

  • ... می‌گه:

   یک عده هنوز ۱ سال از شروع کارشون نگذشته طوری انتظار پاداش دارن گویا حتی سابقه کار هم نداشتن که از بازار کار و مقررات کاری خبر داشته باشن. من شخصاً حاضر بودم با نصف همین حقوق هم سر کار باشم… اما سلیقه مصاحبه کننده ها این شانس رو به من و خیلی ها مثل من نداد… ماه هاست که مدام به اینجا سر میزنم و کامنتا رو میخونم و فقط حسرت میخورم که با داشتن ۲ سال سابقه کار و ماه ها دوندگی تو گرمای جهنمی تابستون و سرمای زمستون هنوز نتونستم تو یک شرکت در پیت هم دست خودمو بند کنم در حالی که اطرافم میبینم افرادی با دانش علمی خیلی پایین تر از من و بدون تلاش و صرفاً با استفاده از بند پ چه راحت مشغول به کار شدن…
   قدر موقعیتتون رو بدونید… موقعیتی که حداقل داشتن نصفش آرزوی یکی مثل منه که از شدت افسردگی هر روز فقط آرزوی مرگ میکنه…

   • Anonymous می‌گه:

    دوست خوبم. اول اینکه امیدوارم شما هم بتونی کار مورد علاقه ات رو پیدا کنی. ولی اینکه بیای بگی همه با بند پ رفتن یا بی سوادن، یا شما از اونا خیلی باسوادتری، اصلا درست نیست. خیلی ها مثل خود من، نه سهمیه ای داشتیم، نه کسی رو تو مخابرات می شناختیم. اما تونستیم به یاری خدا قبول بشیم. اینکه شما میگی حاضری با نصف این پول هم کار کنی، فقط تا زمان وروده. بعد از ورود، دنبال احقاق حقت می ری.
    در ضمن، بعضی ها همین الان هم که تو مخابراتن، یا دارن همزمان جای دیگه هم کار می کنن (مثل من)، یا اینکه می خوان از مخابرات در بیان. چون بیرون بیشتر از این در میارن، چون به تواناییهاشون ایمان دارن. شما اگه واقعا اینطور که ادعا می کنی با سواد هستی (که حتما هستی)، به راحتی می تونی بیرون کار پیدا کنی. اما اگه نمی تونی بیرون کار پیدا کنی، بدون که یه جای کارت میلنگه. یا رشته ای که مورد نیاز بازاره رو نخوندی، یا شاید اونطور که باید نمی تونی با دانسته هات مصاحبه کننده رو راضی کنی که به تواناییهات ایمان بیاره.
    ببخشید، زیاد حرف زدم. امیدوارم یه کار بهتر از مخابرات پیدا کنی.

   • ... می‌گه:

    اول اینکه من کسانی که وارد مخابرات شدن رو نگفتم که با بند پ وارد شدن که شما به خودت گرفتی!! منظورم کسان دیگه ای بود که هیچ ربطی هم به مخابرات نداشت!
    ضمنا” شما در جایگاهی قرار ندارید که بتونید سطح دانش و توانایی دیگران رو بسنجید و قضاوت کنید اونم از پشت ابنترنت! من گمان نمیکنم که شما زیاد دنبال کار گشته باشید چرا که اینطور اظهار نظر میکنید. در هر حال یک نگاه به جامعه اطرافتون بندازید تا با دید بازتری با واقعیت های جامعه ای روبرو بشید که الزاما” در اون هر کی تلاش میکنه به چیزی که شایستگیش رو داره نمیرسه!

   • ... می‌گه:

    و یک نکته دیگه اینکه… جالبه که از نظر شما گفتن اینکه من به چشم میبینم اطراف خودم افرادی که دانش و تخصص و تجربه کمتری دارن و با آشنا مشغول کارن درست نیست اما شما اجازه دارید دیگرانی رو که نمیشناسید از پشت نت قضاوت کنید که چون مشغول به کار نیستن حتماً یا دانش کافی ندارن یا رشته مورد نیاز بازار کار نخوندن و یا توانایی مصاحبه ندارن!!
    حتماً شما هم قبول دارید که مصاحبه تا حدود زیادی یعنی اعمال سلیقه. همه کسانی که آزمون مخابرات رو قبول شدن و از تخصص و تجربه قابل قبولی برخوردار بودن شایستگی این رو داشتن که استخدام بشن.

    • Anonymous می‌گه:

     دوست عزیز، همونطوری که شما تو بالای این صفحه هم می بینی، اینجا صفحه ی مربوط به استخدامیهای مخابراتیه و کامنتی هم که شما گذاشتی، در جواب یه مخابراتیه که از پاداش تو مخابرات صحبت کرده. بله، من در جایگاهی نیستم که بتونم بقیه رو قضاوت کنم، چیزایی هم که گفتم بنا بر تجربه ی خودم بود. اگه شما ناراحت شدی معذرت می خوام. اینجا اومدن و چیزی نوشتن خیلی راحته و دلیل بر راستی هم نیست. من خودم تو ۴ سال، ۳ تا کار عوض کردم و حداقل ۲۵ تا مصاحبه رفتم. تو بعضیاش قبول شدم و خودم نرفتم، تو بعضیاش هم اونا منو انتخاب نکردن! یه چند جا هم که به توافق رسیدیم، بعد از مدتی به نتیجه رسیدم که باید دنبال جای دیگه با شرایط بهتر باشم. تجربه ی زیادی تو مصاحبه تو شرکتهای خصوصی دارم. اما مخابرات، فضیه کلا فرق می کرد، چون اصلا مصاحبه تخصصی نبود و باید یه جورایی با جواباتون اونا رو مجبور می کردی که به شما ایمان بیارن. البته مسلما داشتن آشنا و سهمیه خیلی تاثیرگذار بود، اما تا حدودی بدون اونا هم می شد قبول شد. (البته گفتم، اینجا می شه راحت حرف زد، و دلیل بر راست بودن هم نیست، منم نمیگم شما حتما حرفامو باور کنی. این تجربه ی من بود).
     شانس هم بسیار مهم بود. مثلا منی که لیسانسم رو سال ۸۶ گرفتم و فوقم رو ۸۹، و آزمون فقط از لیسانس می اومد، فرق داشتم با کسانی که تازه سال ۹۱ فارق التحصیل شده بودن و همه چی تو ذهنشون بود. بیخیال، موضوع طولانی شد.
     تو مصاحبه ی شرکت های خصوصی، کافیه یه رزومه ی خوب داشته باشی و بتونی توانایی های اصلیتو (هم تو رزومه و هم تو مصاحبه) بولد کنی. من بازم منظورم این نیست که شما از این تواناییها برخوردار نیستی، اما بدون اگه اینا رو داری، حتما می تونی موفق بشی.

 26. همکار می‌گه:

  سالاری کدومepsما که سهام نداریم منظورت همون پاداش میشه

 27. رضا می‌گه:

  چیو گرفتی?!!

 28. سالاری می‌گه:

  eps امسال رو گرفتید یا نه؟ما که گرفتیم

 29. مریم نگران می‌گه:

  دوستان قبول مشروط ارتباطات سیار که به شریک خارجی معاونت بازاریابی وفروش در فلکه سوم سردارجنگل طبقه۵ جهت انجام مصاحبه معرفی شدید امروز من با دفتر آقای تمیزی تماس گرفتم که نتایج را کی اعلام می کنن؟ گفتن که نگران نباشید کار شما هم پیمانکاریه دیگه ومثل استخدامی های خود سیار نیست که این قد له له می زنید.
  بخدا خیلی آشفته شدم
  کسی چیزی می دونه؟؟؟

  • سیاری می‌گه:

   سلام
   شما اسمت توی لیست بوده؟
   همه کسانی که اسمشان توی لیست است قراردادشون مثل بقیه قبولیها استانهاس
   اینا چیه شنیدی
   چرا توی وبلاگ نوشتی؟ عجیبه
   نکنه شایعه پراکنی کنیو ما رو اذیت کنی خدا رو خوش نمیاد
   باندازه کافی اذیتمون کردن

  • منتظر می‌گه:

   من چند وقت قبل از آقای تمیزی پرسیدم گفتن نوع قرارداد مثل بقیه قبولیهاست
   برای ما که اسممان توی لیست است

  • قراردادی می‌گه:

   عزیزم یشنهاد میکنم با خانم اله داد صحبت کنید
   قبول ها با مخابرات قرارداد می بندند نه با پیمانکار

 30. رضا می‌گه:

  سلام,کسی خونه نیس?

 31. مريم 33 می‌گه:

  میگن قراردادهایی که یه ماه پیش امضا کردیم دوباره تغییر کرده و میخوان حقوق را بیشتر کنن. راسته بچه ها؟؟ کسی خبر نداره؟

  • سعید می‌گه:

   خداکنه اگه بشه که خوبه واقعا حق بچه هاست

  • یک نفر می‌گه:

   خانم دکتر ما که تهران هستیم هنوز قراردادی امضا نکردیم. نمیدونم شما چی رو امضا کردین

   • مريم 33 می‌گه:

    عزیزم قرارداد جدید امسال دیگه. حالا امضا قرارداد جدید شهر به شهر زمانش فرق داره ولی بچه ها میگفتن مقدارش میخواد تغییر کنه.

   • مريم 33 می‌گه:

    عزیزم قرارداد جدید . حالا امضا قرارداد جدید شهر به شهر زمانش فرق داره ولی بچه ها میگفتن مقدارش میخواد تغییر کنه.

  • سعید می‌گه:

   خوش بحال شما دو ساله در به در یه کار ساده ایم. شما پشت سر هم فکر افزایش حقوق و مزایایید. خدا بیشترش کنه.

   • مريم 33 می‌گه:

    نگران نباش ، خداوند اینقدر بزرگ است که دست همه رو بگیره. من خودم جز این کار ثابت که علاقه ام یه خورده بهش کمه کار پرو‍‍‍ژه ایی هم انجام میدم و خیلی هم لذت بخش تره و پولش بیشتر هنوز هم ادامه میدم ولی وقتی سن آدم بالا میره یه خورده خسته میشه چه از کار ثابت چه همین شرکت ها. در هر صورت تا وقت داری و جوونی خودت را از لحاظ سواد عملی و علمی بالا ببر و ادامه بده و بدان که ناامیدی بدترین گناه است و همیشه در بدترین شرایط آدم ها بایست تلاش کنن آنوقت موفقیت همیشه سر راهت به قول معروف سبز میشه و خودت هم باورت نمیشه. در آخر ایشالا همه جوونا از جمله شما به آرزوهای بزرگ خودشون برسن.

 32. سینا می‌گه:

  بچه ها خبر ندارید کی قراره قرار دادهامون دائمی بشه؟؟؟؟؟؟؟/

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها