crm didar

استخدام شرکت مترو اصفهان سال ۹۶

استخدام شرکت مترو اصفهان سال ۹۶

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

 

خبر ۶ ادریبهشت ۹۶ – نتایج اولیه آزمون، اعلام گردید. 

قابل توجه داوطلبین آزمون استخدامی شرکت مترو منطقه اصفهان نتایج اولیه آزمون، اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده نتایج به کد ملی و کد رهگیری نیاز است که در صورت مفقود شدن کد رهگیری، می توانید از دکمه زیر همین صفحه(دریافت مجدد اطلاعات و کد رهگیری) آن را مشاهده کنید.

نکته بسیار مهم : در این مرحله هر داوطلب صرفاً قادر به مشاهده نمرات خود و نحوه پاسخگویی به سوالات، خواهد بود و اسامی افراد واجد شرایط (پس از بررسی و تایید شرکت مترو منطقه اصفهان) جهت شرکت در مصاحبه‌های عمومی و تخصصی و انجام سایر مراحل اداری، متعاقبا اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج و اطلاعیه در وب سایت مترو اصفهان اینجا کلیک کنید


خبر ۲۳ فروردین ۹۶ – دریافت کارت آزمون شرکت مترو اصفهان

کاربران گرامی برای دریافت کارت شرکت در آزمون داشتن کد رهگیری الزامی می‌باشد. در صورتیکه کد رهگیری را فراموش کرده‌اید برای دریافت مجدد کد رهگیری می‌توانید از گزینه نمایش مجدد اطلاعات و کد رهگیری(در صفحه اول سامانه) استفاده نمایید و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده مجددا کد رهگیری را دریافت نمایند.
تذکر مهم: داوطلبان گرامی لازم است توضیحات ذیل کارت ورود به جلسه را با دقت مطالعه نمایند. پرینت کارت و همراه داشتن آن در روز جلسه آزمون الزامی می‌باشد.

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


شرکت مترو منطقه اصفهان به منظور تکمیل بانک اطلاعاتی نیروی انسانی خود در رشته های مندرج در جدول زیر با شرایط عمومی و اختصاصی،‌از متقاضیان واجد شرایط ثبت نام می‌نماید.

ردیف محل جغرافیائی شهر اصفهان یا استان جنسیت صرفا مرد شرائط احراز تحصیل
۱ شهر اصفهان مرد کارشناسی برق
۲ شهراصفهان مرد کارشناسی مکانیک
۳ شهراصفهان مرد فوق دیپلم برق
۴ شهراصفهان مرد فوق دیپلم مکانیک
۵ شهراصفهان مرد کارشناسی صنایع گرایش تحلیل سیستم
۶ شهراصفهان مرد مهندسی فن آوری اطلاعات

الف- شرایط عمومی

۱-داشتن حداکثر ۳۰ سال تمام برای کاردانی و حداکثر ۳۵ سال تمام برای کارشناسی
۲-داشتن تابعیت ایران
۳-دارا بودن کارت پایان خدمت  نظام وظیفه یا کارت معافیت قانونی (غیر پزشکی ).
۴-عدم اعتیاد به مواد مخدر ، مواد دخانی ومشروبات الکلی
۵-نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر وعدم اشتهار به فساد اخلاقی .
۶-نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب رای مراجع قانونی
۷-داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل بکار گیری می شود.(برابر گواهی پزشک معتمد)
۸- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران  والتزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۹- تعهد وتدین و پایبندی به اصول اخلاقی.
۱۰- عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی
ب-شرایط اختصاصی

• در صورت نیاز شرکت مترو منطقه اصفهان، جذب داوطلبان با شرایط ذیل صورت خواهد گرفت:

۱-بومی یا ساکن شهر اصفهان( الویت با ساکنین شهر اصفهان )
شرکت مترو برای متقاضیان خارج از شهر اصفهان هیچگونه تعهد مالی جهت تهیه اسکان ویا سرویس ایاب ذهاب بر عهده نخواهد داشت.
داوطلب بومی: به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشد:
شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد .
داوطلب حداقل چهار (۴)سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه )را به صورت متوالی یا متناوب در شهراصفهان طی کرده باشد.
همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد .
داوطلب ، پدر، مادر و یا همسر وی ، حداقل (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی ازموارد مذکور قابل احتساب است .
در صورت عدم داشتن شرایط فوق می بایست در حال حاضر ساکن شهر اصفهان باشد .
در صورت جذب، پذیرفته شدگان نهایی موظفند پس از اعلام شرکت مترو منطقه اصفهان و در مهلت تعیین شده نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای هفت سال مبنی بر عدم هر گونه انتقال ، استعفا و مأموریت به سایر شهرداری ها و سازمانهای وابسته و نیز دستگاههای اجرایی دیگر اقدام نمایند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از خواهد شد. ( ضمناً استعلام به منظور تأئید اصالت مدارک از ارگانهای ذیربط متعاقباً انجام خواهد شد.)
۴-مدارک کارشناسی وکاردانی بایستی مورد تائید وزارت علوم وآموزش عالی باشد.
۵- تاریخ فراغت از تحصیل متقاضیان در مقاطع  مورد نیاز می بایست قبل از پایان تاریخ ثبت نام باشد.

ج-تاریخ ثبت نام ومدارک مورد نیاز

شروع ثبت نام ازتاریخ ……………. لغایت ……………… به مدت …………….. روز می باشد.
داوطلبان واجد شرایط می بایست جهت ثبت نام به درگاه الکترونیکی ………..اصفهان به نشانی :…………….قسمت خدمات الکترونیکی مراجعه و اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام به شرح زیر می باشد :

تکمیل فرم درخواست شغل
تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات)
تصویر کارت ملی(پشت و روی کارت)
تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت غیر پزشکی
تصویر مدرک تحصیلی
یک قطعه عکس ۴*۳

د- تذکرات

۱-چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
۳-به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیرمرتبط و معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۴-انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی، مصاحبه صورت خواهد گرفت و شرکت در آزمونهای مذکور هیچگونه حقی را برای افراد شرکت کننده ایجاد نخواهد کرد و پذیرش افراد پس از رتبه بندی منوط به مجوز و گزینش صلاحیتهای عمومی از طریق مبادی ذیربط خواهد بود.
۵-داوطلبین محترم سایر مراحل فراخوان را از طریق همین سایت پیگیری نمایند.
۶ – فراخوان صورت گرفته صرفا ” برای تکمیل بانک اطلاعاتی بوده و  ثبت نام و تکمیل فرم ویا حضور در مراحل آزمون احتمالی و مصاحبه هیچگونه تعهدی برای جذب منتخبین از سوی شرکت برای افراد ایجاد نخواهد کرد . بدیهی است در صورت نیاز شرکت بتدریج از پذیرفته شدگان در آزمون دعوت به عمل خواهد آمد.
۷- صحت و سلامت پزشکی متقاضیان بایستی توسط پزشکان متخصص ومتعهد شرکت احراز، و هزینه طب کار بر عهده متقاضی میباشد.
۸-با توجه به اینکه متقاضی با اطمینان کامل از سلامتی جسمانی و روحی خود مبادرت به تکمیل فرم ثبت نام شرکت در آزمون نموده اگر به هر دلیلی پس از پذیرش در آزمون ، مصاحبه وگزینش ، در مرحله طب کار حائز شرائط تشخیص داده نشد این امر به منزله عدم امکان جذب تلقی و مسئولیتی متوجه شرکت مترو نخواهد بود.
ه- تاریخ آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

 

وبسایت: metro.isfahan.ir

برنامه زمان‌بندی آزمون :

۱. ثبت نام داوطلبین : از ساعت ۱۴ سه‌شنبه ۲۴ آذرماه ۱۳۹۴ تا پایان روز جمعه ۱۱ دی‌ماه ۱۳۹۴

***«جدید و مهم : مهلت ثبت‌نام در آزمون تا پایان روز جمعه ۱۱ دی‌ماه ۱۳۹۴ تمدید گردید»***

۲. ویرایش اطلاعات : از ساعت ۱۲ پنج‌شنبه ۲۶ آذرماه ۱۳۹۴ تا سه روز پس از پایان مهلت ثبت نام

۳. دریافت کارت ورود به جلسه : سه روز قبل از برگزاری آزمون

۴. برگزاری آزمون : متعاقباً از طریق همین سامانه اعلام می گردد

 


***** «جدید و بسیار مهم : شرط داشتن  حداقل معدل ۱۴، از شرایط آزمون حذف گردید» *****

 


شرایط و ضوابط ثبت‌نام در آزمون استخدامی شرکت مترو منطقه اصفهان را می‌توانید از طریق بخش «شرایط و ضوابط» همین سامانه مشاهده فرمائید.

 

منابع آزمون استخدامی شرکت مترو منطقه اصفهان را می‌توانید از طریق بخش «اخبار و اطلاعیه‌ها» همین سامانه مشاهده نمایید.

 

مراحل ثبت‌نام :
۱٫ مطالعه دقیق و کامل شرایط و ضوابط آزمون : ابتدا لازم و ضروری است که کلیه شرایط و ضوابط شرکت در آزمون را از بخش «شرایط و ضوابط» همین سامانه مطالعه نموده و سپس تصمیم به ثبت‌نام در آزمون بگیرید.
۲٫ خرید کارت ثبت‌نام در آزمون : پس از مطالعه شرایط و ضوابط آزمون، با کلیک کردن بر روی دکمه «خرید کارت ثبت‌نام»(در پایین همین صفحه) و سپس کلیک کردن بر روی نام آزمون(استخدام شرکت مترو منطقه اصفهان) اقدام به خرید کارت ثبت‌نام می‌نمایید. برای این کار، می‌بایست ابتدا نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود را در کادر مخصوص وارد نموده و سپس اقدام به خرید کارت نمایید. چون پرداخت وجه ثبت‌نام از طریق درگاه پرداخت الکترونیک صورت می‌پذیرد، به همراه داشتن کارت بانکی با قابلیت پرداخت اینترنتی، ضروری می‌باشد. در پایان عملیات بانکی، سامانه خرید کارت، به شما یک رمز ثبت‌نام دوازده رقمی ارائه می‌دهد که برای ثبت‌نام می‌بایست از این رمز استفاده نمایید.
تبصره : در صورت کسر وجه از کارت بانکی شما و عدم تحویل رمز ۱۲ رقمی توسط سامانه، حتماً قبل از هرگونه اقدام، از طریق پست الکترونیک azmoongroup@chmail.ir مراتب را با ما در میان بگذارید تا پس از بررسی، و در صورت نیاز دوباره اقدام به خرید کارت ثبت‌نام نمایید و در غیر اینصورت، رمز ۱۲ رقمی توسط سامانه به شما ارائه می‌گردد.
۳٫ شروع فرآیند ثبت‌نام : پس از خرید کارت ثبت‌نام و دریافت رمز دوازده رقمی، با استفاده از دکمه «شروع فرآیند ثبت‌نام» از پایین همین صفحه، اقدام به ثبت‌نام نمایید. برای انجام این مرحله، نیاز به اسکن عکس پرسنلی و مدارک موجود در بخش شرایط و ضوابط آزمون می‌باشد. پس از بارگذاری عکس و مدارک مورد نیاز، در صفحه دریافت اطلاعات شخصی داوطلبان، کلیه اطلاعات فردی خود را وارد نموده و سپس با تایید این اطلاعات، سامانه کد رهگیری به شما ارائه می‌نماید. دقت فرمایید تا قبل از دریافت کد رهگیری، هنوز ثبت‌نام شما به پایان نرسیده و امکان شرکت در آزمون نخواهید داشت.

توجه ویژه :
– در صورت داشتن هرگونه سوال پیرامون مسایل اداری، شرایط و ضوابط آزمون و همچنین هرگونه مشکل فنی در هنگام کار کردن با وب‌سایت، لطفاً صرفاً از طریق ایمیل azmoongroup@chmail.ir اقدام نموده؛ در این صورت حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد، از طریق همان ایمیلی که مطلب خود را ارسال نموده‌اید، جواب خود را دریافت خواهید نمود.

لینک اطلاعیه

شرایط عمومی
الف : تابعیت و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و التزام به قانون اساسی.
ب : طی مراحل گزینش و استخدامی شرکت مترو منطقه اصفهان.
ج : نداشتن سوءپیشینه کیفری و عدم اشتهار به فساد اخلاقی، عدم اعتیاد و یا سوءمصرف به مواد مخدر، روانگردان‌ها، دخانیات و مشروبات الکلی.
د : دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا داشتن معافیت دائم غیرپزشکی تا پایان تاریخ مهلت ثبت‌نام آزمون، عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی.

شرایط اختصاصی
الف : داشتن حداقل سن ۲۱ سال تمام و حداکثر سن ۲۷ سال تمام.(ملاک محاسبه، پایان مهلت ثبت‌نام آزمون می‌باشد.)
ب : دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم مورد تایید آموزش عالی در یکی از رشته‌های برق، مکانیک و یا گرایش‌های مرتبط(تاریخ فراغت از تحصیل متقاضیان حداکثر تا پایان مهلت ثبت‌نام آزمون می‌باشد)
ج : متقاضیان بایستی بومی و ساکن شهر اصفهان باشند(گذراندن حداقل دو مقطع از سه مقطع تحصیلی و ۵ سال اخیر سکونت در شهر اصفهان با ارائه سند یا قولنامه معتبر محل سکونت با کد رهگیری، جهت کسانی که محل تولد آنها در شناسنامه اصفهان نباشد، الزامی است)
د : داشتن دید حداقل (۱۰/۱۰) با چشم غیر مسلح در هر دو چشم
ه : عدم ابتلا به هر میزانی از کور رنگی، اختلالات محوری چشم، اختلال در دید بعد و عمق، شب کوری، اختلالات قرنیه، ضعف یا نقص در عضلات چشم و هر گونه اختلال بینایی که در عملکرد شغلی ایجاد اشکال می‌نماید.
و : عدم ابتلا به بیماری و یا اختلالاتی که موجب محدودیت حرکت در اندام‌های فوقانی، تحتانی و سر و گردن گردیده و یا موجب اختلال در عملکرد مناسب شغلی می‌گردد.
ز : نداشتن نقص شنوایی بر اساس تست‌های کلینیکی و پاراکیلینکی تخصصی(آستانه شنوایی حسی، عصبی و هدایتی در تمامی فرکانس‌ها تا ۲۰ دسی‌بل).
ح : عدم ابتلا به هر میزانی از بیمارهای عصبی و روانی، اختلالات خلقی و شخصیتی، اختلالات اضطرابی، روان پریشی، شبه جسمی.(هرگونه اختلال اعصاب و روان می‌تواند براساس تست‌های تخصصی به صلاحدید روانپزشک تشخیص داده شود).
ط : عدم ابتلا به بیماری‌های قلبی، اختلالات متابولیک، اندوکرین(به خصوص تیرویید)، تنفسی، مغز و اعصاب، خونی، داخلی به خصوص(فشار خون و قند خون)، ارولوژی و نفرولوژی، اختلالات اتو ایمیون و بافت همبند، ژنتیک، مشکلات گفنتاری و اداراکی و ارتباطی و هر گونه اختلالی که موجب اشکال در عملکرد شغلی گردد.
ی: تست‌های پاراکلینیک مورد نیاز شامل انجام آزمایش کامل(خون، ادرار،مدفوع) اودیومتری، اپتومتری، اسپیرومتری، گرافی(گردنی، سینه‌ای، کمری) نوار قلبی، نوار مغزی (نتیجه تست اول معتبر بوده و نتایج بعدی آن را نقض نمی‌نماید).
ک : دارا بودن قد حداقل ۱۷۰ سانتی‌متر و حداکثر ۱۸۵ سانتی‌متر و وزن متناسب با قد.(BMI بین ۲۰ تا ۳۰)
ل : تایید در معاینات عمومی طب کار(در خصوص بندهای «د» تا «ک» شرایط اختصاصی احراز آن از طریق مرکز پزشکی معتمد طرف قرارداد و با هزینه متقاضی صورت خواهد پذیرفت و استرداد هزینه‌های فوق صرفاً جهت متقاضیان که پس از تایید گواهی پزشکی و طی سایر مراحل امکان جذب یافته‌اند، قابل برگشت خواهد بود.
تبصره ۱ : شرایط بالا و صحت و سلامتی پزشکی متقاضی را پزشکان متخصص و مورد اعتماد شرکت مترو منطقه اصفهان احراز می‌کنند.
سوابق ایثارگری در صورت موفقیت در آزمون با ارائه مستندات ملحوظ خواهد گردید.

لینک شرایط

لینک منابع آزمون

دیدگاه ها (۲۰)

 1. محمد می‌گه:

  سلام
  دوستان کسی از تاریخ آزمون اطلاعی داره؟

 2. اناری می‌گه:

  مگه میخواهید پلیس استخدام کنید که ۱۷۰cm حد اقل قد میخواهید قهرمان ورزشهای ۱۰ گانه چی باشه یا نه و

 3. مسعود می‌گه:

  پس چرا نمیگین امتحان چه موقع برگذار میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  فقط نوشتین متعاقبا اعلام میگزدد

 4. ًalireza می‌گه:

  من مدرک فوق دیپلم را اخر دی میگیرم و تمام این شرایط را دارم فقط کارت خدمتم پزشکی من میتونم ثبت نام کنم

 5. معافیت پزشکی می‌گه:

  بابا دست بردارید از شرایط معافیت غیر پزشکی امسال من باید برن بمیرن؟

 6. یه شرکت کننده می‌گه:

  لطفا بگین جوابش کی اعلام میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 7. حسن می‌گه:

  آره دیگه آخه انجا اینقدر تاریکه که چشم چشمو نمی بینه باید دید چشمات ۱۱/۱۰ باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

 8. mohsen می‌گه:

  اقا مگه راننده کامیون میخواد بگیرید که گواهینامه پایه یک داشته باشه

 9. یاصاحب الزمان می‌گه:

  باسلام
  داشتن مدرک فوق دیپلم همراه با پایه یک شرط لازم است یا تنها داشتن مدرک فوق دیپلم کافیست؟؟؟
  باتشکر

 10. یاصاحب الزمان می‌گه:

  باسلام
  داشتن گواهینامه پایه یک همراه با مدرک فوق دیپلم شرطه لازم است یا تنها داشتن مدرک فوق دیپلم کافیست.

 11. رضا می‌گه:

  حداقل سن ۲۱ ؟!؟!؟!؟!؟!؟
  تا اونجایی که می دونم باید ۵ سال از گواهینامه پایه دو گذشته باشه تا پایه یک بدن یعنی ۱۸+۵=۲۳

 12. علی می‌گه:

  داشتن دید (۱۰/۱۰) با چشم غیر مسلح در هر دو چشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه میخوان خلبان استخدام کنن؟

 13. nima می‌گه:

  باسلام حتما باید ساکن اصفهان باشیم?

 14. متاهل می‌گه:

  اقا پس دیپلم ها چی… تازه متاهل هم هستیم …..

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها