استخدام شرکت سنگ آهن گهر زمین + زمان و مکان مصاحبه شغلی و روانشناختی شرکت سنگ آهن گهر زمین

 

قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی گهرزمین

 

با توجه به‌مشخص شدن نتایج مصاحبه‌های تخصصی از سوی مؤسسه مجری آزمون، به‌اطلاع داوطلبان گرامی که در روزهای ۱۸ و ۱۹  تیرماه در مصاحبه تخصصی شرکت کرده‌اند می‌رساند که مصاحبه‌ شغلی و روانشناختی براساس برنامه‌ریزی بعمل آمده طی روزهای آتی، و در قالب گروههای شغلی انجام خواهد شد.

به‌عنوان اولین گروه، از افراد مشروح ذیل در روزهای ششم و هفتم مرداد ماه در شهر سیرجان (سیرجان، کوی پزشکان، نبش کوچه شماره ۷ ، پلاک ۲،

تلفن ۰۳۴ – ۴۲۲۷۲۱۸۶) مصاحبه شغلی و روانشناختی بعمل خواهد آمد.

توجه: تلفن اعلام شده فقط در روز و ساعات مصاحبه، پاسخگوی داوطلبان خواهد بود.

تذکرات مهم:

۱ ـ افرادی که در مصاحبه تخصصی غایب بوده‌اند مجاز به مصاحبه شغلی و روانشناختی نیستند.

۲ ـ از داوطلبان درخواست می‌گردد در تاریخ و زمان مشخص شده، در محل مورد نظر حضور به‌هم رسانند. لازم به‌توضیح است که مصاحبه شغلی و روانشناختی به‌هیچ وجه تمدید و یا تکرار نخواهد شد.

۳ ـ  برگزیدگان نهایی با لحاظ رتبه مصاحبه تخصصی و نمره مصاحبه شغلی و روانشناختی تعیین و اعلام خواهد شد. نفر دوم نیز به‌عنوان «ذخیره» تلقی خواهد شد، با این توضیح که «ذخیره» بودن موجب و موجد هیچ حقی برای جذب و یا امتیازی در آزمون‌های بعدی نخواهد بود، بلکه صرفاً به این معنی است که نفر اول به‌هر دلیلی جذب نشود، نفر «ذخیره» جایگزین وی خواهد شد.

۴ ـ اطلاع‌رسانی در باره زمان مصاحبه شغلی و روانشناختی بقیه گروههای شغلی نیز انحصاراْ از طریق همین سایت انجام خواهد شد، بنابراین از داوطلبان درخواست می‌نماید از برقراری هرگونه تماس تلفنی با شرکت جهت کسب اطلاعات جداً خودداری نمایند. بدیهی است که اطلاعات متفرقه هیچ سندیتی نخواهد داشت.

زمان و مکان مصاحبه شغلی و روانشناختی شرکت سنگ آهن گهر زمین

اتمام فرآیند آزمون استخدامی شرکت گهر زمین

تاریخ ثبت : یکشنبه ۴ مرداد ١٣٩۴

به اطلاع داوطلبان گرامی آزمون استخدامی شرکت سنگ آهن گهر زمین می رساند گزارشات و نتایج آزمون مربوطه (کتبی و مصاحبه) در مورخ ۹۴/۰۴/۳۱ به شرکت مربوطه ارائه گردیده و آن شرکت حسب فرآیندهای داخلی خود از افراد منتخب جهت اقدامات آتی دعوت بعمل خواهد آورد.

همچنین داوطلبان گرامی می توانند کلیه امور و سوالات ممکن آتی خود را با تعامل با شرکت سنگ آهن گهر زمین پیگیری نمایند.

لینک منبع

شرکت سنگ آهن گهر زمین در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز پیمانکار را در مقطع فوق لیسانس، لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم به شرح جداول شماره (۱) ، (۲) ، (۳) و (۴) را به روش برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه نخصصی، روانشناختی و گزینش به صورت قراردادی از طریق پیمانکار جذب نماید.

متقاضیان شرکت در آزمون، می­توانند ازتاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۵ تا تاریخ ۱۳۹۴/۱/۲۵ به آدرس اینترنتی موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا به نشانی www.sinainstitute.com مراجعه نموده و پس از مطالعه مفاد آگهی و باتوجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت­ نام اقدام نمایند.

 

 

 

شرایط شرکت در آزمون :

۱-     شرایط عمومی:

۱-۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۲-۱- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

۳-۱- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم برای متقاضیان مرد

۴-۱- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوءپیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. ( با تایید مراجع ذی­صلاح)

۵-۱- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، موسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

۶-۱- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تایید امور ایمنی و بهداشت شرکت سنگ آهن گهر زمین

۷-۱- عدم اعتیاد به مواد مخدر ( با تایید مراجع ذی­صلاح)

۸-۱- چنانچه داوطلب در یکی از شرکتهای پیمانکار و همکار شرکت معدنی و صنعتی گل گهر شاغل می­باشد، در صورت قبول نهایی به شرطی استخدام خواهد شد که از شرکتهای مورد نظر رضایتنامه ارائه دهد.

۲- شرایط سنی :

۱-۲- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان دیپلم ۲۵ سال (متولدین ۱۳۶۸/۱۲/۲ و بعد از آن)، فوق دیپلم ۲۷ سال (متولدین ۱۳۶۶/۱۲/۲ و بعد از آن)، برای داوطلبان لیسانس ۳۰ سال (متولدین ۱۳۶۳/۱۲/۲ و بعد از آن)، برای داوطلبان فوق لیسانس ۳۲ سال (متولدین ۱۳۶۱/۱۲/۲ و بعد از آن) می­باشد.

۲-۲- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.

۳-۲- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط در واحدهای پیمانکاری شرکت سنگ آهن گهر زمین که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد، یک سال و حداکثر ۵ سال به حداکثر سن مجاز افزوده خواهد شد.

۴-۲- سابقه کار مفید و مرتبط مندرج در جداول شماره (۱،۲،۳،۴) که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد، به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.

۵-۲- شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می­ یابد :

۱-۵-۲- داوطلبانی که در جبهه­ های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نموده­ اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین در صورت مجروحیت، مدت بستری شدن و یا استراحت پزشکی آنان به حداکثر سن اضافه می­شود.

۲-۵-۲- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضدانقلاب درآمده­ اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداکثر سن افزوده می شود.

۳-۵-۲- افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها (همسر و فرزندان)، جانبازان بالای ۲۵ درصد و آزادگان به میزان ۵ سال به حداکثر سن مجاز اضافه می­ شود.

۶-۲- در هرحال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم از ۳۲ سال، فوق دیپلم از ۳۴ سال، لیسانس از ۳۸ سال و فوق لیسانس از ۴۰ سال نبایستی تجاوز نماید.

۳- شرایط معدل :

۱-۳- داشتن حداقل معدل کل ۱۲ برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و ۱۴ برای فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس.

۴- شرایط مدرک تحصیلی :

۱-۴- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.

۲-۴- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. ( گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود.)

۳-۴- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاههای آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، الزامی است.

۴-۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می­بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل صادر گردیده باشد.

تذکر : مدرک تحصیلی داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظیفه و کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری مصاحبه باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی­گیرد.

۵- اولویتهای جذب :

۱-۵- اختصاص ۱۰­% کل پذیرفته­ شدگان به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای ۲۵­% می­باشد مشروط بر این که حداقل ۶۰­% کل امتیاز نفر اول پذیرفته شده در آزمون را کسب کرده باشد.

۲-۵- بومی بودن دارای امتیاز می­باشد. (بومی به افرادی گفته می­شود که محل تولد یا محل اخذ دو مقطع تحصیلی آنها شهرهای استان کرمان باشد)

۳-۵- برای مقطع دیپلم و فوق دیپلم صرفاً افراد بومی حق ثبت نام دارند.

۴-۵- در شرایط مساوی، اولویت با افرادی است که به ترتیب بومی شهرستان سیرجان و سپس افرادی که دارای معدل بالاتری هستند.

۶- نحوه ثبت نام و مهلت آن :

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی تا پایان روز ۹۴/۱/۲۵ فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود)

۱-۶- مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن

۲-۶- واریز مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ ریال (سیصدهزار ریال) به صورت الکترونیک پس از تکمیل فرم ثبت نام در سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا به عنوان حق ثبت نام در آزمون.

*. وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

تبصره ۱ : هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک مقطع، رشته و گرایش را دارد.

۳-۶- داوطلبان جهت ثبت نام حتماً موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عکس ۴×۳ نباید بیشتر از ۴۰ کیلو بایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از ۸۰ کیلو بایت باشد.)

 • عکس داوطلب ۴×۳
 • مدرک تحصیلی یا گواهی تحصیلی تائید شده
 • کارت ملی
 • شناسنامه
 • کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم برای متقاضیان مرد
 • سوابق مورد نیاز با ارائه مستندات مربوط به پرداخت حق بیمه مورد تایید سازمان تامین اجتماعی
 • مدارک ایثارگری موضوع بند۲-۵

۴-۶- ثبت و تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می­ باشد.

۵-۶- داوطلبان باید ده روز پس از ثبت نام به سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا(www.sinainstitute.com) مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند.

۶-۶- تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه، زمان، مکان و نحوه برگزاری آزمون در سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا اعلام می­ گردد.

تبصره ۲: لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.

۷- نحوه برگزاری آزمون :

۱-۷- آزمون به صورت چهارگزینه­ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ­های نادرست برگزار می­ گردد.

۲-۷- آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی و سوالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود. دروس امتحانی متعاقباً از طریق سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا اعلام می­ گردد.

تبصره : اقلیت­های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می­باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می­ شود.

۳-۷- بر اساس ضوابط شرکت سنگ آهن گهر زمین، امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از ۶۰­% امتیاز نفر اول کمتر باشد.

۸- توضیحات مهم :

۱-۸- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیرواقعی در فرم ثبت نام، اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات، در مراحل بعدی ( حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار ) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۲-۸- بدیهی است قبولی در هریک از مراحل آزمون به منزله جذب نهائی فرد نمی باشد، بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی و روانشناختی، آزمون عملی و معاینات پزشکی و تائید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می با شد، که در صورت پذیرش داوطلب در هرکدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد. در هر صورت پذیرفته شدگان نهایی به مرور زمان و متناسب با ظرفیت واحدهای فراوری به کار دعوت خواهند شد و از زمان امضای قرارداد انجام کار به عنوان کارکن خطوط فراوری شناخته خواهند شد و قبولی در آزمون قبل از امضای قرارداد موجد هیچ حقی نمی باشد.

۳-۸- کلیه مشاغل، عملیاتی و تولیدی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.

۴-۸- محل شرکت سنگ آهن گهر زمین در کیلومتر ۵۰ جاده شیراز – سیرجان می باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را شرکت تعیین می کند.

۹- دریافت کارت آزمون:

۱-۹- دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا طبق کد رهگیری ارائه شده، در تاریخ های تعیین شده امکان پذیر است.

۲-۹- آزمون در دو شهر کرمان و سیرجان برگزار خواهد شد. محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت، در سایت قابل مشاهده است.

۱۰-  اعلام نتایج آزمون:

۱-۱۰- نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا اعلام خواهد شد.

۲-۱۰- در صورت وجود هرگونه مشکل یا سوال می توانید از طریق آدرس ایمیل sina.goharzamin@gmail.com در ارتباط باشید.

فایل موارد فوق الذکر از طریق  این لینک قابل دریافت می باشد.

جهت ثبت نام در آزمون کلیک نمائید.

دیدگاه ها (۳۶)

 1. احسان می‌گه:

  سلام دوستان عزیز
  میخواستم ببینم بین شرکت فولاد سیرجان ایرانیان و گهرزمین کدوم یکیشون بهتره و آینده بهتری داره؟
  خواهش میکنم اگه کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه،ممنون

  • امین می‌گه:

   سلام هیچکس تا بدین روز از اینده خبری نداشته
   هرکدام از شغل ها دغدغه خودشون دارند خیلی از شرکت ها معروف شنیدم یهویی برگشان برگشته

 2. mohsen می‌گه:

  سلام
  از دوستانی که مصاحبه دوم رفتن ایا کسی رفته سرکار؟باهاش تماس گرفتن واسه نتیجه نهایی و استخدام؟؟

 3. علی می‌گه:

  سلام دوستان کسایی که مصاحبه روانشناختی رو دادن سوالای دینی و سیاسی هم میپرس؟چ سوالایی میپرسن؟

  • رضا می‌گه:

   اصلا سوال دینی و …نمپرسن.از خودت و تواناییات و تخصصت
   از شغل قبلی
   و یه سری سوالات واسه پی بردن تریپ شخصیتت

 4. محمود می‌گه:

  با سلام به دوستان اطلاعیه جدید موسسه سینا رو خوندید

  یه جور تابلوی مشکوک میزنه، اخه چرا نتایجو اعلام نکردن، اگه نیاز بشه شرکت باهاتون تماس میگیره یعنی چه چرا می خواهین با جونا بازی کنین، لطفا اگه کسی از شرکت گهر زمین این پیامو می خونه اگه می خواهید نیروهای خوتون بگیرین خواهشا، خواهشا زود به کسی که کسی رو ندارند اطلاع بدین تا به یه فکر دیگه واسه خودشون بیفتن

 5. محمود می‌گه:

  با سلام بچه ها کسی خبر داره کی نتایج مصاحبه رو میزنن
  اخه روز مصاحبه گفتن تا اخر هفته جواب میدیم

 6. محمود می‌گه:

  سلام
  میکنم قرار بود تا آخر این هفته نتایج مصاحبه رو بزنن نمیتوانم چرا هنوز نزدن آخه من موندم مصاحبه ۵ دقیقه ای هم دیگر این قدر طول دادن داره
  خدا کنه دسته پشت پرده نباشه که البته فکر نکنم اینجا از این کارا بکنن

 7. sadeqh می‌گه:

  سلام علیکم
  آقا میثم شما کمی درباره امتحان کتبی و مصاحبه ش بیشتر میگید ممنونتانم

 8. hadi می‌گه:

  با سلام خدمت شما. پیشنهاد داشتم که اگر ممکن یه مهلت ثبت نام برای کارجویان بذارین.با توجه به این که ازمون به تعویق افتاده.مرسی

 9. mehdi می‌گه:

  مچکریم….

 10. صادق می‌گه:

  باسلام.سوالات تخصصی رشته ها برای ازمون نیست کسی اگه ادرسی یا اطلاعی داره لطففففففففففففا بگه

 11. mehdi می‌گه:

  سلام. لطفا تاریخ توزیع کارت ورود به جلسه رو اعلام کنید. باتشکر

 12. بهرام می‌گه:

  خواهشا تاریخ آزمون را تغییر بدهید اخه با آزمون وزارت نیرو تداخل داره

 13. سعید میرزا دولت ابادی می‌گه:

  اهل کرمانم میتونم ثبت نام کنم

  • reza می‌گه:

   سلام گلم فکر کنم وقتش تموم شده . ولی شنیدم پروژه های زیادی راه میوفته که حتی نیرو هم کم میکنن . موفق باشید

 14. reza می‌گه:

  سلام .مهندسای مکانیک یک سوال داشتم کسی میدونه منظور از طراحی احزا که در منابع ازمون داده خودت طراحی اجزاست یا مقاومت مصالح و استاتیکه اخه خود طراحی اجزا که خیلی مسخره هسته در ضمن ماشین ابزار جز کارگاهه چه ربطی به منابه درسی داره ؟

 15. reza می‌گه:

  سلام .اقایونی که مهندسی مکانیک میخوان امتحان بدن به نظرشون منظور از طراحی اجزا که جز منابع امتحانی هست خود طراحی اجزاست یا مقاومت مصالح و استاتیک اخه طراحی خودش که خیلی مسخره هسته؟ و سوال دوم ماشین ابزار که فقط یک کارگاه بود چیز خاصی نبود چی باید بخونیم ؟ با تشکر از دوستان

 16. محمدباقر می‌گه:

  با سلام و احترام از همه ی دست اندرکاران این مجموعه میخوام که تاریخ آزمون را تغییر بدهند
  آقا ما بخدا هیچ چاره ای جز این آزمون های استخدامی نداریم.از شانس ما تاریخ آزمون وزارت نیرو با سنگ آهن یکی شده.
  ازتون خواهش میکنیم که تاریخشو عوض کنید.باورکنید ثواب داره بخدا

 17. بهادر می‌گه:

  دوستان درود
  جناب مدیر محترم از شما خواهشی دارم.با توجه به اعلام زمان برگزاری آزمون و همچنین منابع آزمون سنگ آهن گهر
  در لینک زیر :

  sinainstitute.com/اخبار/مشاهده-خبر/۷۴/زمان-و-مواد-آزمون-استخدامی-شرکت-سنگ-آهن-گهر-زمین-و-مهلت-اصلاح-مدارک-ثبت-نام

  و از انجایی که متاسفانه روز آزمون (۳۱ اردیبهشت) با روز آزمون وزارت نیرو تداخل داره،لذا از شما خواهشمندم که کامنت من رو تایید کنید تا دوستان با “موسسه آموزشی سینا با شماره ۰۲۱۸۸۹۰۲۶۹۱ واحد آزمون استخدامی ” تماس بگیرند و خواهش کنند تا روز آزمون رو عوض کنند.
  البته من تماس گرفتم و موضوع رو گفتم که آقایی که پشت خط بود گفت ما مشکلی نداریم این شرکت هست که زمان آزمون رو مشخص کرده پس خواهن با شرکت هم تماس بگیرید و موضوع رو اطلاع بدید.
  شماره دفتر سنگ آهن گهر در تهران:
  ۰۲۱۸۸۶۶۴۰۳۵-۶ بعدش شماره ۶ رو بگیرید که وصل بشید به امور اداری

 18. علی می‌گه:

  از همه دوستانی که اینجا تبت نام کردن، با توجه به برگزاری آزمون وزارت نیرو در تاریخ ۳۱ اردیبهشت و صد البته همزمانی با تاریخ برگزاری این آزمون خواهشمندیم از مجریان شرکت سنگ آهن گهر زمین درخواست تغییر در تاریخ برگزاری آزمون داشته باشید، تا مشکل برخی از دوستان در این زمینه حل شود
  از لطف همه شما سپاسگذارم

 19. reza می‌گه:

  کسی میدونه منابع دروس تخصصی و عمومی چی هستند؟ در مورد تاریخ امتحان چی اگه کسی میدونه خواهشا بگه

 20. سارا می‌گه:

  رشته صنایع بدون سابقه کار ۱نفر زن/مرد میخواد؟ایا درسته؟بعضی از لینک ها نوشته ۱ مرد.این چه جور اگهی زدنه

 21. reza می‌گه:

  منابع ازمون چیه؟

 22. صالحی می‌گه:

  سلام خسته نباشید شرکت ما به بازاریاب قهار در بین الملل نیاز دارد در صورت تمایل تماس بگیرین

 23. mehdi می‌گه:

  سلام
  لطفا اگه کسی منابع رو میدونه بگه دقیقا باید چیا رو بخونبم. باتشکر

 24. سحر می‌گه:

  سلام
  قابل توجه خانم ها در سایت ثبت نام این آگهی چند پست جدید برای خانم ها گذاشتن . نگاهی بندازین اگه رشتتون رو داشت ثبت نام کنین

 25. علی می‌گه:

  سلام میخوام برای کاردانی ثبت نام کنم همه چی جوره فقط ۱۰ روز اضافه سن دارم چکار باید بکنم!!!؟
  خیلی ظلمه اگه نتونم ثبت نام کنم

 26. سارا م می‌گه:

  چرا آقایون فقط ؟ ما خانوما هم میتونیم کار کنیم تو معدن حتی بهتر از آقایون،

 27. رضا می‌گه:

  برای رشته مهندسی مکانیک بدون گرایش چه گرایشی بزنیم؟

 28. ابوالفضل می‌گه:

  چرا منابع آزمون نزده؟؟

 29. فاطمه می‌گه:

  گل گهر میشه لطف کنی بگی اونوقت سهم ما خانمای شهر از این معدن چیه؟

 30. nader می‌گه:

  از کجا متوجه بشیم این سایت استخدام گهر زمین معتبر است

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها