استخدام شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران +اعلام نتایج۹۲

خبر ۲۶ تیر ۹۲ -اعلام نتایج نهایی آزمون(نتایج آزمون کتبی و مصاحبه‌ها)

به اطلاع پذیرفته‌شدگان آزمون کتبی می‌رساند، از امروز نتایج «پذیرفته‌شدگان نهایی» به مرور و با توجه به زمان پایان یافتن مصاحبه‌های هر رشته، در سایت اعلام خواهد گردید. اعلام نتایج به دو صورت انجام خواهد پذیرفت :
۱٫ «اعلام نتیجه شخصی» که در لینک «اعلام نتیجه نهایی آزمون» قرار داده شده و برای هر شخص به صورت جداگانه اعلام نتیجه شده و حاوی نمرات آزمون کتبی و نمره مصاحبه این افراد می‌باشد. همچنین برای «پذیرفته‌شدگان نهایی» تاریخ مراجعه برای ادامه مراحل استخدامی اعلام گردیده است.
۲٫ «اسامی قبول شدگان نهایی و افراد ذخیره» برای هر رشته و مدرک تحصیلی به صورت مجزا و در قالب یک فایل پی دی اف که صرفا مشخصات فردی قبول شدگان نهایی و ذخیره ها در آن وجود دارد.(در لینک اسامی قبول شدگان نهایی و افراد ذخیره)
خبر ۲۵ خرداد -برنامه زمان بندی آزمون استخدامی شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران : 

۱٫ ویرایش اطلاعات : از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۰ خردادماه ۱۳۹۲ تا پایان روز چهارشنبه ۲۲ خردادماه ۱۳۹۲
۲٫ توزیع کارت : از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۰ تیرماه ۱۳۹۲ تا پایان روز چهارشنبه ۱۲ تیرماه ۱۳۹۲
۳٫ باجه رفع نقص :  روز پنجشنبه ۱۳ تیرماه ۱۳۹۲از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۳ و از ساعت ۱۵ تا ساعت ۱۸ در محل ساختمان معاونت آموزشی دانشگاه اصفهان
۴٫ برگزاری آزمون : روز جمعه ۱۴ تیرماه ۱۳۹۲
شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران (سهامی عام) واقع در اصفهان در نظر دارد جهت تأمین منابع انسانی مورد نیاز خود تعدادی از آقایان واجدشرایط را پس از برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی ، بررسی صلاحیت عمومی و انجام معاینات پزشکی طب صنعتی به صورت قراردادی دعوت به همکاری نماید:الف) شرایط عمومی:
۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
۲- التزام و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی
۳- داشتن سلامت کامل جسمانی به تشخیص طب صنعتی شرکت
۴- داشتن حداکثر ۲۵ سال سن برای مقطع تحصیلی دیپلم (متولدین ۱/۴/۱۳۶۷ به بعد)، ۲۷ سال برای مقطع تحصیلی فوق دیپلم (متولدین ۱/۴/۱۳۶۵ به بعد)، ۳۰ سال برای مقطع تحصیلی لیسانس (متولدین ۱/۴/۱۳۶۲ به بعد) و ۳۲ سال برای مقطع تحصیلی فوق لیسانس (متولدین ۱/۴/۱۳۶۰ به بعد).
تبصره ۱: در صورتی که متقاضی سابقه کار مرتبط داشته باشد حداکثر ۳ سال از سوابق قبلی به حداکثر سن قید شده در بند ۴ اضافه خواهد شد.
تبصره ۲: مدت خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن اضافه می‌شود.
۱- داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی
۲- نداشتن سوء پیشینه کیفری
۳- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیاتب) شرایط اختصاصی:
۱- دارا بودن یکی از مدارک تحصیلی مندرج در جدول زیر:
ردیف مقطع تحصیلی رشته تحصیلی تعداد توضیح
۱ دیپلم علوم تجربی- ریاضی و فیزیک- فنی و حرفه­ای – کاردانش ۱۰ نفر قرارداد از طریق شرکت تابعه
۲ کاردانی مکانیک (ماشین ابزار،مکانیک خودرو،مکانیک صنایع،ماشین آلات صنایع ،جوشکاری،تاسیسات،نقشه کشی و طراحی صنعتی) ۱۴نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۳ کاردانی الکتروتکنیک(تاسیسات الکتریکی،برق صنعتی،قدرت گرایش توزیع،قدرت گرایش پست و انتقال،برق و تاسیسات ماشینهای الکتریکی(تعمیر ونگهداری ماشینهای الکتریکی) ۵ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۴ کاردانی الکترونیک(الکترونیک عمومی،الکترونیک و ابزاردقیق) ۵ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۵ کاردانی صنایع شیمیایی(صنایع شیمیایی-بهره برداری پالایش گاز) ۲۲ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۶ کارشناسی مهندسی شیمی (کلیه گرایش­ها به استثناء پلیمر و صنایع غذایی) ۴ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۷ کارشناسی مهندسی برق (قدرت) ۳ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۸ کارشناسی مهندسی برق(الکترونیک ،کنترل ، مخابرات) ۱نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۹ کارشناسی حسایداری ۱ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران (محل کار دفتر تهران)
۱۰ کارشناسی یاکارشناسی ارشد حقوق ۱ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۱۱ کارشناسی یاکارشناسی ارشد مهندسی مواد (متالورژی) ۱ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۱۲ کارشناسی یاکارشناسی ارشد شیمی (محض+ کاربردی+ آلی+تجزیه) ۶ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۱۳ کارشناسی یاکارشناسی ارشد مهندسی مکانیک (کلیه گرایش­ها) ۲ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
۱۴ کارشناسی ارشد مهندسی شیمی (کلیه گرایش­ها به استثناء پلیمر و صنایع غذایی) ۲ نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
جمع کل ۷۷ نفر
۲- دارا بودن حداقل معدل ۱۳ برای مقاطع دیپلم ، فوق دیپلم و لیسانس.
۳- دارا بودن حداقل معدل ۱۵ برای مقطع فوق لیسانس
تبصره: خانواده ایثارگران (فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان بالای ۲۰%) و فرزندان کارکنان شرکت (اعم از شاغل یا بازنشسته) از شرط معدل و شرط سنی معاف می باشند.ج) سایر شرایط:
۱- مدارک تحصیلی متقاضیان بایستی حداکثر تا تاریخ ۳۱/۰۳/۱۳۹۲ به طور قطعی صادر شده و مدارک صادره حاوی رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ قطعی فراغت از تحصیل و مشخصات خود داوطلب باشد. بدیهی است به گواهی‌های فراغت از تحصیل صادره برای حوزه نظام وظیفه و یا فاقد معدل و یا عدم صدور قطعی و یا  صدور مشروط ترتیب اثر داده نخواهد شد و در صورت ثبت‌نام در مرحله بعدی از لیست متقاضیان حذف خواهند شد.
۲- متقاضیانی که صدور قطعی مدرک تحصیلی و یا کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۳۱/۰۳/۱۳۹۲باشد مجاز به ثبت‌نام نمی‌باشند.
۳- مدارک تحصیلی معادل، آموزش باز و مکاتبه‌ای و سایر مواردی که پذیرش دانشجو خارج از آزمونهای سراسری سازمان سنجش و یا خارج از آزمونهای سراسری دانشگاه آزاد و یا دانشگاه جامع علمی کاربردی باشد قابل قبول نبوده و متقاضیان حق ثبت‌نام نخواهند داشت.
۴- در خصوص مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم ، فارغ‌التحصیلان بالاتر حق شرکت در آزمون استخدامی مقاطع پایین‌تر را نخواهند داشت و در صورت کتمان واقعیت و قبولی حتی در صورت جذب، استخدام آنان کان‌لم‌یکن خواهد شد.
۵- برای افرادی که جذب خواهند شد امکان سرویس ایاب و ذهاب جهت رفت و برگشت به شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران و بالعکس حداکثر تا شعاع ۵۰ کیلومتری این شرکت و صرفاً در مسیرهایی که شرکت تعیین می‌نماید وجود خواهد داشت.
۶- شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران هیچ‌گونه تعهدی در قبال تأمین اسکان و یا منزل مسکونی سازمانی برای پذیرفته‌شدگان نخواهد داشت.
۷- استخدام شوندگان بایستی ۵ سال تعهد محضری جهت  خدمت در شرکت ارائه نمایند.د) مدارک مورد نیاز:
۱- تکمیل فرم اینترنتی تقاضای ثبت‌نام
۲- اسکن عکس ۴×۳ جدید با فرمت JPG و حداقل تعداد پیکسل ۳۰۰×۲۰۰
۵- اسکن پشت و روی کارت ملی با حجم حداقل ۵۰ کیلو بایت
۴- اسکن پشت و روی کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی با حجم حداقل ۵۰ کیلو بایت
۵- پرداخت الکترونیکی مبلغ ۱۲۰٫۰۰۰ ریال بابت شرکت در آزمون کتبی از طریق درگاه اینترنتی در سایتهای مذکور .ه) نحوه ثبت‌نام:
واجدین شرایط می‌توانند ازتاریخ ۳۰/۰۲/۱۳۹۲ تا تاریخ ۰۸/۰۳/۱۳۹۲ بامراجعه به سایتهای اینترنتیwww.iciiclab.com یا www.iciicazmoon.ir نسبت به تکمیل فرم درخواست ثبت‌نام و شرکت درآزمون استخدامی اقدام و کد رهگیری دریافت نمایند.و) زمان توزیع کارت ، تاریخ و محل برگزاری آزمون:
۱- متقاضیان واجد شرایطی که اقدام به ثبت‌نام و دریافت کد رهگیری نموده‌اند می‌بایستی از تاریخ ۱۰/۰۴/۱۳۹۲ تا تاریخ ۱۲/۰۴/۱۳۹۲ با مراجعه به سایتهای مذکور و با درج کد رهگیری اقدام به چاپ و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی نمایند.
۲- در صورت وجوداشکال در اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه آزمون، لازم است متقاضیان در تاریخ ۱۳/۰۴/۱۳۹۲ به باجه رفع نقص واقع در ساختمان آموزش دانشگاه اصفهان مراجعه و جهت رفع نقص  اقدام نمایند.
۳- تاریخ برگزاری آزمون ورودی روز جمعه به تاریخ ۱۴/۰۴/۱۳۹۲ می باشد و در صورت ایجاد تغییر در این تاریخ مراتب از طریق سایتهای اعلام شده اطلاع رسانی خواهد شد.
۴-محل برگزاری آزمون دانشگاه اصفهان می باشد.
ضمناً هر گونه اطلاع‌رسانی در خصوص آزمون از طریق سایتهای مذکور صورت می‌پذیرد و لازم است متقاضیان به صورت مستمر به آدرس سایتهای فوق مراجعه نمایند.شهرهای مورد نیاز: اصفهان
تعداد نیروی مورد نیاز : ۱۵۴ نفر
تاریخ انقضا : ۳۱ خرداد ماه ۹۲

دیدگاه ها (۱۴۷)

 1. دوست می‌گه:

  سلام
  مهندس صنایع شیمیایی چه کارهایی می تونه بکنه ؟لطفا یکیش را به طور مفصل توضیح بدید؟یا آدرسی معرفی کنید که داشته باشه ممنون .(ضروریه لازم دارم ).

 2. فرهاد می‌گه:

  معلوم نیس ازمون بعدی کی برگزار میشه؟

 3. بی نام می‌گه:

  آقا حقیقتش من می ترسم اسمم رو بگم
  چون تو این شرکت چیزی بر اساس ضابطه نیست و همش رابطه حتی امکان داره از اسمت از قیافت بعضی اقاییون خوشش نیاد و اخراج شی انوقت

  بله تازه باید طی قرار داد ۱۰ میلیون بسلفی

  والا برده داری مگه به چی میگن???????????? اقای مهندس علی دوستی اقای مهندس ارامی شما حرفات خیلی زیباست در کلاس ها به ما یاد دادی انتقاد مخفیانه باشه
  ولی ایا من می توانم با مهندس مهری یامهندس علیدوستی به این راحتی صحبت کنم والا نه

  چون سریع جواب می دهند که ما فرش قرمز واسه شما ننداختیم که به سلامت آخا این شد جواب

  امدن روز اول کیف دادید ولی چه خوب بود که کیفی می دادید که واسه کارمند شما چه ۲۰ سال برایتان کار کند چه ۱ ما سالم بماند و خاطره باشد من به اینجور رفتار می گوییم اهمیت ندادن به کارمندان جدید بی برنامگی کج سلیقگی

  در اخر بگم که شما به دلیل کمبود کار در کشور دارید از جوانها سوء اسنفاده میکنید .و خاطرتان باشد که ضرر را شما می دهید نه افرادی مثل ما که یا امروز از lab فرار می کند با فردا

 4. امیر می‌گه:

  با سلام مجدد خدمت amool عزیز
  تو جلسه بهمون گفتن ۱ ماه اول یه قرارداد موقت باهاتون میبندیم و بعدش یه سه ماهه که جمعا تو این ۴ ماه حقوق اداره کاری بهتون میدیم حول وحوش ۴۶۰ تومن و بعد از اون یه قرارداد ۶ ماهه که حقوقتون حول و حوش ۸۶۰ تومن میشه و بعد از اون هم قراردادتون اگه بچه های خوبی باشید و مشقاتونو خوب بنویسید قرارداد یک ساله باهاتون میبندیم
  بنظر من که این جور قرارداد بستن اصلا درست نیست و یه جور ریسک کاریه و شرکتی که به نیروهای خودش اهمیت میده نباید اونها رو تحت این استرس قرار بده
  بازم amool ازت ممنونیم

  • amool می‌گه:

   به ما هم دقیقا همینو گفتن .اصلا از این خبرا نیست الان که ما نه ماهه(تا پایان شهریور) که سه ماهه ایم . قرارداد یکساله کجا بود اینجا برداشته نیروی چندین سال سال سابقشو(اگه اشتباه نکنم ۶یا ۸ سال) باش قرار داد سه ماهه بسته بدون هیچ دلیل کاری و اخلاقی تازه از نیرو های خوبشم بوده (به همون دلیل قانون درستو حسابی نداشتن و هر روز یه “تز و روش”رو امتحان کردنه)
   حالا میخوای بیاد با ما “جیدیدیا” قرارداد شش ماهه و یکساله ببنده .اصلا این ایجاد استرس سیاستشه .شما استرس داشته باشی اصلا مهم نیست .این استرسو ایجاد کردن یه عده ول کردن رفتن گفتن این که نشد چکار کنیم بیام ازشون تعهد بگیریم که هر کاری بخوایم بکنیم نتونن جیک بزنن.
   البته اینم بگم که اونایی که رفتنو هر کاریشون میکردن حتی اگه قرارداد رسمی هم باشون میبستن میرفتن به هرحال جاهای بهتری رو از لحاظ امنیت شغلی و مالی پیدا کرده بودن
   و همینطور کسی که بخواد واقعا بره از تعهد نمیترسه میاد تصویه میکنه تا بتونه بره.
   هنر شما اگه میخوای اینجا بمونی مدیریت این استرس هاس.

 5. amool می‌گه:

  خواهش میکنم.قرار هم نبوده که شما توی این یه جلسه چیزی دستگیرتون بشه .چون این یه جلسه خوشامد گویی بوده.
  فقط هر چی که بتون میگن و خواهند گفت واقعیه، نه برا ازمایش موندگاریه و نه برای ترسوندنتون و روانشناسی شما
  میگین نه خواهید دید
  یه چیزی رو هم من اشتباها گفته بودم که” بعد از یه سال یه سیصد تومنی به حقوقتون بابت کارانه و پاداشهای انگیزشی و….. اضافه میشه” که اشتباه است و به گفته خودشون خیلی خیلی کمتر از ایناست
  حقوق هم بستگی به رشته شما و قسمتتون داره مثلا
  مهندسین IT و دوستانی که در قسمت اداری (تحقیقات ،مالی،خریدو فروش و سفارشات) و واحد مهندسی ( نگهداری تجهیزات و بازرسی فنی و مهندسی عمومی) هستن حقوق فعلیشون هشتصد و ده بیست تومنه ( هر رشته ای میتونه اینجا ها باشه از جمله شیمی،مکانیک،برق،مالی و…)
  مهندسین تعمیرات( مکانیک و برق) و تولید که شیفت نیستن حدود هشتصد و سی چهل
  مهندسین تولید که شیفت هستن حدود یک تا یک وصد
  سال دیگه هم یه ده تا بیست درصد اضافه کن اون میشه حقوق سال دیگه
  اون ماهانه سیصدی رو هم که گفتم شما زیاد روش حساب نکنید چون باید اولا یه مناسبتی باشه توی اون ماه بعدم مدیر عامل فعلی میده وگرنه بااین تغییر دولت و به طبع تغییر مدیر ممکنه این رویه برداشته بشه حالا مدیر عوض هم نشه سال دیگه که ۴ سالش تموم شد تغییر میکنه پس روش حساب نکنین

  کلا توی این جلسه چیا بتون گفتن ؟
  بهتون گفتن شش ماه که آموزشین توی این شش ماه اداره کاری بتون حقوق میدن یا نه؟

 6. امیر می‌گه:

  سلام amool جان
  بسیار از همکاریت با نفرات قبول شده در آزمون کمال تشکر و قدردانی رو دارم و امیدوارم در کارت موفق و سربلند باشی
  باور کن خیلی روشنمون کردی چون تو یک ساله که در شرکتی و همه چیز رو از داخل شرکت دیدی و خیلی خوب راهنمایی ما ها رو راهنمایی کردی
  فقط یه سوال دیگه داشتم ازت و اینکه نهایتا بعد از یکسال حقوق یک نفر لیسانس چقدر میشه؟
  باز هم ازت ممنونیم

 7. مهندس شیمی می‌گه:

  سلام
  دوست گرامی شما رسالت خودت رو انجام دادی آمل جان حال هر کی نارحت شده بزار بشه ما هم که این هفته آمده بودیم واسه سخنرانی جناب همهری چیزی که دستگیرمون نشد آمدن یک سری حرفهای کلیشه ای زدن و رفتن

  طرف رفته پشت تریبون عقلش نمی رسه میکرفن تنظیم نیست و ما صداشو نمی شوتویم همین طوری واسه خودش حرف میزنه

  وه معلومه که همه چیزهشون بی برنامه است
  در آخر از شما بابت کمکی به همکارای جدید کردید کمال تشکر رو دارم

 8. amool می‌گه:

  سلام بر دوستان عزیز
  توی این مدت دوستان یه سری سوالات کردن و منم چون میخواستم کسانی که میخوان بیان ازمون شرکت کنند ویا در کل اگه موقعیت هایی غیر از اینجا دارن بتونن تصمیم نهایی شون رو بگیرن و هم وقت خودشون رو و هم وقت شرکت رو تلف کنند اطلاعات خودم رو بهشون دادم که به نظر خودم تا ۹۹ درصد درسته و جاهایی رو هم که فکر کردم شاید مقدار پرداختی کمتر باشه بیشتر گفتم که یه موقع خدای نکرده کسی رو دلسرد نکرده باشم . دوستانی که اونجا مشغول میشن اینو تصدیق میکنن
  ولی مثل اینکه این اطلاعات برا مدیران سازمان خیلی گرون تموم شده که میان و به شدت از این کار بنده توی جلسات انتقاد میکنند . به هر حال تو سازمانی که میخواد همیشه یه تنشی بین کارکنان باشه و بعد بیست سال یه قانون مدون و درست و حسابی نداره و همیشه برا گرفتن حق وحقوقشون باید برن جلسه و هی بگن اقا این حق ما رو بده تا بهشون بدن یا ندن مشخصه که از شفاف سازی هم متنفرن.
  یا حق

 9. هستی می‌گه:

  من کارشناس ارشد شیمی هستم دنبال یه کار خوب میگردم کمکم کنید

 10. مخلص می‌گه:

  متشکرم amool. من الان توی دانشگاه آزاد لنجان کار میکنم حقوقش هم بد نیست اما فکر میکنم با کم شدن دانشجو آتیه شغلی نداشته با شه مرتیط با رشته ام هم نیست آیا به نظر شما که دارید تو محیط صنعتی کار میکنید درست من بیام یه مسافت دورتری شاغل بشم؟

  • amool می‌گه:

   نشد دیگه اطلاعت دقیق(مثل همونجور که برات نوشتم الان چقدر میدن ؟ غیر حقوق چی میدن ؟ تو یکسال اینده چجوری میشه؟ قراردادت چطوریه؟ و…… ) که بهم بدی میتونم بهت بگم که میصرفه یانه.
   ولی همینجوری سر بسته که گفتی میگم : بستگی به خودت داره ثبات شغلیت اونجا چطوره اینجا سه ماهه و شش ماهه ای سیستمش اینجوریه بیرونت نمیکنن ولی اگه یه روزم یه سوتی بدی یا ازت خوششون نیاد میتونن بهت بگن به سلامت ضمنا برا زرین شهر فعلا سرویس نداره (تا فولاد شهر رو داره) البته شما که بیاین با چند تا دیگه از قبلیا ممکنه براتون بگذارن ولی ادمی هستی که بتونی بیایی و بری

 11. مخلص می‌گه:

  سلام amool
  دستت درد نکنه جواب خلق اله را میدی خدا خیرت بده تو تصمیم گیری ها خیلی موثره خدا خیرت بده. منم چند تا سوال دارم اول اینکه به نظر شما یک کارشناس شیمی تو کدوم بخش به کار گیری میشه شیفته یا رو زکار. دومین سوالم اینه ابا محیط شغلی واخلاق همکارا خوبه یا بعد مایه مکافات میشه. اگه چند نفر بشیم از شهری مثل زرین شهر برامون سرویس میگدارند.در مورد انصراف هم اگه انصراف بدی کل ۱۰ میلیون را میگیرند یا فقط هزینه آموزش رو..و در اخر آیا چیری تو کار یاد میگیری وپیشرفت میکنی یا فقز کار روتین انجام میدی. با تشکر

  • amool می‌گه:

   خواهش میکنم همونجور که حداقل خودم دیدم هر جایی که بخوای بری گرفتن اطلاعات در مورد حقوق و مزایاشون غیر ممکنه .اصلا به کسی این اطلاعات رو نمیدن میگن خودش که بیاد میفهمه .
   تنها علتی که اینا رو میگم هم کمک به دوستانی هست که الان جایی مشغولن و یا موقعیت هایی دارن (استخدام های اخیر) که باید بین اینجا و جای دیگه انتخاب کنن وگرنه کسی که در حال حاضر بیکاره اگه شرایطش حقوق حداقل اداره کار و قرارداد روز مزد هم باشه میاد.
   کارشناس شیمی با توجه به محیط کاری اونجا که پترو شیمیه همه جا هستن چه تو قسمتهای پروسسی هم قسمتهای اداری (البته مرتبط با پروسس) حالا نپرسین که این قسمتها کجاس که خودتون به مرور متوجه میشین . باتوجه به نمره و دوران امورشی یه عده تو محیط پروسسن و شیفت هستن و یه عده دیگه هم تو اتاق ها و روزکار. همه جا ادم بد هست خوبم هست .محیطش بد نیست.
   خسارت و تعهدتازه را افتاده و اگه خواستی بری بگیرن یا نگیرن رو نمیدونم.جای دیگه رو زیر سر داری؟و کجا؟
   سرویس تا شعاع ۷۰ کیلومتری داره و اگه تعدادتون زیاد باشه برا دور تر هم ممکنه بگذارن.
   پیشرفت بستگی به خودت و تلاشت داره ادمی داریم که با سابقه کم رییس شده ادمی هم داریم که همونجا در جازده البته باتوجه به محیط کوچیکش و اینکه خودشه وخودش جای پیشرفت انچنانی برا همه نیست
   در جواب فوق دیپلم : همه کار از یاداشت تگ ها تا روشن وخاموش کردن موتورها و پمپها و نظارت مستمر(دائمی)در واحد تولیدی (کارش زیاده)
   در جواب احسان : مشهد وچادگان داره ولی زیاد بهت نمیرسه (البته به این زودیا هم بهت داده نمیشه) وبلیط سینما چند نوبت به تعداد افراد تحت تکفل،استخر هم هفته ای یه بار تو شهر های نزدیک اطراف و دیگه هیچی
   حقوقت اخرش (ته تهش) اینقدره به اضافه پرداختی های مناسبتی که معلوم نیست بدن یا ندن .

 12. فوق دیپلم می‌گه:

  سلام از اینکه جواب سوالم رو دادید ممنون.خودم می دونم سات من هستیم. شما نمی دونید دقیقه چه کارهایی با صنایع شیمیایی ها است.

 13. فوق دیپلم می‌گه:

  سلام از اینکه جواب سوالم رو دادید ممنون.خودم می دونم سات من هستیم. شما نمی دونید دقیقه چه کارهایی با صنایع شیمیایی ها است.

 14. فوق دیپام می‌گه:

  آقا کار فوق دیپلم صنایع شیمییی چی هست؟؟؟؟؟ لطفا سریع جواب دهید

  • amool می‌گه:

   کار فوق دیپلم صنایع شیمیایی حالا حالا سایت منی است(هر کار مرتبط به واحد که فکر کنی) و دراینده عده ایشون برد من میشن. یه دوماه روزکارین و بعد شیفت (با حق شیفت ۱۵ درصد حقوق پایه ۶۵۰ تومنی)
   در جواب اقای “احسان” هم :
   ساعت کاری ۷ تا ۱۶ هست و پنج شنبه تعطیل
   هفته دیگه هم یه مصاحبه عقیدتی(ساده اس) ،معرفی به طب صنعتی، تکمیل مدارک ،معرفی برا انگشت نگاری و تست اعتیادو شایدم معرفی مکانی که باید تعهد بدین(محضر اسناد رسمی)
   سرویس در شعاع ۷۰ کیلومتری داره
   جای بهتری رو در حال حاضر (با توجه به استخدامی های اخیر) داری یا نه ؟

   راستش دیگه تقریبا اطلاعاتی نمونده شما چی میخواین بگو تا بگم ؟

   • احسان می‌گه:

    آقا واقعا ممنون که اینقد خوب جواب میدین و سریع. نه دیگه تقریبا همه اطلاعاتو دادین.
    راستیاتش آره یعنی اونجا هم برا مصاحبه رفتم ولی هنوز نتیجه مصاحبه رو ندادند. نگرانیم از همین بابته.
     

   • احسان می‌گه:

    آقا یه سوال دیگه : مزایای جانبی شرکت چطوریه و چیا هست؟ مثلا جای تفریحی داشته باشه یا طرف قرارداد تعاونی یا اینجور مسایل

   • احسان می‌گه:

    شرمنده مرتب سوال میکنما. این ۸۳۰ که گفتی دریافتیه یا پایه حقوق؟ یعنی سال اول بعد آموزشیش رو یه تومن میتونم حساب کنم؟

 15. احسان می‌گه:

  سلام.من قبول شدم ولی میخواستم بدونم اولا برا لیسانس برق قدرت وضعیت کارش چطوریه و حقوقش چقدره یعنی مثلا بعد یکی دو سال چقد دریافتی میشه. و دوما اینکه اگه بخوام ادامه تحصیل بدم امکانش هست؟ یعنی قبول میکنند یا نه. ممنون میشم جواب بدین

  • amool می‌گه:

   تا سه ماه اول حداقل اداره کاری(حدود ۵۰۰) از ماه چهارم تا زمانی که یکسال سابقه بشی با توجه به مدرکت که لیسانسه دریافتیت بدون اضافه کاری حدود ۸۳۰ هست . اضافه کاری ساعتی ۵۲۰۰ هست و اینجور که هم رشته ای هاتون گفتن معمولا لیسانس رشته شما خیلی کم اضافه کار داره در حد یکی دو ساعت در ماه
   حقوق بستگی به جات داره ولی بیشتر از ۳۰ تومن تلورانس نداره.یا تعمییرات برقی یا جاهایی که داره نیرو هاش بازنشست میشه(خواستی میپرسم و بهت میگم که کجا ها نیرو میخوان ایمیلت رو بگذار تا پرسیدم برات بفرستم ). شما رو تعمییرات برق حساب کن.

   قرار دادش سه ماهه شش ماهه و یکساله است . شما تا چندین ماه اینده (حدود یکسال) رو سه ماهه فعلا حساب کن و بعدشم شاید شش ماهه (زیاد ناراحت نباش امنیت شغلیش خوبه).
   مزایاش خوبه به مناسبت ها یه چیزی میده در همین حد بدون که اگه این شش ماهی که اونجام رو متوسط بگیرم مثل این میمونه که حدودا ماهی ۳۰۰ به حقوقت اضافه میشه. ولی به قول مدیر عاملش این لطفیه که ما به شما میکنیم جزو حق و حقوقتون نیست.البته ممکنه با عوض شدن مدیر عامل بهتر بشه یا بدتر.
   تایکسال به شما کارانه و پاداش ها(انگیزشی و سالیانه و مدیر عامل) رو نمیدن واز ابتدای سال دوم به میزان ۲۰ درصد مبلغ محاسبه شده (که چون نگرفتم نمیدونم چقدره ) داده میشه تا ۵سال۲۰ درصد،۲۰درصد اضافه میشه تا بشه ۱۰۰ در صد مزایا .من خودم ماهیانه رو ۳۰۰ حساب کردم یعنی غیر از حقوق و مزایات و غیر از افزایش حقوق سالیانه(۱۰ درصد) برا شهریور ۹۳ یه سیصد بهش اضافه کن.
   تعهد هم محضریه (یه برگه تعهدبه اضافه یه چک ۱۰ تومنی و یه سفته ۱۰ تومنی) اگه خواستی بری بگیرن یا نگیرن رو نمیدونم .
   شما به هیچ وجهی شیفت نخواهید شد.و دائم روزکاری
   برعکس شرکتای دیگه که استخدامیش طولانیه اگه چشش نزنیم شما احتمالا اوایل شهریور میاین اموزشی.
   خلاصه اینکه تا یکسال حقوقت نزدیکه یه تومنه یه ماه بیشتر یه ماه کمتر .بسته به اینکه برا مناسبت ها چقدر بهت بدن .
   در مورد صرفه اش هم اگه از من بپرسی میگم اگه جای بهتری نداری میصرفه.
   سابقه کار داری یا نه و اگه داری چند سال وکجا؟

  • amool می‌گه:

   قبول کنن بری درس بخونی که دانشگاه قبول شو و زمان استراحتت درس بخون اینکه مرخصی بدن بری درس بخونی که نه(گفته خودشون)
   طبق ایین نامه خودشون کسانی که طرف قرارداد با شرکت صنایع شیمیایی ایران هستن پس از گذشت ۸ سال و پس از بررسی کمیته مشاغل و به شرط نداشتن این مدرک قبل از استخدام شدن یا دانشجو نبودن قبل از استخدام . شاییییید مدرکت رو قبول کنن

   • احسان می‌گه:

    مرسی که جواب دادی. اگه اطلاعات بیشتری هم بتونی بم بدی ممنون میشم. سابقه آنچنانی ندارم. راسی یه چیز دگ من هفته دیگه گفتند دوباره بریم مجتمع.الآن چه کاری دارن دیگه؟ کی تعهدو میخوان ازمون بگیرند؟

   • احسان می‌گه:

    راستی ساعت کاریش چجوریه؟ هفت تا چهاره؟ از کاوه سرویس داره؟

 16. رسول می‌گه:

  سلام
  میشه بگین مصاحبه تخصصی چی میپرسن؟
  کارشناس شیمی ام

 17. alone می‌گه:

  سلام amool
  فقط اینا بدون خیلی مردی فکرشم نمیکردم جوابه این سوالامو کسی بده
  خدا براد خوش بخاد
  ایشالا هرچی از خدا میخای تو این ماه بهت بده.
  خیلی بامرامی
  بای

 18. alone می‌گه:

  سلامamool
  باقبولیه طاعات وعبادات شما دراین ماه مبارک
  ببخشید میخاستم بپرسم من مدرکم فوق دیپلم رشته مکانیک خودرو هست
  .حقوقم در ماه چقدر میشه با مزایا و از این حرفا
  والا از هر کی میپرسیم میگن بستگی به جات داره خودمم میدونم من از شهرضا باید بیام میخام ببینم میصرفه بیام اونجا کار یا نه اگه میشه یه عددی رو بهم بگید که بدونم باید چیکار کنم؟.سابقم که رفت بالا حقوقم چقد میشه.؟

  دوم اینکه اگه پرونده را تکمیل کردیم کی میریم سرکار؟۱ماه دیگه ۲ماه دیگه؟

  سوم اینکه چه موقع ازمون تعهد میگیرید بعداز ۱ماه یا همون وقت ؟اصلا قضیه این تعهدتون چیه؟چی تعهد ازمون میگیرید؟
  اگه یکی یه کار بهتری براش پیدا شد میتونه بره یا باید جریمه بده ؟جریمش چقدره؟

  چهارم شیفتایه کاریش چجوریه۸ساعتیه؟یا۱۲ ساعتی؟
  آخه اونجا که اومدیم یکی میگفت ۴ شیفت کار میکنی ۴ شیفت استراحت؟اینطوریه؟

  پنجم ازصفه سرویس داره بیایم خود شرکت؟یا نه؟

  ببخشید خیلی رک سوال پرسیدم.میدونمم سوالام زیاده اگه کامل بهم توضیح بدید ممنون میشم.
  باتشکر.

  • amool می‌گه:

   سلام اینجور که نوشتی قبول شدی به سلامتی. اینا رو جواب دادم ولی باشه یه بار دیگه هم میگم.
   تا سه ماه اول حداقل اداره کاری(حدود ۵۰۰) از ماه چهارم تا زمانی که یکسال سابقه بشی با توجه به مدرکت که فوق دیپلمه در یافتیت بدون اضافه کاری حدود ۷۰۰ هست . اضافه کاری ساعتی ۴.۵ هست و سقفش حدود ۶۰ ساعت بود که اگه اشتباه نکنم شده ۳۵ ساعت ولی شما رو همون ۳۵ حساب کن.
   حقوق بستگی به جات داره ولی بیشتر از ۳۰ تومن تلورانس نداره.یا تعمییرات مکانیکی یا انبار یا بازرسی فنی .شما رو تعمییرات مکانیک حساب کن
   قرار دادش سه ماهه شش ماهه و یکساله است . شما رو سه ماهه فعلا حساب کن (زیاد ناراحت نباش امنیت شغلیش خوبه).
   مزایاش خوبه به مناسبت ها یه چیزی میده در همین حد بدون که اگه این شش ماهی که اونجام رو متوسط بگیرم مثل این میمونه که حدودا ماهی ۳۰۰ به حقوقت اضافه میشه. ولی به قول مدیر عاملش این لطفیه که ما به شما میکنیم جزو حق و حقوقتون نیست.
   تایکسال به شما کارانه و پاداش ها(انگیزشی و سالیانه و مدیر عامل) رو نمیدن واز ابتدای سال دوم به میزان ۱۵ درصد مبلغ محاسبه شده (که چون نگرفتم نمیدونم چقدره ) داده میشه تا ۷سال ۱۵ درصد- ۱۵درصد اضافه میشه تا بشه ۱۰۰ در صد مزایا .من خودم ماهیانه رو ۳۰۰ حساب کردم یعنی غیر از حقوق و مزایات و غیر از افزایش حقوق سالیانه(۱۰ درصد) برا شهریور ۹۳ یه سیصد بهش اضافه کن.
   تعهد هم محضریه (یه برگه یه چک ۱۰ تومنی و یه سفته ۱۰ تومنی) بگیرن یا نگیرن رو نمیدونم این بامبولو تازه در اوردن.
   شما فعلا (تا شش ماه دیگه) رو روز کار بودنت حساب کن .فعلا برا شیفت شدن خیلیا تو صفن.
   از چهار باغ سرویس داره ولی شما چون باید ۷ کارت بزنی پس باید ۶.۵ سوار سرویس بشی پس عملا باید بیای و ساکن اصفهان یا شاهین شهر بشی مگه اینکه بتونی ساعت ۴-۵ بزنی بیرون و عصر هم ساعت ۶-۷ برسی خونه.
   برعکس شرکتای دیگه که استخدامیش طولانیه اگه چشش نزنیم شما احتمالا اوایل شهریور میاین اموزشی.
   خلاصه اینکه تا یکسال حقوقت کمتر از یه تومنه.ضمنا کارتونم زیاده باید کار کنی.
   در مورد صرفه اش هم اگه از من بپرسی میگم اگه جای بهتری نداری میصرفه. باتوجه به اینکه پیام ها باید تایید بشه تا بتونی بخونیش بازم اگه سوالی داری یه ایمیل بگذار تا جوابت رو بدم

   • کاردان می‌گه:

    سلام amool
    من کاردان فنی شیمی دارم این شرکت مصاحبه هم قبول شدم
    از اون ور هم شرکت نفت قبول شدم اما مصاحبش هنوز معلوم نیست من الان قاطی کردم نمیدونم چیکار کنم نقت حساب کتاب نداره ممکنه ۱ سال طول بکشه نتیجه بده اما صنایع شیمیایی خوبیش اینه که نزدیک شهره آب و هواش خوبه ولی مثل نفت پول و مزایا نمیده
    اگر احیانا بعد از تعهد یکی ۲ ماه بعد نفت جواب داد چقدر خسارت باید داد ؟ اجازه خروج میدن؟ اذیت میکنن نمیکنن؟
    البته همه چیز پول نیست
    با تشکر

    • amool می‌گه:

     شما هم مشکل ۹۰ در صد بچه هایی که با ما استخدام شدن رو داری
     اینکه بگیرن یا نه رو نمیدونم زمان استخدام ما از این خبرا نبود ولی وقتی یه عده از بچه ها که یا شهرستانی بودن( تقریبا ۳۰-۴۰ در صد استخدام شده ها بومی نبودن) و یا جاهای بهتری قبول شدن ول کردن و رفتن تعهد اومد وسط و از ما هم تعهد گرفتن. البته مقصر این عدم احساس امنیت شغلی خودشونن که قرارداد سه ماهه میبندن و هر روز یه بامبول جدید از خودشون در میارن
     بستگی به ادمش داره
     برا خیلیا همچی پوله
     برا خیلیا همچی خانواده و ور دل ننه و باباس
     برا خیلیا همچی امنیت شغلیه

 19. آناهیتا می‌گه:

  ارشد مهندسی شیمی ام و بیکار!
  چرا واسه خانمها استخدام نمیذارن
  ممنون از اطلاع رسانی.

 20. کاردانی می‌گه:

  تو مصاحبش چی می پرسن؟؟
  عقیدتی هم داره؟؟

 21. قائمشهر می‌گه:

  سلام بچه های صنایع شیمیایی خبرندارن که جایی استخدامی داده باشه؟

 22. احسان می‌گه:

  با اجازتون من قبول نشدم

 23. غلامرضا می‌گه:

  سلام amool قبلا گفته بودی شرکت سال بعد هم ازمون میگیره میتونی بگی حدودا تو چه ماهیه ؟

 24. قائمشهر می‌گه:

  سلام بچه های رشته صنایع شیمیایی ازامتحانی که دادند راضی بودند سطح سوالات درچه حدبود.

 25. غلامرضا می‌گه:

  سلام amoole قبلا گفته بودی شرکت باز هم سال بعد ازمون داره میدونی حدودا تو چه ماهیه؟

 26. غلامرضا می‌گه:

  سلام amool قبلا گفته بودی شرکت سال دیگه ازمون داره میتونی بگی حدودا تو چه ماهیه؟

 27. aalireza می‌گه:

  با سلام میخواستم بدونم من که الان میخوام انتخاب رشته کنم ایا بازار کار خوبی داره یا اگه با مدرک فوق دیپلمبری تقریبا حقوقش چقدره؟

 28. قائمشهر می‌گه:

  سلام مدیر منابعی که گذاشتن دروس عمومی نیست ولی اون پایین یه چیزایی نوشتند آیاعمومی برای مقطع کاردانی هست من متوجه نشدم اگه میشه لطف کنیدهرچه زودتر جواب بدید.تشکرازلطفتون

 29. iman می‌گه:

  سلام اقا ما هنوز جواب این سوالو نگرفتیم..بعد استخدام میشه مدرک ارائه بدیم(یعنی با دیپلم بیای بعد ادامه تحصیل بدیو مدرکو ارائه بدی)

 30. mojtaba0611 می‌گه:

  سلام amool; من میخوام انتخاب رشته کنم میخوام برم رشته فنی میخواستم ببینم اگه برم رشته صنایع شیمیایی دراینده اگه فوق لیسانس بگیرم حقوقش خوبه یا نه با تشکر از سایت خوبتون

  • amool می‌گه:

   بازار کارش تو پتروشیمیا و صنایع شیمیایی هاست
   حقوق هم بستگی به محل کارت داره ممکنه جایی کارکنی که با فوق لیسانس ۵۰۰ بدن یا ممکنه جایی کارکنی که با دیپلم ۱.۵ بدن. بسته به درپیتی بودن یا درست و حسابی بودن محل کار داره

 31. bi nam می‌گه:

  دوست عزیز آقای amool میتونیم با مدرک دیپلم شرکت کنیم بعد اگه قبول شدیم مدرک بالاتر ارائه بدیم؟قبول میکنن؟
  خیلی ممنون میشم جواب بدی

  • amool می‌گه:

   زمان ثبت نام که گذشته . ولی اگه با مدرک دیپلم شرکت کنی طرف قرارداد با شرکت خدمات بندری ایران میشی و حقوقت حداقل هست (هر مدرکی که داشته باشی ) که حداقل جقدره وشرایط خدمات بندری رو هم قبلا گفتم

   طبق ایین نامه خودشون کسانی که طرف قرارداد با شرکت صنایع شیمیایی ایران هستن پس از گذشت ۸ سال و پس از بررسی و به شرط نداشتن این مدرک قبل از استخدام شدن. شاییییید

 32. افشین می‌گه:

  ۲۵جوم اگهی رو گوزاشتین این که مهلت ثبتنابش گوزشته

 33. قائمشهر می‌گه:

  سلام amoolیه سوال آیاباخوندن کتاب های مرسان شریف میشه قبول شدچون برای امتحان نفت مدرسان خوندم ولی هنوز جوابش نیومد راستی شماباچه رشته ایی استخدام شدید من صنایع شیمیایی هستم اصلا امکان قبولی هست وسطح سوالات چطوره؟سوالات عمومی نداره فقط تخصصی هست؟
  باتشکر

  • amool می‌گه:

   هر چی باید گفته میشد تو پست های قبلی گفته شده و هرچی جواب بدم تکرار مکرراته. بازم میگم جای بدی نیست .اگه به این امید هم میاین که جای بهتری پیدا شد برین بگم دیگه از این خبرا نیست یه تعهد ازتون میگیرن که کپی پیست تعهد شرکت نفته و سه چهار تا بند هم بهش اضافه شده که سختترش میکنه یعنی تو شرکت نفت رسمی وقراردادتون سی ساله است ولی اینجا قراردادتون سه ماه و شش ماهه است.اگه موندگارین بشینین بخونین انشاالله که قبول بشین ولی اگه به امید رفتن میایین خودتون رو اذیت نکنین چون برا رفتن باید دوبرابر هزینه هاتون رو پرداخت کنید و بعد برین

   • bi nam می‌گه:

    دوست عزیز میتونیم با مدرک دیپلم شرکت کنیم بعد اگه قبول شدیم مدرک بالاتر ارائه بدیم؟قبول میکنن؟
    خیلی ممنون میشم جواب بدی

 34. سعید می‌گه:

  سلام به همه
  الان حقوق اداره کار چقدر هستش ؟ و این که این شرکت دقیقا مکانش کجاست ؟
  یعنی ما که ملک شهریم چجوری بریم اونجا از کجا ها سرویس داره ؟
  و این که کارش خطرناک نیست؟ ضرری واسمون نداره چند ساله بازنشست میکنه ؟
  اضافه هم میشه حقوقش ؟

  • amool می‌گه:

   حقوق اداره کار الان حدود ۵۰۰ هست.
   مکانش هم پشت(غرب) نیروگاه منتظریه(کیلومتر ۱۷ جاده اصفهان تهران)
   احتمال زیاد برای اونجا سرویس داره یا اگه نداشته باشه درخواست میدهی و اونا میگذارن
   هرکاری خطرات خاص خودش رو داره اینجا هم محیطش شیمیاییه دیگه(بنزن،اسید HF،سیانور و.. . داره) اگه در معرض اینا قرار بگیری خطرناکه ولی شما اینا رو اصلا توی محیط اطرافت نمیبینی چون توی سیکل بسته و تحت کنترله والا اینا که بعد ۲۰ سال اونجا دارن کار میکنن از من جونترن .
   با قانون فعلی اگه اداری نباشی ۲۰ ساله باز نشست میشی.
   من در مورد حقوقش قبلا توضیح دادم می تونی اونا رو مطالعه کنی ولی کسی با ۵ سال سابقه الان داره حدود ۱۴۰۰ میگیره . من خودم الان بعد از شش ماه که استخدام شدم ۸۳۰ میگیرم البته ۳ ماه اول هر مدرکی داشته باشی حداقل اداره کار کل این موارد که گفتم به شرطیه که با LAB قرار داد داشته باشی .
   اینم بگم که حقوق افراد طرف قرارداد با شرکت خدمات بندری ایران حداقل اداره کار هست.

 35. fatemeh می‌گه:

  سلام بازم مرد یک ساله همه استخدامی مرد می خواد خسته نشدید

 36. اسکورپیون می‌گه:

  خدا کنه واقعا بومی نگیرن و همه برابر آزمون بدیم…
  و هدف پرکردن جیبشون از جوونای بیکار نباشه
  چون یه جوون که بیکاره و درآمدی نداره این پولارو ازشون بگیری خداییش خوردن ندارن آقایون مسئول بفکر اون دنیاتون هم باشین (اگه مسلمونین و اعتقاد دارین)

 37. على می‌گه:

  سلام مخواستم بینم اونى که مدرکش دیبپلم کارش اونجا چیه؟

  • amool می‌گه:

   با مدرک دیپلم شما کارتون در قسمتهایی که به شرکت خدمات بندری ایران(شرکت زیر مجموعه صنایع شیمیایی) واگذار شده مثل اپراتوری مخازن ویا در بخش HSE شرکت ویا در قسمتهای خدماتی (آبدار چی و فضای سبز و…) .بچه های سری قبل از ۱۵ نفر ۴ نفر در مخازن و بقیه رفتن قسمت ایمنی و اتشنشانی.
   اینم بگم که حقوق افراد طرف قرارداد با شرکت خدمات بندری ایران حداقل اداره کار هست و حداقل می مونه البته اگه به ما کارت هدیه یا بن یا خوار وبار بدن به اونها هم عینا همینا رو میدن(مثلا این برج ۱۱۰ ساعت اضافه کار و یه مقدار خوار و بار یعنی ماهی مرغ و گوشت به مناسبت افتتاح یه واحد، روز پدر و سالگرد تاسیس شرکت میدن) ولی حقوقش کمتر از یه نفره که با صنایع شیمیایی قرار داد داره

 38. كارجو می‌گه:

  سلام amool.
  ببخشید شغلهای اداری و مالی شرکت هم ۲۰ ساله هستن یا نه؟ بعد این تعهد محضری ۵ ساله جریانش چیه یعنی اگه ما استخدام این شرکت شدیم دیگه نمی تونیم استخدام دولتی شرکت کنیم؟ نمیذارن تسویه کنیم از شرکت بریم یا نه مشکلی نداره؟ یا جریمه میگیرن؟ چجوریاست کلا؟؟؟ بعد به نظرت این که زده حسابداری ۱ نفر دفتر تهران به نظرت ارزش داره غیر بومی شرکت کنیم؟؟؟ قبلا از راهنماییات ممنونم

  • amool می‌گه:

   با سلام.شغلهای اداری و مالی داخل یا بیرون شرکت (دفتر تهران) سختی کار نداره و دیگه ۲۰ ساله نیست . لازمه یه بار دیگه تکرار کنم که این شرکت قرارداد سه ماه می بنده ولی تعهد ۵ ساله با ۱۰ملیون سفته و ۱۰میلیون چک میگیره و تا ۴ ماه از مهندس تا دیپلم حداقل اداره کار حقوق میده و تو اون مدت قراردادش یک ماهست .برای ما هم قرار نبود که تعهد ۵ ساله بگیره ولی چون یه عده از بچه ها جاهای بهتری قبول شدن و رفتن (حدود ۵ نفر) و یه عده دیگه هم خواهند رفت . از ما هم قراره مثل شما با شرایط گفته شده تعهد بگیره یعنی قرارداد های سه ماهه میبنده و تعهد ۵ ساله میگیره . تا اونجا که من میدونم بین بومی و غیر بومی تفاوتی نمیگذاره و اگه نمرت بهتر باشه حتما استخدام خواهید شد و بنظر من اشتباهش هم همین بومی نگرفتنش بود چون غیر بومی اینجا رو یه پل میبینه و اخرش از اینجا میره حدود ۵۰ درصد استخدامی قبلش غیر بومی بودن. برای تصفیه هم پول اموزشی که بهت داده(اونقدری که خودش میگه یعنی چند میلیونی) رو میگیره و بعد میتونی بری .

  • علی می‌گه:

   آقا شما اول امتحان بده اگه قبول شدی!!! بعدش ببین قضیه تعهد و موارد دیگه اش چیه و به دردت میخوره یا نه؟

 39. Sali می‌گه:

  سلام به همگی
  شماره شناسه را که تو صفحه اصلی سایت http://www.iciicazmoon.ir نوشته (شماره شناسه: ۲۲۲۰۳۶ ) و در ضمن مواد آزمونم تو همین صفحه و تو سربرگ اخبار و اطلاعیه ها هست.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها