استخدام شرکت داده پردازی ایران

”  فرصت شغلی ”

شرکت داده پردازی ایران، با بیش از 60 سال سابقه حضور در صنعت فناوری اطلاعات کشور(به عنوان نمایندگی محصولات شرکت IBM در ایران) و با اعتقاد به اینکه سرمایه های اصلی هر سازمان نیروی انسانی آن می باشد، جذب و توسعه افراد متخصص و سخت کوش را سرلوحه راهبردهای خود قرارداده است.

شرکت با اتکا به سابقه درخشان خود؛ به دنبال جذب افراد مشتاق و علاقه­مند به یادگیری و توانا در ارائه راهکارهای مناسب در حوزه فناوری­اطلاعات می باشد. این افراد با پیوستن به خانواده داده پردازی در  تیم سیستم­های راهبردی(نرم افزار) فعالیت خود را آغاز خواهند کرد. تیم نرم افزاری شرکت  به عنوان یکی از خطوط اصلی کسب و کار شرکت به عنوان مجموعه ای سخت کوش، شاد و جذاب همراه با تعهد کافی در دستیابی به ماموریت خود شناخته می شود که در حوزه های بانکی، نفت، برق و دیگر صنایع کلان فعالیت دارد و برای تکمیل تیم خود به افراد با وجدان کاری، پشتکار، روحیه همکاری تیمی، اخلاق حرفه ای، خلاق و نوآور  نیازمند می باشد.

انتظارات شغلی و تخصصی ما از برنامه نویسان حرفه ای شامل موارد ذیل است:

*       در رشته کامپیوتر یا علوم کامپیوتر دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد خود را گذرانده باشد. جذب افراد از دانشگاه های معتبر کشور افتخار ما خواهد بود.

*      سابقه کاری در حوزه برنامه نویسی جاوا و تسلط به java Core  از تخصص های اصلی مورد نیاز می باشد.

*      آشنایی با ابزارها و فریم ورک هایی همچون موارد ذیل به منظور استفاده در تیم تولید نرم افزارهای کاربردی ضروری است:

·         Spring Framework

·         Hibernate

·         JPA

·          Version Control System (Git,svn,… )

·         Junit

·         Jenkins-ci

·         JIRA issue tracking

·         RESTful WS

و ترجیحا آشنایی با:

·         IBM-DB2

·         IBM-WebSphere Application Server

برنامه نویسانی که می خواهند با تیم ما به صورت تمام وقت یا نیمه وقت(ساعتی) همکاری نمایند و خود را واجد شرایط می­دانند جهت تکمیل فرم استخدامی با  زمینه همکاری مورد نظر “معمار و برنامه نویس ارشد جاوا”     اینجا  را کلیک کنید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها