استخدام شرکت‌ شاتل ۹۵

کار کردن در محیطی که علاوه بر امنیت، شکوفایی و بالندگی را برای شما به همراه داشته باشد، می‌تواند رویای هر کارمندی در شغل مورد علاقه‌اش باشد.
ما در شاتل با همراهی هزاران نفر از همکاران خلاق و پرتلاش خود، محیطی سرشار از انرژی، پویایی و نشاط فراهم آورده‌ایم که برای تمامی علاقه‌مندان به کار در صنعت IT یک محیط ایده‌آل به شمار می‌رود.
بی‌تردید موفقیت شاتل در کسب رتبه نخست مسابقه “بهترین محل کار” در سال ۱۳۹۵ نیز نتیجه عزم همگانی ما برای ایجاد محیطی دوست داشتنی و پرنشاط بوده است.

برای ورود به صفحه ی فرصت های شغلی در گروه شرکت های شاتل به این صفحه مراجعه کنید:

فرصت های شغلی

چرا شاتل را انتخاب کنیم

فضای حاکم بر فعالیت‌های شاتل، فضایی پویا و بالنده و در عین حال قانون‌مدار و مشتری‌محور است. پایبندی به ارزش‌های انسانی پیش از هر اصل دیگری چارچوب فعالیت‌های شاتل را مشخص می‌کند.

صراحت و شفافیت، دوستی و صمیمیت، احترام متقابل، شرکت در فعالیت‌های جمعی و هم‌افزایی گروهی، یاد دادن و یاد گرفتن، انتقاد پذیری و انعطاف‌پذیری از ویژگی‌های بارز فضای حاکم بر فعالیت‌های شاتل است.

برای حضور در شاتل باید بکوشید که موفق باشید و دیگران را در دست‌یابی به موفقیت یاری کنید.

جایگاه مشتری

هر یک از اعضای خانواده شاتل هم‌زمان با ورود به سازمان می‌آموزند که مشتری مهم‌ترین و ارزش‌مندترین عنصر سازمان است و ارزش‌مند دانستن او، ارزش‌مند دانستن بقای کسب و کار است. فرهنگ مشتری مداری در بخش‌های مختلف سازمان ریشه دوانده است و کارکنان می‌دانند که ادامه‌ی فعالیت هر یک از آن‌ها بستگی به جایگاه مشتری و میزان رضایت او از خدمات سازمان دارد و هر یک با تمام توان خود باید در برآورده ساختن خواست و نیاز او تا حد ممکن بکوشند.

جمع‌ها و تشکل‌های غیر رسمی

کارکنان و اعضای شاتل با گرد هم آمدن در جمع‌ها و تشکل‌های غیر رسمی می‌کوشند تا با محکم ساختن پایه‌های ارتباطات خود در راه دست‌یابی به استحکام و یکپارچگی سازمانی گام بردارند. این تلاش در تشکیل جمع‌هایی مانند مهمانی‌ها و جشن‌های غیر رسمی، پاس‌داشت فعالیت‌ها و زحمات هر یک از بخش‌ها در صورت کسب موفقیتی خاص، گرامی‌داشت روزهای تولد کارکنان، تشکیل تیم‌های ورزشی و برگزاری لیگ‌های اختصاصی مانند لیگ فوتبال شاتل و گروه‌هایی از این دست، نمود یافته است. برای مشاهده‌ی صفحه‌ی خارج از محیط کار، این جا کلیک کنید.

چشم‌انداز فعالیت در شاتل

آیا علاقه‌مندید که برای هر پرسش با سخت‌کوشی و سماجت راه حلی بیابید؟ در این صورت شما اولین ویژگی برای حضور در خانواده شاتل را دارا هستید.فضای حاکم بر فعالیت‌های ما فضایی پرنشاط و پویاست. در این فضا می‌آموزید که برای به نتیجه رساندن فعالیتی که آغاز کرده‌اید، موثرترین و کوتاه‌ترین راه را برگزینید و همواره گزینه‌های متعددی برای جای‌گزینی در ذهن داشته باشید.صراحت و شفافیت، دوستی و صمیمیت، احترام متقابل، شرکت در فعالیت‌های جمعی و هم‌افزایی گروهی، یاد دادن و یاد گرفتن، انتقاد پذیری و انعطاف‌پذیری از ویژگی‌های دیگری است که برای حضور در این جمع به آن‌ها نیاز دارید.پیوستن به شاتل نویدبخش شروع فعالیتی‌ست که در آن متناسب با توان‌مندی‌ها و ظرفیت‌های خود پیشرفت خواهید کرد، بنابراین خود را برای فعالیتی پویا و پر تلاش آماده کنید.تجربه‌ی ما در فعالیت‌های سازمانی‌مان ثابت کرده است که با سخت‌کوشی و ناامید نشدن از شکست‌های مقطعی می‌توان آینده‌ای رو به رشد و درخشان را رقم زد.اگر مایل‌اید به خانواده‌ی پوینده‌ی ما بپیوندید، کمربندهای‌تان را محکم کنید …

خارج از محیط کار

در شاتل ما به بهانه‌هایی مانند جشن‌های باستانی، جشن  تولد، مراسم ترفیع یا تودیع، نشست‌های گروهی صبحانه و نشست‌های مدیران و سرپرستان برای ارایه عملکرد و… لحظات ماندگاری را در کنار یکدیگر سپری می‌کنیم. زندگی در خانواده شاتل تنها در کار خلاصه نمی‌شود:
گروه طبیعت‌گردی
گروه های طبیعت‌گردی شاتل در روزهای غیر کاری به طبیعت و نقاط گردشگری مختلف سفر کرده و اوقات خوشی را در کنار یکدیگر سپری می‌کنند.
گروه ورزش و تندرستی
شاتلی‌ها برای ایجاد تنوع در کار‌ و رفع خستگی‌های روزانه در گروه ورزش و تندرستی دور هم جمع می‌شوند و به ورزش‌هایی نظیر فوتبال، بسکتبال، کوهنوردی و… می‌پردازند تا با انرژی مضاعفی در محیط کار حضور پیدا کنند.
گروه فرهنگ و هنر
شاتلی‌ها در مناسبت‌های مختلف فرهنگی- هنری برنامه‌های ویژه‌ای دارند. از این جمله حضور در نمایشگاه کتاب، بازدید از موزه‌ها، تماشای جدیدترین فیلم‌های سینمای ایران، تئاتر و … است.
گروه فعالیت‌های اجتماعی
شاتلی‌ها با حمایت‌های عاطفی خود از کودکان بی‌سرپرست، بیماران و سالمندان و همچنین کمک‌های نقدی و غیر‌نقدی به مؤسسات مربوطه، ضمن لذت حضور در محیطی متفاوت، رسالت اجتماعی خود و سازمان را نیز انجام می‌دهند.

دیدگاه ها (۱۵)

 1. اکرم صمدی می‌گه:

  سلام ترم۲شبکه هستم.الان توشرکت مترویی هستم وتوشرکت موبایلم بودم دوست دارم توشاتل استخدام بشم.اگر شدنی باشه انشاالله. ممنونم

 2. عاطفه می‌گه:

  من خودم برای ورود به شاتل ۲بار مصاحبه رفتم – ولی بار سوم قبول شدم – شاتل دنبال نخبه و … نیست فقط سعی میکنه افرادی رو جذب کنه که روحیه کار تیمی داشته باشن و منظم باشن- حس صمیمیت و رفاقت بین همکاران براشون مهم باشه چون معتقد هست نپرسنل بهترین زمان خودشون رو تو شرکت صرف کار میکنن پس باید همه خانواده باشن- افراد حسود و گوشه گیر و خودخواه تو خانواده بزرگ شاتل جایی ندارن حتی اگه از بهترین دانشگاههای دنیا فارغ التحصیل شده باشن-

 3. هادی برزگر می‌گه:

  من رشته ام مهندسی صنایع غذایی است
  ولی حدود ۹ سالی میشه یک وبمسترم و چند تا سایت دارم واز کم کیف اینا سر در میارم وکلی اطلاعات دیگر
  مورد پذیرش است؟

 4. وحید می‌گه:

  سلام
  دوستان کجا کارید؟
  من جز نفرات برتر دانشگاه یکی از بهترین رشته های مرتبط بودم با بهترین سوابق ردم کردن می دونید به خاطر چی ؟ یه سوالشون قبلاگفته بودم مسئولیت و.. بعد از ۵ روز گفتم علاقه به خاطر هیچ و پوچ ردم کردن
  سه مرحله مصاحبه داره اگر مایکروسافت بود بازم یه چیزی با اون شرایط سختشون که روزهای تعطیلم بیاید و یه سری شرایط فکر کنم شرکت هوافضاس که شاتل هوا می کنند خخخخ

 5. حامد می‌گه:

  رفقا سرکار نزارید خودتونو این شرکت کلا بد نیرو میگیرخ فک کردن مایکروسافته

 6. سامان می‌گه:

  شاتل یک زمان خوب بود ولی الان یک شرکت معمولی است . مثلا شما های وب رو نمی تونی با شاتل مقایسه کنی . به خاطر اینکه نیرو خوب نمی گیره و پول خوب هم نمی ده .

 7. فرشته نورفرج پور می‌گه:

  با تشکراز شما
  لیسانس مکانیک پذیرش دارین؟

 8. ستاره می‌گه:

  دوستای عزیز وقت ،هزینتون رو دور نریزید
  چون کلاسرکاریه
  معرف، آشنا ،بند پ ،هرچی که اسمشو بزاریم کلید ورود به این شرکته

 9. Nazaniiiiin می‌گه:

  سلام
  وقتتون بخیر
  شهرستانا رو نگفتین ?
  ۲۲ساله و لیسانس it هستم .
  کازرون و شیراز میتونم کار کنم
  حالا کی و کجا میتونم ببینمتون و گزینش شم?
  با تشکر از لطف شما
  منتظر جواب هستم

 10. ملیحه می‌گه:

  وای پس برای ما که خبری نیست لیسانس حسابداری هستم بدون ساابقه کار…

 11. آسیاتک می‌گه:

  شاتل دنبال چی میگرده؟ نخبه؟ یا نابغه؟؟؟ من با یک سال سابقه کار پشتیبانی تو آسیاتک فقط بخاطراینکه به بخش پیمانکاری منتقل شده درخواست به شاتل دادم ! کمیته جذب نمیدونم دنبال چی میگرده ! از خداتون هم باشه یکی از شرکت رتبه یک کشور بخواد وارد مجموعتون بشه !

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها