استخدام شرکت معدنی و صنعتی گل گهر ۹۲ + دریافت کارت ورود به جلسه

خبر ۱۹ اسفند ۹۲ – دریافت کارت ورود به جلسه نیروی قراردادی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان

داوطلبان دیپلم برای آزمون این شرکت باید تست BMI نرمال داشته باشند. تست BMI یعنی نسبت وزن(کیلو گرم) به قد (متر) به توان ۲ بین ۱۸ تا ۲۵ باشد.

برای مثال اگر قد ۱٫۸متر و وزن ۸۰ کیلوگرم باشد پاسخ تست BMI این فرد ۲۴٫۶۹ میشود و برای این آزمون مورد قبول است.

داوطلبان دیپلم که تا هم اکنون از طریق سایت کار آسا برای ثبت نام  اقدام کرده اند و شرایط فوق را دارا نمی باشند با ارسال ایمیل به سایت کارآسا info@karasa.ir وجه پرداختی آنها در اسرع وقت مسترد میگردد.

ضمنا داوطلبان عزیز در ایمیل ارسالی نام، نام خانوادگی، کد ملی و یک شماره حساب به نام خود داوطلب را قید کنند تا وجه آزمون به حساب آنها واریز شود.

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، تعداد ۶۳ نفر مرد در مقاطع فوق لیسانس ، لیسانس و دیپلم به شرح جداول شماره (۱) را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، روانشناختی و گزینش به صورت قراردادی جذب نماید.

افرادی که متقاضی شرکت در آزمون می باشند، می توانند جهت ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۱۷تا تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۳۰ پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

جدول (۱): رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی مورد نیاز
رشته مقطع و گرایش تحصیلی مورد نیاز تعداد توضیحات
زن مرد جمع
مهندسی معدن فوق لیسانس : گرایش فرآوری ۰ ۲ ۲
برق لیسانس:  گرایش قدرت ۰ ۲۰ ۲۰
برق لیسانس: گرایش الکترونیک
برق لیسانس: گرایش ابزار دقیق
برق لیسانس: گرایش کنترل
مکانیک لیسانس: گرایش تاسیسات حرارتی برودتی ۰ ۲۰ ۲۰
مکانیک لیسانس: گرایش ساخت و تولید
مکانیک لیسانس: گرایش طراحی جامدات
مکانیک لیسانس: گرایش حرارت و سیالات
کلیه رشته ها دیپلم ۰ ۲۱ ۲۱ تست BMI این افراد نرمال باشد*.

*تست BMI یعنی نسبت وزن(کیلو گرم) به قد (متر) به توان ۲ بین ۱۸ تا ۲۵ باشد.

برای مثال اگر قد ۱٫۸متر و وزن ۸۰ کیلوگرم باشد پاسخ تست BMI این فرد ۲۴٫۶۹ میشود و برای این آزمون مورد قبول است.

ضمنا داوطلبان دیپلم که تا هم اکنون از طریق سایت کار آسا برای ثبت نام  اقدام کرده اند و شرایط فوق را دارا نمی باشند با ارسال ایمیل به سایت کارآسا وجه پرداختی آنها در اسرع وقت مسترد میگردد.

شرایط شرکت در آزمون:

۱- شرایط عمومی:

۱-۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۲-۱- تدیّن به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی

۳-۱- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم برای متقاضیان مرد

۴-۱- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تأیید مراجع ذی‌صلاح)

۵-۱- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان¬ها به هر شکل ممکن

۶-۱- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تأیید امور ایمنی و بهداشت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

۷-۱- عدم اعتیاد به مواد مخدر (با تایید مراجع ذی صلاح)

۲- شرایط سنی:

۱-۲- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان دیپلم ۲۵ سال (متولدین۱۵/۱۱/۱۳۶۷و بعد از آن)، برای داوطلبان لیسانس ۳۰ سال (متولدین ۱۵/۱۱/۱۳۶۲و بعد از آن)، برای داوطلبان فوق لیسانس ۳۲ سال (متولدین۱۵/۱۱/۱۳۶۰و بعد از آن) می¬باشد.

۲-۲- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.

۳-۲- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط در واحدهای پیمانکاری شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان¬ که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد، یک سال و حداکثر ۵ سال به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.

۴-۲- سابقه کار مفید و مرتبط مندرج در جدول شماره (۱) که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد، به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.

۵-۲- شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد :

۱-۵-۲- داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نمودند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین در صورت مجروحیت مدت بستری شدن و یا استراحت پزشکی آنان به حداکثر سن اضافه می‌شود.

۲-۵-۲- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداکثر سن اضافه می‌شود.

۳-۵-۲- افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها(همسر و فرزندان)، جانبازان بالای ۲۵ درصد و آزادگان به میزان ۵ سال به حداکثر سن اضافه می‌شود.

۶-۲- در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم از ۳۲ سال و لیسانس از ۳۸ سال و فوق لیسانس از ۴۰ سال نبایستی تجاوز نماید.

۳- شرایط معدل:

۱-۳- داشتن حداقل معدل ۱۴ برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی لیسانس و ۱۵ برای فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس

۲-۳- برای داوطلبان دیپلم شرط معدل در نظر گرفته نشده است.

۴- شرایط مدرک تحصیلی:

۱-۴- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.

۲-۴- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود).

۳-۴- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه¬های آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.

۴-۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.

تذکر: مدرک تحصیلی داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظیفه و کارت معافیت دائم ¬آنان بعد از تاریخ برگزاری مصاحبه باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

۵- اولویتهای جذب:

۱-۵- اختصاص ۱۰% کل پذیرفته شدگان به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای ۲۵% می باشد مشروط بر این که حداقل ۶۰% کل امتیاز نفر اول پذیرفته شده در آزمون را کسب کرده باشد.

۲-۵- بومی بودن برای مقاطع لیسانس و فوق لیسانس دارای امتیاز می باشد.

۳-۵- برای مقطع دیپلم صرفاٌ افراد بومی حق ثبت نام دارند.

۴-۵- در شرایط مساوی اولویت با افرادی است که دارای معدل بالاتری هستند.

تبصره : بومی به افرادی گفته می‌شود که محل تولد و یا محل اخذ دو مقطع تحصیلی آنها شهرستان های سیرجان، بافت، بردسیر، شهربابک و رفسنجان باشد.

۶- نحوه ثبت نام و مهلت آن:

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز۳۰/۱۱/۹۲ فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود).

۱-۶- مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن

۲-۶-واریز مبلغ ۳۰۰،۰۰۰ ریال (سیصد هزارریال) به صورت الکترونیکی به عنوان حق ثبت نام در آزمون

*وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

۳-۶- داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عکس ۴×۳ نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از ۸۰ کیلوبایت باشد)

• عکس داوطلب ۴×۳

• گواهی تحصیلی

• کارت ملی

• کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم برای متقاضیان مرد

• سوابق مورد نیاز با ارائه مستندات مربوط به پرداخت حق بیمه مورد تایید سازمان تامین اجتماعی

• مدارک ایثارگری موضوع بند ۲-۵

۴-۶-  ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت www.karasa.ir به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می‌باشد.

۵-۶-  داوطلبان باید یک هفته پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.

۶-۶- تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه، زمان، مکان و نحوه برگزاری آزمون در سایت مذکور اعلام می¬گردد.

تبصره ۱ : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.

تبصره ۲ : هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک مقطع، رشته و گرایش را دارد.

۷- نحوه برگزاری آزمون:

۱-۷-  آزمون بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد.

۲-۷- آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی (شامل هوش، معارف اسلامی و اطلاعات عمومی، زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات) و سؤالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود.

تبصره: اقلیت‌های مذهبی از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌شود.

۳-۷- امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از ۶۰ درصد امتیاز نفر اول کمتر باشد.

۸- توضیحات مهم :

۱-۸- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۲-۸- بدیهی است قبولی در مصاحبه حضوری به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی، آزمون عملی و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.

۳-۸- دارندگان مدرک لیسانس حق ثبت نام برای رشته های با مقطع تحصیلی دیپلم را ندارند و در صورت مشاهده، ثبت نام وی کان لم یکن تلقی شده و هزینه ثبت نام قابل عودت نخواهد بود.

۴-۸- کلیه مشاغل عملیاتی و تولیدی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.

۵-۸-  محل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و شرکتهای پیمانکار و تابعه واقع در کیلومتر ۵۰ جاده شیراز – سیرجان می باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را شرکت تعیین می کند.

۹- دریافت کارت آزمون:

۱-۹- دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت مذکور طبق کد رهگیری ارائه شده، در تاریخهای تعیین شده امکان‌پذیر است.

۲-۹- آزمون در ۳ شهر سیرجان، تهران و کرمان برگزار خواهد شد. محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.

۱۰- اعلام نتایج آزمون :

۱-۱۰- نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت (www.karasa.ir) اعلام خواهد شد.

۲-۱۰- داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۶۶۵۶۰۴۶۵ -۶۶۵۳۰۰۴۳- ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

دیدگاه ها (۵۲)

 1. حمید می‌گه:

  من با کار خانمها موافقم اما اونا باید بدونن اولویت با زنای سرپرست خانوار و بعد پسرای مجرده،چون پسر وقتی بیکار باشه نمیتونه بره خواستگاری دختر،و دختر وقتی سر کاره و همش میگه چرا تنهام این بخاطر طرز فکر خودشه اگر پسر سر کار بود دست اونم میگرفت هر دو از مجردی نجات پیدا میکردن

 2. غلام می‌گه:

  من تو آزمون قبول شدم الانم سر کارم .قچی. همتون دق کنین.هاهاها………….

 3. محمد می‌گه:

  سلام توی یکی از ازمون ها شرکت کردم قبول شدم ولی تو مصاحبه ……/……

 4. اسرا می‌گه:

  سلام علیکم اینهمه درس بخون بعد هرجا بری میگن فقط اقا

  • حمید می‌گه:

   شما دخترا وقتی سر کارید و پسر بیکار چطور با جیب خالی بیاد خواستگاری چرا دخترا نمیخان بفهمن؟اینطوری هم پسر هم دختر مجرد میمونه

 5. اسرا می‌گه:

  سلام علیکم بخدا خانما گناهی ندارند هرجامیری فقط خانم

 6. رضا می‌گه:

  ما که سابقه کار نداریم باید چکار کنیم مسولین محترم این سابقه کار باید از کجا شروع بشه بهتره در اگهیتون بنویسین گزینش از بین شاغلین خود معدن انجام میشه که ما مجبور نشیم الکی وقت و هزینمونو الکی صرف کنیم ما که مسخره شما نیستیم

 7. setare می‌گه:

  حرفی واسه نوشتن ندارم فقط خدابهمون رحم کنه

 8. معصی می‌گه:

  پس این فارغ التحصیلان زمین شناسی که سابقه کاری هم ندارند چه خاکی بر سرشون بریزن؟ ن کاری هست ن استخدامی

 9. امیر می‌گه:

  ایا رشته ی عمران هم می تواند در نظام مهندسی
  معدن شرکت کند

 10. leila می‌گه:

  اخه مگه خانما چه گناهی کردن که توی هیچ شرکتی اونا رو نمیخوان همش مردا؟
  متاسفم برای طرز فکر کوتاه جامعمون

  • حمید می‌گه:

   شما دخترا وقتی سر کارید و پسر بیکار چطور با جیب خالی بیاد خواستگاری چرا دخترا نمیخان بفهمن؟اینطوری هم پسر هم دختر مجرد میمونه/هر جا ما رفتیم همش دختر گرفتن

  • جواد می‌گه:

   لیلا خانم کسی مخالف کار کردن شما خانما نیست فقط حرف حساب اینه تا زمانیکه توی مشاغل عمومی نیازی هست و درکنارش آقایی بیکاره اولویت با اون باشه.اما تو کارهای خاص مانند معلم خانم یا دکتر خانم و… اول خانما ارجحیت دارن.

 11. khoshans.abo می‌گه:

  سلام خدا کنه اینبار تاریخ برگزاری آزمون رو به موقع خبر بدن.دو بار ثبت نام کردم تا لحظه آخر تو سایت بودم بعد فهمیدم تلفنی به هرکه خواستن خبر دادن .خودتونو الاف نکنید.

 12. مجتبی می‌گه:

  من پارسال در آزمون ایمنی و بهداشت گل گهر رتبه اول شدم و مصاحبه هم قبول شدم ولی نرفتم الان در یک شرکت ۴ برابر حقوق گل گهر را میگیرم لطفا خیلی هیجان زده نشوید گل گهر جایی نیست که بخواهید واسش سر و دست بشکنید اگر جویای کار باشید کارهای خیلی بهتری هم وجود داره اما باید دل از شهر خودتون بکنید و در شهرهای جنوبی آماده ی کار باشید با حقوق عالی همه جا پارتی بازیه مرد باشید و باج به شغال ندهید.

  • محمود می‌گه:

   سلام اقا مجتبی
   داداش منم رکارشناس ایمنی هستم میشه راهنماییم کنی که کجا می تونم کار پیدا کنم
   و راه حل چیه؟

 13. مجی می‌گه:

  آره خدا حق داری ببارون بدبختی ها رو بیکاری گرونی بدبختی از بین رفتن خوشی ها
  آخه ما ۱۴۰۰ ساله فراموشت کردیم یادمون رفته تو رو
  هر استخدامی ۳۰ -۲۰ و… از ی بیکار می گیرن که آخرش چی بشه
  خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا ما دیگه لایق این همه عذاب نیستیم

 14. سامی می‌گه:

  ۳۰۰ هزار ریال برای جوان بیکار
  نرخ جدیده؟؟؟
  بازم رحمت به تامین اجتماعی و مخابرات
  بچه ها اگه بند پ ندارید مثل من برید دنبال کار آزاد

 15. علی می‌گه:

  سلام
  من سیرجونی هستم و سری قبل قبول شدم ولی تو مصاحبه زدن تو دیوار.

 16. هانی می‌گه:

  فکر کنم بیکار باشیم هزینه اش کمتره تا توی این آزمونها شرکت کنیم
  واقعا شرم آوره

 17. سما می‌گه:

  واقعا متاسفم که انقدر هزینه می گیرن! خداروشکر که خودم تو این آزمون ها شرکت نمی کنم

 18. سعید می‌گه:

  چقدر برا این ازمونها پول بدیم؟اخرشم اونایی که پارتی دارن برن سرکار و پول ازمونها بشه چند ماه حقوقشون.مسخرست

 19. محمد می‌گه:

  اگه امتحان نکنیم چی کار کنیم ؟

 20. ابراهیم می‌گه:

  ۳۰ هزار تومن
  برو بابا ، اصا نگاه نمی کنم چه رشته هایی می خواد واقعا دیگه مسخره اس
  ۳۰ هزار تومن پول یه هفته ناهار و شام می شه

 21. امید می‌گه:

  سلام بچه ها این یکی با بقیه فرق داره تو ازمونی که پارسال گرفت ۲تا از دوستام بدون هیچ سهمیه ای قبول شدن الان هم سر کارن حقوق و مزایاش هم خیلی خوبه

 22. saeed می‌گه:

  همش دروغه من ثبت نام کردم حتی کارت ورود به جلسه هم نذاشتن بگیرم کلکه گول نخورین دفعه پیش ۲۰ تومن بود الان به بحران اقتصادی خوردن کردنش ۳۰ تومن واقعا متاسفم

 23. yalda می‌گه:

  آخه بی انصاف پس خانم ها برن بمیرن

 24. مصطفی می‌گه:

  ۳۰ هزار تومن. مثل اینکه آزمونها هم دارند با نرخ گرونی پیش میرند .

 25. احمد می‌گه:

  خوبه ، پول خوب میدن

 26. علی می‌گه:

  سلام
  دیده بودیم شرکت های دولتی برای آزمونشون پول می گیرن . شرکتش خیلی باحاله . آیا با این شرایطی مزایای قابل توجهی هم دارد؟؟؟؟ جواب مشخص است . “””خیر “””

 27. رضا می‌گه:

  شرکت گل گهر بزرگترین تو لید کننده سنگ آهن و قطب تولید فولاد در ایرانه و جزو ۱۰۰ شرکت برتر اقتصاد ایران و چیزی از شرکت نفت اگه بیشتر نداشته باشه کمترم نداره تازه شنیدمم فولاد مبارکه و … اسمشون رو مدیون گل گهرند

 28. مشت حسین می‌گه:

  ین شرکت گل گهر هم تلنگش در رفته میخواد کسری بودجشو با برگزاری آزمون ۲۰۰۰۰ تومنی جبران کنه . کاملاً قانونی و شرعی مگه نه ؟ تصور کنید چند نفر ثبت نام میکنن و چه پولی به حساب واریز میشه …. .

 29. Mina می‌گه:

  مهلت ثبت نامشو کسی نمیدونه؟

  • iman می‌گه:

   مینا خانم اگر آگهی را بخوانی داخلش نوشته:
   اولا: تا تاریخ ۲۰ تیر مهلت ثبت نام
   ثانیا: خانم نمیخواد
   ثالثا و از همه مهمتر: هزینه اش ۳۰ هزار تومان ناقابل مساوی با (۲ روز کار کرد بابا جون بیچاره من)

  • مینا می‌گه:

   سلام تا۲۲/۴/۹۱فرصت داره

 30. vahid می‌گه:

  salam aleykom. chera dar morede reshte ha hichi naneveshte? yani az hame reshte ha migire??

 31. محسن می‌گه:

  مبخوان معاون اول رئیس جمهور رو انتخاب کنن ؟
  ۲۰ هزار تومن چه خبره ؟؟؟؟؟؟؟؟

 32. مهرنوش می‌گه:

  فقط اقا میخوان؟

 33. الاله می‌گه:

  خانوما وقت نذارین واسه دیدن لینکا یه خانم پیرا پزشک میخوان

 34. یه نفر می‌گه:

  چه شرایط خفنی فکر کرده شرکت نفت برو بابا

  • پونه می‌گه:

   عزیزم تواین آگهی برای همه رشته ها فقط مردمیخواد لطفاآگهی رودرست بخونیدودخترهاروازاینی که هست سرگردانترنکنید

  • امير می‌گه:

   والا بخدا .
   شانس اوردیم خدا به خر شاخ نداد ، مثلاً مدیرعاملش ، مردم ایرانو چی فرض کرده ،
   الهی هرکس با احساس جوونا بازی کنی به زمین گرم بخوره

 35. کارشناس مکانیک می‌گه:

  چرا استان محل استخام را تو آگهی ها نمی نویسین ادمین جان؟

  • احمد می‌گه:

   کرمان ، شهرستان سیرجان
   البته اونان قسمتهایی که نوشته “ساکن تهران در اولویت است ” برای دفتر مرکزی تهران میخوان احتمالا

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها