crm didar

استخدام سرباز معلم در سال ۹۶ (کلیه اخبار + شرایط پذیرش)

جزییات استخدام سرباز معلم

اردیبهشت ۹۶ – ثبت نام جذب سرباز معلم در آموش و پرورش آذربایجان شرقی از فردا

اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی: در راستای اعلام اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ، اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برای طرح جذب معلم وظیفه ثبت نام می نماید .
کیانوش عطائی رئیس اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی گفت با توجه به اعلام اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ، ثبت نام از داوطلبان جذب معلم وظیفه ( سرباز معلم ) که دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم ، لیسانس و فوق لیسانس بوده و دارای برگه اعزام به خدمت بدون غیبت و اضافه خدمت به تاریخ های ۹۶/۴/۱ و ۹۶/۶/۱  می باشند ، از فردا دوشنبه مورخ ۹۶/۲/۱۸ آغاز و تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ ۹۶/۲/۲۱ ادامه می یابد . ایشان افزودند سهمیه اختصاص یافته به استان ها امسال نسبت به سال گذشته کاهش یافته و براین اساس سهمیه جذب معلم وظیفه استان آذربایجان شرقی ۱۴۰ نفر ( فوق دیپلم ۲۵ نفر ، لیسانس ۷۵ نفر و فوق لیسانس ۴۵ نفر ) می باشد که از بین داوطلبان هر شهرستان یا منطقه با توجه عوامل امتیازآور انتخاب خواهند شد .
رئیس اداره امور اداری و تشکیلات در ادامه یادآور شد : متقاضیان ثبت نام از فردا دوشنبه مورخ ۹۶/۲/۱۸ می توانند با مراجعه به سایت معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی استان به نشانی  poshtibani.ea.medu.ir  ، نخست از لینک مربوط نسبت به درج اطلاعات در سامانه طراحی شده برای این منظور ، اقدام و از اطلاعات درج شده پرینت تهیه نموده و سپس نسبت به ارایه مدارک و مستندات به مدیریت یا اداره آموزش و پرورشی که در سایت به عنوان محل خدمت انتخاب نموده است ، اقدام نموده و در پایان رسید مدارک دریافت نمایند . ایشان به داوطلبان توصیه نمودند قبل از ثبت نام ، شرایط خدمت سرباز معلمی را به دقت مطالعه و براساس آگاهی قبلی اقدام به ثبت نام نموده و پس از ثبت نام و دریافت رسید مدارک نیز مفاد اطلاعیه بعدی را که در خصوص اعلام نتایج و … در همین سایت درج خواهد شد ، به دقت مطالعه و براساس آن اقدام نمایند .

 


۲۳ فروردین ۹۶ – واریز متمرکز حقوق سرباز معلمان، حق‌التدریسی‌ها و نیروهای قراردادی

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از الحاق حقوق نیروهای قراردادی، حق التدریسی‌ها و سرباز معلمان به بند “و” بودجه خبر داد و گفت: بدین ترتیب پرداخت متمرکز حقوق این افراد از فروردین یا اردیبهشت انجام می شود.
منصور مجاوری در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه خوشبختانه در راستای اجرای بند “و” تبصره ۹ قانون بودجه حرکت می‌کنیم اظهار کرد: بر این اساس پرداخت حقوق کلیه کارکنان رسمی، پیمانی و غیررسمی اعم از حق التدریس‌ها، سرباز معلمان و نیروهای قراردادی در یک ساختار کلی و به صورت هماهنگ انجام خواهد شد.
وی افزود: جلساتی با سازمان مدیریت و برنامه ریزی در حال برگزاری است تا بتوانیم از این ماه و یا از ماه آینده پرداخت حقوق معلمان رسمی و غیررسمی را به صورت متمرکز داشته باشیم.
مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه این امر بار مالی به دولت تحمیل نمی کند گفت: تنها بحث هماهنگی و همزمانی در سیستم پرداخت است و اگر کلید بخورد دیگر شاهد تاخیر در پرداخت حقوق بویژه برای حق‌التدریسی‌ها، سرباز معلمان و نیروهای قراردادی نخواهیم بود این در حالی است که در سال‌های گذشته به علت قرار گرفتن بودجه حقوق و مزایای این افراد در بند “سایر هزینه‌ها” آموزش و پرورش با کمبود بودجه و تاخیر چندماهه در پرداخت حقوق پرسنل غیررسمی مواجه بود.
مجاوری ادامه داد: بزرگترین حسن پرداخت متمرکز عدم تاخیر در دریافت حقوق است و قطعا یکی از دستاوردهای خوب دولت است. هدف ما این بود همانطور که معلم رسمی ما در موعد مشخص حقوق می گیرد حق التدریسی های ما هم حقوق بگیرند. بر این اساس تقریبا می توان گفت پرداخت حقوق بین ۲۰ تا ۳۰ هزار مشمول این تبصره، سامان می یابد.


۲۱ اسفند ۹۵ – پرداخت حق‌التدریس معلمان آزاد و حقوق سرباز معلمان

خبرگزاری فارس : مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش گفت: امیدواریم بتوانیم در دو، سه روز آینده همه حق‌التدریس معلمان آزاد، حقوق سرباز معلمان و نیروهای قراردادی و همچنین بخشی از حق‌التدریس نیروهای آزاد را پرداخت کنیم.
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس،‌ منصور مجاوری مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: حقوق سربازمعلمان را تا دی ماه پرداخت کردیم و در همین هفته مابقی حقوق سرباز معلمان پرداخت می‌شود.
وی ادامه داد: امیدواریم با توجه به توافقی که با سازمان برنامه و بودجه داشتیم و حمایت‌های خوبی که امسال نسبت به آموزش و پرورش داشتند، بتوانیم طی دو، سه روز آینده تمام حق‌التدریس معلمان آزاد، حقوق سرباز معلمان و نیروهای قراردادی و همچنین بخشی از حق‌التدریس نیروهای آزاد را پرداخت کنیم.
مجاوری در خصوص پرداخت معوقات فرهنگیان در برنامه پرسشگر گفت: با توجه به اینکه تخصیص‌ها در اوایل اسفند ماه دریافت شده بود و با توجه به تأکیدات دولت مبنی بر پرداخت تمام حقوق و مزایای کارکنان، تا پنج‌شنبه گذشته موفق شدیم تمام حقوق، عیدی و بدهی کارکنان رسمی را پرداخت کنیم.
وی افزود: در خصوص کارکنان غیر رسمی با توجه به اینکه آنها در بخش بند«و» بودجه نیستند، امیدواریم طی دو روز اعتبارات در اختیار آموزش و پرورش قرار گیرد تا هر چه سریع‌تر و قبل از شب عید بتوانیم پرداخت‌ها را داشته باشیم.
مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش در خصوص افزایش حقوق ۶۰۰، ۷۰۰ هزار تومانی برای فرهنگیان در سال آینده، بیان داشت: در یکی از احکام برنامه ششم توسعه، استقرار نظام پرداخت حقوق فرهنگیان است که پس از ابلاغ برنامه ششم باید نسبت به تدوین و تصویب استقرار این نظام اقدام کنیم.
وی اضافه کرد: شاید استقرار این نظام به سال آینده نرسد و در سال‌های بعدی انجام شود اما امیدواریم ایجاد نظام جامع پرداخت به رفع تبعیض در حقوق فرهنگیان منجر شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها