استخدام سرباز معلم در آموزش و پرورش كردستان

استخدام سرباز معلم در آموزش و پرورش كردستانReviewed by Admin on Jan 24Rating:
رئیس سازمان آموزش و پرورش كردستان:
آموزش و پرورش استان كردستان سرباز معلم جذب می‌كند

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان آموزش و پرورش استان كردستان گفت: این سازمان برای سال‌تحصیلی 90 ـ 89 از بین مشمولان واجد شرایط دارای برگه آماده به خدمت و بدون مهر غیبت سرباز معلم می‌پذیرد.

خسرو ساكی در گفتگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: در این راستا كسانی پذیرفته می‌شوند كه تاریخ اعزام آنها از اسفند ماه 88 تا شهریور 88 باشد.
وی افزود: دارندگان مدارك تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس و واجدین شرایط می‌توانند از تاریخ صدور این خبر ظرف مدت یك هفته به ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق تابعه استان مراجعه و ثبت نام كنند.
وی خاطرنشان كرد: تابعیت جمهوری اسلامی ایران، التزام عملی به احكام و شریعت اسلامی، برخورداری از شرایط جسمانی و روانی كامل، ارائه مدرك تحصیلی هنگام ثبت نام، ارائه برگه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت ممهور به مهر واكسیناسیون از اهم شرایط عمومی داوطلبان است و از داوطلبان فقط در همان منطقه‌ای كه ثبت نام شده‌اند، به‌كارگیری می‌شوند و در صورت عدم مراجعه داوطلبان در رشته‌های مرتبط از رشته‌های نیمه مرتبط با هماهنگی گروه طرح و برنامه سازمان اقدام خواهد شد.
رئیس سازمان آموزش و پرورش استان كردستان اذعان داشت: داشتن برگه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت كه تاریخ اعزام آن اول اسفند ماه 88 تا پایان شهریور 89 باشد، داشتن كارت واكسیناسیون و یا ممهور شدن برگه اعزام به مهر واكسیناسیون، ارائه اصل و كپی تمام صفحات شناسنامه، ارائه عكس 4×3 كه مشخصات داوطلب در پشت آن قید شده باشد، ارائه اصلی و كپی مدارك تحصیلی، تكمیل دقیق دو برگ فرم مشخصات فردی گزینش، تكمیل فرم درخواست ثبت نام، ارائه گواهی معتبر امتیازآور مورد درخواست در فرم امتیازبندی از مراجع ذی‌صلاح و تكمیل فرم تعهد ادامه خدمت پس از اتمام خدمت در سال دوم به‌عنوان حق‌التدریس و همچنین تكمیل فرم عدم ارائه كسر خدمت توسط داوطلب هنگام ثبت نام مداركی است كه داوطلبان باید برای ثبت نام ارائه دهند.
ساكی یادآور شد: ثبت نام از دارندگان مدرك تحصیلی فوق لیسانس در گروه طرح و برنامه سازمان آموزش و پرورش كردستان انجام خواهد گرفت و به‌كارگیری پذیرفته شدگان با مدرك تحصیلی فوق دیپلم در دوره متوسطه صرفاً در شاخه فنی وحرفه‌ای و كاردانش به عنوان استاد كار (در رشته تحصیلی مرتبط) مجاز خواهد بود.
وی تصریح كرد: همچنین ثبت نام دیپلمه‌های ریاضی فیزیك و علوم تجربی با معدل كتبی دیپلم حداقل 12 و دیپلمه‌های علوم انسانی و فنی‌وحرفه‌ای با معدل كتبی حداقل 13 امكانپذیر است و دیپلمه‌های كاردانش امكان جذب به صورت سرباز معلم را ندارند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی