استخدام سرباز معلم در آموزش و پرورش کردستان

رئیس سازمان آموزش و پرورش کردستان:
آموزش و پرورش استان کردستان سرباز معلم جذب می‌کند

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان آموزش و پرورش استان کردستان گفت: این سازمان برای سال‌تحصیلی ۹۰ ـ ۸۹ از بین مشمولان واجد شرایط دارای برگه آماده به خدمت و بدون مهر غیبت سرباز معلم می‌پذیرد.

خسرو ساکی در گفتگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: در این راستا کسانی پذیرفته می‌شوند که تاریخ اعزام آنها از اسفند ماه ۸۸ تا شهریور ۸۸ باشد.
وی افزود: دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس و واجدین شرایط می‌توانند از تاریخ صدور این خبر ظرف مدت یک هفته به ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق تابعه استان مراجعه و ثبت نام کنند.
وی خاطرنشان کرد: تابعیت جمهوری اسلامی ایران، التزام عملی به احکام و شریعت اسلامی، برخورداری از شرایط جسمانی و روانی کامل، ارائه مدرک تحصیلی هنگام ثبت نام، ارائه برگه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت ممهور به مهر واکسیناسیون از اهم شرایط عمومی داوطلبان است و از داوطلبان فقط در همان منطقه‌ای که ثبت نام شده‌اند، به‌کارگیری می‌شوند و در صورت عدم مراجعه داوطلبان در رشته‌های مرتبط از رشته‌های نیمه مرتبط با هماهنگی گروه طرح و برنامه سازمان اقدام خواهد شد.
رئیس سازمان آموزش و پرورش استان کردستان اذعان داشت: داشتن برگه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آن اول اسفند ماه ۸۸ تا پایان شهریور ۸۹ باشد، داشتن کارت واکسیناسیون و یا ممهور شدن برگه اعزام به مهر واکسیناسیون، ارائه اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه، ارائه عکس ۴×۳ که مشخصات داوطلب در پشت آن قید شده باشد، ارائه اصلی و کپی مدارک تحصیلی، تکمیل دقیق دو برگ فرم مشخصات فردی گزینش، تکمیل فرم درخواست ثبت نام، ارائه گواهی معتبر امتیازآور مورد درخواست در فرم امتیازبندی از مراجع ذی‌صلاح و تکمیل فرم تعهد ادامه خدمت پس از اتمام خدمت در سال دوم به‌عنوان حق‌التدریس و همچنین تکمیل فرم عدم ارائه کسر خدمت توسط داوطلب هنگام ثبت نام مدارکی است که داوطلبان باید برای ثبت نام ارائه دهند.
ساکی یادآور شد: ثبت نام از دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس در گروه طرح و برنامه سازمان آموزش و پرورش کردستان انجام خواهد گرفت و به‌کارگیری پذیرفته شدگان با مدرک تحصیلی فوق دیپلم در دوره متوسطه صرفاً در شاخه فنی وحرفه‌ای و کاردانش به عنوان استاد کار (در رشته تحصیلی مرتبط) مجاز خواهد بود.
وی تصریح کرد: همچنین ثبت نام دیپلمه‌های ریاضی فیزیک و علوم تجربی با معدل کتبی دیپلم حداقل ۱۲ و دیپلمه‌های علوم انسانی و فنی‌وحرفه‌ای با معدل کتبی حداقل ۱۳ امکانپذیر است و دیپلمه‌های کاردانش امکان جذب به صورت سرباز معلم را ندارند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها