استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور در سال ۹۵

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

کمبود نیرو در بزرگترین آزمایشگاه پزشکی قانونی در غرب آسیا

خبرگزاری حمایت : مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با بیان اینکه آزمایشگاه کهریزک در غرب آسیا بی‌نظیر است، گفت: هزینه‌های مصرفی در پزشکی قانونی بسیار گزاف است بنابراین باید در این زمینه به دنبال اقتصاد مقاومتی و صرفه‌جویی باشیم.
مسعود قادی پاشا در گفت‌وگو با «حمایت» در خصوص آخرین وضعیت بانک ژنتیک، اظهارکرد: سال گذشته اعتبار بانک ژنتیک مصوب و در اختیار مسئول مربوطه بانک ژنتیک قرار گرفت که این خود اقدام بسیبار مهمی محسوب می‌شود.
وی در خصوص زندانیان استان تهران، ادامه داد: لیست زندانیان برای تحت پوشش قرار گرفتن بانک ژنتیک در اولویت گرفته شد که در سال ۱۳۹۵ مقرر شده است که کیت ژنتیک نیز خریداری شود تا شاهد اقدامات خوبی باشیم. مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران بیان کرد: اولویت در خصوص بانک ژنتیک بر روی مجرمان است آن هم مجرمان خطرناک و بعد مجرمان کم خطر.
۱۵ میلیون هزینه یک کیت ژنتیک است
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با بیان اینکه یک کیت ژنتیک معادل ۱۵ میلیون تومان است بنابراین هزینه‌های مواد مصرفی گزاف است، گفت: باید به دنبال صرفه‌جویی باشیم و فرهنگ صرفه‌جویی را در پزشکی قانونی بهینه کنیم.
وی ادامه داد: انبارهای مواداولیه آزمایش‌های پزشکی قانونی استان تهران خالی است.
قادی پاشا با اشاره به اینکه مهم‌ترین برنامه ما در استان تهران در خصوص حامل‌های انرژی و نگهداری تسهیلات کهریزک است، اظهارکرد: امسال ۷۰ درصد نیروی کهریزک کاهش یافته است و ما اقدامات را با دو سوم نیرو کار‌ها را ارائه می‌کنیم.
وی با بیان اینکه مرکز آزمایشگاهی کهریزک در منطقه غرب آسیا اول است، اظهارکرد: پزشکی قانونی استان تهران ۴۵۰ نیرو دارد که سهم مرکز کهریزک ۱۵۰ نفر است و در بخش پزشکی در معاینات، کالبد شکافی و سم شناسی حدود ۵۰ پزشک متخصص کم داریم درواقع با کمبود نیروی متخصص رو به رو هستیم.
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران افزود: کسری اعتبارات حدود.۶.۵ میلیارد تومان بود که با استاندار و رییس سازمان مدیریت مذاکره صورت گرفته است؛ درواقع کل کسری‌هایی که سال گذشته تامین شده است، ۲.۷ میلیارد تومان بود.
تشکیل کمیسیون اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در سازمان پزشکی قانونی کشور
قادی پاشا با اشاره به شعار سال مبنی بر اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، افزود: برنامه خود را دو هفته پیش برنامه‌های سال جاری را در راستای اقتصاد مقاومتی به سازمان پزشکی قانونی کشور ارائه کردیم که مقرر شده است، کمیسیون اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در سازمان تشکیل شده است تا برنامه‌ها را جمع‌بندی و اولیت‌بندی کند و از استان‌ها بخواهند که این اقدامات و برنامه‌ها به شکل دقیق صورت گیرد.
وی با بیان اینکه همایشی در اواخر اردیبهشت مبنی بر پزشکی قانونی و اقتصاد مقاومتی با حضور تمام مدیران این سازمان حضور خواهند داشت، گفت: در استان تهران نیز ما کمیسیون اقتصاد مقاومتی را به شکل تخصصی تشکیل دادیم و معتقدیم که باید به دنبال کاهش هزینه‌ها باشیم و این امر ادامه‌دار باشد تا به اهداف خوبی دست یابیم.
وی در خصوص مرگ مغزی و شایعه زنده‌ شدن برخی از مردگان بعد از مرگ مغزی با اشاره به اینکه موردی نداشتیم که مرگ مغزی زنده شود، ادامه داد: از نظر علم پزشکی اگر اعلام کنند که فردی مرگ مغزی شده ولی باز این امر صورت نگیرد و زنده باشد، به طور کلی اشتباه این امر بستگی به نظر نادرست پزشک دارد. مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران بیان کرد:  زنده‌ شدن فرد مرگ مغزی دروغ محض است چراکه مرگ مغزی از نظر علم پزشکی مرگ قطی است. قادی پاشا با بیان اینکه قبلا تعریف مرگ این بود که به دنبال ایست قلب و تنفس است ولی اکنون  می‌گویند مرگ، ایست فعالیت مغزی است.


بزودی استخدام ۱۱۰ نفر نیرو در سازمان پزشکی قانونی کشور

خبرگزاری مهر: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی از برگزاری آزمون برای استخدام ۱۱۰ نیروی تخصصی و فنی توسط سازمان سنجش در آذرماه سال جاری خبرداد.
به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی فروزش با اشاره به کمبود نیروی متخصص در پزشکی قانونی و نیز نقش و جایگاه قابل توجه این سازمان در به کارگیری علوم و فنون پزشکی در راستای استقرار عدالت گفت: در حال حاضر جذب نیروی انسانی متخصص در اولویت اقدامات معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان قرار گرفته و تلاش می کند ضمن رایزنی با نهادهای مسئول در این زمینه کمبود نیروی تخصصی سازمان را جبران کند.
وی خاطرنشان کرد: در چارت سازمان پزشکی قانونی کشور ۲۸۰۰ ردیف استخدامی برای پزشکان در نظر گرفته شده که متأسفانه هم اکنون تنها ۷۳۰ پزشک در استخدام سازمان هستند و دو هزار ردیف بلاتصدی در ردیف‌های استخدامی پزشکان وجود دارد.
به گفته دکتر فروزش همین کمبود نیروی تخصصی موجب شده که همکاران سازمان حجم کاری بالاتر از وظایف استاندارد تعیین شده را بر عهده بگیرند که قطعا ادامه این روند سازمان را با مشکلات جدی رو به رو می کند و به کیفیت کارهای تخصصی لطمه می زند.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان با اشاره به تلاش‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته برای استخدام و به کارگیری نیروهای تخصصی در سازمان یادآور شد: با پیگیری‌های صورت گرفته در تیرماه سال گذشته موفق به اخذ ۲۳۰ مجوز استخدامی برای به کارگیری نیروهای تخصصی در سازمان طی برنامه پنجم توسعه شدیم که این نیروها در مشاغل اصلی و تخصصی سازمان به کار گرفته می شود.
دکتر فروزش افزود: از ۲۳۰ مجوز اخذ شده در سال گذشته، ۵۰ نفر در فضایی رقابتی و از طریق آزمون خرداد ماه سازمان سنجش به استخدام سازمان درآمدندکه تعداد قابل توجهی از آنان پزشک و تعدادی نیز نیروهای تخصصی آزمایشگاه و سالن تشریح هستند؛ هم اکنون مراحل جذب و گزینش این افراد در حال انجام است و به زودی در استان‌های مربوطه به کار گرفته می شوند.
وی اظهار داشت: از مجموع این ۲۳۰ مجوز، ۵۶ نفر از همکاران قراردادی شاغل در سازمان نیز در سال گذشته بر اساس ماده ۳۰ بخشنامه معاونت توسعه ریاست جمهوری واجد شرایط تبدیل وضعیت به پیمانی بودند که تا کنون ۲۶ نفر از آنان تبدیل وضعیت شده‌اند و مراحل تبدیل وضعیت هفت نفر دیگر از آنان هم در حال انجام است.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان با اشاره به موافقت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برای استخدام ۱۱۰ پزشک و نیروی تخصصی و فنی دیگر از محل باقی مانده ۲۳۰ مجوز سازمان خاطرنشان کرد: ضمن تأمین اعتبار ۱۱۰ نیروی تخصصی مجوز داده شده از طریق آزمون آذر ماه سازمان سنجش (زمان دقیق آزمون استخدامی توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد) و طی مراحل گزینش و استخدام در سازمان پزشکی قانونی کشور به کار گرفته می شوند.
وی یادآور شد: رشته ها و تعدادی که از طریق آزمون آتی سازمان سنجش در ادارات پزشکی قانونی سراسر کشور جذب خواهند شد، عبارت اند از: ۴۰ نفر پزشک عمومی، ۱۵ نفر متخصص پزشکی قانونی، ۸ نفر متخصص آسیب‌شناسی(پاتولوژیست)، ۷ نفر روان‌پزشک، ۷ نفر کارشناس آزمایشگاه سم‌شناسی، ۴ نفر متخصص ژنتیک (واجدین باید دارای مدرک دکتری در رشته ژنتیک انسانی باشند)، ۳ نفر متخصص آزمایشگاه سم‌شناسی (کارشناس ارشد رشته‌های سم‌شناسی و بیوشیمی)، یک نفر دندان‌پزشک و یک نفر کارشناس ژنتیک که در مجموع ۸۶ نفر از مجوز ۱۱۰ نیروی تخصصی را در برمی گیرند.
دکتر فروزش ادامه داد: امسال برای اولین بار امکان استخدام دستیاران پزشکی قانونی در این سازمان فراهم شده و براین اساس در آزمون آذر ماه تعداد ۲۴ مجوز از ۱۱۰ مجوز اخذ شده منحصرا به دستیاران پزشکی قانونی اختصاص یافته است.
وی اظهار داشت: با پیگیری های مستمر سازمان و با توجه به اینکه حفظ و به کارگیری دستیاران از سیاست‌های پزشکی قانونی کشور است موفق شدیم در سال جاری موافقت سازمان مدیریت را برای استخدام دستیاران به دست آوریم. بنابراین امسال از ۱۰۰ دستیاری که در دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور مشغول تحصیل هستند ۲۴ نفر در فضایی رقابتی و با کسب نمره قبولی در آزمون سنجش و طی مراحل گزینش به استخدام سازمان در می آیند.
وی تأکید کرد: این ۲۴ مجوز منحصرا مربوط به دستیاران پزشکی قانونی است و سایر گروه‌های پزشکی مجوز شرکت در ردیف دستیاران را ندارند بر این اساس دستیاران تنها در گروه خود به رقابت خواهند پرداخت.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان با اشاره به مزیت استخدام دستیاران در پزشکی قانونی گفت: دستیاران در صورت قبولی در آزمون و طی مراحل گزینش به استخدام سازمان در می آیند و با توجه به آنکه در حال تحصیل هستند برایشان مرخصی بدون حقوق در نظر گرفته می شود و پس از پایان دوره دستیاری فعالیت خود را در سازمان پزشکی قانونی کشور آغاز می کنند.


خبر ۳۱ مرداد ۹۴ استخدام: سازمان پزشکی قانونی نیازمند ۸۰۰ پزشک جدید 

قائم مقام پزشکی قانونی با اشاره به فعالیت ۹۰۰پزشک در این سازمان گفت: این مجموعه برای ارایه خدمات مطلوب به مراجعان در سراسر کشور نیازمند ۸۰۰ پزشک جدید است.
عبدالرزاق برزگر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اکنون پزشکان فعال در این سازمان بصورت تمام وقت و همکار به مردم خدمات ارایه می کنند.
وی در خصوص خدمات این سازمان نیز گفت: در سال ۹۳، افزون بر ۱.۵ میلیون معاینه پزشکی برای اعلام نظر کارشناسی توسط پزشکان سازمان پزشکی قانونی انجام شد.
قائم مقام سازمان پزشکی قانونی اضافه کرد: بیشترین این معاینات به ترتیب با ۳۰ درصد مربوط به ایراد نزاع و ۱۵ درصد سوانح رانندگی بوده است.
وی گفت: استان تهران رتبه نخست نزاع را در میان استان های کشور داشته و سیستان و بلوچستان آخرین رتبه را دارد.
برزگر گفت: میانگین پاسخ معاینه پزشکی به ارباب رجوع در ادارات پزشکی قانونی ۹۰ دقیقه است در حالی که در گذشته افزون ۱۲۰ دقیقه بود.
وی میانگین پاسخ معاینه اجساد را کمتر از ۱۸۰ دقیقه و پاسخ آزمایشگاه را ۸۵ روز اعلام کرد.
به گفته وی سالانه دو میلیون نظر کارشناسی توسط سازمان پزشکی قانونی برای دستگاه های مرتبط برای پاسخگویی به ارباب رجوع صادر می شود.
برزگر با اشاره به مشکلات این سازمان در بخش پرداختی و ترمیم حقوق و مزایای پزشکان فعال، کمبود نیروی انسانی و صدور مجوز جذب و اختصاص اعتبار، از توجه و کمک دولت و مجلس شورای اسلامی برای رفع مسایل و مشکلات سازمان پزشکی قانونی قدردانی کرد.
وی با یادآوری اینکه قبل از اجرای طرح سلامت، یک نوبت حقوق و مزایای پزشکان سازمان ترمیم شد، افزود با این وجود به طور میانگین به هر پزشک مشغول به کار در سازمان پزشکی قانونی ماهانه بین ۲۵ تا ۳۰ میلیون ریال پرداخت می شود.
* دریافت مجوز استخدام ۱۲۰ نیروی جدید در پزشکی قانونی
قائم مقام پزشکی قانونی از دریافت مجوز استخدام برای ۱۲۰ نفر نیز در این سازمان در سال ۹۴خبر داد و گفت: جذب این تعداد نیرو با تامین اعتبار اجرایی خواهد شد.
وی افزود: همچنین مراحل اداری جذب ۵۰ نیروی جدید در سازمان از محل اعتبارات سال ۹۳ در دست پیگیری است.
به گفته وی سازمان پزشکی قانونی دارای هفت هزار و ۳۵۰ پست سازمانی بوده ، اما یک سوم آن برخوردار از نیرو است.
پیش بینی راه اندازی بانک ژنتیک ایرانیان
برزگر از پیش بینی راه اندازی بانک ژنتیک ایرانیان توسط سازمان پزشکی قانونی در سال جاری با کمک مجلس و دولت خبر داد و افزود: در این بانک قرار است پنج هزار مورد اطلاعات برای کمک به کشف جرایم و بررسی صحنه جرم ذخیره سازی شود تا ارایه خدمات دستگاه قضایی و انتظامی را شتاب دهد.
به گفته وی راه اندازی بانک ژنتیک ایرانیان بر اساس برنامه پنجم توسعه پیگیری می شود.

 

[divider]

خبر ۶ مرداد  ۹۴ استخدام: جذب نیرو در پزشکی قانونی خراسان شمالی تسریع شود 

مدیرکل پزشکی قانونی خراسان شمالی بر روند جذب سریع نیرو و تامین تجهیزات آزمایشگاهی پزشکی قانونی استان به منظور ارائه خدمات بیشتر و مطلوب تاکید کرد.

بابک سلحشور در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: خدمات پزشکی قانونی در راستای تشکیل و رسیدگی به پرونده های نزاع، درگیری، پزشکی، متوفیات، تشریح، برگزاری کمیسیون های پزشکی به منظور رسیدگی به تخلفات پزشکان و … انجام می شود.

وی با اشاره به افزایش شمار مراجعین به پزشکی قانونی استان طی سه ماهه نخست امسال افزود: این در حالی است که اداره کل پزشکی قانونی خراسان شمالی از لحاظ نیروی انسانی به ویژه نیروهای پزشک با کمبود مواجه است.

مدیرکل پزشکی قانونی خراسان شمالی با اشاره به کمبود نیروی انسانی و افزایش مراجعین به این مرکز در استان تصریح کرد: تامین نیروی انسانی در بخش آزمایشگاهی و پزشکی از برنامه های اصلی این اداره کل در سال جاری است.

سلحشور گفت: از ابتدای امسال تاکنون شش هزار و ۴۵۵ مورد معاینه توسط مراکز پزشکی قانونی استان انجام شده است.

به گفته وی بیشترین مراجعه به این مرکز در مدت مزبور مربوط به متوفیات و تشریح بوده است.

مدیرکل پزشکی قانونی خراسان شمالی همچنین از برگزاری ۳۸ کمیسیون پزشکی در بخش ارتوپدی، زنان و زایمان و داخلی در سال جاری خبر داد.

[divider]

 

بر اساس این آگهی سازمان پزشکی قانونی کشور برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در سراسر کشور بر اساس مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و دستور العمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه های اجرایی و از محل مجوز استخدامی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تعداد ۴۶ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی، تخصصی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی استخدام می کند.

در استخدام های جدید سازمان پزشکی قانونی، ۳۱ پزشک عمومی، ۱۰ پزشک متخصص پزشکی قانونی، ۲ روانپزشک و ۳ کارشناس آزمایشگاه غذا، دارو و بهداشتی، جذب می شوند.

افراد واجد شرایط که دارای حداقل ۲۰ و حداکثر ۴۰ سال سن (برای متخصصین ۴۵ سال) باشند می توانند جهت ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی از تاریخ ۱۰ فروردین سال جاری به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند. لازم به ذکر است ملاک محاسبه سن تا آخرین روز مهلت ثبت نام ( ۱۷ فروردین ۱۳۹۴) است.

عناوین شغل ها، محل جغرافیایی خدمت، تعداد مورد نیاز و شرایط احراز از نظر مدرک و رشته تحصیلی به شرح جدول زیر است:

 

 

دیدگاه ها (۱۰۳)

 1. منا... می‌گه:

  با سلام،
  بنده ارشد ژنتیک هستم، مایل به همکاری با شما می باشم.

 2. Shirin می‌گه:

  من مهندسی گیاه پزشکی خوندم ارشد میخوام سم شناسی بخونم سره ۲ راهی موندم توروخدا اگه کسی اطلاعات مفید از بازاره کاره سم شناسی داره منو راهنمایی کنه.مچکرم

 3. zohre می‌گه:

  با سلام من لیسانس مشاوره ژنتیک هستم و مایل به همکاری با شما هستم ممنون

 4. عباس می‌گه:

  من فوق مکانیک خوندم برا منم کار هست اینجا؟؟؟خخخ

 5. سپیده می‌گه:

  سلام من گیاه پزشکی میخونم با این که حشره شناسی رودوست دارم ولی شنیدم بازارکارسم شناسی عالیه سردوراهی گیرکردم واسه ارشدکدومو بخونم

  • سجاد می‌گه:

   سلام من ارشد سم شناسی دارم رشته خوبی هستش و کارایی و هدفش خیلی بیشتر از کشاورزی هستش و جذب نیرو در پزشکی قانونی و بیمارستان و سازمان غذاو دارو هستش

 6. جواهری می‌گه:

  با سلام
  بنده فوق لیسانس بیوتکنولوژی پزشکی هستم.در صورت نیاز مایل به همکاری با این ارگان می باشم.

 7. ali95 می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید .آیا رشته بهداشت حرفه ای با گرایش سم شناسی ارشد در پزشک قانونی قبول می کنند من میخوام ارشدمو سم شناسی بخونم.

 8. شقايق می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید من لیسانس ژنتیک هستم و طرح های ایمنوانفورماتیک، انتخاب سیستم بیانی، کلونینگ ژن و بیان پروتئین نوترکیب، اصول و روش تخلیص پروتئین، elisa, hemagglutinationinhibition assy, bradford and lowry protein assy, mtt assy , lal method, را در مرکز رویان و انستیتو پاستور ایران گذرانده ام و دارای مدرک فوریت های پزشکی هستم و مسلط به پی سی ار و الکتروفورز و طراحی پرایمر هستم و علاقه مند به همکاری با شما هستم

 9. ایسان می‌گه:

  سلام من کارشناسی رنتیک دارم میخواستم بااین اورگان همکاری کنم.ممنون لطفا پاسخ دهید

 10. زینب می‌گه:

  سلام خسته نباشین من دانشجو ارشد ژنتیک هسم کارشناسیمم ژنتیک خوندم جویای کارم

 11. ستاره امینی می‌گه:

  سلام
  ثبت نامش کی شروع میشه؟

 12. ایوب می‌گه:

  سلام من دانشجو پزشکی هستم دوره تمام کردم انتر فورماتیم۱ شرایط واسه بیمارستان فوق تخصصی را برای ایمیل میکنید مرسی

 13. نسیم می‌گه:

  من دانشجوی سال آخر کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی میکروبی میباشم اگه شرایط همکاری با آن سازمان وجود دارد لطفا بگین تا در آزمون استخدامی ثبت نام کنم

 14. فریبا حسین پور می‌گه:

  با سلام من کارشناس مامایی هستم و هم اکنون دانشجوی ترم اخر ارشد ژنتیک میباشم در صورت امکان میخوام با شما همکاری کنم

 15. محدثه می‌گه:

  باسلام
  اینجانب فارغ التحصیل کارشناسی بیوشیمی بوده ودانشجوی ارشد بیدشیمی هستم.
  خیلی تمایل به همکاری باشمادارم
  درصورت امکان ب اینجانب اطلاع دهید.
  باتشکر

 16. سپید احمدی می‌گه:

  با سلام فارغ التحصیل کارشناسی ارشد ژنتیک هستم و تمایل دارم با شما همکاری کنم با تشکر

  • زهرا کلهر می‌گه:

   با سلامت فارغ اتحصیل ارشد ژنتیک پزشکی از دانشگاه علوم بهزیستی و تونبخشی هستم و علاقه مند به همکاری می باشم

 17. مهسا نسیمی می‌گه:

  با سلام من کارشناسی ژنتیک خوانده ام و یکسال است که در آزمایشگاه ژنتیک مدیریت پذیرش تخصصی را بر عهده دارم. اگر در بخش آزمایشگاهی نیاز به نیرو یا نیروی داوطلب دارید بسیار لاقه مند به همکاری با شما میباشم.
  با تشکر

 18. فرناز می‌گه:

  سلام من دانشجوی فوق لیسانس ژنتیک هستم.رشته دوره کارشناسیم هم ژنتیک بوده.آیا موقعیت کاری واسه من اونجا هست؟ممنون میشم جوابمو بدین

 19. فاطمه می‌گه:

  طبق سایت های معرفی رشته ی سم شناسی، فک میکنم سازمان پزشکی قانونی یکی از مراکز جذب متخصصین سم شناس باشه اما اینطور ک خود سازمان تو بیانیه ش آورده فقط پزشک میخادو پزشک میخادو پزشک!!!!!
  یکی دوتا هم روانپزشک محض رد گم کنی!!!
  دوستان عزیز من برای ارشد میخام سم شناسی بخونم .اگه واقعا این رشته بازارکار نداره لطفا همین الان بمن بگین.

 20. اذر می‌گه:

  من کارشناسی مشاوره زنتیک دارم خواستم اگه امکانش هست با شما همکاری کنم

 21. اذر می‌گه:

  سلام من دانشجوی ترم اخر کارشناسی مشاوره زنتیک هستم خواستم ببینم اگر استخدام داشته باشید با شما همکاری کنم ممنون میشم اگه اطلاع رسانی کنید

 22. محدثه می‌گه:

  سلام خسته نباشید من دانشجوی ترم اخر مامایی هستم میخواستم بدونم امکانش هست ک جذب ماما هم داشته باشید اگه اره میشه راهنمایی کنید چ مدارکی جهت شرکت در ازمون و طی کردن دوره های اموزشی باید ارایه کنیم ممنون

 23. الهام می‌گه:

  سلام من کارشناس بیوشیمی هستم میخواستم بدونم برای استخدام به چه رشته هایی نیاز دارید

 24. یاسمین می‌گه:

  من کارشناسی ارشد بیوشیمی دارم و بسیار مشتاق خدمت رسانی در این ارگان دولتی هستم.ممنون می شم خبرم کنید.

 25. یاسمین می‌گه:

  با سلام.من کارشناسی ارشد بیوشیمی دارم.اگه شرایط برای خدمت رسانی در این سازمان هست خوشحال می شم همکاری کنم.

 26. نفیسه می‌گه:

  لطفا در مورد آزمون های استخدامی مرتبط با این رشته بنده را درجریان بگذارید.ممنون.

 27. نفیسه می‌گه:

  سلام.من کارشناس ارشد سم شناسی هستم.لطفا در مورد فرصت های شغلی مرتبط با این رشته اینجانب را راهنمایی کنید.ممنون.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها