crm didar

استخدام سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی

مهلت ثبت نام اطلاعیه تکمیل ظرفیت ( کارشناسان ناظر ) گلخانه و واحد های قارچ تا ۹۲/۰۵/۳۱ تمدید گردید
با توجه به ابلاغ دستورالعمل و مقررات اجرایی گلخانه ها(نظام گلخانه ای کشور) توسط معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و وزارت جهاد کشاورزی و طبق هماهنگی های انجام شده با سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی برای اجرای تشریفات نظام گلخانه ای توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی و بر اساس مصوبه مورخه ۱۳۹۱/۱۱/۰۵  هیئت رئیسه سازمان، در نظر است بمنظور تکمیل ظرفیت کارشناسان ناظر گلخانه و واحدهای پرورش قارچ خوراکی تعدادی کارشناس پس از قبولی درآزمون کتبی و مصاحبه و طی دوره آموزشی بمنظور فعالیت در زمینه نظارت بر مراحل ساخت گلخانه ها و واحدهای پرورش قارچ خوراکی انتخاب گردند.
شرایط عمومی واختصاصی:
الف- عضویت در سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی خراسان رضوی (اعضایی‌که تاریخ اعتبار کارت عضویت آنها به اتمام رسیده به شرط تمدید عضویت، می‌توانند در آزمون شرکت نمایند)
ب) بومی شهرستان موردتقاضا
ج) دارابودن دانشنامه کارشناسی وبالاتر در رشته زراعت و اصلاح نباتات، باغبانی، تولیدات گیاهی و علوم و صنایع غذایی (اعضاء دارای مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته صنایع غذایی بمنظور نظارت بر واحدهای قارچ خوراکی می توانند در آزمون مذکور ثبت نام نمایند.)
د) دارابودن کارت پایان خدمت یا معافیت از سربازی برای آقایان
هـ ) داشتن فرصت کافی جهت انجام امور محوله(شاغلین هم با رعایت شرایط اعلام شده می توانند متقاضی این فعالیت باشند.)
و)داشتن سوابق تجربی مرتبط با گلخانه و واحدهای پرورش قارچ
مراحل برگزاری آزمون :
۱)آزمون علمی: به منظور سنجش اطلاعات ودانسته‌های متقاضیان، آزمون علمی روز جمعه مورخ ۹۲/۰۶/۰۸ راُس ساعت ۱۱ برگزار خواهد شد. کارت ورود به جلسه آزمون، روز پنجشنبه مورخ ۹۲/۰۶/۰۷ در محل سازمان نظام مهندسی توزیع خواهد شد.(ضمنا از ساعت ۸ الی ۳۰/۹ در محل برگزاری آزمون که متعاقباَ اعلام خواهد شد، نیز کارت ورود به جلسه توزیع خواهد گردید).
تبصره: سؤالات آزمون به صورت تستی و از نشریات شماره ۴۷۲ و ۴۷۴ نظام گلخانه ای کشور و نیز قانون نظام مهندسی و قانون افزایش بهره وری خواهد بود.
۲)مصاحبه علمی:پس از برگزاری آزمون علمی و بر اساس رتبه اخذشده از ۲ برابر ظرفیت مورد نیاز، مصاحبه به عمل می آید. برای مصاحبه علمی درتاریخ های ۱۲ و ۱۳ و ۱۴ شهریور ماه در محل سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی استان ازمدعوین به عمل می آید.
تبصره: نتیجه آزمون کتبی آخر وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۹۲/۰۶/۱۰ در سایت سازمان نظام مهندسی به نشانی:    www.razavi-agri-eng.ir و تابلو اعلانات سازمان نظام مهندسی درج و برای رابطین سازمان در شهرستانها اعلام خواهد شد که به منزله دعوت از پذیرفته شدگان آزمون کتبی برای مصاحبه می باشد.
۳)کارشناسان پذیرفته شده در آزمون علمی و مصاحبه، ملزم به شرکت در دوره های آموزشی با پرداخت هزینه می باشند.زمان شرکت در این دوره ها متعاقبا اعلام خواهد شد.
۴)پذیرفته شدگان در آزمون علمی و مصاحبه، لازم است نسبت به تکمیل پرونده رتبه بندی و اخذ پروانه اشتغال از سازمان نظام مهندسی اقدام نمایند.
نکات مهم:
۱)مجددا یادآوری می شود دارندگان مدرک صنایع غذایی صرفا می توانند بر واحد قارچ نظارت کنند و سایر دانش آموختگان ذیصلاح در صورت نبودن کارشناس صنایع غذایی در شهرستان می توانند علاوه بر واحدهای گلخانه بر واحدهای قارچ نیز نظارت نمایند.
۲)متقاضیانی که از سازمان نظام مهندسی، گرید مشاوره یا مهندسین فنی مزرعه دریافت نموده اند در صورت داشتن سایر شرایط و به شرط قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه در اولویت می باشند.
۳)سنجش شرکت کنندگان در آزمون علمی برای هرشهرستان جداگانه انجام خواهدشد.
۴)اولویت پذیرش با متقاضیانی خواهدبود که بومی شهرستان مورد درخواست باشند.
۵)تعداد کارشناسان (ظرفیت)مورد نیاز در شهرستانهای استان خراسان رضوی  به شرح ذیل خواهد بود:
 بجستان(۳)، باخرز(۳)، صالح آباد(۲ )، گناباد(۶)، خلیل آباد(۳)، کاشمر(۷)، بردسکن(۴)، فریمان(۹)، تربت جام(۸)، تایباد(۴)، خواف(۳)، رشتخوار(۲)، زاوه(۳)، کلات(۲)، تربت حیدریه(۶)، فیروزه(۳)، نیشابور(۱۰)، داورزن(۴)، جوین(۴)، جغتای(۳)، سبزوار(۱۱)، خوشاب(۳)، درگز(۲)، قوچان(۴)، چناران(۹)، سرخس(۲)، مه ولات(۳)، مشهد(۱۸)، طرقبه شاندیز(۴)
نحوه ثبت نام:
داوطلبان متقاضی لازم است فرم ثبت نام (اسکن شده رنگی) را تکمیل و همراه با سایر مدارک (اسکن شده رنگی) مشروحه ذیل در قالب CD حداکثر تا پایان وقت اداری روز .یکشنبه مورخ ۹۲/۰۵/۳۱ با پست پیشتاز به آدرس دبیرخانه سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی خراسان رضوی واقع درمشهد، خیابان راهنمایی، نبش خیابان ابوسعید ابوالخیر، صندوق پستی۴۸۴-۹۱۷۳۵ ارسال نمایند.
مدارک موردنیاز و عوامل امتیازآور:
۱)تکمیل فرم فراخوان همکاری (اسکن شده رنگی)
 ۲)یک قطعه عکس  ۴×۳ (اسکن شده رنگی)
۳)تصویر مدرک تحصیلی دارای معدل (اسکن شده رنگی)
۴)تصویر پروانه رتبه بندی و پروانه اشتغال (اسکن شده رنگی)
تبصره۱: متقاضیانی که تاکنون اقدام به اخذ رتبه ننموده اند، همزمان با ثبت نام ملزم به تشکیل پرونده رتبه بندی می باشند.
تبصره ۲:برای اخذ رتبه داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از سربازی الزامی است.
۵)ارائه گواهی معتبر مبنی بر سابقه فعالیت در زمینه گلخانه یا قارچ (اسکن شده رنگی)
۶)ارائه گواهینامه شرکت در دوره های آموزشی مرتبط با گلخانه و قارچ (اسکن شده رنگی)
۷)ارائه گواهی سابقه تدریس در مراکز آموزش عالی کشور (اسکن شده رنگی)
۸)ارائه گواهی معتبر یا برگه تعیین سطح زبانهای خارجی (اسکن شده رنگی)
۹)ارائه گواهینامه معتبر در خصوص آشنایی با کامپیوتر(توانایی استفاده از نرم افزارهای هفت گانه (اسکن شده رنگی)
۱۰)ارائه پیشنهادات نو و ابتکاری(شامل پیشنهادهای اجراشده کشوری، پیشنهادهای اجراشده در سطح استان و پیشنهادهای تصویب شده در مراجع ذیصلاح ) (اسکن شده رنگی)
۱۱)تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت از سربازی برای آقایان (اسکن شده رنگی)
۱۲)خانواده های محترم ایثارگران(شامل جانبازان، آزادگان و خانواده محترم شهدا) با ارائه معرفی نامه معتبر (اسکن شده رنگی)
۱۳)اصل فیش واریزی به مبلغ ۲۰۰۰۰۰ ریال به حساب مهرگستر ۴۹۱۷۴۱۸۲۳ نزد بانک کشاورزی میدان راهنمایی به نام سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی (اسکن شده رنگی)
تبصره: مقاضیانی که عضو سازمان بوده ولی هنوز کارت عضویت آنها صادر نگردیده، لازم است شماره نظام مهندسی خود را به صورت خوانا در فرم ثبت نام قید نمایند.
در صورت عدم شرکت در آزمون، هزینه ثبت نام مسترد نخواهد شد. ضمنا مدارک ثبت نام کلیه متقاضیان در پرونده آنان بایگانی خواهد شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها