crm didar

استخدام سازمان غذا و دارو در سال ۹۶ (خبر جدید)

استخدام سازمان غذا و دارو

 

خبر ۲۵ مرداد ۹۶ – صدور مجوز استخدام ۱۵۰۰ نفر در سازمان غذا و دارو 
باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس سازمان غذا و دارو گفت: سازمان امسال مجوز جذب هزار و ۵۰۰ نفر را از سازمان استخدامی کشور اخذ کرده است.
رسول دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: بر اساس اخذ مجوز از سازمان استخدامی کشور قرار است هزار و ۵۰۰ نفر جذب شوند که در این بین دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور خود می‌توانند از ظرفیت ۵ درصدی برای رفع مشکلات و نیازشان و همچنین انجام کارهای خود افرادی را جذب کنند.
وی بیان کرد: نظارت ستادی در سطح استان ضعیف بوده و باید در این زمینه برنامه ریزی خوبی در جهت رفع مشکلات و مسائل صورت بگیرد.
دیناروند عنوان کرد: تاسیس داروخانه در سلامت کده‌های کشور انحصارا برای عرضه داروهای سنتی و طبیعی مجاز بوده و نیازی به تشکیل پرونده مستقل ندارد و با همان مجوز داروخانه می‌توان به فعالیت در این حوزه پرداخت.
وی تاکید کرد: اعتراض دارو سازان نسبت به توزیع دولتی دارو درست بوده اما مساله مهم آن است با دادن این کار به بخش خصوصی سبب افزایش هزینه سلامت می‌شود.
رئیس سازمان غذا دارو با بیان اینکه باید مشکل تولید دارو به طور کلی حل شود، افزود: از مسائل حادی که در تولید دارو به سلامت مردم آسیب می رسد نباید به هیچ عنوان بگذریم ولی در بقیه موارد می توان مساعدت‌های دارویی را تا جایی که قانون به ما اجازه داده برای حل مسائل دارویی ، انجام دهیم.
دیناروند اظهار کرد: ایجاد دفاتر خدماتی مانند وزارت بهداشت می‌تواند بسیاری از مسائل را برطرف کند و برای مبارزه برای قاچاق به خصوص در مناطق مرزی امسال بودجه‌ای بالغ بر ۵ میلیارد تومان صرفا برای مبارزه با این کار به تصویب رسیده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها