استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک ۹۶

 استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک ۹۶

وب سایت استخدام برای تمام شرکت کنندگان در این آزمون آرزوی موفقیت و کامیابی دارد و امیدواریم تمام عزیزانی که برای این آزمون تلاش کرده اند موفق باشند. شرکت کنندگان آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور لطفا تجربیات خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید. ( توجه :  در کنار نام خود نام استان خود را نیز برای خوانایی بهتر ذکر کنید)

 

کمبود نیرو در بزرگترین اداره ثبتی کشور

رئیس اداره ثبت اسناد و املاک منطقه یک شیراز گفت: این اداره با کمبود نیرو روبه رو است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ محمد نخعی رئیس اداره ثبت اسناد و املاک منطقه یک شیراز بیان کرد: ۵۰ کارمند به صورت شبانه‌روز در اداره ثبت اسناد و املاک منطقه یک شیراز پاسخگوی مراجعه‌کنندگان هستند که با توجه به حجم بالای مراجعه کنندگان نیازمند ۱۰۰ نیروی اداری هستیم.

وی با بیان اینکه پارسال ۳۰ هزار و ۴۶۶ سند صادر و از ابتدای امسال تا ۴ اسفندماه ۳۷ هزار و ۱۹۰ سند صادر شده، افزود: پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال ۳ هزار سند دیگر صادر می شود.

نخعی با بیان اینکه در زمینه قانون، تعیین تکلیف بیشترین آمار ثبت‌نام در سطح ناحیه یک شیراز بوده اظهار کرد: از سال ۹۱ تا ۹۴، به ۸ هزار پرونده رسیدگی شده و در ۱۰ ماه نخست امسال نیز به ۶ هزار پرونده رسیدگی و رای صادر شده است.

رئیس اداره ثبت اسناد و املاک منطقه یک شیراز تصریح کرد: در زمینه موقوفات ۲۰۰ سند صادر شده و از دستگاه‌ های مختلف از جمله منابع طبیعی درخواست شده، اسناد را به سند تک برگ تبدیل کنند.

وی اضافه کرد: در موضوع استعلام‌ الکترونیکی و ارائه خدمات نیز تمام امور به صورت آنلاین و روزانه انجام  و صدور اسناد تک برگی نیز در فرصت ۱۰ روزه و کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.


نتایج نهایی استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام شد

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور : ضمن آرزوی موفقیت برای قبول شدگان در آزمون استخدامی، به اطلاع میرسانیم که نتایج آزمون استخدامی سال ۹۳ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که به تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور رسیده است، اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، پذیرفته شدگان اصلی این آزمون که دارای موافقت هسته گزینش سازمان ثبت می باشند به تدریج از طریق ادارات کل ثبت اسناد و املاک استانها دعوت به کار خواهند شد.

بمنظور دریافت نتیجه آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور لطفا شماره ملی ۱۰ رقمی خود را وارد نمایید.

برای مشاهده اسامی قبول شدگان اینجا کلیک کنید

خبر ۷ تیر ۹۴: به شکایات داوطلبان آزمون استخدامی سازمان ثبت رسیدگی می‌شود (منبع: ایسنا)

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: به شکایات داوطلبان آزمون استخدامی سازمان ثبت در دیوان عدالت اداری رسیدگی می‌شود.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ‌احمد تویسرکانی در حاشیه همایش سراسری قوه قضاییه در جمع خبرنگاران گفت: بعد از برگزاری آزمون افرادی اعتراض داشتند و این طبیعی هم است. ما در بررسی‌های اولیه اعلام کردیم آمادگی داریم که به نحو دقیق به شکایات رسیدگی کنیم.

وی با بیان اینکه بعضی از افراد شکایاتی را در دیوان عدالت اداری مطرح کردند، گفت:‌ علی‌القاعده سازمان ثبت نیز دفاعیات لازم را ارائه خواهد کرد و ما تابع احکام دیوان هستیم و به هر نحوی که تصمیم گیری شود ان شاء الله اجرا خواهد شد.

تویسرکانی گفت: ادعاهایی که مطرح شده بعضا به دلیل استنباط نادرست از بخشنامه ها و آگهی های صورت گرفته است.

خبر ۱۳ دی ۹۳ استخدام : اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: آخرین کنترل‌ها در این زمینه با حوزه معاونت منابع انسانی رئیس‌جمهور صورت گرفته و ظرف یک ماه آینده نتایج این آزمون اعلام می‌شود.

“احمد تویسرکانی” در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اظهار داشت: آخرین کنترل‌ها در این زمینه با حوزه معاونت منابع انسانی رئیس‌جمهور صورت گرفته و ظرف یک ماه آینده نتایج این آزمون اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: این آزمون در راستای بهینه‌سازی و به کارگیری نیروی انسانی متخصص با حضورحدود ۱۵ هزار نفر برگزار شد که از این میان، بعد از طی مراحل قانونی ۱۲۰۰ نفر به استخدام این سازمان درخواهند آمد.

گفتنی است؛ آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ۲۸ شهریور ماه امسال در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد که احمد تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از نحوه برگزاری این آزمون  بازدید کرد.

لازم به ذکر است از۱۲۰۰ نفری که به استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشوردر خواهند آمد، ۳۵۰ نفر در حوزه فناوری اطلاعات و مالکیت معنوی و سایر افراد در دیگر بخش‌های تخصصی این سازمان به کارگیری خواهند شد.

***** آرشیو

نتیجه آزمون استخدامی حداکثر تا روز پنجشنبه اعلام خواهد شد
http://amlak.lms.ir/

خبر ۲۹ شهریور ۹۳ استختام : آزمون صبح روز جمعه مورخ ۲۸/۶/۹۳ در شهرهای اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، ساری، کرمان، کرمانشاه و مشهد برگزار شد. از تمامی شرکت کنندگان درخواست می شود برای مشخص شدن جواب سوالات آنها را اینجا بیان نمایند تا با بررسی و همفکری دوستان به پاسخ های صحیح دست یابند.
خبر ۱۶ شهریور ۹۳ استختام : ۱۲۰۰ نفر جذب سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می شوند
رییس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور گفت: آزمون استخدامی این سازمان برای جذب یکهزار و ۲۰۰ نفر نیروی متخصص در آینده نزدیک برگزار می شود.
احمد تویسرکانی روز شنبه در جمع کارکنان اداره کل ثبت اسناد و املاک چهارمحال و بختیاری افزود: این آزمون برای جذب نیروهای متخصص و رفع کمبود نیروی انسانی برگزار می شود که سهم چهارمحال وبختیاری از استخدام های جدید ۱۶ نفر است.
وی مستندسازی مالکیت های خاص، عام و اراضی دولتی را از محدودیت های ثبت اسناد دانست و افزود: بسیاری از مشکلات و پرونده های قضایی مربوط به این حوزه است که از دولت خواسته شده تا برای تثبیت مالکیت اراضی خود اقدام کند.
تویسرکانی با تاکید بر اجرای طرح ˈکاداسترˈ گفت: با اجرای این طرح ضمن دستیابی به نقشه جامع املاک و اراضی و ماهیت قانونی مالکیت ها، از بروز هرگونه اشتباه و سوء استفاده احتمالی جلوگیری می شود.
وی اظهار کرد: یکی از دغدغه ها و مشکلات جامعه، معوقات بانکی و تضییع حقوق عمومی است که باید در همه بخش ها دراین سازمان آسیب شناسی و علل این آسیب ها تحلیل و برای آن تصمیم گیری شود.
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سفر امروز خود به شهرکرد در شورای قضایی استان شرکت می کند.

بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از متقاضیان ثبت‌نام در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سال ۱۳۹۳ که در زمان مقرر( ۲۲/۰۵/۹۳ لغایت ۲۸/۰۵/۹۳ ) موفق به ثبت نام نگردیده، و یا نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده‌ ولی تاکنون موفق به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود نشده‌اند، می‌رساند به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای این دسته از داوطلبان ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات حداکثر تا روز شنبه مورخ ۰۱/۰۶/۹۳ تمدید می‌گردد. این تاریخ به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد.
جدول زمانی و نکات مهم

 • مهلت ثبت نام : مهلت ثبت نام از روز چهار‌شنبه ۲۲ مردادماه ۱۳۹۳ تا پایان روز سه‌شنبه ۲۸ مردادماه ۱۳۹۳ است
 • توجه ویژه : در طی مراحل ثبت نام از کلیک برروی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرور گر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید در غیر اینصورت به صفحه اصلی بازگشته و مراحل ثبت نام را دوباره انجام دهید
 • توجه ویژه : ثبت نام  شما فقط وقتی تکمیل گردیده است که در مراحل ثبت نام در یک صفحه مجزا از سیستم ثبت نام شماره پرونده  ۶ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت نمایید.
 • توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند ثبت نام  داوطلبان می توانند در ساعات اداری بجز ایام تعطیل با شماره ۰۲۶-۳۶۲۷۰۰۶۱ تماس حاصل فرمایند.

چه کسانی می توانند ثبت نام کنند

 • ۱: داوطلبان باید اطلاعیه ثبت‌نام را به طور کامل مطالعه کرده باشند
 • ۲: داوطلبان باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در اطلاعیه ثبت‌نام را داشته باشند
 • توجه ویژه : داوطلبان بایستی سریال ‌ثبت‌نام ۱۲ رقمی آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور- سال ۱۳۹۳ به مبلغ ۵۳۰٬۰۰۰ ریال معادل پنجاه و سه هزار تومان را از قسمت خرید کارت تهیه نمایند

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و  املاک کشوردر سال ۱۳۹۳ می‌رساند،که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.org از روز چهارشنبه مورخ ۲۲/۵/۹۳ آغاز و لغایت روز سه شنبه مورخ ۲۸/۵/۹۳ پایان می‌پذیرد.

نمونه سوالات استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک ۹۳

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

 

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون، و با در نظر داشتن مواردی از قبیل عناوین شغلی، محل جغرافیایی خدمت، رشته‌ها و مدارک تحصیلی و جنس مورد پذیرش (مطابق جدول ذیل این اطلاعیه) و با فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.
شرایط عمومی استخدام:
تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
داشتن تابعیت ایران .
التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان).
عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر.
داوطلبان نبایــد از جمله افــرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضــائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاه های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.
شرایط اختصاصی استخدام:  
-داشتن حداقل ۲۰ سال سن و حداکثر ۳۲ سال تمام (برای مقطع تحصیلی کارشناسی) و حداکثر ۳۵ سال تمام (برای دارندگان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر) و ملاک سن تا آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۸/۵/۹۳) می­باشد.
تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه­های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف ) داوطلبانی که در جبهه­ های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده­ اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل.
ب) خواهر و برادر شهید، همسر و فرزند جانباز (۲۵ درصد به پایین)، همسر و فرزند آزاده کمتر از یکسال اسارت تا میزان ۵ سال.
ج) جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء، همسر و فرزندان جانبازان (۲۵ درصد و بالاتر)، همسر و فرزندان آزادگانی که حداقل یکسال سابقه اسارت دارند و خود رزمنده ( با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه) از شرط حداکثر سن معاف می­باشند.
د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه­ های مشمول ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری به خدمت اشتغال داشته­اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.
تذکر مهم:
۱-داوطلبان متقاضی استخدام می بایست تا آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۸/۵/۹۳) در مقطع تحصیلی اعلام شده فارغ التحصیل شده باشند.
۲-داوطلبان متقاضی استخدام می‌بایست تا آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۸/۵/۹۳) دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دائم باشند.
ج- مراحل ثبت نام :
– مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.org
– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.
– ارسال عکس : داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.
عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ)
عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.
اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل باشد.
تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد.
حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.
د – پرداخت وجه ثبت نام:
متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از روز چهارشنبه مورخ ۲۲/۵/۹۳ تا پایان روز سه شنبه ۲۸/۵/۹۳ پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.orgنسبت به واریز مبلغ ۵۳۰.۰۰۰ (پانصد و سی هزار ریال) به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.
توضیح ۱: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.
توضیح ۲: ثبت نام زمانی تکمیل می‌گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره پیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.)
توضیح ۳: ثبت‌نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت سازمان سنجش و بصورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای سازمان ایجاد نخواهد کرد.
توضیح ۴: قبل از پرداخت وجه ثبت نام لازم است داوطلبان از احراز شرایط (عمومی، اختصاصی و…) خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. همچنین به ثبت‌نام‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.
ه‍- زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۲۶/۶/۹۳ لغایت روز پنجشنبه مورخ ۲۷/۶/۹۳ برای مشاهده و پرینت، بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۲۸/۶/۹۳ در تعدادی از مراکز استان­ها، با توجه به تعداد متقاضیان شرکت کننده در آزمون برگزار خواهد شد که اطلاعات لازم یک هفته قبل از آزمون (در تاریخ ۲۰/۰۶/۹۳) از طریق سایت اطلاع­رسانی خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد و چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می­گردد .
مواد آزمون:
الف ) آزمون توانمندی­های عمومی شامل: ۱- زبان و ادبیات فارسی  ۲- زبان انگلیسی عمومی ۳- ریاضی و آمار مقدماتی ۴- فناوری اطلاعات (مهارتهای ۳، ۴، ۶ و ۷ I.C.D.L) 5- معارف اسلامی ۶- اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی می­باشد.
تبصره :  اقلیت های دینی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می­شود.
ب) آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب (طبق جدول ذیل این اطلاعیه) می‌باشد. مواد آزمون تخصصی در تاریخ ۲۸/۵/۹۳ از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.
تذکرات:
۱- در مناطق محروم (مناطق مندرج در تقسیمات کشوری) اولویت جذب و بکارگیری با افراد بومی می­باشد. داوطلبان بومی در صورت کسب حد نصاب لازم آزمون در اولویت جذب و انتخاب قرار دارند و در صورتی که برای رشته محل جغرافیایی، تعداد داوطلب حائز حد نصاب به میزان تعداد افراد مورد نیاز نرسد از سایر داوطلبان همان رشته محل جغرافیایی، به میزان تکمیل افراد مورد نیاز دعوت به مصاحبه می­شوند.
۲-داوطلب بومی شامل افرادی می­شود که حداقل دارای یکی از ویژگی­های زیر باشند:
الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در محل جغرافیائی مورد تقاضا طی شده باشد.
ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که محل جغرافیائی مورد تقاضای آنها با محل تولد همسر یا پدر(شاغلین نیروهای مسلح) در محل جغرافیائی مورد تقاضا یکی باشد و یا محل سکونت آنان(در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در محل جغرافیائی مورد تقاضای شغل باشد.
د) فرزندان و همسران کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات”کارگروه انتقال دولت از تهران” به محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.
و) آن دسته از افرادی که حداقل سه سال سابقه کار تمام وقت در دستگاه های اجرایی محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام، با پرداخت حق بیمه داشته باشند.
توضیح: اولویت انتخاب داوطلبان با بومی شهرستان می باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشد؛ از داوطلبان بومی سایر شهرستان های استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می­شوند.
توجه : ملاک مورد عمل آخرین تقسیمات جغرافیایی وزارت کشور می­باشد و داوطلبان بایستی مدارک مثبته فوق الذکر دال بر بومی بودن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز به محض درخواست سازمان مربوطه (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) به آنان ارائه کند.
۳-از کل مجوز استخدامی اخذ شده، بیست و پنج درصد (۲۵%) آن از میان جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید تخصیص می­یابد.
توضیح: در صورت باقیمانده سهمیه ۲۵ درصد سهمیه ایثارگران (ط%

دیدگاه ها (۷۱۵)

 1. مرضیه می‌گه:

  سلام.کی کمک کنه مواد آزمون تخصصی رشته حسابداری آخه چیه؟تو رو خدا زودتر جواب بدین.
  ممنونم.

 2. مهدیار می‌گه:

  سلام از بچه های کتابخونه ملی کسی نیست که برا این ازمون داره اماده میشه ؟

 3. به همه می‌گه:

  سلام
  جهت اطلاع دوستان عرض کنم که بزودی بانک مهر اقتصاد به صورت سراسری اقدام به استخدام می کند
  اطلاعیه عمومی این استخدامی در تاریخ ۹۳/۶/۲۲ در وب سایت بانک خواهد آمد.
  رشته های مورد پذیرش
  ۱- مدیریت (فکر کنم تمام گرایشها )
  ۲- اقتصاد (فکر کنم تمام گرایشها )
  ۳- حسابداری (فکر کنم تمام گرایشها )
  ۴- آمار (کاربردی و محض)
  ۵- ریاضی (کاربردی و محض)

  و اینکه فقط مرد استخدام میکنه
  خواهشا به سایت این بانک مراجعه و درخواست بدین که تفاوتی بین زن و مرد قائل نشن

 4. عباس می‌گه:

  سلام واسه امار چه کتابی بخونیم ؟ برای ریاضی چطور ؟؟

 5. محمد می‌گه:

  سلام دوستان-بهترین منابع برای دروس تخصصی رشته مهندسی کامپیوتر(نرم افزار) وهمچنین دروس عمومی چیه؟
  ممنون

 6. mahsa می‌گه:

  چرا هیچ جا رشته زبان ور نمیداره؟
  تروخدا یکی راهنماییم کنه

 7. سرو کوهی می‌گه:

  سلام
  لطفا جواب بدهید؟
  به نظر شما از الان بخونم با توجه به زمان باقیمانده مینونم خودم رو برسونم به آزمون؟
  با آرزوی موفقیت برای همه شما.

 8. الناز می‌گه:

  سلام بچه ها
  نمونه سوال تخصصی رو از کجا تهیه کنیم
  میشه منو را هنمایی کنین، من ارشد جامعه شناسی ام با حقوق آشنایی ندارم،
  لطفا بهم کمک کنید می خوام قبول شم

 9. ..... می‌گه:

  سلام دوستان/بنظرتون اداره ثبت و اسناد جای بدرد بخوری هس؟

 10. عبداله می‌گه:

  دوستان لینک منابع تخصصی کجاست؟

 11. مهيار می‌گه:

  چرا ننوشته آزمون نمره منفی داره یا نه!
  و اینکه عمومی حدنصاب(۶۰درصد) داره یا نه!
  وقتی قید نشده یعنی حدنصاب نداره؟

 12. رضا می‌گه:

  سلام دوستان
  منو خواهرم در سال ۸۲ در آزمون استخدامی اداره ثبت اسناد شرکت کردیم . که خواهرم دوتا کتاب مثل هم برامون گرفت بنام مجموعه سوالات طبقه بندی شده (موضوعی)حقوق ثبت نویسنده رضا شکری چاپ مجد که من کتاب را یک بار مرور سطحی خوندم وتوانستم ۶۰%سوالات را پاسخ دهم و خواهرم که کامل خونده بود ۱۰۰%درصد و نفر اول آزمون آن سال شد .توصیه میکنم حتما آنرا مطالعه فرمایید.

 13. fatemeh (mah) می‌گه:

  یکی بیاد بگه من اطلاعات عمومی وسیاسی من چی بخونم اطلاعات عمومی بانک سپه برا من خیییییییلی سخت بود

 14. علی می‌گه:

  من با ارشد علوم سیاسی باید حقوق مدنی و حقوق تجارت رو در آزمون تخصصی امتحان بدم؟ چه ربطی داره آخه. خب وقتی درس تخصصی رشته ی من تو امتحان نیست چرا این رشته رو اعلام کردند؟ میگفتن حقوق فقط میخوایم و خودشون و ما رو راحت میکردن دیگه.

 15. شیدا می‌گه:

  سلام.بچه ها من به تازگی ازمون بانک سپه رو دادم.همونطور که میدونید مجریش سنجش بود.سوالات معارف ۳ تا احکام بود و بقیه همه از دوران دبیرستان.تاکید میکنم همش از دوران دبیرستان.بنابراین وقت خودتون رو با خوندن منابع مختلف تلف نکنید.زبان انگلیسیش زبان تخصصی بانکداری بود.ادبیاتش ساده بود و چون من وقتم کم بود فقظ آرایه ها رو خونده بودم .ریاضیش ۲ تا سوال خیلی ساده آمار از میانگین و فراوانی مطلق داشت و از احتمالات زیاد سوال داده بود.کامپیوترش هم من سوالات استخدامی سالهای قبل رو خونده بودم اما از اونا سوال نیمده بود.بهتره که یه کتاب مطالعه کنید.

 16. مجید خان می‌گه:

  چرا پیعامای من ثبت نمیشه؟؟؟

  • رضا می‌گه:

   چون نگارش شما بد آموزی داره.ابتدا آن را اصلاح نمایید بعد انتظار ثبت نظر داشته باشید.

   • دلسا می‌گه:

    جونم اقارضاخیلی باحال بود بی زحمت واسه منوجواب بدین رشتم حسابداری شماگفتین کتاب طبقه بندی شده حقوق؟؟؟؟

 17. مهرسا می‌گه:

  سلام کسی برای کارشناس امور اداری چی باید بخونیم

 18. علی می‌گه:

  سلام.می خواستم بدونم هم طراحی الگوریتم سوال میاد هم ساختمان داده؟یعنی باید هر دو کتاب طراحی الگوریتم و کتاب ساختمان داده رو بخونیم؟

 19. tabatabaie می‌گه:

  سلام دوستان
  کسی میدونه چطور مِیشه محل سکونتم رو برای محل آزمون تغییرش بدم.زمان ویرایش تموم شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 20. شاهین می‌گه:

  سلام
  کسی میدونه با کارت مغافیت پزشکی میشه در آزمون شرکت کرد؟

 21. رضا می‌گه:

  سلام کسی تونست درباره منابع رشته صنایع پیگیری بکنه؟ من با اون شماره تماس میگیرم کسی جواب نمیده

 22. مجید خان می‌گه:

  دوستان چند راهنمایی
  برای درسهای زبان انگلیسی و زبان فارسی و معارف بعد از کلی تحقیق بهترین کتاب رو پیدا کردم کتاب مدزسان شریف کاردانی به کارشناسی عالیه کتابش
  بعد در مورد اطلاغات عمومی که یک فایل هست ۴۵۰ سوال در مورد اطلاغات همومیه پیداش کن بخون عالیه
  واسه icdl هم مهارت
  ۳ -word
  ۴ – exel
  ۶ – powerpoint
  ۷-internet

 23. zahra می‌گه:

  سلام
  بعد از خرید کارت متوجه شدم استخدامی برای عنوان شغلی موردنظرم مخصوص آقایونه
  الان باید با کارت چیکار کنم ؟

 24. ناشناس می‌گه:

  سلام دوستان
  شما به این کار چی میگید؟
  هر کی مهندسی صنایع خونده برای استخدام شدن باید درسای تخصصی کامپیوتر رو امتحان بده…

  • رضا می‌گه:

   ببینید طرف که رشته ها را واسه شغلها انتخاب میکرده چقدر اطلاعات داشته که هر چی گرایش صنایع که توش کلمه سیستم بوده را با رشته کامپیوتر یکی دونسته
   اخه هر سیستمی که سیستم کامپیوتری نیست

 25. رضا می‌گه:

  سلام
  این یعنی چی:
  به ثبت نام دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پائین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  من معدلم ۱۱/۳۴ ولی مدرکم معادل نیست میتونم شرکت کنم

 26. arash می‌گه:

  به نظر من همه متقاضی هایی که دروس تخصصی رشته شون بعنوان مواد آزمون اعلام نشده با سازمان ثبت تماس بگیرید یا مراتب اعتراض را به سنجش اعلام کنید .

  • رضا می‌گه:

   من تماس گرفتم با شماره ای که بالا اومده با سازمان ثبت ولی یا اشغاله یا کسی جواب نمیده
   لطفا اگه کسی پیگیری کرده به ما هم اطلاع بده

 27. محسن می‌گه:

  سلام دوستان و خسته نباشی خدمت آقای مدیر خواهشا بگین منابع تخصصی رشته کامپیوتر چیه من هر چی ت سایت سنجش نپاه کردم نتونتستم پیداش کنم یه پی دی ف گذاشته اونم عناوین شغلیه منابع رو ننوشته خواهشا یه راهنمایی بکیند

  • hnmi می‌گه:

   تحلیل گر سیستم یا سخت افزار رایانه ؟
   برای تحلیل گر سیستم : مهندسی نرم ، پایگاه داده ، شبکه ، ساختمان داده و الگوریتم

 28. مهناز می‌گه:

  سلام ،منظورpower point،،word،،access،،excelو اینترنت می باشد

  • اکبر می‌گه:

   چهار مهارت شما چرا ۵ تا نوشتی اکسس نیست

  • مجید خان می‌گه:

   مهارت ۳ (Word) شیوه به کارگیری نرم افزار واژه پرداز
   مهارت ۴(Excel) شیوه کار با صفحه گسترده CSS و بهبود کارکرد آن
   مهارت ۶(Powerpoint) شیوه کار با نرم افزار ارائه مطلب
   مهارت ۷ (Internet) اطلاعات و ارتباطات

 29. ابوالفضل می‌گه:

  کارت خریدم اما شرایطشو نداشتم،اگه کسی مایل بود۴۵ تومن میفروشم.

 30. مديريت دولتي می‌گه:

  سلام
  کسی از رشته مدیریتت دولتی هم شرکت کرده؟آیا منابع تخصصیش درسته؟آیا ما میتونیم این منابع رو ک تا حالا نداشتیم سه هفته ای بخونیم؟!!!!!!!!

 31. فوری فــــــــــــــــــــــــــــــوری می‌گه:

  اینکه تو شرایط ثبت نام گفته شده اولویت با بومی شهرستانه بعدش با بومی استان یعنی کلا غیر بومی نمیتونه شرت کنه؟ یا اینکه بومی ها خودشون اولویت بندی دارن و در صورتیکه کلا بومی ها (شهرستان و استان)نتونن نمره کسب کنن از غیر بومی ها هم برمیدارن؟

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها