استخدام سازمان بنادر و دریانوردی سال ۹۶ (اطلاعیه جدید فراگیر چهارم)

استخدام سازمان بنادر و دریانوردی

 

 

سازمان بنادر و دریانوردی در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، با اعلام شرایط اختصاصی و عمومی، ۲۰۰ نفر را در مشاغل تخصصی جذب می کند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از سازمان بنادر منصور آرامی اظهار کرد:‌ در آزمون استخدامی آتی دستگاه های اجرایی از سهم ۲۰۰ نفری سازمان بنادر ۱۸۰ نفر در بنادر شمال و جنوب و ۲۰ نفردر مرکز (تهران) به خدمت گرفته می شوند.

وی تصریح کرد: بر اساس سند برنامه ریزی نیرویانسانی سازمان بنادر مصوب سال ۹۵ که به تصویب سازمان اداری و استخدامی کشور رسیده، در افق یک دهه آینده حدود ۹۰۰ نفر از ۲۰۰۰ نفر نیروی رسمی و پیمانی شاغل در این سازمان  بازنشسته  می شوند.

وی با تأکید بر چالش سن کاری واستخدامی بالای ۲۰ سال نیمی از کارکنان رسمی و پیمانی سازمان بنادر و بازنشستگی قریب الوقوع ۹۰۰ نفر طی ده سال آینده، از ۸۶۰ پست بلاتصدی به عنوان یکی از مسائل در سازمان بنادر خبر داد و افزود: تقریباً از ۳۶۰۰ پست سازمانی که در سند برنامه‌ریزی نیروی انسانی سازمان بنادر تشریح شده است، ۸۶۰ پست خالی و بلا تصدی است.

عضو هیئت عامل سازمان بنادر با بیان اینکه سازمان امور اداری و استخدامی، با توجه به استدلال ها و ضرورت های جذب نیروی انسانی درسازمان بنادر، در مرحله اول به جذب و استخدام ۲۰۰ نفر از طریق مسیرهای قانونی(آزمون سازمان سنجش) مجوز داده است، خاطرنشان کرد : در این مرحله و به جهت اینکه سازمان بنادر و دریانوردی یک ارگان تخصصی است، تقسیم بندی و توزیع پست ها بر اساس نیازسنجی بنادر و با مشورت اعضای هیئت عامل و مدیرعامل سازمان بنادر انجام گرفت؛ به طوری که به عنوان مثال در بندر بزرگ و کانتینری شهید رجایی جذب ۵۱ نفر در دستورکار قرار گرفت.

آرامی با اشاره به تعهد ۱۰ ساله مستخدمان آزمون آینده، توضیح داد : پذیرفته شدگان نهایی این آزمون استخدامی، برای مدت ۱۰ سال متعهد به خدمت در پست و محل اشتغال پذیرفته شده هستند.

وی با اعلام شرط تسلط به زبان انگلیسی دربعضی از مشاغل بسیار تخصصی در حوزه دریایی و بندری، اظهار کرد: پذیرفته شدگان مرحله اول این آزمون باید برای انجام مصاحبه تخصصی در مراحل بعدی به سازمان بنادر مراجعه کنند و قبولی این مراحل را نیز کسب کنند.

نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی با اعلام این‌که ۲۵درصد از سهمیه این آزمون یعنی حدود ۵۰ نفر به خانواده های ایثارگران و شهدا اختصاص داده شده است، افزود : همچنین ۳ درصد نیز به معلولان عزیز اختصاص داده شده که آنهانیز حتما باید در آزمون شرکت کرده و نمره قبولی را کسب کرده باشند.


خبر ۲۶ اردیبهشت ۹۶ -اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص چهارمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور

در اجرای ماده (۴۴) قانون مدیریت خدمات  کشوری و ماده (۸) دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی منضم به بخشنامه شماره ۹۷۵۷/۹۳/۲۰۰ مورخ ۱۳۹۳/۰۷۱۹ مبنی بر برگزاری آزمون مشترک فراگیر دوبار در سال ( ماههای اردیبهشت و آبان ) به آگاهی می‌رساند:
در چهارمین امتحان مشترک فراگیر ، وزارت آموزش و پرورش (۸۰۰۰ نفر)، بانک صنعت و معدن (۱۸۷ نفر)، سازمان دامپزشکی کشور (۲۶۶ نفر)، سازمان پزشکی قانونی کشور (۶۱ نفر)، سازمان حسابرسی (۳۴۲ نفر)، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران (۵۰ نفر)، ۱۱ دستگاه اجرایی استان البرز (۱۳۷ نفر)، سازمان بنادر و دریانوردی (۲۰۰ نفر)، بانک  مسکن (۵۴۰ نفر)، بانک سپه (۵۴۱ نفر)،  سازمان  ثبت اسناد و املاک  (۱۱۵ نفر)، وزارت امور خارجه (۴۲ نفر) و سازمان اداری و استخدامی کشور (۵۰ نفر) استخدام می‌نمایند.
داوطلبان استخدام می‌توانند برای آگاهی از چگونگی شرایط ثبت‌نام، شغل و محل مورد تقاضا، ظرفیت‌های استخدامی به تفکیک واحدهای استانی و جنسیت مورد تقاضا، سن و شرایط عمومی و اختصاصی هریک از دستگاههای استخدام‌کننده و سایر اطلاعات موردنیاز و همچنین ثبت‌نام در چهارمین امتحان مشترک فراگیر به اطلاعیه‌ای که در این خصوص در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org در نیمه خردادماه ۹۶ درج خواهد شد مراجعه نمایند.

در صورتی که میخواهید به محض اعلام شرایط استخدامی با خبر شوید عضو کانال رسمی وب سایت استخدام شوید

برای عضویت در کانال استخدام کلیک کنید

برای مشاهده اطلاعیه در سایت سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ بهمن ۹۵ – برنامه استخدام ۲۰۰ نفر در سازمان بنادر و دریانوردی

خبرگزاریی صدا و سیما: ۱۶۰ نفر برای پست های تخصصی بندری، دریایی، فنی و مهندسی و حوزه های ایمنی دریایی و۴۰ نفر برای مشاغل عمومی و پشتیبانی با اولویت بنادر جنوبی کشور به استخدام سازمان بنادر در می آیند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه اطلاع رسانی جامعه دریایی ایران (مانا) ، مدیرکل دفتر برنامه و بودجه سازمان بنادر با اشاره به دریافت مجوز استخدام۲۰۰ نفر از سازمان امور اداری و استخدامی کشور در نشست معاونان اداری، مالی و طرح و توسعه سازمان بنادر گفت: از سهمیه استخدامی جدید تعدادی از میان نیروهای قراردادی داخل سازمان، که دارای گواهینامه های قبولی آزمون ادواری در رشته های شغلی مورد نیاز سازمان باشند، جذب خواهند شد.
رمضانعلی محمودی ادامه داد: با هماهنگی ها و رعایت شرایط مورد نظر سازمان امور اداری و استخدامی، بخشی از مجوز جدید استخدامی به نیروهای قراردادی فعال در سازمان بنادر و دریانوردی اختصاص داده می شود.
مدیر کل برنامه وبودجه سازمان بنادر درباره شرایط اعلامی سازمان امور اداری و استخدامی تأکید کرد : قبولی در آزمون استخدام ادواری و برخورداری از شناسه قراردادی۲ شرط لازم علاوه بر داشتن شرایط احراز تصدی شغل در سازمان است و با انجام مصاحبه تخصصی و ارزیابی مهارت های مورد نیاز شغلی، فرآیند استخدام نهایی می شود.
به گفته محمودی، داشتن گواهی نامه قبولی در آزمون استخدام ادواری، قانون است و بر اساس بخشنامه به دستگا های دولتی اعلام شده است.
مدیرکل برنامه و بودجه سازمان بنادر با بیان اینکه این سازمان با رعایت کامل قوانین و مقررات نسبت به استخدام نیروهای جدید اقدام خواهد کرد، گفت : مطابقت رشته تحصیلی با تصدی پست و داشتن مهارت های لازم برای انجام وظایف محوله از دیگر شروط احراز صلاحیت در استخدام آتی خواهد بود.


خبر ۹ بهمن ۹۵ – سال آینده استخدام دریایی خواهیم داشت

بازارکار: معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: برای استخدام نیروی‌های رسمی در سال آینده مجوزهای لازم را اخذ کرده‌ایم.
منصور آرامی در گفتگو با این شبکه خبری ضمن تاکید بر اهمیت ارتقای سطح علمی نیروهای حوزه بندری و دریایی گفت: ما هم برای تقویت نیروهای درون‌سازمانی خودمان در سطح حاکمیتی بنادر و هم در بخش شرکت‌های خصوصی که با ما کار می‌کنند در حال انعقاد تفاهم‌نامه‌هایی با دانشگاه‌های صنعتی شریف و دیگر دانشگاه‌ها هستیم که به طور قطع این اتفاق می‌تواند موجب ارتقای سطح دانش نیروها بشود.
او افزود: این اقدام برای نیروی رسمی صورت گرفته و علاوه  بر این خود شرکت‌های خصوصی هم که در بخش‌های مختلف بندری و دریایی فعال هستند برای پیشبرد پروژه‌های جدید نیازمند نیروی تازه هستند.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی سازمان بنادر و دریانوردی درباره شرایط استخدام نیرو برای بندر چابهار نیز تاکید کرد: ما الان برای تزریق نیرو در کل کشور مجوزهای لازم را گرفتیم که بندر چابهار هم قطعا جزو همین مجموعه خواهد بود.
آرامی با اشاره به اینکه بومی‌بودن اولین فاکتور برای استخدام است تصریح کرد: بومی‌بودن در همه جای کشور اولین شرط استخدام است. طبق این مجوز سهمیه استخدامی که ما گرفته‌ایم ۹۰ درصد استخدام‌ها در بنادر است و بعد هم آنها بومی هستند. در واقع طبق شرایطی که خود سازمان امور استخدامی دارد بومی بودن اولویت اول است.
او افزود: ما برای تامین نیروهای خودمان مجوزها را گرفتیم و تلاش داریم که بتوانیم برای سال آینده تعدادی نیروی رسمی به مجموعه حاکمیتی بنادر تزریق کنیم. الان تعدادشان مشخص نیست اما حتما بر اساس نیازمندی‌ها خواهد بود.


استخدام سازمان بنادر و دریانوردی در سراسر کشور سال ۹۰

سازمان بنادر و دریانودردی در نظر دارد تعداد ۱۰۴ نفر افراد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر را جهت خدمت در بنادر جنوبی کشور دعوت می‌کند
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص رشته‌های شغلی مورد نظر ، مدارک مورد نیاز و تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی و درخواست شغل می‌تواننند از تاریخ ۲۰/۴/۱۳۹۰ به سایت سازمان بنادر و دریانوردی به آدرس http://www.pmo.ir مراجعه نمایند
ضمنا مهلت ارسال درخواست ثبت نام الکترونیکی از تاریخ ۲۰/۴/۱۳۹۰ به مدت یک هفته می‌باشد

دیدگاه ها (۲)

  1. جلال می‌گه:

    امور بندری ۲ ثبت نام کردم. انصافا منابع عجیبه!!! باس چیکار کرد؟ من تست های درس اصول و … رو از اینترنت گیر اوردم.ظاهرا کتابش جزوه هست گیر نمی اد.بعد هم قانون مناقصات و قانون تجارت. همچنین کتاب بازرگانی بین المللی دکتر حقیقی رو گرفتم خوندم.باز یه سری اطلاعات درباره حمل و نقل رو هم از اینترنت گرفتم.همینجوری!!!! امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم

  2. Abdollah می‌گه:

    سلام دوستان …سایتتان خوبه فقط میشه منو راهنمایی کنید که من برای استخدام شدن در گارد گمرک و یا محیط بان شدن باید در چه تاریخی و کجا مراجعه کنم ….ممنون از شما… لطفا

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها