استخدام در شــرکت تـولیدی مـارون صنعـت تهران (واقع در اصفهان)

استخدام در شــرکت تـولیدی مـارون صنعـت تهران (واقع در اصفهان)Reviewed by Admin on May 8Rating:

ستخدام در شــرکت تـولیدی مـارون صنعـت تهران (واقع در اصفهان)

شــرکت تـولیدی مـارون صنعـت تهران (واقع در اصفهان ـ شهرک صنعتی اشترجان- پلاک 1) جهت تأمین نیروی انسانی خود به تعدادی نیرو به شرح زیر نیازمند است:

1- مهندس برق و الکترونیک دارای مدرک لیسانس الکترونیک مرتبط با PLC و آشنایی با تعمیرات، با حداقل 4 سال سابقه کار مرتبط.
2- لیسانس پلیمر با حداقل 4 سال سابقه کار مرتبط.
3- مهندس مکانیک دارای مدرک لیسانس مکانیک مرتبط در زمینه ماشین های ابزار و روش های ساخت قطعات با حداقل 4 سال سابقه کار مرتبط…

از واجدین شرایط درخواست می شود رزومه, مدارک و سوابق خود را حداکثر تا تاریخ 89/2/30 به آدرس پست الکترونیکی info@maron-sanat.com و یا به شماره نمابر 3482019 ـ 0312 ارسال نمایند.

دیدگاه ها (4)

 1. سلیمانمی‌گه:

  محافظت در برابر اشعه یووی
  پرتو یووی بر انسان اثرگذار است، اما تاثیر پرتوهای یووی بر شخصی که در معرض این نور قرار گرفته، به طول موج این پرتوها بستگی دارد. از آنجا که قدرت نفوذ اشعه یووی خیلی کم است، این نور فقط برای چشم و قسمت‌هایی از پوست که در معرض نور قرار گرفته‌اند خطرناک است و تاثیر خاصی بر اندام‌های داخلی و بخش‌های دیگر بدن ندارد. آسیب‌های ناشی از نوردهی یووی بر روی پوست به دو دسته اند: آسیب‌های ناشی از نوردهی کوتاه یا حاد (acute) (مثلا چند ساعته) و آسیب‌های نوردهی طولانی و مداوم یا مزمن (chronic). آسیب‌های نوردهی کوتاه مدت اغلب به دنبال قرار گرفتن یکباره و چندین ساعته در معرض اشعه یووی، ممکن است به‌صورت التهاب بروز ‌کند، اما آسیب‌های نوردهی مزمن به تدریج با گذشت زمان و سروکار داشتن پیوسته با سیستم‌های یووی در بدن انسان ایجاد می‌شوند. البته تاثیرات مزمن، اغلب چندین سال بعد آشکار می‌شوند. نوردهی حاد باعث آفتاب سوختگی می‌شود (می‌دانیم که در نور آفتاب هم اشعه یووی وجود دارد.) قرمزشدگی پوست، که التهاب پوست نیز نامیده می‌شود با طول موج‌های کوتاهتر از 315 نانومتر ایجاد می‌شود. شدت آفتاب سوختگی به شدت نور یووی و مدت تابش آن بر انسان بستگی دارد، و به صورت عمومی در افراد دارای پوست تیره دیرتر از افراد دارای پوست روشن اتفاق می‌افتد زیرا تیرگی و ضخامت پوست، به عنوان محافظ در مقابل اشعه عمل می‌کند. پیری زودرس و احتمال سرطان پوست در طولانی مدت، از خطرهای مزمن هستند. التهاب قرنیه (ملتحمه چشم)، که همچنین به «برف کوری» (snow-blindness) نیز معروف است، رایج ترین تاثیر نور یووی بر روی چشم‌ها است. علایم این بیماری درد کم یا سوزش چشم و حساسیت به نور است. با این وجود، آسیب‌های دائمی به قرنیه و پوست بسیار کم اتفاق می‌افتند. همان‌طور که می‌دانیم برای محافظت در برابر نور خورشید، چشم‌ها باید توسط عینک‌های آفتابی، بدن با لباس مناسب و لب‌ها با کرم‌های محافظ در برابر یووی محافظت شوند. اما برای محفاظت از کسانی که در کارگاه‌ها و چاپخانه‌ها با خشک‌کن‌های یووی کار می‌کنند راه متفاوتی انتخاب شده است:

  – منبع اشعه باید به طور کامل پوشیده شده و دیده شدن منبع نور یووی باید غیرممکن باشد.

  – اشعه بازتاب شده باید توسط درپوش‌های محافظ و پرده‌ها گرفته شوند.

  – هنگامی که محافظ‌ها بالا هستند باید لامپ‌های یووی خاموش شده باشند.

  – تنها افرادی باید اجازه راه‌اندازی یا تعمیر و نگهداری خشک‌کن‌های یووی را داشته باشند که برای این کار آموزش کافی دیده‌اند.

  اگر همه این موارد ایمنی رعایت شوند، دیگر خطری از جانب نور یووی انسان را تهدید نخواهد کرد و محافظت‌های شخصی، مانند عینک‌های ایمنی، مورد نیاز نخواهند بود.

  مهم: در حین راه‌اندازی، تمام قسمت‌های پوشاننده بخش خشک‌کن یووی باید به صورت صحیح در جای خود قرار بگیرند. پس از توقف یا بارگذاری مجدد کار نیز حتی اگر به نظر برسد که ماشین برای مدت زمان کوتاهی کار خواهد کرد باید آن را تنها پس از نصب مجدد تمام پوشش‌ها راه اندازی کرد.

 2. safirمی‌گه:

  این شرکت در استانه ورشکستگی کامل داره قرار می گیره با تولید کفپوش با مواد رزین UVاین نوع کفپوش از کیفیتی خیلی پایین برخوردار خواهد شد که خیلی سریع پاره وتکه تکه خواهدشد که این موضوع نه تنها به این شرکت صدمه خواهدزد بلکه این اندک مشتری را نیز از دست خواهد داد.با تولید این جنس بدون طلق از استحکام کمتری برخوردارخواهد شد که میشه همانند ایران خودرو وسایپا که اجناسی بی کیفیت تولید می کنند.طلق روی کفپوش است که به این جنس ارزش کفپوش بودن را میده… .

 3. Does not matterمی‌گه:

  با عرض سلام ووقت بخیر حضور محترم مدیر شرکت مارون صنعت -درمورد سرویسی که برجی4میلیون دریافت می کنه ودراوج شلوغی با خانم هایی که میاره 20صندلی پر میشه وبقیه صندلی ها 20تای دیگر خالی می ماند واز روزمزد ها پول دریافت می کنه ایا این درسته که روزمزد این شرکت که برای این شرکت کار می کنه پول دریافت بشه ایا درسته که هر سال یک ایستگاه برای دونفر اضافه بشه برای مسکن مهر وبرای افرادی که از روستای شرودان به شرکت می ایند سرویس گرفته نشه هیچ روستایی به اندازه ی شرودان نیرو در این شرکت نداره بقایی که یکنفره باید سرویس اختصاصی و دربست داشته باشه ولی 20نفر کارگز بایدازجیب خودشان پول سرویس شرکت را بدهند.در ضمن اگر به یک سرویس10میلیون هم بدهند توی کوچه پس کوچه های لارگان نمی رود که ماشین های خودشان به زور میره واصلامسیرش با سرویس شرودان یکی نیست وان اگر بشه یک سرویس جداگانه باید گرفت.درمورد ماه رمضان هیچ کدام از اداری ها بجز2نفر که دیدیمروزه نمی گیرند دلیلی نداره ما زودتر حرکت کنیم این قانون مال زمستان12سال پیش بودکه می خواستند برای افطار برسند نه گرمای الان که نسل کارگر در بیادبرای اداری ها-اگه سویس ها بین راه اش حلیم سیگار نان توقف نکن وبگیرند سرویس همیشه سر موقع میرسه ونیازی به 10دقیقه زود امدن نیست

 4. امیدمی‌گه:

  باسلام واحترام باتوجه به تصمیمات هیات دولت درراستای رعایت استانداردهای جهانی مبنی برملزم بودن کلیه کارکنان مشاغل داشتن مدرک حداقل دیپلم.موسسه سپاهان باسالهاتجربه دراین ضمینه بران شدیم تابه عنوان یکی ازمجریان طرح درضمینه اموزش مهارت های مختلف جهت دریافت دیپلم رسمی ازاموزش وپرورش سالهادرحال فعالیت بوده که درصورت نیازحسب العمرحضوری یا تلفنی به عرض خواهیم رساندبااحترام مدیر مسئول دکترنصراصفهانی
  …….

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانکی