crm didar

استخدام در شرکت فروشگاه­ های زنجیره­ای شاپرک

دعوت به همکاری

شرکت فروشگاه­ های زنجیره­ای شاپرک (روییان سابق) برای تکمیل ظرفیت نیروی انسانی موردنیاز خود برای مشاغل ذیل از متقاضیان محترم دعوت به همکاری می­نماید:

الف: عناوین شغلی:

۱- مسئول شیفت فروشگاه ۲- معاون شیفت فروشگاه ۳- مسئول انتظامات ۴- مسئول صندوق­ها

۵- حسابدار ۶- چیدمان کالا ۷- همیار مشتری ۸- پارکبان ۹- خردکن مرغ ۱۰- خدمات (نظافت چی)

۱۱- تأسیسات (آچار بدست حرفه­ای) ۱۲- نگهبان شب ۱۳- انتظامات ۱۴- فروشنده ۱۵- صندوقدار

ب: شرایط عمومی و اختصاصی:

۱- مدرک تحصیلی برای ردیف­های (۵-۴-۳-۲-۱) لیسانس به بالا و برای سایر ردیف­ها، حداقل دیپلم می‌باشد.

۲- برای ردیف­های (۵-۴-۳-۲-۱) حداکثر سن ۴۰ سال و برای سایر ردیف­ها حداکثر سن، ۳۰ سال می‌باشد.

۳- کلیه متقاضیان می­بایست از سلامت کامل جسمانی و روانی برخوردار بوده، فعال و پر انرژی، خوش بیان و خوش برخورد، دارای سابقه مفید و تجارب عملی، اجرایی و مدیریتی (الزاما ردیف­های ۴-۳-۲-۱) و کاری مرتبط با ردیف شغلی موردنظر خود باشند (این موارد در زمان مصاحبه تلفنی و حضوری و گزینش نهایی حتماً ملاک انتخاب خواهد بود.)

ج: سایر نکات قابل توجه:

۱- قرارداد همکاری طبق قانون کار تنظیم گردیده، پذیرفته شدگان از بیمه و حقوق طبق قانون کار و البته بر اساس مشاغل و مسئولیت­ها برخوردار خواهند شد.

۲- پذیرفته شدگان بر اساس تشخیص شرکت و نیاز، در فروشگاه­های بزرگ شاپرک یا مراکز وابسته در سطح شهر مقدس قم مشغول به کار خواهند شد.

۳- ساعت کار در فروشگاه­های بزرگ شاپرک به طور معمول از ۹ صبح تا ۲۳ می­باشد. بر این اساس پذیرفته شدگان می­بایست آمادگی کار در یک شیفت (صبح یا بعد از ظهر) یا ساعاتی از هر دو شیفت صبح و بعد از ظهر و تیزکار در روزهای تعطیل – به صورت یک هفته در میان – را داشته باشند.

۴- متقاضیان می­بایست دارای کارت پایان خدمت یا معافیت غیرپزشکی باشند.

۵- متقاضیان محترم در مرحله اول از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب هر روز با شماره تلفن ۳۸۲۰۹۰۶۹ تماس حاصل نموده، مشخصات شخصی و سوابق کاری خود را اعلام نمایند. در مرحله ی­ بعد، از داوطلبان برای مصاحبه حضوری و طی مراحل بعدی گزینش دعوت به عمل خواهد آمد.

۶- با عنایت به این که شرکت شاپرک، افراد را فقط به صورت تمام وقت دعوت به همکاری و گزینش می‌نماید لذا شاغلین به کار در مراکز دیگر جهت کار نیمه وقت و نیز دانشجویان محترم لطفاً تماس نگیرند.

۷- متقاضیان محترمی که در آگهی­های مرحله قبل در سال ۹۵ برای اشتغال ثبت نام کرده ولی با آنها تماس گرفته نشده یا پس از مصاحبه، پذیرفته نشده­اند، لطفا به هیچ عنوان مجدداً ثبت نام ننمایند.

۸- متقاضیان گرامی از مراجعه حضوری به محل فروشگاه­ها یا دفتر مرکزی شرکت خودداری نمایند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها