crm didar

استخدام در شرکت بلندپایه

شرکت بلندپایه (شرکت پیمانکاری فعال در پروژه های عمرانی صنعتی داخل و خارج از کشور) به منظور افزایش کادر نیروی انسانی خود در تهران از میان متقاضیان دارای شرایط عمومی و تخصصی مورد نظر شرکت در ردیف های شغلی زیر به صورت تمام وقت، دعوت به همکاری می نماید.

۱.کارشناس توسعه بازار؛ ترجیحاً مدرک کارشناسی ارشد در رشته های صنایع و مدیریت. ۳سال سابقه کار مرتبط. تسلط به زبان انگلیسی. آشنایی با مفاهیم مدل مالی پروژه، ارزیابی اقتصادی پروژه و تحلیل های مالی. تسلط بر نرم افزارهای Office.. توانایی تحقیق و بازاریابی، قدرت گفتگو و دارای اعتماد به نفس در ارائه مطالب. دارا بودن ذهن استدلالی.

۲.کارشناس دفتر فنی – مهندس سازه؛ حداقل مدرک کارشناسی ارشد عمران – سازه. ۳ الی ۵ سال سابقه کار مرتبط. آشنایی با استانداردها و نرم افزارهای طراحی و نقشه های اجرایی.

۳.کارشناس IT؛ حداقل مدرک کارشناسی کامپیوتر نرم افزار. ۳ سال سابقه کار مرتبط. مسلط به JAVA و PHP جهت توسعه نرم افزاری، آشنایی با سخت افزار و شبکه. ترجیحاً آشنایی با SharePoint، برنامه نویسی اندروید و IOS

از علاقه مندان به همکاری دعوت می گردد به وب سایت شرکت بلندپایه به نشانی http://www.bolandpayeh.com بخش Careers مراجعه فرمایند.

دیدگاه ها (۱)

  1. حمید می ابادی می‌گه:

    انجانب حمید می ابادی با ۸ سال سابقه کار در HSEو گذراندن دوره های متعدد اموزشی و مدارک معتبر در این زمینه اماده همکاری با شما میباشم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها