استخدام سازمان تامین اجتماعی سال ۹۶ (استخدام جدید)

استخدام تامین اجتماعی در سال ۹۷

سوالات استخدامی تامین اجتماعی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

دریافت جزوه آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی

دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تامین اجتماعی

سوالات آزمون سالهای قبل سازمان تامین اجتماعی

استخدام تامین اجتماعی در سال ۹۷

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی از برگزاری آزمون استخدامی به صورت سراسری در اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ندای تفرش، اوایل آبان ماه امسال خبری در خصوص جذب نیروی بومی در درمانگاه تامین اجتماعی تفرش منتشر شد.
این درمانگاه در سال ۹۴ کلنگ‌زنی شد و پس از ماه‌ها تاخیر در افتتاح، در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می رسد. بر اساس اعلام مسئولان، ۱۵ نفر در این مرکز درمانی مشغول به کار خواهند شد.
با توجه به نزدیک شدن زمان افتتاح این مرکز درمانی، هنوز خبری از برگزاری آزمون‌های استخدامی نشده است که این موضوع مورد مطالبه جوانان تحصیلکرده تفرشی است.
برگزاری سراسری آزمون جذب نیروی انسانی سازمان تامین اجتماعی
محمد حسینی، نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ندای تفرش، در این خصوص گفت: براساس پیگیری‌های انجام شده قرار بود جذب نیروی انسانی مورد نیاز اعم از کادر خدماتی، پزشکی و سایر نیروهای انسانی مورد نیاز برای مراکز تامین اجتماعی شهرستان‌های فراهان و تفرش، در بهمن ماه انجام شود.
حسینی ادامه داد: اما بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده از سوی سازمان تامین اجتماعی، آزمون سراسری جذب نیروی انسانی مورد نیاز در کشور در اردیبهشت ماه سال ۹۷ انجام می‌شود. لذا در راستای کاهش هزینه‌ها، آزمون استخدامی برای جذب نیروی مراکز تامین اجتماعی فراهان و تفرش به سال آینده موکول شد.
اولویت جذب نیروی بومی در شهرستان‌های تفرش و فراهان
وی افزود: با اطلاع‌رسانی آگهی سراسری سازمان تامین اجتماعی جهت جذب نیرو، نیروی مورد نیاز این مراکز در شهرستان‌های تفرش و فراهان با اولویت جذب نیروی بومی انجام می‌شود.
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در حال حاضر شعبه اداری تامین اجتماعی شهرستان فراهان راه‌اندازی شده است اما به دلیل عدم برگزاری آزمون، از نیروهای تامین اجتماعی استانی استفاده می‌شود.
درمانگاه تامین اجتماعی تفرش در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود
حسینی اضافه کرد: در صورت افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی تفرش در دهه فجر امسال، از نیروهای تامین اجتماعی استان استفاده می‌شود تا پس از پایان مراحل جذب و استخدام، نیروهای جدید جایگزین شوند.
وی در خصوص میزان پیشرفت ساختمان درمانگاه تامین اجتماعی تفرش خاطرنشان کرد: ساختمان درمانگاه حدود ۹۶ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تجهیزات آن تهیه شده است. تلاش‌ها و پیگیری‌ها نیز بر این است که این ساختمان در دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد.

منبع : خبرگزاری دانا

 


خبر ۲۵ دی ماه ۹۶ -مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در مدیریت های درمان استانهای فارس، مازندران، کردستان و کرمان در بهمن ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،سید حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر گفت:سازمان تامین اجتماعی به منظور راه اندازی مراکز درمانی استانهای مذکور نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می نماید.

وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی به شرح ذیل و یا از طریق روزنامه های کثیرالانتشار، نسبت به ثبت نام از روز سه شنبه مورخ ٩۶/١٠/٢۶ لغایت شنبه مورخ ٩۶/١٠/٣٠ اقدام و مدارک مربوطه را صرفا به صورت حضوری در بازه زمانی مذکور به نشانی مندرج در آگهی ارائه نمایند.

(شایان ذکر است روز جمعه مورخ  ٩۶/١٠/٢٩ مراکز مذکوراز ساعت ٨ تا ١۴  فعال می باشند)

حسینی آذرنوشان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه مورخ ٩۶/١١/۶ در مراکز استانهای یاد شده برگزار خواهد شد.
(داوطلبان گرامی توجه فرمایند هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی، صرفا از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است)


بزودی استخدام گسترده ی سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور

همانگونه که اطلاع دارید این سایت همواره سعی و تلاش در اطلاع رسانی دقیق و سریع استخدام های مهم کشور را دارد. در موارد قبلی آزمون های استخدامی بانک مسکن، بانک مرکزی و قوه قضاییه چندین هفته قبل از درج و انتشار رسمی آنها جهت اطلاع افراد علاقه مند اطلاع رسانی و جزییاتی از آنها منتشر شد. لذا خوش حال هستیم که مجددا خبر خوش و جذاب دیگری را در این ایام فرخنده ربیع الاول به اطلاع شما عزیزان برسانیم. این اطلاعات همگی از منابع اطلاعاتی موثق و قابل اعتماد در این نهادها اخذ شده است که در ادامه نظر شما را به خواندن جدید ترین اطلاعات بدست آمده دعوت می نماییم.

طبق اطلاعات به دست آمده از یک منبع قابل اعتماد در سازمان تامین اجتماعی این سازمان با توجه به مصوبه ی جدید هیأت مدیره ی سازمان در حال تدارک برای یک استخدام جدید با توجه به خروجی گسترده ی پرسنل بعلت بازنشستگی و همچنین افتتاح واحدهای جدید بیمه ای و درمانی خود در اکثر استان ها که آخرین مراحل ساخت و بهره بردای خود را طی می کنند می باشد. براساس اطلاعات این منبع موثق به احتمال زیاد سازمان سنجش همچون استخدام های گذشته ی این سازمان مجری این استخدام انتخاب گردد زیاد است و شرایط آزمون استخدامی هم همچون استخدام های گذشته باشد. بطور مثال شرایط استخدام با مدرک کارشناسی ۲۸ سال سن و با مدرک کارشناسی ارشد ۳۰ سال سن مبنا قرار گیرد. این منبع موثق اطمینان داد که ثبت نام این آزمون قبل از سال ۹۷ و به احتمال زیاد در اسفند ماه ۹۶ صورت گیرد ولی خود آزمون قطعا در بهار ۹۷ است.

این منبع موثق ادامه داد که چند واحد استانی بصورت مجذا درخواست استخدام داده بودند که با نظر مدیریت سازمان فعلا تمام موارد متوقف شده است تا در استخدام هماهنگ کشوری این سازمان همگی این مجوزهای استخدامی گنجانده شود. پس می توان استخدام گسترده ای را برای این سازمان در نظر داشت. آماری در حدود ۳ هزار نفر که نیمی از آن مخصوصی کادر درمان و نیمی دیگر برای کادر بیمه در حال قطعی شدن می باشد. برای همین از دوستان درخواست میشود خود را برای آین آزمون آ؛ماده سازند.


کارت آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی در تهران

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،سید حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر گفت: متقاضیان واجد شرایط شرکت در آزمون استخدامی اداره کل غرب تهران بزرگ که از تاریخ ٩۶/٧/٣ لغایت ٩۶/٧/١٢ موفق به ثبت نام در آزمون مذکور شده اند، می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری به محل اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ به نشانی تهران، خیابان دکتر فاطمی،روبروی پارکینگ هتل لاله ، شماره ٢٧٩ مراجعه کنند.
وی افزود: داوطلبان می بایست به صورت حضوری درتاریخ های ٢۵ و٢۶ مهرماه سالجاری از ساعت ٨ لغایت ١۶ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر به نماینده مستقر در باجه توزیع کارت مراجعه و در صورت وجود هرگونه اشکال احتمالی در کارت آزمون نسبت به رفع آن اقدام کنند.
حسینی آذرنوشان ادامه داد: آزمون استخدامی اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در روز جمعه مورخ ٩۶/٧/٢٨ برگزار و محل آن در کارت ورود به جلسه اعلام خواهد شد. ضمنا همراه داشتن کارت مذکور و اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار جهت شرکت در آزمون الزامی است.


استخدام سازمان تامین اجتماعی تهران- ۱ مهر ۹۶

مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در مهرماه سال جاری خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر گفت:سازمان تامین اجتماعی به منظور راه اندازی شعبه جدیدالتاسیس در شهر تهران نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می نماید.
وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی که متعاقبا از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی و روزنامه های کثیرالانتشار اعلام خواهد شد، نسبت به ثبت نام از روز دوشنبه مورخ ٩۶/٧/٣ لغایت چهارشنبه مورخ ٩۶/٧/١٢ اقدام و مدارک مربوطه را صرفا به صورت حضوری در بازه زمانی مذکور به نشانی مندرج در آگهی ارائه کنند.
حسینی آذرنوشان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه مورخ ٩۶/٧/٢٨ برگزار خواهد شد.
داوطلبان گرامی توجه کنند هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی، صرفا از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است.


خبر ۲۵ تیر ماه ۹۶ – اعلام نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی در سال ۹۶

بدین وسیله به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی مورخ ۱۳۹۶/۲/۲۱ ،می رساند، که می رساند، که نتایج آزمون مذکور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام شده است که براساس این نتایج، داوطلبان دارای حدنصاب که در ردیف دو برابر ظرفیت براساس اولویت امتیاز مکتسبه قرار گرفته اند به عنوان داوطلب مجاز تعیین گردیده و سازمان تأمین اجتماعی از داوطلبان واجد شرایط فوق الذکر (دو برابر ظرفیت) برای ارائه مدارک دعوت و درصورت مطابقت و صحت مستندات مربوطه با آگهی منتشره نسبت به سیر مراحل بعدی آزمون استخدامی (آزمون مصاحبه، گزینش و … ) اقدام خواهد نمود.

ضمناً چنانچه داوطلبان در رابطه با نتایج آزمون سؤالی دارند، می توانند حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۶/۵/۵ با اداره کل/ مدیریت درمان محل تقاضا مکاتبه نمایند.

بدیهی است به مکاتباتی که بعد از تاریخ مذکور واصل گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنیدآرشیو استخدام سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۴

 

دیدگاه ها (۶۰۰)

 1. جواد می‌گه:

  با سلام

  نتایج استخدامی تامین اجتماعی چه موقع اعلام خواهد شد.

  با تشکر تجدید احترام

 2. Ahmadreza می‌گه:

  سلام ماریا خانم.من مدرک لیسانسم رو ایشالا تابستون میدن.مجبور شدم با دیپلم ثبت نام کنم.اسون بود ولی شنیدم پارتی بازی میشه

 3. Marya می‌گه:

  سلام قبولی پارسال…شما که تجربه مصاحبه تامین اجتماعی رو داری..میشه لطفا بگی چه سوالایی میپرسن و مصاحبه به چه صورت هس؟؟!

 4. Marya می‌گه:

  سلام اقا احمد رضا..منم سپیدان بودم.شما آزمونتون چطور بود؟!مشخصه ک مثل من خیلی امیدوارید به قبولی

 5. قبولی پارسال می‌گه:

  سلام خدمت همه دوستان شرکت کرده در ازمون.من از قبولی های سال قبل تامین اجتماعی هستم.حال همتونو درک میکنم که انتظار میکشین ..ولی بدنین تامین اجتماعی کارش تخصصی هست ولی خیلی خوبه.خسته نباشید

 6. Ahmadreza می‌گه:

  من واسه سپیدان اسم نوشتم.الان چندهفتس همش دارم سایت تامین رو چک میکنم

 7. Ahmadreza می‌گه:

  سلام.میشه بگین پس کی جواب ازمون میاد

 8. Hadi می‌گه:

  سلام من سال پیش تو شهر خودمون شرکت کرده بودم قسمت بایگانی با مدرک دیپلم….تو شهرستان دوم شدم و تو استان ششم….موقع ثبت نام سهمیه شهرستانی بود یعنی ما تو الویت بودیم و با احتساب اینکه دوم شده بودم باید ما رو می‌فرستادم مصاحبه…..اما بعد دو هفته نامه فرستادن دم خونه که سهمیه تغییر کرده و شده استان و ما نیروهامون رو از نفرات اول و دوم ورداشتیم……جالب اینجا بود که کسی که واس شهر من استخدام شده بود…..۹۰ کیلومتر از خونش دور بود یعنی باید رفت و آمد میکرد….آخه انصافه من تو شهر خودم بیکار باشم یکی دیگه از جای دور بیاد تو شهر من کارمند بشه؟؟

 9. پروا می‌گه:

  سلام
  نتایج رو به احتمال زیاد ۲۰ اسفند اعلام می‌کنن از طریق یکی از کارمندای تامین اجتماعی استانمون خبردار شدم من.

 10. Marya می‌گه:

  از سپیدان استان فارس کسی برای کارشناس امور بیمه هست؟؟

  • فاطمه می‌گه:

   سلام آره منم برا سپیدان امتحان دارم ، چند نفر دیگه رو هم میشناسم ، شما اهل کجایید ؟

   • Marya می‌گه:

    سلام.من از شیراز برای سپیدان ازمون دادم.بومی نیستم ولی امیدوارم.نمیگم عالی بود چون سطح سوالا بالا بود.ولی متوسط رو ب بالا بود ازمونم.شما چطور؟!ازمونتون چطور بود راضی هستید؟

    • فاطمه می‌گه:

     سلام ماریا خانم ، من بومی سپیدانم، از آزمون هم تقریبا راضی بیرون اومدم ولی اونجا افرادی رو دیدم که درجه یک شون توی تامین اجتماعی کار میکنه، شما بخش قانون رو بهتر زدین یا مدیریت ؟

 11. Marya می‌گه:

  نتایج رو کی میزنن پس؟؟

 12. مختاری می‌گه:

  سلام
  کسی از شهر میمه (استان اصفهان)شرکت کرده برای کارشناسی امور بیمه؟

 13. sara می‌گه:

  سلام دوستان نتایج چه تاریخی اعلام میشه؟؟؟

 14. جواد چلمقانی می‌گه:

  سلام.نتایج چه تاریخی اعلام میشود؟

 15. شهریار می‌گه:

  فقط خدا رو عشق

 16. سهیلاپایروند می‌گه:

  سلام.دوستان نتایج چه تاریخی اعلام میشود؟

 17. حیدر می‌گه:

  سلام دوستان . بنظر من سوالات نسبت به آزمون پارسال سخت تر بود .ولی من خیلی امیدوارم قبول بشم به امید خدا . چون واقعا خیلی زحمت کشیدم تو این یک ماه . امیدوارم حق هر کسی هست انتخاب بشه . دعا میکنم همتون صاحب یه کار آبرومند بشید و موفق باشید. یاعلی

 18. خوزستان می‌گه:

  بنظرم سخت بود……
  من خصوصا عمومی با وجود وقت و انرژی که گذاشتم…خوب نبود

 19. دکترای بیکار می‌گه:

  از بچگی تو گوشمون خوندن اگه میخای تو آینده واسه خودت کسی بشی درس بخون، اگه میخای به خواسته هات برسی درس بخون، اگه میخای محتاج کسی نباشی درس بخون، انقدر گفتن و گفتن که ما هم چشمونو از همه چی بستیم و تا میتونستیم درس خوندیم، تو دانشگاه سراسری هم خوندیم، خوب هم خوندیم، تا میتونستیم خوندیم، حواسمون به دوروبرمون نبود که دیگه این چیزا از ارزش افتادن، حواسمون نبود که ده سال بعد واسه مدرکمون کسی تره هم خورد نمیکنه، همش خوندیم، درس خوندیم. تا موقعی که درس میخوندیم بین فامیل عزت و احترامی داشتیم ولی وقتی دست از پا درازتر بیکار گوشه خونه نشستیم شدیم مضحکه فامیل. همه میگفتن این همه درس خوندی که چی بشه؟ خوب شد ما نخوندیم، عمرمونو الکی تلف نکردیم.
  خدایا فقط توکلم به خودته؟، خودت به داد ما برس…

 20. حمید رضا نصرتی می‌گه:

  سلام دوستان
  شرمنده که واقعیت رو میگم هرکی نوشته سرش کلاه رفته
  من سال قبل تو این آزمون شرکت کردم و قبول شدم و به طور ناباوزانه ای ردم کردم و وقتی رفتم برای آنکه حقم رو بگیرم ازم شکایت کردن و بردنم دادگاه
  نه تنها که استخدامم نکردن فکر کنید شکایتم رو هم کردن

 21. mina می‌گه:

  باسلام
  ببخشید یه سوالی داشتم. اگه کسی با مدرک کارشناسی استخدام(دولتی یا خصوصی)بشه. (ولی ماقبل استخدام شدنش) کارشناسی ارشد قبول شده باشه اونوقت کار استخدامش چطوری میشه؟ آیا با همون مدرک کارشناسی استخدام میشه؟ آیا بعدا که ارشدشو گرفت میتونه مدرک ارشدو بجای کارشناسی بده؟ یاهمون مدرک کارشناسی میمونه ولی حقوق ومزایای کارشناسی ارشدو دریافت میکنه؟
  خواهشا جواب بدید لطفا
  باتشکر

  • امور مالی می‌گه:

   با سلام.شما در سازمان تامین اجتماعی با مدرک و حقوق کارشناسی استخدام میشید و بعد از چند سال میتونید مدرک کارشناسی ارشدتون رو ارائه بدید و طبیعتا حقوقتون هم افزایش پیدا می کنه.

 22. الهام می‌گه:

  سلام زمان آزمون کی هست؟

 23. عسكر می‌گه:

  وقتی قبل ار ثبت نام ارمون استخدامی تامین اجتماعی بعد از تحقیق متوجه شدیم که ۴ نفر نیروی ماما که در یاسوج می خواستن به کار گرفتن وثبت نامها الکیه باواریز هرنفر ۵۰تومان دیگه به کی میشه اعتماد کرد .

 24. Leila می‌گه:

  من یه سوال مهم دارم. میخواستم بدونم کسی میدونه میشه با مدرک دیپلم سوم دبیرستان شرکت کرد یا منظور از دیپلم مدرک پیش دانشگاهی هستش. خواهش می‌کنم زود جواب بدین

 25. شهاب می‌گه:

  سلام .یه سوال از مدیریت سایت.من متولد خرداد۶۴ هستم.سربازی که معاف شدم.۲۲ماه فقط سابقه کار تو یه اداره دولتی به صورت پیمانی دارم.به نظرتون “انجام خدمات قانونی”که یکی از موارد قانون حداکثر سنه شامل حال این ۲۰ ماه میشه .چون فعلا ثبت نام کردم البته باتوجه به اون تبصره . راهنماییم می کنید .

 26. Leila می‌گه:

  سلام. ببخشید میخواستم بدونم کسی میتونه اگه مدرک کارشناسی هم داره با مدرک دیپلم سابقش توی اینجور آزمون ها شرکت کنه؟ اگه شرایط سنی و معدل رو داشته باشه؟

 27. شهره می‌گه:

  خدا جونم می دونی همه آرزوم داشتن ی شغل خول و ابرومند و استخدام رسمیه الانم نرسیدم واسه دفاع پاان نامم هیچ مطالعه ای واسه این آزمون داشتهززوم برسم.دوستا گلم شمام واسم دعا کنین باشم اما بهت توکل می کنم کمکم کن تا به آرزوم برسم امیدوارم هرکی به هرچی میخاد و صلاحشه رسه….

 28. سعید می‌گه:

  سلام بچه ها امروز ۴۱۸۹۵نفر ثبت نام کردن ضرب کن در ۵۰هزارتومن میشه ۲۰۹۴۷۵۰۰۰۰یعنی دومیلیاردو نودو چهار میلیون وهفتصدو پنجاه هزار تومان

 29. زهره می‌گه:

  یه سوال داشتم اگه کسی سوالمو جواب بده خیلی ممنون میشم ازش.من میخوام شهر محل ازمونو تغییر بدم زمان ویرایش اطلاعات کی هست؟؟؟
  اگه حوزه امتحان با شهر محل انتخابی فرق داشته باشه تاثیری در قبول شدن داره؟

 30. سینا می‌گه:

  سلام خوبید کسی می دونه ایا زمانی برای ویرایش اطلاعات تامین اجتماعی هست یا نه اخه من شهر محل ازمونمو بد انتخاب کردم نمی دونم بخونم یانه چون نمیرسم برم شهر دیگه لطفا جواب بدید

 31. محمود حیدری می‌گه:

  سلام.من موقع ثبت نام آزمون با مدرک کارشناسی ارشد موفق به ثبت نام نشدم سیستم قبول نمیکرد چون روز آخر ثبت نام بود مجبور شدم با مدرک کارشناسی ثبت نام کنم برای ویراسش ثبت نام باید چیکار کنم

  • حیدر می‌گه:

   سلام دوست عزیز . فعلا دیگه نمیشه ویرایش کرد فک کنم باید باهاشون تماس بگیرید از طریق سایت تامین اجتماعی . میگم شما رشتتون چی بوده مگه ؟ اگه یه رشته تو اعلامیه زده بوده لیسانس منظورشون حداقل مدرک لیسانس بوده ؟و آیا میشده با فوق لیسانس اگه شرایط سنی و معدلمون بخوره ثبتنام بکنیم ؟ اگه کسی دیگه یا مدیر محترم سایت جواب این سوال رو میدونه و جواب بده خیلی ممنون میشم . ضروریه

 32. smith می‌گه:

  اقاکسی این فایل PDF ثبت نام تامین اجتماعی رو نداره؟؟

 33. احسان می‌گه:

  سلام. خدمت دوستای گلم یه سوال داشتم، گزینش با مصاحبه چه فرقی داره؟!

  • مهدی می‌گه:

   اگه بخوام خلاصه بگم مصاحبه معمولا بعد ازمونه و قبل گزینش یعنی که توی مصاحبه درباره مسائل تخصصی و اطلاعات عمومی یا سنجش هوش و ارزیابی توانایی شخص مد نظر هستش اگه قبول بشی میری مرحله گزینش که بیشتر درباره عدم سو سابقه یا اشنایی با مسائل دینی وسیاسی کشور سوال پرسیده میشه

  • بیکار می‌گه:

   یعنی که آخرش به این استخدام دلتو خوش نکن…

 34. sara می‌گه:

  با سلام
  روز ۲۳ دی از سازمان سنجش برام پیامک اومده که عکس شما قابل بهره برداری نیست لازم است سریعا تا ۲۴ دی دو قطعه عکس، تصویر کارت ملی، شماره پرونده و ذکر نام آزمون با پست پیشتاز به سازمان سنجش اداره ثبت نام ارسال کنید .
  آیا کسی از دوستان پیام مشابهی دریافت کرده است یانه؟به نظرتون این پیام درسته یا تغلبی؟
  هنگام ثبت نام هیچ خطایی به عکسم داده نشد
  لطفا سریعا جواب دهید

 35. یوسف می‌گه:

  ۵۰ تومنم چطوری پس بگیرم

 36. بهیار قدیمی می‌گه:

  باسلام لطفابهیاران باسابقه راجذبکنین ممنون

 37. بهیار قدیمی می‌گه:

  باسلام لطفا شرایط سنی بهیاران با سابقه وبیکار رو افزایش دهید یا بدون محدودیت سنی گذاشته .یابدون ازمون براساس سابقه کاری استخدام شوند.لطفا به فکر این عزیزان بوده ,باداشتن سابقه شانس استخدام رااز دست داده وجویای کارهستند .باتشکر فراوان .خواهشمندم مارو فراموش نکنید .

 38. راحیل می‌گه:

  سلام من کد خریدم اما با اون شرایط سنی قابل قبول نبودم لطف کنید ۵۰ تومنهای مارا برگردانید زیرا بهتر بود همانطور که در رزومه استخدامی شرح سن ومدرک داده بودید قبل از مرحله خرید کد توضیح میدادید من هیچگونه رضایتی بابت این پول ندارم خود دانید حق الناس به گردنتان

 39. میلاد می‌گه:

  من کد خریدم اما نتونستم ثبت نام کنم!! تکلیف اون ۵۰ تومن چی میشه؟؟

 40. امیر می‌گه:

  سلام دوستان کسی هست از روند استخدام بنیادی ها اطلاع داشته باشه ؟ازمونیهای قبل طول کشیه تا به گزینش دعوت شدن؟

 41. آرزو-دهه شصتي می‌گه:

  ای کاش دهه شصت اصلن وجود نداشت
  دهه شصتی =زحمت کش عالم
  دهه شصتی=بیکار
  دهه شصتی=بی پول
  دهه شصتی=مجرد
  دهه شصتی=افسرده و عصبی
  دهه شصتی=ناامید
  دهه شصتی=نسل سوخته…

 42. بهرام می‌گه:

  سلام.
  کدهایی که ثبت نام نشده است چه مدت طول می کشه تا مبلغ ۵۰ تومان به حساب بازگردد؟

 43. mosafer می‌گه:

  سلام!کسی کد ۱۲ رقمی رو نمیخره!شرایطش به سنم نمیخوره!

 44. سیما می‌گه:

  سلام امروزتاچه ساعتی زمان برای ثبت نام داریم،لطفا جواب بدین؟؟؟؟؟

 45. میترا می‌گه:

  با سلام
  آیا با مدرک کارشناسی ارشد میشه برای عنوان شغلی های کارشناسی شرکت کرد؟ مدرک کارشناسی من فیزیک و کارشناسی ارشدم اقتصاد هستش

 46. کیوان می‌گه:

  سلام من متولد شه یور ۶۵ میتونم. تو ازم شرکت کنم البه اگه سربازی. حیاب کنن

 47. کیوان می‌گه:

  سلام نسرین من متولد ۶۵ میتونم تو ازمون شرکت کنم

 48. ayda می‌گه:

  سلام دوستان. من مقطع لیسانس به پایان رسوندم فقط مدرکم رو یک ماه دیگه میدن . کسانی که ثبت نام کردن لطفا بگن که لازم هست تصویر مدرک رو ارسال کنیم یا نه ؟ خواهش می کنم جواب بدین نمی خوام الکی پولم رفته باشه .

 49. mitral می‌گه:

  سلام دوستان عزیز منم ثبت نام کردم ولی فاقد شرایط ثبت نام بودم اگه کسی کارت منو خواست خبر بده ممنون

 50. سجاد می‌گه:

  سلام
  متقاضی کارت .

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها