استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج (خبر جدید)

استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی یاسوج

 

قابل توجه داوطلبان استخدامی آزمون ۲۱/۸/۹۵ (مرحله تکمیل ظرفیت ) در رشته های ماما – پرستار و فوریت های پزشکی بیمارستان جدید یاسوج

با عنایت  به دستورالعمل تکمیل ظرفیت ارسالی از وزارت متبوع ، مبنی بر استفاده از افراد حد نصاب دار آزمون ۲۱/۸/۹۵ (با رعایت شرایط بومی مندرج در اگهی ) که در مرحله اول پذیرفته نشده اند ، بدینوسیله ، لیست افراد مورد نیاز جهت تکمیل ظرفیت که بر اساس نمره فضلی انتخاب گردیده اند جهت بررسی مدارک و صحت اطلاعات خوداظهاری زمان ثبت نام اعلام می گردد.لذا داوطلبان می بایست  مطابق جدول ذیل اقدام نمایند . (لازم به ذکر است مرحله تکمیل ظرفیت فقط برای بیمارستان جدید یاسوج می باشد. )

 

ردیف رشته شغلی تاریخ تشکیل پرونده
۱ ماما روز دوشنبه ۲۷/۶/۹۶  –   از ساعت ۹ صبح تا۱۵ عصر- حسینیه دانشگاه

 

۲ پرستار
۳ فوریت های های پزشکی       تاریخ آزمون عملی و مصاحبه رشته فوریت ها  متعاقبا” اعلام می گردد
  مدارک مورد نیاز : ۱-اصل و تصویر شناسنامه وکارت ملی

۲مدرک تحصیلی و پایان طرح

۳- مدارک دال بر ایثارگری و بومی بودن

۴-کارت پایان خدمت برای برادران

۵-اصل قرارداد و فرم ۵۰۲ برای کارکنان قراردادی

۶-پوشه papco  داوطلبان رشته پرستاری پوشه  قرمز –ماما پوشه سبز و فوریت ها پوشه آبی

توضیح ۱: درخصوص  سایررشته ها (اتاق عمل ،هوشبری، آزمایشگاه ،رادیولوژی ، مدارک پزشکی و پزشک عمومی باتوجه به عدم  اعلام نتایج  نهایی ازطریق سازمان سنجش برنامه زمانی تکمیل ظرفیت متعاقبا از طریق همین سایت اعلام خواهد شد .

توضیح ۲ :    افرادی که قبلا تشکیل پرونده داده اند نیازی به مراجعه و تشکیل پرونده جدید در روز ۲۷/۶/۹۶ ندارند .

توضیح۳:  این اسامی به منزله قبولی نبوده ، لذا لیست نهایی ،پس از بررسی مدارک ، اعلام و افراد برتر به هسته گزینش معرفی خواهد شد.

 

 برای دانلود لیست اسامی اینجا کلیک نمایید

 


۱ اسفند ۹۵ – اعلام نتایج استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

خبرگزاری صدا وسیما : نتایج استخدامی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، افرادی که براساس نتایج اولیه آزمون استخدامی در اطلاعیه اعلام نتایج سایر رشته های استخدامی دانشگاه علوم پزشکی استان۲۷/۱۱/۹۵ سازمان سنجش، در سایر رشته های شغلی شامل کارشناس شبکه، برنامه نویس سیستم، کارگزین، کارشناس هوشبری، کارشناس اتاق عمل، کارشناس پرتوشناسی، پزشک عمومی، کارشناس پذیرش و مدارک پزشکی، کاردان و کارشناس آزمایشگاه ، کارشناس بهداشت محیط، کارشناس بهداشت خانواده، کارشناس مبارزه با بیماری ها و کارشناس تجهیزات پزشکی مجاز به ارائه مدارک برای تطبیق شده اند لازم است از ساعت ۹ صبح تا ۱۵ عصر روز چهارشنبه ۴/۱۲/۱۳۹۵ به نشانی یاسوج، بلوار شهید مطهری، جنب انتقال خون، سالن حکیم جرجانی برای تحویل مدارک و تطبیق آن مراجعه کنند.

مدارک مورد نیاز:
۱- اصل شناسنامه با تصویر آن
۲- اصل کارت ملی با تصویر آن
۳- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ویژه آقایان با تصویر آن
۴- اصل مدارک ایثارگری ( ویژه داوطلبین ایثارگر)
۵- اصل مدارک دال بر معلولیت (ارائه گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی)
۶- مدارک دال بر بومی بودن بر حسب مورد بر اساس هریک از موارد مشخص شده در بندهای پانزده گانه
۷- اصل گواهی مبنی بر اشتغال از دستگاه های محل خدمت به همراه سوابق ( فرم ۵۰۲) یا تمامی احکام قراردادی ویژه شاغلین قراردادی
۸- گواهی پایان طرح یا معافیت یا اشتغال به طرح برای رشته های اجباری
۹- اصل مدرک تحصیلی با تصویر
۱۰- پوشه  پاپ کو با رنگ نارنجی

 


  ۲۸ آذر ۹۵ – پیگیری برای رفع مشکل داوطلبان آزمون استخدامی علوم پزشکی یاسوج

خبرگزاری ایرنا : معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی یاسوج گفت که پیگیری ها، رایزنی و مکاتبات لازم برای رفع مشکل داوطلبان آزمون استخدامی علوم پزشکی این استان با وزارتخانه مربوطه و سازمان سنجش به عنوان برگزار کننده انجام شده است.
به گزارش ایرنا، برخی از شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی این استان نسبت به نتایج اعلام شده به دلیل آنچه که آنها اشتباه سازمان سنجش به عنوان برگزار کننده آزمون در انتخاب وضعیت بومی داوطلب اعلام کرده اند، اعتراض کردند.
آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در تاریخ ۲۱ آبان سال جاری برگزار شد.
امام بخش قائدی افزود که هرچند این آزمون و مشکل مربوطه به داوطلبان و شرکت کنندگان آزمون کشوری است و سازمان سنجش به عنوان برگزار کننده باید جوابگو باشد اما دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در این راستا پیگیری های لازم را برای تعیین تکلیف این افراد انجام داده است.
وی تصریح کرد که قرار است تا پنجم دی سال جاری نیز نتیجه نهایی این اعتراض ها و پیگیری ها به دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اعلام شود.
قائدی با تایید مشکل به وجود آمده برای شرکت کنندگان این آزمون گفت که مراجعات فراوان و مکرری از سوی افراد معترض به دانشگاه علوم پزشکی و سایر نهادهای نظارتی و حتی استانداری در این زمینه وجود داشته است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: برخی داوطلبان که تعداد آنها به بیش از ۷۰ نفر می رسد در آزمون استخدامی این دانشگاه از جمله در رشته های پرستاری، مامایی و فوریت های پزشکی مدعی هستند که حق شان در این آزمون تضییع شده و سازمان سنجش باید پاسخگو باشد.
شرکت کنندگان معترض نسبت به این آزمون نیز معتقدند که سازمان سنجش با اشتباه و خطایی که موقع ثبت نام اینترنتی داوطلبان انجام داده، سبب تضییع حقوق و محروم شدن بسیاری از داوطلبانی شده که نمرات کتبی آنها به مراتب چندین امتیاز بالاتر از افرادی است که اکنون مورد پذیرش و قبول سازمان سنجش قرار گرفته اند.
یکی از شرکت کنندگان آزمون فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به ایرنا گفت: در حالی که جمع امتیازها و نمره کتبی من در این آزمون بالاتر از ۴۸ امتیاز بوده نتوانستم قبول شوم و داوطلب دیگری به ۱۰ امتیاز کمتر مورد پذیرش سازمان سنجش واقع شده است.
این داوطلب معترض می گوید باید به جای انتخاب شهرستان محل سکونت خود، گزینه محل شغل انتخابی را انتخاب می کرد، به همین دلیل سازمان سنجش نیز آنها را از اولویت خارج کرده است.


۱۸ آبان ۹۵ – جذب ۱۵۰ پزشک متخصص در مراکز بهداشتی و درمانی کهگیلویه و بویراحمد

 

خبرگزاری فارس : معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از زمان اجرای طرح تحول سلامت تاکنون ۱۵۰ پزشک متخصص در مراکز بهداشتی و درمانی استان جذب شدند.
به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، پرویز یزدان‌پناه در مراسم استقبال از پزشکان جدیدالورود حوزه بهداشت و درمان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کاهش فرانشیز بیماران بستری شده در بیمارستان‌های استان گفت: حدود ۲۰۰ هزار بیمار بستری شده در بیمارستان‌ها از منابع طرح تحول سلامت استفاده کردند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دولت بیش از ۳۱ میلیارد تومان برای کاهش فرانشیز مردم پرداخت کرد و بار پرداخت هزینه‌های درمانی که بر دوش مردم بود را کاهش داد.
وی با بیان اینکه تا قبل از اجرای طرح تحول سلامت تجهیزات مناسبی در بیمارستان‌های استان وجود نداشت، گفت: با اجرای طرح تحول بیمارستان‌ها مجهز شدند و حدود ۳۵ میلیارد تومان تجهیزات وارد بیمارستان‌ها استان شد.
این مسؤول بیان کرد: ۸۰ تا ۹۰ درصد تجهیزات بخش‌های سی.تی.اسکن و ام.آر.ای تأمین شد.
یزدان‌پناه عنوان کرد: از ابتدای طرح تحول سلامت تاکنون حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در کلینیک‌های استان ویزیت شدند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کلینیک‌های دهدشت و گچساران با مشکلاتی و کمبود تجهیزاتی مواجه هستند که امیدواریم ظرف ۱۵ روز آینده این تجهیزات خریداری و به کلینک‌ها اضافه شود.
وی با اشاره به کاهش سزارین از ۴۶ به ۴۱ درصد گفت: طی این مدت ۱۹ هزار زایمان طبیعی در استان صورت گرفته است.
این مسؤول ماندگاری پزشکان را از دیگر اقدامات طرح تحول سلامت دانست و عنوان کرد: ماندگاری پزشکان در مناطق محروم با اصلاح تعرفه‌ها و کتاب ارزش نسبی مطلوب بوده و درصد ماندگاری پزشکان به ۷۰ درصد رسیده است.
یزدان‌پناه بیان کرد: در دو سال گذشته ۱۰۰ پزشک و امسال ۵۰ پزشک متخصص جدید در رشته‌های زنان و زایمان، طب اورژانس، متخصص کودکان، متخصص گوش، حلق و بینی، جراحی سر و گردن و دندانپزشک جذب و در مناطق مختلف استان مشغول خواهند شد.
وی با اشاره به ارتقاء وضعیت هتلینگ بیمارستان‌های استان گفت: قبل از اجرای طرح هتلینگ و بخش‌های بیمارستان‌ها فرسوده بودند که با اختصاص ۱۵ میلیارد تومان اعتبار بیش از ۸۵ درصد بخش‌های استان بازسازی و در حال ارائه خدمات هستند.
این مسؤول در پایان خاطرنشان کرد: در حوزه اورژانس طی یکسال گذشته ۳۹ دستگاه آمبولانس وارد استان شده و تمامی مراکز اورژانس ۱۱۵ آمبولانس دریافت کرده‌اند و در این زمینه با مشکلی مواجه نیستند.

 


خبر ۴ خرداد ۹۵ –  استخدام ۲۲۵ نفر در بخش بهداشت و درمان کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری ایرنا: یاسوج – ایرنا – معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۲۵ نفر در بخش بهداشت و درمان این استان در سال جاری جذب خواهند شد.
به گزارش ایرنا، و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، امام بخش قائدی روز دوشنبه افزود: ثبت نام این آزمون ۱۷ خرداد به مدت هشت روز از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی استان انجام می شود.
وی اظهارکرد: این آزمون در اواخرمرداد برگزار خواهد شد.
قائدی تصریح کرد: نیروهای قراردادی بهداشت و درمان کهگیلویه و بویراحمد می توانند نیز در این آزمون استخدامی شرکت کنند.
وی بیان کرد: برای بکارگیری هفت نفر از نیروی های پیمانی غیرمرتبط با رشته‌های بهداشت و درمان نیز همزمان با دیگر رشته های آزمون برگزار می شود که پذیرفته شدگان در این آزمون به صورت پیمانی استخدام می شوند.
این مسئول رشته های مورد نیاز در آزمون استخدامی را پزشک، مامایی، پرستار، کارگزین، اتاق عمل، پرتوشناس (رادیولوژی)، تجهیزات پزشکی، فوریت های پزشکی، ارتباطات و فناوری، مبارزه با بیماری ها، بهداشت محیط، بهداشت خانواده و آزمایشگاه اعلام کرد.
وی عنوان کرد:حوزه بهداشت و درمان یکی از مهم‌ترین حوزه‌های تأثیرگذار در جامعه بوده که بهبود خدمات‌رسانی در این بخش در دستور کار قرار دارد.
قائدی افزود: این آزمون با نظارت سازمان سنجش کشور ۲۹ مرداد سال جاری طی دو مرحله عمومی، اختصاصی و مصاحبه برگزار می شود.


 

خبر ۸ اردیبهشت ۹۵ –  ۱۲۶بهورز در مناطق محروم استان مشغول به کار می شوند

خبرگزاری مهر : رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۲۶ بهورز در مناطق محروم استان مشغول به کار می شوند.
به گزارش خبرنگار مهر، رضا چمن پیش از ظهر سه شنبه در همایش تجلیل از حامیان سلامت استان افزود: اصلاح نظام اداری و به کارگیری متخصصین و کارشناسان بهداشتی و بهورزان از اقدامات علوم پزشکی استان در راستای ارتقای بخش سلامت در جامعه است.
وی بیان کرد: خدمات‌رسانی به دورترین مناطق استان در راستای برقراری عدالت اجتماعی یکی از مهمترین اصول حوزه سلامت استان است.
چمن افزود: دراین راستا ۷۵ خانه بهداشت در این مناطق احداث و خدمات پزشکی به صورت عادلانه به مردم این مناطق ارائه می‌شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به کاهش مرگ و میر زنان باردار در استان گفت: افزایش خدمات سلامت در همه نقاط استان، بهبود وضعیت بهداشتی و کاهش خطرات جانی برای زنان باردار و کودکان خردسال در نقاط محروم استان را به دنبال داشته است.
چمن با اشاره به افزایش مشارکت مردم در فعالیتهای عرصه سلامت اظهار داشت: مشارکت مردم موجب اجرای بهتر برنامه‌های حوزه سلامت می‌شود و اگر مردم در این خصوص مشارکتی نداشته باشند به اهداف مدنظر سلامت نمی رسیم.
وی تصریح کرد: آموزش و آگاهی دادن به مردم در خصوص خطرات و تهدیدات حوزه سلامت و نحوه سالم زیستن به کاهش ابتلای مردم به بیماریها کمک می‌کند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در بخش دیگری از سخنانش اصلاح باورهای نادرست و تشخیص زودهنگام بیماری و غربالگری را از مراحل پیشگیری در ابتلا به بیماری دانست.
چمن افزود: ۸۰ تا ۸۵ درصد منابع حوزه بهداشت و درمان باید در پیشگیری از ابتلا به بیماری‌ها و غربالگری هزینه شود و ۱۵ درصد صرف درمان و توانبخشی شود.
وی اظهار داشت: حوزه سلامت در برخی شاخص‌های سلامت نسبت به متوسط کشوری وضعیت مطلوبی دارد و تلاش مجموعه دانشگاه ارتقاء شاخص های حوزه سلامت در تمام زمینه‌ها است.
چمن با اشاره به کاهش ارجاع بیماران به خارج از استان گفت: با اجرای طرح تحول سلامت از هر یک‌هزار نفر بستری شده در بیمارستان‌ها هفت نفر به خارج از استان اعزام می‌شوند

 استخدام وزارت بهداشت سال ۹۳

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها