استخدام دانشگاه علوم پزشکی گرگان سال ۹۵

خبر ۱۴ خرداد ۹۵ – جذب ۳۶۰  نیروی پرستار و  ماما در استان گلستان

باشگاه خبرنگاران جوان : آزمون جذب نیروی شرکتی برای کار در سه بیمارستان و مرکز درمانی شرق گلستان امروز در شهرستان کلاله برگزارشد.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، از گرگان؛معاون مدیریت توسعه و منابع دانشگاه علوم پزشکی گلستان پس از بازدید از حوزه های برگزاری آزمون گفت: با توجه به مجوزهای دریافت شده از وزارت و مشخص شدن شرکت خدماتی ، این آزمون برای جذب شرکتی یکساله ۱۱۶ نفر برگزار شده است.
دکتر عموزاد افزود ؛ در این آزمون نیروهایی برای کار در عناوین شغلی نگهبان ، منشی و نظافتچی برای بیمارستانهای حضرت رسول اکرم ص کلاله ، بیمارستان فاطمه الزهرا مینودشت و دیالیز و کلینیک گالیکش  جذب می شوند.
وی گفت؛ بیش از پنج هزار و هفتصد نفر داوطلب در این آزمون شرکت کردند.
دکتر عموزاد گفت : ادامه اشتغال افراد جذب شده بصورت شرکتی در سال های بعد پس از طی مراحل گزینش بصورت شرکتی تداوم خواهد داشت.
وی خبر خوشی هم داد وگفت؛ با مجوز گرفته شده از وزارت بهداشت ، مرداد ماه امکان جذب ۳۶۰  نیروی پرستار و  ماما در استان فراهم می شود .

دیدگاه ها (۱۱)

 1. اریا می‌گه:

  رشته بهداشت عمومی چی
  نمیخوان

 2. محمد می‌گه:

  سلام اینجانب ازسال ۹۱ به عنوان نیروی (خدمه) جایگزین دربیمارستان آق قلا مشغول بکار هستم اما دررابطه با استخدامان هیچگونه اقدامی انجام نگرفته است .درصورتی که درسال ۹۱گزینش شدیم لطفا رسیدگی نمایید.

  ا

 3. صادقی می‌گه:

  سلام چرا هیچ سایتی مربوط ب کار در بیمارستان صیاد شیرازی گرگان نیست چندماهه دنبالش الکی میپیچونن مییگن سایتی باید باشه ولی هیچ خبری نیست

 4. الهه می‌گه:

  پس تکلیف بهداشتیای بیکار استان چی میشه که حتی طرحم ندارن؟چرا فقط به پرستاری بها میدین این همه خوندیم که بیکار بشینیم .

 5. Zohre mohamadi می‌گه:

  سلام
  اینجانب دارای لیسانس حسابداری هستم و دارای ۳ سال تجربه ی کاری در مشاغل مختلف را دارم

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها