استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان (اعلام نتایج)

استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان

 

 

خبر ۲۲ آذر ۹۶ – استخدام ۱۲۹ پرستار در همدان

مدیر دفتر پرستاری استان همدان از استخدام ۱۲۹ پرستار طی امسال در همدان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، فاطمه شیرانی از استخدام ۱۲۹ پرستار طی امسال در همدان خبر داد و اظهار کرد: امسال تعدادی از پرستاران شرکتی، طرحی و قراردادی استخدام شدند.
وی با بیان اینکه در راستای برنامه استخدامی، مجوز پرستاران شرکتی با استخدام، خالی می‌شود و می‌توانیم نیورهای دیگری را جایگزین کنیم، گفت: با این شرایط پرستاری که چهار سال بصورت طرحی فعالیت داشته‌ جایگزین پرستار شرکتی می‌شود.
مدیر دفتر پرستاری استان همدان خاطرنشان کرد: با این وجود شرایط بهتری فراهم می‌شود که هم نیروی شرکتی استخدام شده و هم نیروی طرحی موقعیت بهتری پیدا کند که بعد از اتمام طرح مجبور نباشد محل خدمت را ترک کند.
وی بیان کرد:‌ البته مسئله اینجاست که از بیرون نیرو تزریق نمی‌شود و به همین دلیل با مجوز استخدام کمتر مشکل حل می‌شود.
شیرانی تاکید کرد: نیروی شرکتی درحال استخدام هستند و مجوزهای خالی شده را به نیروهای طرحی می‌دهیم که از خروج آنها از بیمارستان جلوگیری کنیم.


خبر ۱۵ آبان ۹۶- اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی همدان

اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله اول فراخوان جذب نیروی شرکتی برای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان همدان که در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ برگزار شد اعلام گردید.
بدینوسیله از پذیرفته شدگان تقاضا می گردد به منظور بررسی مدارک و تشکیل پرونده، مدارک مشروحه ذیل را تا تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ از طریق پست سفارشی به آدرس: همدان، ابتدای بلوار آیت اله کاشانی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان همدان، ساختمان شماره یک، طبقه اول، مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی ارسال نمایند.
مدارک لازم:
۱ـ تصویر تمام صفحات شناسنامه یک برگ
۲ـ تصویرکارت ملی یک برگ
۳ـ تصویرکارت پایان خدمت و یا معافیت دائم (ویژه برادران) یک برگ
۴ـ تصویر آخرین مدرک تحصیلی یک برگ
۵ـ تصویرگواهی پایان طرح یا معافیت از آن یک برگ
۶- تصویر گواهینامه پایه دوم (B2 ) برای رشته های شغلی راننده و فوریت پزشکی یک برگ
۷- تصویر گواهینامه کمک پرستاری برای رشته شغلی بیماربر یک برگ
۸- تصویر گواهینامه تکنسین داروئی برای رشته شغلی انباردار دارو یک برگ
۹ـ مدارک دال بر ایثارگری (ویژه داوطلبان ایثارگر)
۱۰ـ مدارک دال بر بومی بودن
۱۱ـ ارائه دو شماره تلفن همراه و ثابت در دسترس
توجه:
مقتضی است پذیرفته شدگان از مراجعه حضوری به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان همدان جداً خوداری فرمائید.
بدیهی است در صورت نیاز به مراجعه حضوری، موضوع از طریق اطلاعیه‌های بعدی اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود فایل اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید


خر ۲۵ مرداد ۹۶  – موسسه کارآفرینان  آوا سلامت در نظر دارد در راستای مجوزهای شماره ۲۰۹/۶۲۴۶/د مورخ ۹۵/۱۱/۰۲ و ۲۰۹/۳۱۱۰/د مورخ ۲۷/۴/۹۶ معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی جهت تأمین نیروهای خدماتی و پشتیبانی و فوریتهای پزشکی در بیمارستانهای جدیدالاحداث و توسعه یافته دانشگاه علوم پزشکی همدان (شهرستانهای همدان، نهاوند، اسدآباد، بهار و رزن) تعداد ۱۱۱ نفر ، از  افراد واجد شرایط را از طریق امتحان­ کتبی ودر حیطه ­های عمومی و تخصصی و مصاحبه عملی  به صورت شرکتی پذیرش نماید.

 

شرایط عمومی پذیرش نیروی شرکتی
۱ / ۱ تدین به دین ماین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح درقانون اساسی
۲ / ۱ داشتن تابعیت ایران
۳ / ۱ داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)
۴ / ۱ عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
۵ / ۱ عدم سابقه محکومیت جزایی موثر
۶ / ۱ نداشتن منع استخدام دردستگاههای دولتی بهموجب آرای مراجع قانونی
۷ / ۱ داوطلاان نااید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای دولتی و یا بازنشسته و بازخرید خدمت باشند.
۸ / ۱ التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۹ / ۱ داشتن سلامت جسمانی وروانی وتوانایی برای انجام کاری که بورای آن اسوتخدام مویشووند بور اسواس دسوتورالعمل مصوب از سوی هیأت امناء دانشگاهها

نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز
۱ / ۳ متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند حداکثر از روز چهارشنبه تاریخ ۲۵ / ۰۵ / ۱۳۹۶ لغایت ۰۱ / ۰۶ / ۱۳۹۶ نسبت به ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند.
۲ / ۳ مدارک مورد نیاز ثات نام مقدماتی :
الف) تکمیل تقاضانامه شغل (فرم ثبت نام)
ب) پرداخت اینترنتی به مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ ریال برای کلیه شرکت کنندگان از طریق (درگاه موسسه) کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب انجام پذیرد.
ج) اسکن یک قطعه عکس ۴ × ۳ که بایستی متناسب با توضیحات سایت اینترنتی موسسه کارآفرینان آوا سلامت باشد.
د) آپلود و ارسال مدارک تحصیلی و کارت ملی(رو) مطابق با سایت اینترنتی موسسه کارآفرینان آوا سلامت باشد.

توجه: کاربران گرامی می توانند متن کامل آگهی و شرایط استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان را از طریق فایل pdf درج شده در پایین همین صفحه مطالعه نمایند.

جهت مشاهده شرایط عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ شهریور ۹۵ – اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی همدان
پیرو اطلاعیه تامین نیروی انسانی برنامه تحول سلامت در حوزه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی همدان در سایت شرکت تعاونی سلامت ماهان طب هگمتان و آزمون برگزار شده مورخ ۱/۵/۹۵، بدین وسیله لیست مربوط به اسامی پذیرفته شده با احتساب ۳۰% ذخیره به شرح ذیل اعلام می گردد.
نکات قابل توجه
لازم است افراد فوق الذکر طبق جدول زمانبندی اعلام شده، جهت تعیین محل خدمتی به مرکز بهداشت استان همدان واقع در میدان فلسطین روبروی فروشگاه رفاه مراجعه نمایند.

نام رشته شغلیروزتاریخساعت
مراقبین سلامت زنشنبه۹۵/۶/۱۳۸/۳۰-۱۱
مراقبین سلامت مردشنبه۹۵/۶/۱۳۱۱-۱۳
روانشناس بالینییکشنبه۹۵/۶/۱۴۸/۳۰-۱۱
تغذیه – علوم آزمایشگاهییکشنبه۹۵/۶/۱۴۱۱-۱۳
بهداشت محیط و حرفه ایدوشنبه۹۵/۶/۱۵۸/۳۰-۱۰
پرستاریدوشنبه۹۵/۶/۱۵۱۰-۱۲
ماماییسه شنبه۹۵/۶/۱۶۸/۳۰-۱۰
پذیرش و آمارسه شنبه۹۵/۶/۱۶۱۰-۱۳

عدم مراجعه افراد در تاریخ و روز تعیین شده به منزله انصراف از اشتغال تلقی خواهد شد.
به همراه داشتن کارت ملی در روز مراجعه الزامی است.
اعلام اسامی فوق به معنای پذیرش نهایی نخواهد بود. و افراد فوق ملزم به طی دوره آموزشی و کسب نمره قبولی درآزمون پایان دوره می باشند.
به همراه داشتن اصل مدرک تحصیلی برای رشته پذیرش و آمار الزامی است.

 برای مشاهده لیست پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید


۱ مرداد ۹۵ – شروع استخدام دانشگاههای ‌علوم ‌پزشکی ‌وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

دانشگاهها / دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوزهای شماره ۴۴۸۱۱۴ مورخ ۲۵/۱۲/۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان کتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و مصاحبه استخدامی به شرح ذیل به صورت پیمانی استخدام نمایند.

برای مشاهده متن کامل آگهی و فایل راهنما اینجا کلیک کنید


آگهی استخدام عضو هیات علمی پیمانی

با استعانت از درگاه خداوند متعال به اطلاع می رساند، هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی مرکز امور هیئت علمی معاونت آموزشی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی سیزدهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاهها / دانشکده‌های علوم پزشکی و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته را برگزار می‌نماید ثبت نام به صورت متمرکز و اینترنتی بوده و ملاک ثبت نام در فراخوان متقاضیان گرفتن کد رهگیری و ارسال مدارک درخواستی در مهلت مقرر بصورت حضوری یا پستی به دبیرخانه هیات اجرایی جذب هیات علمی دانشگاه مربوطه می‌باشد.
مهلت ثبت نام از تاریخ اول اسفند ۱۳۹۴ تا پایان وقت اداری ۲۶ اسفندماه می باشد.

شرایط عمومی

الف) اعتقاد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی
ب) تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی
ج) داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
د) عدم محکومیت به محرومیت از استخدام دولتی و سابقه محکومیت کیفری و جزائی
ه) عدم اعتیاد به دخانیات ، مواد مخدر و روانگردان
و) انجام خدمت وظیفه عمومی ، دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا داشتن معافیت قانونی و یا پایان دوره ضرورت نظام (ویژه آقایان)
ز) تایید صلاحیت های علمی و عمومی داوطلبان در هیات های اجرایی جذب دانشگاهها و هیات مرکزی جذب وزارت متبوع طبق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی
شرایط اختصاصی
۱ – دارا بودن دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی (و یا گواهی دوره فلوشیپ) در رشته‌های بالینی و دانشنامه دکترای تخصصیPh.D) ) و یا مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌های علوم پایه
۲ – حداکثر سن برای داوطلبین استخدام که مدرک کارشناسی ارشد داشته باشند ۳۵ سال و برای دارندگان دانشنامه دکتری تخصصی (Ph.D) و دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی و یا دوره فلوشیپ ۴۵ سال است.
تبصره ۱: متقاضیانی که دارای سن بیشتر از ۳۵ سال برای کارشناسان ارشد و ۴۵ سال برای دارندگان دانشنامه تخصصی، فوق تخصصی(ویا فلوشیپ) و دکترای تخصصی (Ph.D)هستند در صورت دارا بودن سوابق آموزشی ، پژوهشی و مدیریتی با تائید هیات ممیزه مرکزی حداکثر تا ۵ سال به سقف سنی آنان افزوده خواهد شد . بنابر این دانشگاه ها می توانند مدارک این متقاضیان را بصورت مشروط بپذیرند.
تبصره ۲: ایثارگران شامل رزمندگان با بیش از ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ، جانبازان بالای ۲۵ درصد، آزادگان بالای ۳ سال اسارت ، همسران و فرزندان جانبازان بالای ۵۰ درصد ، همسران و فرزندان شهدا و آزادگان با بیش از ۳ سال اسارت مشمول محدودیت سنی نمی‌باشند.
تبصره۳: کارشناسان ارشدی که در استخدام دانشگاهها هستند تنها درصورت باقی‌ماندن حداقل ۱۵سال از سنوات خدمت می توانند در فراخوان جذب هیات علمی در مرتبه مربی شرکت نمایند.
۳- شرکت افراد مشغول به تحصیل در فراخوان ممنوع می‌باشد و این دسته از افراد می‌توانند پس از فراغت از تحصیل و اخذ مدرک دانشگاهی بالاتر و انجام یک سال از تعهدات در فراخوان‌های آتی شرکت نمایند.
تبصره : چنانچه متقاضیان در زمان انجام مراحل جذب در آزمونPh.D  یا فوق تخصص و یا فلوشیپ پذیرفته شوند نیز مشمول این بند بوده و پرونده آنها از دستور کار جذب خارج خواهد شد.
۴ – شرکت متعهدین خدمت به دانشگاهها بصورت آموزشی و پژوهشی، پس از گذراندن یکسال از خدمات از آخرین مقطع تحصیلی، در آزمون فراخوان همان دانشگاه بلامانع است. شرکت در فراخوان سایر دانشگاهها به غیر از دانشگاه محل تعهد یا خدمت با موافقت کتبی موسسه مبداء ممکن خواهد بود.
تبصره ۴-۱) کارشناسان ارشدی که بنا به نیاز دانشگاه بصورت کتبی، تعهدات خود را بصورت غیر هیئت علمی می‌گذرانند نیز پس از یکسال از انجام خدمات می‌توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد شرکت نمایند.
تبصره۴-۲) شرکت در فراخوان برای مشمولین قانون نحوه تامین هیات علمی، بعد از گذشت دوره ضرورت میسر می‌باشد.
تبصره ۴ -۳) متعهدین خدمت درمانی پس از یکسال از  انجام تعهدات در قالب درمانی تنها در صورت تائید کمیسیون مشترک درمان و آموزش وزارت متبوع به صورت مکتوب مبنی بر انجام مابقی تعهدات به صورت هیات علمی می‌توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد و در صورت موافقت کتبی دانشگاه مبدا در فراخوان سایر دانشگاهها شرکت نمایند.
تبصره ۴ -۴) دارندگان مدرک قبولی دانشنامه فوق تخصصی که تعهدات فوق تخصص را به صورت درمانی یا هیات علمی میگذرانند تنها می‌توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد خود شرکت نمایند. این متقاضیان پس از شروع تعهدات می‌توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد شرکت نموده و تنها در صورت باقی ماندن حداکثر ۶ ماه از تعهدات و با تایید کتبی دانشگاه مبداء در فراخوان سایر دانشگاهها نیز شرکت نمایند.
تبصره ۴-۵) دانش آموختگان دانشگاههای وزارت علوم در صورت داشتن تعهد به کشور در صورت تمایل به شرکت در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور نیز تابع این بند
می‌باشند.
تبصره۴-۶) مستخدمین کشوری از انجام یکسال از تعهدات برای شرکت در فراخوان همان دانشگاه مستثنی هستند، مستخدمین رشته‌های بالینی جهت شرکت در فراخوان جذب هیئت علمی می‌بایست موافقت کمیسیون مشترک آموزش و درمان وزارت متبوع مبنی بر انجام تعهدات بصورت هیئت علمی را اخذ نمایند تا بتوانند در فراخوان دانشگاه محل خدمت شرکت نمایند و درصورت درخواست شرکت در فراخوان سایر دانشگاهها موافقت مکتوب دانشگاهی که مستخدم آن هستند ضروری است.
۵- عنوان رشته متقاضی می بایست با عنوان رشته درج شده در فراخوان دقیقا مطابقت داشته باشد و پذیرش مدارک مشابه ممنوع می‌باشد .
۶- بر اساس مصوبات هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی، نخبگان می توانند جهت شرکت در فراخوان ۴ انتخاب داشته باشند که می بایست دو انتخاب آموزشی و دو انتخاب پژوهشی باشد. واجدین شرایط نخبگی با امتیاز ویژه در فرآیند پذیرش هیات علمی دانشگاهها دارای اولویت می‌باشند مشروط بر آنکه گواهی نخبگی را در زمان شرکت در فراخوان ارائه نمایند.
۷- ایثارگران موضوع بند (ز) ماده ۴۴ برنامه پنجم توسعه از اولویت جذب برخوردارند.
۸- در هر دانشگاه / دانشکده در شرایط مساوی ، اولویت استخدام با متقاضیان بومی می‌باشد.
۹- دارندگان مدرک کارشناسی ارشدیا سطح ۳ حوزوی در گروه معارف اسلامی تنها در صورت دارا بودن حداقل ۳ سال سابقه تدریس می توانند در فراخوان دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند ۱۰- متقاضیانی که از طریق آموزش از راه دور (دوره های مجازی) و یا دوره‌ های غیرحضوری تحصیلات خود را به پایان رسانیده اند نمی توانند در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند.
۱۱- اعضای هیات علمی رسمی و پیمانی دانشگاههای وزارتین علوم و بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی در صورت استعفای پذیرفته شده می توانند در فراخوان دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند.
تبصره: اعضای هیات علمی پیمانی دانشگاههای وزارتین علوم و بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی تنها در صورت گذراندن حداقل ۵ سال از خدمت خود در صورت تمایل می توانند در فراخوان دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند. بدیهی است استخدام جدید آنان نیز به صورت پیمانی خواهد بود.
۱۲- متقاضیانی که بورسیه دانشگاه خاصی هستند تنها در صورت انتقال تعهدات بورس به دانشگاه دیگر می‌توانند در فراخوان آن دانشگاه شرکت نمایند، در غیر این صورت تنها می‌توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد بورسیه شرکت نمایند.
۱۳- متقاضیان دارنده مدرک تحصیلی بالاتر از رشته و مقطع اعلام شده در فراخوان ، حق شرکت در فراخوان اعلام شده در مقطع پایین تر را ندارند.
دانش‌آموختگان رشته‌های مامایی و بهداشت باروری تنها به صورت بالینی جذب دانشگاههای علوم پزشکی خواهند شد.
چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش یا پس از آن خلاف اطلاعات اعلام شده توسط متقاضی محرز شود، مراحل طی شده کان لم یکن تلقی شده و در صورت صدور حکم استخدامی حکم صادره لغو و بلا اثر می گردد .
شرکت در فراخوان دو دانشگاه مجاز خواهد بود، لیکن داوطلب فقط می تواند یکی از دانشگاهها را دانشگاه مادر ( تهران– ایران- شهید بهشتی – شیراز- اصفهان – تبریز- مشهد – کرمان و اهواز ) انتخاب نماید.
تبصره: درصورت انتخاب دو دانشگاه اولویت با انتخاب اول خواهد بود .

تذکر بسیار مهم

استخدام اعضای هیات علمی دردانشگاهها
۱- منوط به داشتن ردیف و مجوزهای استخدامی توسط دانشگاههای ذیربط خواهد بود.
۲-استخدام اعضای هیات علمی در مرتبه استادیار و بالاتر به صورت تمام وقت جغرافیایی و در مرتبه مربی به صورت تمام وقت می باشد .

اعلام نیاز فراخوان جذب عضو هیات علمی دانشکده پزشکی

ردیفرشته آموزشی مورد نیازمقطع تحصیلیتعداد مورد نیازجنسیتتوضیحات
۱بیماریهای پوست و مودکتری تخصصی۱ نفرزن یا مرد
۲روانشناس بالینیPh.D۱ نفرزن یا مرد
۳داخلی جنرالدکتری تخصصی۱نفرزن یا مرد
۴زنان و زایماندکتری تخصصی۲ نفرزن
۵نفرولوژی بزرگسالانفوق تخصص۱ نفرزن یا مرد
۶بیوتکنولوژی پزشکیPh.D۱ نفرزن یا مرد
۷باکتری شناسیPh.D۱ نفرزن یا مرد
۸جراحی عمومیدکتری تخصصی۱ نفرزن یا مردترجیحا زن
۹انکولوژی بزرگسالانفوق تخصص۱ نفرزن یا مرد
۱۰انکولوژی کودکانفوق تخصص۱ نفرزن یا مرد
۱۱قلب کودکانفوق تخصص۱ نفرزن یا مرد
۱۲معارف اسلامیPh.D یاسطح ۴ حوزه۱ نفرزنفقط زن

اعلام نیاز فراخوان جذب عضو هیات علمی دانشکده داروسازی

ردیفرشته آموزشی مورد نیازمقطع تحصیلیتعداد مورد نیازجنسیتتوضیحات
۱شیمی داروییPh.D۱ نفرزن یا مرد
۲سم شناسیPh.D۱ نفرزن یا مرد
۳داروسازی بالینیPh.D۱ نفرزن یا مرد

اعلام نیاز فراخوان جذب عضو هیات علمی دانشکده دندانپزشکی

ردیفرشته آموزشی مورد نیازمقطع تحصیلیتعداد مورد نیازجنسیتتوضیحات
۱دندانپزشکی اطفالدکتری تخصصی۱ نفرزن
۲پروتزهای دندانیدکتری تخصصی۱ نفرزن یا مرد
۳بیماریهای دهاندکتری تخصصی۱ نفرزن یا مرد

اعلام نیاز فراخوان جذب عضو هیات علمی دانشکده پیراپزشکی

ردیفرشته آموزشی مورد نیازمقطع تحصیلیتعداد مورد نیازجنسیتتوضیحات
۱کتابداری و اطلاع رسانیPh.D۱ نفرزن یا مردترجیحا در یکی از مقاطع تحصیلی قبلی دارای مدرک کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی باشد
۲خون شناسیPh.D۱ نفرزن یا مردترجیحا دارای مدرک کاردانی یا کارشناسی علوم آزمایشگاهی باشد
۳فیزیک پزشکیPh.D۱ نفرزن یا مردترجیحا دارای مدرک کاردانی یا کارشناسی رادیولوژی باشد

اعلام نیاز فراخوان جذب عضو هیات علمی دانشکده پرستاری و مامائی

ردیفرشته آموزشی مورد نیازمقطع تحصیلیتعداد مورد نیازجنسیتتوضیحات
۱ماماییPh.D یاکارشناسی ارشد۱ نفرزنهیئت علمی مستقر در بالین برای ارائه کارآموزی دانشجویان
۲پرستاری مراقبت ویژهPh.D یاکارشناسی ارشد۱ نفرمردبا سابقه حداقل یک سال کار در فوریتهای پزشکی

اعلام نیاز فراخوان جذب عضو هیات علمی دانشکده بهداشت

ردیفرشته آموزشی مورد نیازمقطع تحصیلیتعداد مورد نیازجنسیتتوضیحات
۱اپیدمیولوژیPh.D۱ نفرزن یا مرد
۲HSE یا بهداشت حرفه ای با پایان نامه مرتبط HSEPh.D۲ نفرزن یا مرد
۳ارگونومی یا بهداشت حرفه ای با پایان نامه مرتبط با ارگونومیPh.D۱ نفرزن یا مرد

اعلام نیاز فراخوان جذب عضو هیات علمی دانشکده اسدآباد

ردیفرشته آموزشی مورد نیازمقطع تحصیلیتعداد مورد نیازجنسیتتوضیحات
۱پرستاری با گرایش پرستاری مراقبت ویژهPh.D یاکارشناسی ارشد۱ نفرزن یا مرداولویت با دارندگان مدرک Ph.D
۲پرستاری با گرایش داخلی جراحیPh.D یاکارشناسی ارشد۱ نفرزن یا مرداولویت با دارندگان مدرک Ph.D

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها